Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik TV

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aldaris

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kontekście Hutnika i korupcji w polskiej piłce w tamtym czasie warto zwrócić uwagę na klimat ogólnie panujący w latach 90tych. Rzeczywiście nie ma co popadać w skrajności, ale był to okres układów, układzików i ogólnego przyzwolenia na to. Sprzedany mecz przez Hutnika, owszem spotykał się z negatywnym stosunkiem, ale na podejrzenie kupienia meczu przez naszych przymykało się jednak oko. Dotyczyło to wielu dziedzin życia. Samo robienie prawa jazdy wiązało się z łapówkarstwem i wielu moich znajomych tak właśnie dorobiło się prawka. O tym się rozmawiało, kombinowało i szczerze sam wówczas to rozważałem. Ostatecznie zdałem normalnie za pierwszym razem (rok 2001). Jeśli chodzi o grajków i trenerów z tamtych lat, to mnie osobiście denerwuje, że jednych skazano za korupcje, a innym się upiekło. Pal licho, że nie dostali wyroku. Nie dosięgnął ich ostracyzm i brylują na salonach jako eksperci i gwiazdy bez skazy (np. Listkiewicz, Nawałka czy Lenczyk), a przecież umoczeni byli wszyscy.
Aldaris

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=UFhNmIS6j6k

Pojawił się Hutnik-Bełchatów z 1998 r. z pierwszego sezonu w II lidze, w którym Kaliszan dostał czerwoną kartkę.
Tomek83

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dufio z tymi idolami masz racje Smile Z jednej strony Bebeto,Baggio,Zamorano i Moller a z drugiej Szypowski (te dresy:) ) Waligóra, Sermak i Bukalski
A teraz Swiety, Sobala i Kedziora:)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Strona 25 z 25

Skocz do: