co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » sob gru 08, 2018 11:33 am

Kraków staje się sportową pustynią.Psiarnia wiadomo.pejsy tez wojują i profesor wiadomo ze tez robi sie sceptyczny co do tego interesu.garbarnia przeliczyła sie co do swoich mozliwości i po spadku tez moze być u nich niewesoło.can pakowi coraz trudniej z roku na rok inwestować w kosz.zostaje Puszcza.troche szczęścia bo o mądrość zarządu się nie martwie i za niedłgo możemy być pierwszą siłą w kopanej jak za dawnych lat w Krakowie😁

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob gru 08, 2018 11:34 am

Przypomnuales mi to połączenie a pamiętasz nazwę tego tworu?

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob gru 08, 2018 11:43 am

KSH74NH pisze:Przypomnuales mi to połączenie a pamiętasz nazwę tego tworu?


Z tego co pamiętam - Wisła/Hutnik Kraków
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Derby po latach

Postautor: sudione » sob gru 08, 2018 12:20 pm

Tak sobie zadaje w sercu pytanie: ile by nas było na prawdziwych derbach po tylu latach u siebie i na Reymonta: 5000/1000, czy 4000/500, czy "na bogato" 7000/2000(bo pewnie więcej nie wpuszczą)? :lol:

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Re: Derby po latach

Postautor: Krzych1980 » sob gru 08, 2018 1:06 pm

sudione pisze:Tak sobie zadaje w sercu pytanie: ile by nas było na prawdziwych derbach po tylu latach u siebie i na Reymonta: 5000/1000, czy 4000/500, czy "na bogato" 7000/2000(bo pewnie więcej nie wpuszczą)? :lol:
rozumiem że pierwsza cyfra to my? 8)

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Derby po latach

Postautor: sudione » sob gru 08, 2018 5:43 pm

Krzych1980 pisze:rozumiem że pierwsza cyfra to my? 8)

Pierwsza liczba to "My u siebie", druga to "My na Reymonta". :lol:
P.S. Zresztą jak tak dalej będą "pluć" kibicie na profesora Filipiaka na ul. Kałuży plus Garbarni skończy się górka sportowa to może być ciekawie. Czyżby szykowały się derby co miesiąc? :D

patrix

Postautor: patrix » sob gru 08, 2018 6:34 pm

Kolejna Wisła na rozdrożu, tym razem Puławy:
https://kurierlubelski.pl/grupa-azoty-w ... EpnvmsgTa0

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » sob gru 08, 2018 8:28 pm

patrix pisze:Kolejna Wisła na rozdrożu, tym razem Puławy:
https://kurierlubelski.pl/grupa-azoty-w ... EpnvmsgTa0


Dobrze rozumiem że jak Puławy się wycofają to mecze będą anulowane i my na tym wyjatkowo zyskamy punktowo ?

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob gru 08, 2018 9:22 pm

Aldaris pisze:
mr.Vitaminka pisze:tak pół żartem pół serio. skoro mają wystartować od 4 ligi to może lepiej będzie jeśli zamienią się teraz z nami miejscami. oni do 3-ciej, my do ekstraklasy. za kasę z ncplus sprowadzamy nowych graczy, obecni młodzi zostają w komplecie i do gry bez długów i zobowiązań :)


Generalnie to można by zagrać od wiosny na ich licencji i tak w zasadzie to optymalnym byłoby połączyć oba kluby. Oni dalej by mieli ekstraklasę, a my wskoczylibyśmy od razu do najwyższej klasy rozgrywkowej i odpadła by konieczność budowy nowego stadionu na SS, bo mecze rozgrywalibyśmy na Reymonta.

Nie jest to opowieść z gatunku fantasy,


pisanie takich rzeczy nawet w formie "żartu" (?) na naszym forum jest po prostu niesmaczne


ciekawi mnie postawa wislakow po prawdopodobnym upadku i zaczynaniu od 4 ligi

z jednej strony mają dużo większą ilosć i mozliwosci niz my, z drugiej strony co innego jest być degradowanymz ogórkowej trzeciej ligi do wiejskiej czwartej, a co innego spadać tam z samego szczytu, gdzie rok temu byli krok od pucharów a i teraz pewnie liczyli ze z Blaszczykowskim w skladzie powalcza o Europę, a tu Jutrzenka Giebułtów i Wiślanka Grabie :shock: kurwa, kto by jeszcze kilaknascie miesiecy temu pomyslal, że mogą nas tam podmienić?

druga sprawa jest taka, że my zaczynając w 2010 dzialalismy jako nowi w ineresie, zupelne odciecie od dziadów z SSA. Dziś odpcja kibicowska na Wisle ma sporo do gadania w "dziadach", więc kto i od kogo mialby sie tam odcinac? czy ktos poza opcja kibicowską moglby to ciagnac w nizszej lidze?


rozdupca mnie gadanie "mądrych głów", że nie wyobrazaja sobie ekstraklasy bez Wisły. Liga radzi sobie bez Widzewa, ŁKS, Polonii, GKS Katowice, Ruchu, radziła sobie przez dłuższy lub krótszy czas bez Lecha, Lechii, Pogoni, Górnika, Cracovii, Arki, Jagielloni- każdy z tych klubów przeżywał róznorakie perypetie w ostatnich kilkunastu latach, poza tym cała masa średnich klubów, które grały w ekstraklasie a nawet w pucharach a teraz balansują miedzy 2 ligą a Okręgówką (my, GKS Bełchatów, Odra Wodzisław, Dyskobolia ) nie wiem meczu Wisła miałaby być pod parasolem ochronnym wobec przeciwnosci losu? Mysla, ze są drugą Legią? Chyba nie. Zwłaszcza, że ich cała nowożytnia potega oparta była niemal wyłącznie na pompowaniu niezwracalnej kasy przez Cupiała, który sobie zrobił footbal menagera na żywo, przez dwie dekady przed jego erą ich znaczenie na Polskiej scenie pilkarskiej bylo sladowe

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » sob gru 08, 2018 9:51 pm

Aldaris pisze:Nie jest to opowieść z gatunku fantasy (...)


Faktycznie nie jest. Raczej z gatunku "napierdoliłem się w trupa, zajebałem z bańki w futrynę i siadłem do kompa tworzyć posty". Zapomniałeś dodać, że najlepiej jakby grali sami Murzyni, ewentualnie jacyś peruwiańscy Indianie, Eskimosi, Pigmeje i Aborygeni.

aha :wink:

Co do zomowców to przypuszczam że dograją sezon juniorami albo jakąś zbieraniną skręconą w zimie. Ekstraklasa i C+ wyciągną ich jakoś za uszy, żeby się liczba transmisji TV a co za tym idzie hajs od sponsorów i reklamodawców zgadzał. Spuszczą ich po brzytwie dopiero na lato.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob gru 08, 2018 9:56 pm

Niedawno komisja licencyjna tak z pol roku wczesniej nie przyznala licencji Ruchowi na gre w ekstraklasie i odeszlo paru wartosciowych graczy,odszedl Fornalik,Chorzowianie zatrudnili beznadziejnego trenera Warzyche i szybciutko polecieli z ekstraklasy,w pierwszej lidze bez funduszy c plus zdechli i wyiali do drugiej ligi i Ruch gnije w srodku tabeli.Zawisza chyba podobnie jesli sie myle to poprawcie,tez im KL nie udzielila licencji na nasteopny sezon i spadli do pierwszej ligi gdzie Osuch popieniczyl sprawe i Zawisza wyjechala bodaj az pod B-klase.Przypadek Zawiszy chyba byl najbardziej radykalny :roll: ekstraklasa sie powinna byc miejscem dla ciaglego naciagania problemow finansowych i liczenia ze miasto bedzie wiecznie dokladac :roll: mozna by tutaj jeszcze przytoczyc przyklad Poloni Bytom,czarnych koszul,czy Odry gdzie po odejsciu Serwotki sie zawalilo.Ludzie w komisjach licencyjnych zapominaja ze skonczyl sie PRL i ze kluby musza byc na prawach ekonomi,a nie prawach klubow ktore dzialaly na innych wczesniej zasadach i ekonomia nikt sie nie przejmowal.

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob gru 08, 2018 11:12 pm

widze Dufio ze tez pykasz w FMa:)
Tomek83

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob gru 08, 2018 11:25 pm

na TS jest swiatlo w tunelu
ponoc 4 inwestorów chce przejąć klub juz w poniedzialek
jakoś nie wierze ze blaszczykowski tak bardzo chce grac za darmo w tym klubie
tak poza tym jaki zasluzony klub ? chyba w swoich podkrakowskich okolicach
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

mr.Vitaminka
Posty: 1890
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » sob gru 08, 2018 11:46 pm

dUfio pisze:
Aldaris pisze:
mr.Vitaminka pisze:tak pół żartem pół serio. skoro mają wystartować od 4 ligi to może lepiej będzie jeśli zamienią się teraz z nami miejscami. oni do 3-ciej, my do ekstraklasy. za kasę z ncplus sprowadzamy nowych graczy, obecni młodzi zostają w komplecie i do gry bez długów i zobowiązań :)


Generalnie to można by zagrać od wiosny na ich licencji i tak w zasadzie to optymalnym byłoby połączyć oba kluby. Oni dalej by mieli ekstraklasę, a my wskoczylibyśmy od razu do najwyższej klasy rozgrywkowej i odpadła by konieczność budowy nowego stadionu na SS, bo mecze rozgrywalibyśmy na Reymonta.

Nie jest to opowieść z gatunku fantasy,


pisanie takich rzeczy nawet w formie "żartu" (?) na naszym forum jest po prostu niesmaczne


ciekawi mnie postawa wislakow po prawdopodobnym upadku i zaczynaniu od 4 ligi

z jednej strony mają dużo większą ilosć i mozliwosci niz my, z drugiej strony co innego jest być degradowanymz ogórkowej trzeciej ligi do wiejskiej czwartej, a co innego spadać tam z samego szczytu, gdzie rok temu byli krok od pucharów a i teraz pewnie liczyli ze z Blaszczykowskim w skladzie powalcza o Europę, a tu Jutrzenka Giebułtów i Wiślanka Grabie :shock: kurwa, kto by jeszcze kilaknascie miesiecy temu pomyslal, że mogą nas tam podmienić?

druga sprawa jest taka, że my zaczynając w 2010 dzialalismy jako nowi w ineresie, zupelne odciecie od dziadów z SSA. Dziś odpcja kibicowska na Wisle ma sporo do gadania w "dziadach", więc kto i od kogo mialby sie tam odcinac? czy ktos poza opcja kibicowską moglby to ciagnac w nizszej lidze?


rozdupca mnie gadanie "mądrych głów", że nie wyobrazaja sobie ekstraklasy bez Wisły. Liga radzi sobie bez Widzewa, ŁKS, Polonii, GKS Katowice, Ruchu, radziła sobie przez dłuższy lub krótszy czas bez Lecha, Lechii, Pogoni, Górnika, Cracovii, Arki, Jagielloni- każdy z tych klubów przeżywał róznorakie perypetie w ostatnich kilkunastu latach, poza tym cała masa średnich klubów, które grały w ekstraklasie a nawet w pucharach a teraz balansują miedzy 2 ligą a Okręgówką (my, GKS Bełchatów, Odra Wodzisław, Dyskobolia ) nie wiem meczu Wisła miałaby być pod parasolem ochronnym wobec przeciwnosci losu? Mysla, ze są drugą Legią? Chyba nie. Zwłaszcza, że ich cała nowożytnia potega oparta była niemal wyłącznie na pompowaniu niezwracalnej kasy przez Cupiała, który sobie zrobił footbal menagera na żywo, przez dwie dekady przed jego erą ich znaczenie na Polskiej scenie pilkarskiej bylo sladowe



chłopieniu, czilałcik. pisałem dla jajec. ad Aldaris - rzeczywiście poszedł po bandzie, ale ciekawa reminiscencja z przeszłości. te koszulki wyglądają mega komicznie :) a Wisła będzie grała w ekstraklapie w przyszłym sezonie (i następnych) - zobaczycie. już któryś-raz tak straszą a zawsze spadają na (nomen omen) cztery łapy. zdrów!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz gru 09, 2018 9:36 am

Fan Hutnika pisze:na TS jest swiatlo w tunelu
ponoc 4 inwestorów chce przej±æ klub juz w poniedzialek
jako¶ nie wierze ze blaszczykowski tak bardzo chce grac za darmo w tym klubie
tak poza tym jaki zasluzony klub ? chyba w swoich podkrakowskich okolicach
Podobno nikt tam nie chce wejsc,ze wzgledu na straszne dlugi Gwiazdy,a te plotki ze przyjsc ma nowy inwestor,to bardziej maja chyba przytrzymac pilkarzy zeby mieli motywacje dojerchac do konca rundy jesiennej,a co potem? Jak podobno pilkarze czekaja z zaleglymi wyplatami od sierpnia i czekac dalej wydaje mi sie juz nie beda.Prawdopodobny wariant to odlot kilku,lub calej druzyny z podst. skladu i teraz kwestia czy ekstraklasa poda Gwiazdzie jakies chwilowe kolo ratunkowe,bo c plus sie boi ze im mogla byc ubyc w rundzie wiosennej jedna transmisja mniej,gdyby doszlo do wycofania Gwiazdy z koncem tego roku.Moze tez byc tam,ze nawet jak ekstraklasa poda im pomocna dlon to na chwile,tak zeby dojechali do konca sezonu ekstraklasy,ale komisja ligi nie udzieli im licencji na gre w ekstraklasie w nowym sezonie i tak jak w przypadku Ruchu,pilkarze nie beda miec checi do gry o utrzymanie,bo brak licencji oznaczac bedzie spadek niezaleznie od wynikow na boisku.Znalezienie nowego inwestora ktory pokryje duze dlugi to jak szukanie igly w stogu siana :roll: kto by chcial pokrywac czyjes dlugi i wchodzic jeszcze w uklad z tym niepewnym zarzadem.A te plotki na temat przyjscia Blaszczykowskiego to wydaje mi sie jakis absurd.