POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz sty 20, 2019 10:09 pm

Głosem rozsądku po śmierci Jana Pawła II była akcja gadzinówki z Czeskiej "Nie płakałem po papieżu". Wypuscili takie koszulki i namawiali do nie celebrowania żałoby i nie uleganiu ogólnemu trendowi....
Po latach gdy zmarł Wejchert (podwładny Kiszczaka,na jego polecenie założył spółkę i telewizję) ówczesny prezes ITI, właściciel Legii, kibice powiedzieli sprawdzam. Kibice Legii wypuścili koszulki z hasłem" Nie płakałem po Wejchercie". Oburzenia Wyborczej nie było końca. Mówili że kibice to hieny cmentarne,nie potrafiące uszanować człowieka zmarłego.
Tak wygląda zakłamanie tego postkomunistycznego środowiska dumnie się nazywajacego neoliberałami....

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz sty 20, 2019 10:10 pm

Był piękny, słoneczny poranek. Właśnie kończyłem dorzynać watahę, kiedy jakiś skurwysyn zaczął mi zadawać niewygodne pytania. Wytłumaczyłem mu spokojnie, że z hołotą nie rozmawiam i mam więcej szacunku do kurwy niż do niego. Zajebałem mu dechą, bo liczy się tylko goła siła fizyczna. Podszedłem do pomnika papieża i zacząłem imitować seks oralny, a kiedy ktoś zwrócił mi uwagę, dałem mu do zrozumienia, żeby wypierdalał bo inaczej zmuszę go żeby wyskoczył z okna, a potem wypatroszę.
Nagle patrzę, a jakiś zgniły chuj, który na pewno skończy w rurze jak Kaddafi, podchodzi i odrywa mnie od moich czynności, mówiąc:
- Panie, co pan...?! Tak się nie robi...!
Spojrzałem na niego litościwie, i ze smutkiem w głosie, wstrząśnięty jego słowami, skomentowałem:
- I po co ta mowa nienawiści, człowieku...

Dobranoc.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn sty 21, 2019 12:10 pm

W sieci pojawi³a siê grafika przedstawiaj±ca nó¿, w któr± wpleciono twarz Jaros³awa Kaczyñskiego. „Fruwaj±ca” po mediach spo³eczno¶ciowych trafi³a te¿ do Jaros³awa Trybusia, wicedyrektora Muzeum Warszawy ds. merytorycznych.Jaros³aw Trybu¶ jest wicedyrektorem Muzeum Warszawy ds. merytorycznych. Pe³ni tê funkcjê od 2012 roku :? ewidentna napinka na Jaro i na PIS,a celem ewidentnie dalsze poroznianie i tak juz sk³oconego spoleczenstwa,oraz proba wplyniecia na obalenie obecnego rzadu pod przykrywka wspólczucia po tragedi w Gdansku,a potem lewackie srodowiska i politycy PO piernicza ze to wina PISu,ze to PIS skloca narod i pod przykrywka konstytucja,zagrozona demokracja,brak podwyzek dla budzetowki i ich masowe L4,czy masowe protesty na ulicach i tak mniej wiecej w kólko to samo,ten sam mechanizm ciagle dzia³a :roll:

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn sty 21, 2019 10:05 pm

https://wpolityce.pl/m/polityka/430538- ... -nienawisc

30 lat powtarzam tezę, że żyjemy w świecie na opak, odwróconym, gdzie sensy, wartości są postawione na głowie, gdzie dziwki rozpaczają nad upadkiem obyczajów, oszuści wzruszają się tym, że prawda w życiu publicznym nienależycie funkcjonuje, złodzieje są poruszeni faktem, że własność nie jest traktowana poważnie, gdzie nienawistnicy organizują się, by walczyć z nienawiścią
— zauważył komentator tygodnika „Sieci

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn sty 21, 2019 11:47 pm

Santo Subito Adamowicz
był skazany za mowe nienawiści :oops: i naruszenie nietykalności :oops:


Na karę 2,5 tys. grzywny Sąd Rejonowy w Gdańsku skazał w piątek prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w procesie, w którym działacz Młodzieży Wszechpolskiej w prywatnym akcie oskarżenia zarzucił samorządowcowi poniżenie go poprzez nazwanie faszystą oraz naruszenie nietykalności cielesnej.

http://wgospodarce.pl/informacje/51701- ... cz-skazany


O dzizus to jak najuczciwszy z tamtej strony narusza i obraża to co myslec o innych

:lol:


http://kontrowersje.net/wi_ty_pawe_adam ... _cielesnej

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt sty 22, 2019 12:16 am

Ja tylko wrzucę tekst Ziemkiewicza..
To prawda – nie ma symetrii win!

Bardzo rzadko zgadzam się z "opozycją totalną", więc skoro się tak stało, muszę ten fakt odnotować.

Tak, rzeczywiście "nie można mówić o żadnej symetrii", i rzeczywiście można powiedzieć, że "winna jest tylko jedna strona", a nawet "jeden człowiek", który kłamstwo i nienawiść uczynił swą polityczną metodą. Ta stroną jest PO i służące jej liberalne salony, a tym człowiekiem Donald Tusk. Nie napiszę "Oskarżam!", bo tej frazy użył kiedyś Zola – przypomnę jednak, że pisałem wielokrotnie, iż Donald Tusk to najbardziej żałosna kreatura, jaka rządziła Polską od czasu generała Zajączka, i mam nadzieję zobaczyć go jeszcze kiedyś w więzieniu.

Nie ma symetrii. Wiceprzewodniczący PiS nie zaprosi na "zimny budyń krojony nożem", jak Palikot zapraszał na "kaczkę po smoleńsku i krwawą Mary". Żaden pisowiec nie będzie w telewizji obruszał się, że Tusk (czy ktokolwiek inny) przyszedł na pogrzeb "w czarnym garniturze jak jakiś Breżniew", żaden pisowiec nie będzie gdańszczanom gasił zniczy moczem ani w czasie, gdy je zapalają, puszczał przez gigantofon "kaczuszek", żaden nie będzie organizował na fejsie wydarzenia "wyp…my serce ze zniczy z Gdańska" – a kiedy wdowa i sieroty zechcą pójść na grób zmarłego, pisowcy na pewno nie będą im blokować dostępu wyjąc i bluzgając.

Więc nie ma symetrii.

Te wszystkie – a można by je przecież wyliczać godzinami – przejawy nienawiści i skrajnego zbydlęcenia po Smoleńsku inspirował lider PO cynicznie, z premedytacją, jednocześnie z obłudą świętoszka Tartuffe’a winiąc o to przeciwników. Niejeden dziennikarz może potwierdzić, co "off record" mówili działacze PO o wskazówkach otrzymywanych na partyjnych szkoleniach z pijaru. Uczono ich, że "Kaczyński to małpa w klatce", i trzeba "kopać w klatkę" (ta fraza nawet weszła na stałe do dziennikarskiego języka), prowokować małpę, żeby się po klatce rzucała i wrzeszczała, straszyła ludzi – bo jak długo będzie ich straszyć, będzie "niewybieralna". Taka była marketingowa "doktryna Ostachowicza", stosowana przez wiele lat, w błogim poczuciu bezkarności, bo "przejechanie ciężarnej zakonnicy na pasach" nie mieściło się liberalnym elitom w głowach – i zresztą przez wiele lat zapewniająca Tuskowi sukcesy. Świadomie łamano wszelkie zasady przyzwoitości, tabu i granice rozsądku, aby prowokować do zachowań, które propaganda władzy (ówczesnej) mogła wykorzystać do straszenia PiS-em i oskarżania go o "nienawiść".

Chyba najbardziej znanym przykładem (i sukcesem) "doktryny Ostachowicza" było sprowokowanie Jarosława Kaczyńskiego podczas sejmowej debaty rechotem i porykami "zadzwoń do brata!" by wdarł się poza kolejnością na mównicę i użył obelgi "zdradzieckie mordy" – od tego czasu codziennie po wielokroć przywoływanej przez propagandę "totalnej opozycji". Ale można znaleźć nieskończenie wiele innych, pośrednich dowodów istnienia i stosowania tej doktryny. Ot, choćby to: tuż przed wyborami zdominowana przez PO Rada Warszawy, po pięciu latach upierania się, że nie trzeba żadnego pomnika smoleńskiego, bo takowy jest już na cmentarzu powązkowskim i to wystarcza – nagle sama z siebie, bez żadnej inspiracji PiS czy rodzin smoleńskich, przegłosowała, by taki pomnik postawić… w zaułku koło śmietnika za pętlą autobusową. Po cóż by innego, niż aby sprowokować protest PiS, przywołać Smoleńsk w kampanii i po raz kolejny uruchomić propagandę "a ci w kółko o zamachu"?

Dlatego można dziś powiedzieć z pewną przesadą, że, istotnie – winę za doprowadzenie Polski na krawędź wojny domowej ponosi jedna strona politycznego sporu, która nienawiść, pogardę, odzieranie z godności i agresję uczyniła narzędziem uprawiania swej polityki. I jeden człowiek. Człowiek, który na pogrzebie Pawła Adamowicza dał swym zwolennikom znak, że wraca. Nie "na białym koniu", tylko na trumnie prezydenta Gdańska, przypadkowej ofiary bandyty szukającego pomsty i sławy oraz "tupolewizmu" panującego od lat przy organizowaniu masowych imprez pod egidą WOŚP.

Wraca już nie tylko jako "ostatnia nadzieja" opozycji, ale delegat Europy "pierwszej prędkości", mający przywrócić posłuszeństwo w buntującej się kolonii i zapewnić jej dalsze, niezakłócone eksploatowanie – taki powrót wymaga bowiem skrócenia kadencji przewodniczącego Rady Europejskiej, które samo w sobie będzie dowodem, kto powierza Tuskowi ową misję. Wraca pod hasłem walki z nienawiścią. Pozwolić mu na ponowne objęcie władzy byłoby to największym głupstwem w naszych współczesnych dziejach.

"Walka z mową nienawiści polega na przypisywaniu własnej nienawiści przeciwnikom politycznym"-Roger Scruton
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt sty 22, 2019 8:40 am

Wci±z sie dziwie ze nikt nie p³aka³ na pogrzebie Adamowicza w kosciele to szokuje :roll: sprawa druga kto siedzia³ w pierwszych rzedach tam i Komorowski,Tusk,Walesa,Haller i nie wydaje mi sie to przypadkowo,a prezydent Duda zasiad³ w dalszych rzedach.Z innej beczki,szef ochrony tajfun uslyszal zarzuty,za brak plagietki media sprawcy,nieletni ochroniarze itp. Natomiast jesli chodzi o Owsiaka to zachowal sie jak ciec,widac ze dla dobrej kasy i stanowiska nie potrafi miec jakis honor by odejsc z godnoscia z prezesowania WOSP,raz rezygnuje,by za kilka dni powrocic.Owsiak pokazuje ze wieje od niego obluda :?

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt sty 22, 2019 11:40 pm

Gordi z przesłaniem dla Ciebie.
Skoro Owsiak zły i krętacz - zobacz na ostatnią puszkę Prezydenta.
Ponad 15 mln zebranych dodatkowo na WOŚP.
Więc czasem warto swoje przemyślenia zweryfikować.
Miliony Polaków się mylą a ty masz rację?

I tu już nie chodzi o przynależność polityczna bo żaden dosłownie żaden rząd nie zrobił tyle co każdego roku WOŚP.
A ze Owsiak ma swoje polityczne poglądy (kto Teraz ich nie ma abo w lewo albo w prawo) to inna sprawa.
Spójrz na Caritas czy fundację rydzyka i dopiero wtedy powiedz kto ma przejrzystość i transparentnosc.
Chyba że wsluchujesz się w słowa Krystyny Pawłowicz

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr sty 23, 2019 8:24 am

Qlawy pisze:Gordi z przes³aniem dla Ciebie.
Skoro Owsiak z³y i krêtacz - zobacz na ostatni± puszkê Prezydenta.
Ponad 15 mln zebranych dodatkowo na WO¦P.
Wiêc czasem warto swoje przemy¶lenia zweryfikowaæ.
Miliony Polaków siê myl± a ty masz racjê?

I tu ju¿ nie chodzi o przynale¿no¶æ polityczna bo ¿aden dos³ownie ¿aden rz±d nie zrobi³ tyle co ka¿dego roku WO¦P.
A ze Owsiak ma swoje polityczne pogl±dy (kto Teraz ich nie ma abo w lewo albo w prawo) to inna sprawa.
Spójrz na Caritas czy fundacjê rydzyka i dopiero wtedy powiedz kto ma przejrzysto¶æ i transparentnosc.
Chyba ¿e wsluchujesz siê w s³owa Krystyny Paw³owicz
Ja tego nie neguje ze zbiera do puszki,ale krytyczny jestem temu iz publicznie oglasza rezygnacje z prezesa WOSP po tym jak dowiaduje sie, iz umarl Adamowicz,by za 5 dni i to w dniu pogrzebu oglasza pod kamerki tv iz POwraca na to stanowisko :? brak konsekwencji Owsiakowi i o to mam pretensje do niego.Sprawa kolejna piszesz "Miliony Polaków siê myl±" to nie to ze sie myli taka masa ludzi,ale te miliony ulegly presji mediow meinstrimowych,no bo pokaze sie jakis celebryta w tv nakreci ze zbiera na dzieci i ludzie ulegaja tej retoryce,a Owsiak jednak jest celebrytom :roll: ciekawy jesteem czy jakby Rydzyk,lub Krzysztof Fausete,Rachon,czy Stasiu Janeecki oglosili swoja akcje,ze zbieraja na dzieci do puszki i nazywalo by sie to np. Akcja dzieciom,to obstawiam,ze natycmiast Owsiak uznal by to za konkurencje dla swojego WOSP,zapewnee srodowiska lewackie tez by mialy zblizone zdani o tym,a media meinstrinowe zanegowaly by to i obrzydzily ich reputacjee,no bo oni wspierni by byli przez PIS. Jdnym slowem hiPOkryci taka radykalna oPOzycja i wolnosc i demokracje definiuja wg jedynie swoich zasad :?

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » śr sty 23, 2019 8:53 pm

Kończąc debatę poczytaj o jedynej, prawdziwej, w pełni profesjonalnej, rzetelnej i kompetentnej telewizji

https://mobile.natemat.pl/261459,tak-st ... w-tvp-info

Czyli mamy porównanie.
Jedna strona media mainstrimowe a z drugiej media rezimowe.
Ciekawe które gorsze

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw sty 24, 2019 12:28 am

a może te
Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw sty 24, 2019 12:39 am

Usiądźcie, bo będzie srogi brejking nius tefauenów na nockę😁 Cała prawda całą dobę ma dość spekulacji. TVN stwierdził chwilę temu, że dotarł do super tajnos dokumentos, z których wynika, że zabójca Adamowicza był zwolennikiem PiS-u i chciał, aby Kaczyński został dyktatorem. Najlepsze jest, że nie żartujem. TVN naprawdę to podał. Walnęli kapiszona, jakby okrzyki ze sceny były niewystarczające, by zakodować, że koleś nie lubił PO. Kontynuacja tej historii może być tylko jedna. Anonimowy świadek TVN zezna, że Kaczyński osobiście zlecił całą akcję, o północy, pod jakimś wiaduktem. Głaskał kota i śmiał się diabolicznie, siedząc w czarnej wołdze.
A teraz pomyślmy...
TVN podobno dotarł do informacji, z których wynika, że Stefan W. nienawidził Platformy i wolał PiS, a nawet chciałby, żeby... Kaczyński został dyktatorem.
Uwaga, podsumowuję.
Chory psychicznie człowiek popierał PiS?
SKANDAL! Nieważne, że PiS nie ma wpływu na to, czy Stefan W. ich popiera czy nie. Puszczamy podprogowy przekaz: PiS to partia dla wariatów, która nakręca ich spiralą nienawiści.
Z oficjalnych danych wynika, że ponad 80% wyborców w więzieniach głosuje na Platformę, a na PiS kilkadziesiąt razy (!) mniej, więc gdyby liczyły się tylko głosy więźniów, PO miałaby większość konstytucyjną i mogłaby sobie robić z Polską co chce?
Ej, tak nie można! Pobite gary! Nie wolno mówić, że Platforma to partia dla bandytów, kryminalistów, złodziei, morderców i gwałcicieli! Bo przecież Platforma nie ma wpływu na to, że oni ją popierają.
I dobranoc.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw sty 24, 2019 12:19 pm

Brejking nius. Narracja znów poszła uprawiać miłość. Onet porozmawiał z kolegą z celi Stefana W. 50 letni "Profesor" odsiadujący ze Stefanem wyrok w Malborku wbrew oczekiwaniom powiedział, że Stefan informacje brał z TVN-u i Polsatu, a czytał Wyborczą.

Jednak oglądał też "M jak miłość", a wiadomo... od miłości do nienawiści jeden krok. "M jak miłość" leci na dwójce. Czyli publiczna. Więc jednak Kaczyński. Dobra, nie było tematu.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw sty 24, 2019 9:00 pm

Pod tym względem robią co PiS po Smoleńsku.
Naciąganie tragedii na swoją stronę.
Nie potrzebnie - dać chłopu spokojnie spoczywac w spokoju.

Mamy nowy talent. Gliński spieprzal z RMF jak Usain Bolt na Olimpiadzie na 100 metrów plus środkowy palec wsam raz dla ministra kultury.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt sty 25, 2019 9:19 am

Qlawy pisze:Pod tym wzglêdem robi± co PiS po Smoleñsku.
Naci±ganie tragedii na swoj± stronê.
Nie potrzebnie - daæ ch³opu spokojnie spoczywac w spokoju.

Mamy nowy talent. Gliñski spieprzal z RMF jak Usain Bolt na Olimpiadzie na 100 metrów plus ¶rodkowy palec wsam raz dla ministra kultury.
Przyrownanie tragedi Smolenskiej do tragedi w Gdansku jest bez sensu, ktora to tragedia Smolenska odbyla sie na ziemi Rosyjskiej i w ktorej zginal prezydent kraju,wraz z dziwiecdziesiecioma innymi osobami na pokladzie.A tymczasem w Gdansku zginal 1 czlowiek.Natomiast co do Gdanska,to radykalna oPO zycja probuje zbic na tym kapital polityczny i to pod ta przykrywka wspolczucia dla Adamowicza i jego rodziny,zauwazam z kryje sie jeden cel,a tym celm jest walka z PISem i obrzydzanie PISowi reputacji,zeby dalej porozniac spoleczenstwo :? generalnie widze w dzialaniu opozycji i mediow meinstrinowych hiPOkryzje w zwiazku z tym jak probuja teraz podsycac negatywne emocje w narodzie.