To i owo na sportowo.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw mar 28, 2019 12:53 am

Oglądam hokej na TVP sport. Mecz zaczął się o 20:00, póki co trzy tercje plus 3 dogrywki - 120 minut czystej gry. I to chyba nie jest męcząca dyscyplina skoro tempo grania cały czas jednakowe. Co najwyżej kibice zmęczeni - 3500 ludzi było, na początku 4 dogrywki już tylko 2500.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw mar 28, 2019 8:48 am

Piotrek pisze:Ogl±dam hokej na TVP sport. Mecz zacz±³ siê o 20:00, póki co trzy tercje plus 3 dogrywki - 120 minut czystej gry. I to chyba nie jest mêcz±ca dyscyplina skoro tempo grania ca³y czas jednakowe. Co najwy¿ej kibice zmêczeni - 3500 ludzi by³o, na pocz±tku 4 dogrywki ju¿ tylko 2500.
No ja tysz to widzialem i po 1 dogr powinny byc karne :roll: innna sprawa ze w hokeju zdobyc gola nawet z karnego to duzy wyczyn,po prostu bramki sa zbyt male i bramkarz parkanami zaslania blisko 90pr. bramki :? A poza tym mase cudzoziemcow w skladach.Hokej w Polsce to niszowy sport,ale wepchanie na ogolne anteny tvp to poprawi ogladalnosc,chociaz to 4 dogr. to juz bezsens :?

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » czw mar 28, 2019 5:21 pm

gordi pisze:
Piotrek pisze:Oglądam hokej na TVP sport. Mecz zaczął się o 20:00, póki co trzy tercje plus 3 dogrywki - 120 minut czystej gry. I to chyba nie jest męcząca dyscyplina skoro tempo grania cały czas jednakowe. Co najwyżej kibice zmęczeni - 3500 ludzi było, na początku 4 dogrywki już tylko 2500.
No ja tysz to widzialem i po 1 dogr powinny byc karne :roll: innna sprawa ze w hokeju zdobyc gola nawet z karnego to duzy wyczyn,po prostu bramki sa zbyt male i bramkarz parkanami zaslania blisko 90pr. bramki :? A poza tym mase cudzoziemcow w skladach.Hokej w Polsce to niszowy sport,ale wepchanie na ogolne anteny tvp to poprawi ogladalnosc,chociaz to 4 dogr. to juz bezsens :?


Tą bramę to bramkarz już chyba specjalnie przepuścił bo tak to by grali do rana ;)
I wychodzisz z meczu o 23 , wracasz rano koło 7 a oni dalej by za "gumą" się uganiali .

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz mar 31, 2019 9:08 pm

http://futmal.pl/news,47110.html
redaktorek chyba wciągnął ścierzkę.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz mar 31, 2019 9:53 pm

Piotrek pisze:http://futmal.pl/news,47110.html
redaktorek chyba wciągnął ścierzkę.


zanim zmienią

Powrót na zwycięską ścieszkę?
Nie ma co ukrywać, że kibice Hutnika nie takiego początku ryundy rewanżowej się spodziewali po swoich pupilach. Bedniaminek z Krakowa zytnio rozpieścił jesienią i dwie porażki z rzędu przyjęte zostały jako znak kryzysu. Tym razem podopieczni Leszka Janiczaka pewnie ograli Czarnych i choc nadal traca nieco do czołówki, to dali znak, że wciąż są w stanie w niej zamieszać.

Pierwszy gol jest zasług a Lincy, który pokazał, że jest szybki i dobry technicznie, a to że Sobala potrafi z zimną krwią strzelić do bramki jasne jest od dłuższego czasu. Na 2-0 podwyższył radwanek, który popisał się skutecznym uderzeniuem głową po centrze Świątka.Tuz przed przerwą była w zasadzie po meczu, bo radwanek trafił jeszcze raz. Po przerwie najpierw okazję mieli przyejzdni, a potem gospodarze kontrolowali przebieg meczu i aż dziw bierze, że dopiero w 87 minucie kibice doczekali sie gola, gdy Kotwica wykorzystał karnego (faul na Marszaliku).

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz kwie 14, 2019 7:54 pm


stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt kwie 19, 2019 9:18 am


KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt kwie 19, 2019 10:22 am

Dla mnie pat kogoś musiał skrzywdzić

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt kwie 30, 2019 12:19 pm

Duzy smród unosi sie w powietrzu po meczu Lechia:Legia,dwa rzuty karne ewidentne nie przyznane dla Lechii i brak czerwieni dla Jedrzejczyka :? to przypominalo film Pilkarski poker2,a w roli Pana Laguny wystapil sedzia Stefanski,ktory na codzien mieszka w Warszawie :shock: Boniek przeprasza gdanszczakow,Stefanski milczy jak mumia,a szef sedziow Przesmycki idzie w zaparte,i uwaza iz wszystko bylo cacy.Dosc dziwnie duza ilosc korzystnych decyzji sedziowskich byla w ostatnim czasie dla Legii,2 rzuty karne przyznane niedawno,a w sobote sedzia duzo zrobil, by decyzje byly niekorzystne dla Lechii.Zastanawia mnie czy tylko Stefanski drukuje mecze,czy cale srodowisko sedziowskie na sile pcha Legie do mistrzostwa.Chora ta ekstraklasa i reputacja zrypana,a winnych jak zwykle nie ma :? Meczu raczej nie powtorza,ale czy beda jakie kary dla Stefanskiego i Przesmyckiego :roll: Duza obawy czy Piasta nie przekreca w sobote sedziowie w Warszawie,a ponadto jak to bedzie na pucharze Polski Jagiellonia z Lechia,bo to juz pojutrze.

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr maja 08, 2019 10:54 am

gordi - złapałem jakiegoś wirusa i od wczorajszego popołudnia tylko to forum mi wchodzi. i mam pytanie:

kogo typujesz na zwycięzcę Ligi Mistrzów?

czy Barcelona poradzi sobie z Ajaxem? (a może z Tottenhamem?)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob maja 11, 2019 8:58 pm


ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob maja 11, 2019 9:13 pm

Piotrek pisze:https://www.youtube.com/watch?v=0TCRojo4z-E


dzisiaj śmieRdziele polecieli do III ligi

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz maja 12, 2019 1:18 am

dobra człowiek młody był bardzo głupi! dziś się tego wstydzę bo to żadne chuligaństwo a debilizm. Maluch na katowickich numerach przy Ptaszyckiego do kasacji i spierdalamy przed zomo no dobra wtedy już się nazywali policją.W ścieżkę przy wale tej prowadzącej do bocznych boisk spierdzielamy a za nami milicja w pełnym umundurowaniu, czyli z nadgoleninkamii i kamizelkach chełmach i tp.Nad rzeką dłubnią jest poprowadzona rura po której przebiegami milicja wymiękła widać coś z błonnikiem mieli nie tak.Puźniej łapanki na Mogile.Wszyscy uciekli.Żadna akcja ale mina milicjantów czy spróbować za nami podążać czy odpuścić i odpuścili.Spróbój na zmęczeniu przebiec po rurze nad Dłubnią.
Po dwudziestu latach akcja ulega przedawnieniu, mam nadzieje
:lol: :lol:
tak mi się przypomniało
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn cze 03, 2019 11:11 pm

No to odpadla mlodzezowka z Wlocami,minimalna porazka 0:1 wstydu nie bylo,przypadkowa reka po rzucie karnym i potem Polacy probowali,ale przedzieranie sie przez defensywne zasieki rywala,ktory zaparkuje autobus,to nie lezy repr Polski,ani mlodz. ani tej seniorskiej.Faworytow do gry w finale jest kilku i zwlaszcza europa i ameryka poludniowa,ale tez afrykanski Senegal czy Mali,a poza tym Francja,Wlochy,furore robi Ukraina,a ponadto ekwadorczycy,Argentyna,ciekawy jestem jak Usa wypadnie w starciu z silna Francja :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob cze 08, 2019 10:28 pm

Polska1:0 Macedonia,po bramce Piatka,Polacy liderem tabeli,a ponadto Austria 1:0 Slowenia,a Lotwa 0:3Izrael.Pojutrze Polska:Izrael na narodowym :roll: