co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt cze 25, 2019 6:30 pm

Strzelenie 3 goli w 20 minut przez Unię może przekraczać ich możliwości

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt cze 25, 2019 6:32 pm

0-2 i Gem Set Mecz 😀

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt cze 25, 2019 6:50 pm

MISIEK72 pisze:Czysto piłkarsko 50/50. Nie myślę że Unia jest faworytem.
Piłkarze chcą awansu i niektórzy co zaksiegowali awans Mościc mogą być w szoku. Poza tym mają Bombe na bramce😀


😀😀😀Nic dodać nic ująć

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 25, 2019 6:58 pm

Unia nawet w 1 połowie na poziomie Orła Ryczów myślę ze w zachodniej 4 lidze byliby średniakiem

Awans Jutrzenki pilkarsko zasłużony :shock:

Co z bazą juz pewne?

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt cze 25, 2019 7:02 pm

Qlawy pisze:Bomba będzie jutro Man of The Match i zatrzyma Unię


A nie mówiłem.
Rozmawiałem z nim przed barażami. Mówił że klub chcę awansu ale oni nie wiedzą co ich czeka z Unią

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt cze 25, 2019 7:18 pm

Qlawy pisze:
Qlawy pisze:Bomba będzie jutro Man of The Match i zatrzyma Unię


A nie mówiłem.
Rozmawiałem z nim przed barażami. Mówił że klub chcę awansu ale oni nie wiedzą co ich czeka z Unią


Nie do końca to on ich zatrzymał Czarnecki na ławce w obu meczach.
Nie żal Unii wcale. Niech gniją w 4 lidze. Kibicowsko też żadna jakość biorąc pod uwagę ile razy byliśmy w Tarnowie a ile razy oni odwiedzili Suche Stawy......
Jutrzenka prawdopodobnie po przyszłym sezonie wróci z powrotem ale co sobie pograją w 3 lidze to ich.
Gordi może jakiś wykład o wyższości 4 Ligii zachodniej nad wschodnią????

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt cze 25, 2019 7:50 pm

Czwarty baraz o awans miedzy przedstawicielem zach i wsch grupy czwartej ligi i czwarty raz zwyciezca dwumeczu,to zostaje druzyna z zachodniej grupy :roll: przypomne Trzebinia,Jaskowice,Hutnik i dzis Jutrzenka,a przegranymi zostawali Bochnia,Limanowa i tutaj gracze spod (L) byli najblizej 3 ligi,a potem Barciczanka i Unia Tarnow.Zastanawia co sie dzieje,ze za kazdym razem wschodnia grupa wymieka,gdy przychodzi baraz z zachodnia :roll:

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 25, 2019 8:04 pm

Celny komentarz z fb unii

Kto widział pierwszy mecz - ten zdawał sobie sprawę z tego, że na awans w Tarnowie nie ma szans. Drużyna z Giebułtowa dużo lepsza technicznie, nasze chłopaki mieli problemy z prostym przyjęciem i podaniem piłki. O wyprowadzeniu jakiejś akcji od bramkarza już nie wspominam. Nie ma co się tłumaczyć złymi warunkami bo w Tarnowie boisko jest niewiele lepsze. Niestety z taką drużyną ( nie obrażając nikogo- brawo za 1 miejsce w tej grupie, choć to pokazuje jaka było ona słaba) na nic więcej niż 4 liga liczyć nie ma co. Dopóki ktoś tam nie pójdzie po rozum do głowy dopóty będziemy się taplać w 4 ligowym bagienku.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr cze 26, 2019 12:22 am

sudione pisze:https://sport.interia.pl/klub-cracovia/news-cracovia-przelom-w-historii-klubu-rozpoczeto-budowe-bazy-w-r,nId,3020287
Aż dziw bierze, że na forum nikt nie rozpoczął wątku o początku budowy ośrodka treningowego Cracovii, a to dla naszej rywalki z Błoń niestety bardzo duży handicap. O ile Wisła jeszcze długo się nie podniesie tak mądra polityka Cracovii może przynieść ostrą rywalizację o młody narybek w naszym mieście. O ile dzisiaj taki Piast Gliwice wygrywa polską ekstraklasę, a Union Berlin jako prawdziwy klub kibiców awansuje do Bundesligi tak mam wielkie obawy, że to tylko takie rodzynki, a komercjalizacja na skalę przemysłową piłki nożnej przyniesie w latach 20-tych w Polsce dominację dużych ośrodków (np. Legia/Lech) i naszą całkowitą marginalizację. :cry: Obym się mylił. Jedyny pozytyw jaki widzę to miejsce budowy, czyli zachodnie wygony Krakowa co prawdopodobnie zniechęci ludzi z Huty do wpisywania dzieciaków do szkółki piłkarskiej Cracovii.
Zapraszam do gorącej dyskusji i polemiki.


https://dziennikpolski24.pl/hutnik-krak ... 2-14234887

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr cze 26, 2019 10:40 am

Najbardziej dziwne to,ze Unia Tarnow w dwumeczu nie potrafila zadnego gola zdobyc.Tarnow szanse na awans mial nawet po porazce w Giebultowie 0:1,ale w rewanzu dosc szybka strata gola do minimum zminimalizowala szanse Unii na awans,a drugi gol wczoraj na 2:0 to juz byla pieczatka Jutrzenki.Brak awansu Unii oznacza,iz ze wsch 4 ligi leca az 4 druzyny i sa to Zakliczyn,Pisarzowa,Szaflary i Dwinia,a z zach 4 ligi spadaja Grabie,Olkusz,Wieliczka i Kaszow,a Clepardia utrzyma przez awans Jutrzenki :roll: coz ciekawe czy wobec corocznych wtopow grupy wsch 4 ligi nastapi bunt klubow,a na polaczenie dwoch grup to chyba poki co jeszcze nie ma checi polaczenia i dopoty checi nie bedzie,to zwyciezcy grup 4 lig beda zmuszeni po trudnym sezonie z 30 kolejkami grac jeszcze 2 baraze :? Kraza glosy,ze zach grupa 4 ligi ma byc podobno powiekszona do 18 druzyn i zach grupa bedzie wtenczas musiala rozegrac az 34 kolejki :shock: i potem 2 baraze,co oznacza w sumie 36 meczow w sezonie,czyli prawie tyle samo co zawodowa ekstraklasa.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr cze 26, 2019 3:32 pm


Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » sob cze 29, 2019 2:48 pm

Nie wiem, czy było, ale oficjalnie Wisła, Cracovia i Termalica będą mieć drużyny rezerwowe w IV-tej lidze.
Źródło: http://futmal.pl/news,48037.html

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz cze 30, 2019 9:43 am

Polaczyliby ta czwarta lige w jedną. Jako jedyni z tego rejonu mamy dwie grupy i jeszcze ten baraż. Po co to.
Potem w barazach są takie Barcice co w meczu sezonu kibiców nie mogą wpuścić

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz cze 30, 2019 10:49 am

Dziadunjo-prezesunjo nie miał by głosów od IV ligowców i wyleciałby ze stołka.
A tak wieś się bawi w IV ligę.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz cze 30, 2019 1:22 pm

Qlawy pisze:Polaczyliby ta czwarta lige w jedn±. Jako jedyni z tego rejonu mamy dwie grupy i jeszcze ten bara¿. Po co to.
Potem w barazach s± takie Barcice co w meczu sezonu kibiców nie mog± wpu¶ciæ
Problemem by byly odleglosci i duzo wiekszy czas dojazdu i koszty mnozyly by sie,po za tym czyja to wina ze niby wielka Unia Tarnow nie potrafili wyjsc zwyciezka z Jutrzenka Giebultow,malo tego w dwumeczy tarnowianie nie dali rady zdobyc zadnego gola :roll: Natomiast na dluzsza mete moze nastapic wkurzenie druzyn ze wsch grupy 4 ligi,no bo ile razy mozna przegrac baraz,a to juz byl czwarty ich przegrany baraz o awans z druzynami z zach grupy.Cos mozliwe ze moze dojsc kiedys do bojkotu wsch grupy.Niezrozumiale decyzje o powiekszeniu obu grup,a rezerwy Wisly,Cracovi,Bruk Betu niewiadomo jakim prawem rozpoczynaja start od 4 ligi,podczas gdy inne kluby startuja od A,czy od B klasy :roll: