Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik Kraków - Wisła Sandomierz 18.08.2018 g. 17:00

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek83

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za Sieklinskiego zespol specjalnie odpuscil baraz w Iławie
Tomek83

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyciak własnie nie biegał tylko chodzil po boisku co jak dle mnie jest niezrozumiale bo wszedł w 2 polowie
dUfio

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po obejrzeniu skrótu:

Zając to cień samego siebie z zeszłej jesieni. To co broni to bardzo niepewnie. Przy bramce na 0:1 babol, w drugiej polowie też coś mogłby wyciagnac z tego co wpadlo, w formie sprzed roku pewnie by to zrobil. Mamy jakas realna konkurencje dla niego?

Stwierdzenie, ze jedyny pozytywny transfer (oczywiscie biorąc pod uwagę te pierwsze 3 mecze - oby to sie zmienilo!) to Gamrot ameryki nie odkryje - gra jak solidny polski ligowiec - biega, walczy, pressuje, strzlei z daleka, na pewno wartość dodana

Garzeł dał się straszliwie ograć przed drugą zółtą Kołka
Pyciak wchodzi w końcówce, snuje się po placu a po meczu jest upocony jak nieboskie stworzenie - wtf? brak przygotowania?

Wyniki ratują nam grajki z gumiorskim DNA - pierwotnym (Święty) lub nabytym (Sobala) oraz młodzieżowcy, gola na 3:3 Handzlik-Reczulski na 3:3 to by sie Barcelona nie powstydzila
Z Drąga też może być grajek - szarpie, walczy, nabierze masy i będą z niego ludzie.

Lekki szok, ze po bramce na 1:1 to Sandomierz bardziej przycisnął niż my, niemniej ogromne brawa za walke do konca i wyszarpanie punktu - wyciągnąć 1:3 na 3:3 w 10 minut grając taki sobie mecz to duża sztuka

frekwencja nienajgorsza (600?), młyn słaby, klimat mocno piknikowy (poza końcówką)

nadchodząca jesień jest sporą niewiadomą na każdym froncie...
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tomabon

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
po obejrzeniu skrótu:

Zając to cień samego siebie z zeszłej jesieni. To co broni to bardzo niepewnie. Przy bramce na 0:1 babol, w drugiej polowie też coś mogłby wyciagnac z tego co wpadlo, w formie sprzed roku pewnie by to zrobil. Mamy jakas realna konkurencje dla niego?...

rok temu robił porównywalne, albo nawet większe babole (Kraśnik, Chełm)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt, ale odnosze wrazenie, ze bylo wtedy tez wiecej wartosci dodanej, teraz tego nie widac
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bn

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rok temu to były chyba jedyne dwa babole?

A do tego kilkanaście wybronionych setek rywali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aldaris

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/5146,Znikajacy-widzowie-na-Suchych-Stawach.html?fbclid=IwAR2vg6KkqRhMPbjClL8QlFWWxLwC681dreFqF6ACfYgL2BjNvc_8LnzeKHo

Brawa za reakcje. Czytając Dziennik w poniedziałek ta informacja nieco mnie wówczas zmieszała. Przypomniały mi się czasy ekstraklasy Mad
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: