co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » pt gru 14, 2018 11:16 pm

Gordi a moze to ty tam siedzisz bo cos duzo o nich wiesz?:)
Tomek83

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob gru 15, 2018 12:00 am

Tomek83 pisze:Gordi a moze to ty tam siedzisz bo cos duzo o nich wiesz?:)
Nie,po prostu czytam to co pisza pismaki w necie i te rozne Wlodarski,amtrans,jakis Zietek i wszystkie te opcje padly,teraz ktos jeszcze napisal ze maspex moze :D watpie w to.Ci inwestorzy co byli zainteresowani,to jak uslyszeli jaki jest duzy dlug klubu i jakie sa zobowiazania wobec pilkarzy i sztabu szkoleniowego to szybko wymiekli.Wyglada na to ze plkarze niebawem wypowiedza umowe o pracy i beda szukac nowych klubow,a mecz z Lechem wiele wskazuje ze moze byc pozegnaniem z ekstraklasa.W Nc plus bede miec bol glowy,bo jak im transmisja jedna mniej ubedzie z ekstraklasy na wiosne,to straca finansowo.Nie wydaje mi sie zeby pilkarze chcieli po nowym roku dalej grac za darmo,czesc graczy zapewne trafi do Lecha,Jagielloni,troche pojdzie do Legii,reszta moze do Korony czy Piasta,a Ondraska kupi Czeski klub.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » sob gru 15, 2018 7:10 am

gordi pisze:
Tomek83 pisze:Gordi a moze to ty tam siedzisz bo cos duzo o nich wiesz?:)
Nie,po prostu czytam to co pisza pismaki w necie i te rozne Wlodarski,amtrans,jakis Zietek i wszystkie te opcje padly,teraz ktos jeszcze napisal ze maspex moze :D watpie w to.Ci inwestorzy co byli zainteresowani,to jak uslyszeli jaki jest duzy dlug klubu i jakie sa zobowiazania wobec pilkarzy i sztabu szkoleniowego to szybko wymiekli.Wyglada na to ze plkarze niebawem wypowiedza umowe o pracy i beda szukac nowych klubow,a mecz z Lechem wiele wskazuje ze moze byc pozegnaniem z ekstraklasa.W Nc plus bede miec bol glowy,bo jak im transmisja jedna mniej ubedzie z ekstraklasy na wiosne,to straca finansowo.Nie wydaje mi sie zeby pilkarze chcieli po nowym roku dalej grac za darmo,czesc graczy zapewne trafi do Lecha,Jagielloni,troche pojdzie do Legii,reszta moze do Korony czy Piasta,a Ondraska kupi Czeski klub.
gordi wróć na psie forum albo przestań pisać tu te ścierwskie posty o twojej znajomości skisłej tematyki bo sie żygać już chce

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob gru 15, 2018 10:29 pm

podniecacie się jakaś wisla spadną to spadną nie to nie chuj im w 4 lapy
Tomek83

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 476
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » sob gru 15, 2018 10:53 pm

nie no , masz racje
ale jak spadną uwierz ze Ty , ja i wielu innych wiernych naszych fanów będzie szzcześliwych poniewaz
.abw jej wierni : fani i oddani : w szczególności ci przyjazdowicze do krk oraz fc olkusz bochnia brzesko itd i wiele innych oddalonych km od krk miast ich "fanów" będzie się użalać co już czynią czytając ich forum czego nie polecam
także te kibice ich suksesu nie wyobrazaja sobie egzystencji bez ts wisla ,dlatego tez taki przyklad kibic mieszkajacy w np olkuszu wierny fan :D (majac swoj lokalny fc olkusz ,ktoremu współczuje ze patriota idzie za suksesem ts ) co za tym idzie , niepowodzenie ts powinno sprawić ze ci lokalni brzesko bochnia olkusz i inne

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob gru 15, 2018 11:02 pm

wszyscy wiedza ze ta ich "wierność" jest pisana patykiem po rzece
Tomek83

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz gru 16, 2018 5:47 am

Jak w roku 1995 Wisla spadala do II-ej ligi to spiewalismy taka przyspiewke : "Nie placz wislacki psie, zaloba serce rwie, nie placz wislacki psie, bo w II-ej lidze nie jest zle. Za rok a moze 2 Wisla w klasie A, za 3 albo za 6 zapomni o tej kurwie wies". Jak widac marzenia sie spelniaja :D .

Jeszcze parafrazujac klasyka: "Pozenilismy sie, porobili dzieci. Swiat poszedl do przodu. Pojawily sie komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego, jezeli nasze serca pompuja wciaz te sama krew". A w tej krwi jest 100% nienawisci do Wisly. Nie wiem, jak Wy, ale ja tak wlasnie mam. Ten czas kiedy upada ta wislacka kurwa, jest dla mnie jednym z najpiekniejszych momentow w zyciu. Chociaz wiem, ze sie kiedys podniosa, moze nawet silniejsi, ale cieszmy chwila :D .

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz gru 16, 2018 5:55 am

Tak na marginesie to polowe klubow z Ekstraklasy powinien spotkac ten sam los. Poniewaz sa to finansowe trupy podtrzymywane do zycia tylko dzieki kasie z praw telewizyjnych, dotacji miast lub firm panstwowych. Legia bedzie nastepna po Wisle. Albo Cracovia jak Filipiak sie wreszcie naprawde wkurwi.

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz gru 16, 2018 6:00 am

Winnetou pisze:za 3 albo za 6 zapomni o tej kurwie wies". .


Za 5 albo za 6 zaginie o tej kurwie wieść
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz gru 16, 2018 3:13 pm

MISIEK72 pisze:
Qlawy pisze:A ja zadam pytanie z innej beczki. Jakby się Puławy wycofały a to możliwe to anuluja im wszystkie mecze czy zachowają i runda rewanzowa walkowery?
My możemy na tym 3 punkty zyskać


W ekstraklasie jest regulamin, że po rozegraniu 50 % meczów jeśli drużyna się wycofuje to anuluje się jej wyniki.
Wystarczy jednak, że rozegra 50% + 1 mecz i na resztę meczy tej drużyny nakłada się walkowery.
W 3 lidze być może jest tak samo. Być może.


tu jest link do regulaminu to sobie poczytajcie:

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... 59&start=0

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz gru 16, 2018 5:27 pm

1979 pisze:
Winnetou pisze:za 3 albo za 6 zapomni o tej kurwie wies". .


Za 5 albo za 6 zaginie o tej kurwie wieść

Kolego pewnie masz racje. Coz minelo od tego czasu już ponad 23 lata. He he i pamiec juz zawodzi.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz gru 16, 2018 9:10 pm

Winnetou pisze:
1979 pisze:
Winnetou pisze:za 3 albo za 6 zapomni o tej kurwie wies". .


Za 5 albo za 6 zaginie o tej kurwie wieść

Kolego pewnie masz racje. Coz minelo od tego czasu już ponad 23 lata. He he i pamiec juz zawodzi.


czas odświeżyć bo pieśń zyskuje na aktualności.

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » ndz gru 16, 2018 9:43 pm

poczekajmy spokojnie , dzisiaj 22 lub jutro rano ma być ogłoszony nowy właściciel
dziwi fakt ,ze bez żadnego audytu z takim długiem ktoś miałby wejśc i wykupić
dla mnie dziwna sprawa ,choć może być różnie .
a na c+ baszczynski powiedział że będzie dobra informacja dla kibiców
także mnie też już zżera ciekawośc.
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pn gru 17, 2018 7:17 pm

CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr gru 19, 2018 8:54 am