Hutnik Kraków - Podlasie Biała Podlaska 16.03.2019, g. 15:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob mar 16, 2019 11:46 pm

Qlawy pisze:Nazwijmy rzeczy po imieniu.
Nie chcialem się wypowiadac na temat transferów ale Panowie Kotwica czy Radwanek nie nadają się na 3 lige. Już Handzlik duzo lepiej wyglądał w 2 połowie.
Radwanek w pierwszej połowie sam na sam z bramkarzem (dużo łatwiejsza sytuacja niż w Daleszycach) nie trafia w bramkę. Kotwica pod koniec pierwszej połowy potyka się o sznurówki.
Rozumiem kontuzja Kurka duży cios dla nas ale wyglądało jakby tylko święty grał w ofensywie bo Sobi też dziś slabiutko.
Nie wnikam w relacje klubowe ale jak można wypożyczyć Pachowicza i zostać na samym Kotwicy w ataku, przecież on w 4 lidze odstawal.
Trzecia bolączką kontuzja Kedziory. Defensywny w obu meczach fatalny. Reczulski schodzi i w przerwie i kurwa Mac kontuzja Kołodzieja. Liczyłem że Ptak wróci na skrzydło, jaklik do środka i koło na defensywnego a teraz lipa ja chuj.

Panowie my składu nie mamy. Drużyna z dołu tabeli pokazała nam jaki mamy skład. Będzie ciezka runda.


By mieć skład trzeba mieć pieniądze. Jeśli mamy jeden z najniższych budżetów w lidze to cudów nie ma co oczekiwać.
Spaść nie spadną. Fajerwerków nie ma co oczekiwać.
Limit szczęścia już chyba wykorzystany w tamtej rundzie, gdzie wiele punktów zdobytych bardzo szczęśliwie.
Może jeszcze gra się poprawi kto wie. Dziś to była katastrofa.
Gorzej być chyba nie może i to jakiś optymistyczny akcent.....
Jest jak jest. Nie ma co płakać.

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz mar 17, 2019 12:23 am

Czyli skreślamy już ten zespół ???


MISIEK72 pisze:
Qlawy pisze:Nazwijmy rzeczy po imieniu.
Nie chcialem się wypowiadac na temat transferów ale Panowie Kotwica czy Radwanek nie nadają się na 3 lige. Już Handzlik duzo lepiej wyglądał w 2 połowie.
Radwanek w pierwszej połowie sam na sam z bramkarzem (dużo łatwiejsza sytuacja niż w Daleszycach) nie trafia w bramkę. Kotwica pod koniec pierwszej połowy potyka się o sznurówki.
Rozumiem kontuzja Kurka duży cios dla nas ale wyglądało jakby tylko święty grał w ofensywie bo Sobi też dziś slabiutko.
Nie wnikam w relacje klubowe ale jak można wypożyczyć Pachowicza i zostać na samym Kotwicy w ataku, przecież on w 4 lidze odstawal.
Trzecia bolączką kontuzja Kedziory. Defensywny w obu meczach fatalny. Reczulski schodzi i w przerwie i kurwa Mac kontuzja Kołodzieja. Liczyłem że Ptak wróci na skrzydło, jaklik do środka i koło na defensywnego a teraz lipa ja chuj.

Panowie my składu nie mamy. Drużyna z dołu tabeli pokazała nam jaki mamy skład. Będzie ciezka runda.


By mieć skład trzeba mieć pieniądze. Jeśli mamy jeden z najniższych budżetów w lidze to cudów nie ma co oczekiwać.
Spaść nie spadną. Fajerwerków nie ma co oczekiwać.
Limit szczęścia już chyba wykorzystany w tamtej rundzie, gdzie wiele punktów zdobytych bardzo szczęśliwie.
Może jeszcze gra się poprawi kto wie. Dziś to była katastrofa.
Gorzej być chyba nie może i to jakiś optymistyczny akcent.....
Jest jak jest. Nie ma co płakać.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz mar 17, 2019 1:19 am

Porter_HKS pisze:Czyli skreślamy już ten zespół ???



raczej tak, nawet jak się jakimś cudem w tym sezonie utrzymamy, to w przyszłym spadek pewny

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz mar 17, 2019 9:20 am

Porter_HKS pisze:Czyli skreślamy już ten zespół ???


MISIEK72 pisze:
Qlawy pisze:Nazwijmy rzeczy po imieniu.
Nie chcialem się wypowiadac na temat transferów ale Panowie Kotwica czy Radwanek nie nadają się na 3 lige. Już Handzlik duzo lepiej wyglądał w 2 połowie.
Radwanek w pierwszej połowie sam na sam z bramkarzem (dużo łatwiejsza sytuacja niż w Daleszycach) nie trafia w bramkę. Kotwica pod koniec pierwszej połowy potyka się o sznurówki.
Rozumiem kontuzja Kurka duży cios dla nas ale wyglądało jakby tylko święty grał w ofensywie bo Sobi też dziś slabiutko.
Nie wnikam w relacje klubowe ale jak można wypożyczyć Pachowicza i zostać na samym Kotwicy w ataku, przecież on w 4 lidze odstawal.
Trzecia bolączką kontuzja Kedziory. Defensywny w obu meczach fatalny. Reczulski schodzi i w przerwie i kurwa Mac kontuzja Kołodzieja. Liczyłem że Ptak wróci na skrzydło, jaklik do środka i koło na defensywnego a teraz lipa ja chuj.

Panowie my składu nie mamy. Drużyna z dołu tabeli pokazała nam jaki mamy skład. Będzie ciezka runda.


By mieć skład trzeba mieć pieniądze. Jeśli mamy jeden z najniższych budżetów w lidze to cudów nie ma co oczekiwać.
Spaść nie spadną. Fajerwerków nie ma co oczekiwać.
Limit szczęścia już chyba wykorzystany w tamtej rundzie, gdzie wiele punktów zdobytych bardzo szczęśliwie.
Może jeszcze gra się poprawi kto wie. Dziś to była katastrofa.
Gorzej być chyba nie może i to jakiś optymistyczny akcent.....
Jest jak jest. Nie ma co płakać.


Czy skreslamy?
Nie czemu. Przecież to Hutnik.

Nie liczyłem na awans. Liczyłem że w okolicach meczu z Motorem odpadniemy od czolowki a tu taka niespodzianka. Tu nawet nie chodzi o wynik. Styl gry. Z drugiej strony czego ja się mam spodziewać po Kotwicy czy Radwanku. Ten drugi chociaż punktuje w projunior

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz mar 17, 2019 9:23 am

Nie skreślamy tylko dostosowujemy oczekiwania do realiów.
Mówiłem ,że pieniądze nie grają i trzeba jak Garbarnia bić się o awans jak jest okazja. Jeśli jednak gra będzie tak wyglądać jak początek rundy to szanse raczej małe.
Oby się to zmieniło bo fajnie by było gdybyśmy pozostali w bitwie o 1 miejsce dłużej niż kilka kolejek. Rywale jak widać bardzo zdeterminowani.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz mar 17, 2019 9:49 am

Moim zdaniem Radwanek i Reczulski jak najbardziej nadają się do III ligi i nawet wyżej ,trzeba dać im szanse grania ,takie zmiany po przerwie to tylko dołowanie chłopaków.
Radwan przynajmniej dochodzi do sytuacji.
Do zmiany to był Gawęcki,Sobala.
Nie ma co biadolić materiał jest tylko starsi zawodnicy muszą dawać przyklad a tego nie robią.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz mar 17, 2019 10:57 am


KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz mar 17, 2019 11:33 am

Jedyny pozytyw tego wyniku to żeby uciekli sole.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz mar 17, 2019 12:12 pm


DaveHKS
Posty: 63
Rejestracja: śr sie 25, 2004 10:39 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DaveHKS » ndz mar 17, 2019 12:37 pm

Skąd ten pesymizm panowie? Ten wynik to przemyślane zagranie taktyczne. Trzeba spuścić Sołę z ligi, żeby nie dostali kasy za Pro Junior, więc było wskazane, żeby Podlasie zapunktowało. A tak i awansujemy i kaska będzie ;)

A na poważnie to wrzucić do składu wszystkich młodzieżowców i niech punktują w Pro Junior
HUTNIK---1950---KRAKÓW
------Wiara Daje Siłę-------

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz mar 17, 2019 2:17 pm

Patrząc na skład, to faktycznie można dojść do wniosku, że priorytetem nie jest awans, tylko Pro Junior System.

Spadliśmy na trzecie miejsce, z dwoma punktami straty do lidera, więc tragedii nie ma. Jednak ostatnie mecze nie pokazują, żebyśmy mieli walczyć o awans w tabeli. Z drugiej strony nad miejscem spadkowym mamy 19 przewagi, więc ciężko byłoby spaść nawet przegrywając wszystkie mecze.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn mar 18, 2019 10:59 am

kibicowsko:

-frekwencja całkiem spoko, myśle, że nawet 800 mogło być, po obu stronach podobna ilość
-na plus bufet od strony klasztoru, to musi być konieczność
-młynek >100, doping głośny cały mecz, mimo porażki. przydałaby się jakaś nowa piosenka która byłaby hitem - prosta, wpadająca w ucho melodia, kilka nieskomplikowanych wersów
-o ile spodziewaliśmy się w tej rundzie wizyty Kszo, Chełmianki, Orląd to AZS-u nie, swoim pojawieniem się zaskoczyli na plus
-wychodzenie przed końcem meczu tylko dlatego, że przegrywają whuj słabe
-śpiewanie "kurwa mać Hutnik grać" na beniaminka ligi, który jest liderem, chociaż nikt przed sezonem się tego nie spodziewał, jest jeszcze słabsze bo...

piłkarsko:

...daleki jestem od podejścia żeby zagłaskać piłkarzy, śpiewania "nic się nie stało" na pewno u nas nie będzie ale wyciąganie daleko idących wniosków po jednym przegranym meczu i wymęczonej wygranej na wyjeżdzie jest po prostu bez sensu. w zeszłej rundzie przejebalismy z wólką 1:5, byliśmy bezradni w meczach z Podhalem czy Puławami u siebie,z Kraśnikiem na wyjezdzie i jakoś zakończyliśmy rundę na 1 miejscu. Ta sama drużyna rozjebała Motor, grala jak równy z równym ze Stalą, wywiozła po 3 punkty z Chełma i KSZO, ale huj, jeden mecz przegrany i wszystko w pizdu. Transfery do dupy, drużyna słaba, liczymy punkty, do utrzymania. Jakaś paranoja.


Jest jak jest, pierwsza runda wyszła dobrze (nie perfekcyjnie - patrz mecze wymienione wyżej) i miejsce nas zaskoczyło, każdy gdzieś po cichu liczył na awans (który byłby cudem) ale po stracie punktów nie popadajmy w paranoje.
Trzeba grać w każdym meczu o pełną pulę, gryźć trawę, wspierać naszych grajków od pierwszej do ostatniej minuty i zobaczymy co to przyniesie. Jest co najmniej 5-6 drużyn na podobnym poziomie i między nimi rozegra się walka o pierwsze miejsce. Uda się to zajebiscie, nie - to jedziemy dalej, rozwijamy akademię, walczymy o infrastrukturę, ogrywamy zawodników, część wprowadzamy do skladu, część sprzedajemy , wazne, zeby cały czas do przodu

Tylko niech nikt nie pierdoli, że ta 3 liga to "marazm", marazm to był w 4 lidze, albo 3 malopolsko-świetokrzyskiej, przypominam, ze ta liga to cwiartka Polski, nie 1/8 i wymagania duzo wyzsze
Jak nie my, to najlepiej żeby weszły Puławy, ewentualnie Podhale.
Wtedy zostajemy w lidze z Motorem, Stalą Rzeszów, KSZO, Chełmianką, kilkoma mniejszymy, ale jeźdżącymi ekipami, raczej na pewno dojdzie Hetman Zamość, liderem jest Wisłoka, o awans może powalczyć Unia Tarnów, spadnie do nas Siarka więc towarzystwo całkiem ciekawe.