III liga IV grupa 2019/20
Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero
III liga IV grupa 2019/20
Skład III ligi gr. IV 2019/20
Hutnik Kraków, Avia Świdnik, Chełmianka Chełm, Hetman Zamość, Jutrzenka Giebułtów, Korona II Kielce, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ, Sokół Sieniawa, Soła Oświęcim, Siarka Tarnobrzeg, Stal Kraśnik, Wisła Puławy, Wisła Sandomierz, Wisłoka Dębica, Wólczanka Wólka Pełkińska.
Awans do II ligi Stal Rzeszów
Z III ligi spadły: Czarni Połaniec, Podlasie Biała Podlaska, Spartakus Daleszyce, Wiślanie Jaśkowice
Z II ligi spadła Siarka Tarnobrzeg.
Z IV ligi awansowały: Hetman Zamość, Jutrzenka Giebułtów, Korona II Kielce, Wisłoka Dębica
Soła wycofała się z rozgrywek zastąpiło ją Podlasie Biała Podlaska
Terminarz i tabela:
http://www.90minut.pl/liga/1/liga10603.html
Rozgrywki prowadzi Lubelski Związek Piłki Nożnej.
Awans z III ligi jedna drużyna, spadek trzy ostatnie plus ilość drużyn spadających z II z naszego regionu oraz które nie spełnią wymogów licencyjnych w wyższych ligach, a będą miały prawo gry w III lidze.
Awans do rozgrywek III ligi grupa IV w następnym sezonie uzyskają 4 zespoły IV ligi - mistrzowie
rozgrywek IV ligi w Lubelskim ZPN, Małopolskim ZPN, Podkarpackim ZPN i Świętokrzyskim ZPN
szczegółowy regulamin rozgrywek III ligi IV grupy:
http://lzpn.pl/wp-content/uploads/2019/ ... _05_08.pdf
Kadra pierwszego zespołu liczy 26 zawodników. Kolejno: numer na koszulce, imię i nazwisko, data urodzenia, ostatni klub.
Bramkarze:
22. Adam Dul (24.03.2000) SMS Kraków
12. Kacper Szewczyk (30.03.2003) Górale Nowy Targ
1. Mateusz Zając (13.04.1996) Dalin Myślenice
Obrońcy:
13. Przemysław Antoniak (04.11.1992) wychowanek
21. Piotr Cholewa (19.04.1999) wychowanek
11. Arkadiusz Garzeł (05.10.1987) Garbarnia Kraków
2. Tomasz Jaklik (12.03.1996) LKS Pisarowce
27. Kamil Janecki (17.05.1999) Cracovia
4. Łukasz Kędziora (09.04.1998) Wieczysta Kraków
14. Patryk Kołodziej (29.05.1995) Karpaty Krosno
18. Norbert Leśniak (11.03.2000) Tramwaj Kraków
16. Paweł Pyciak (12.04.1987) Garbarnia Kraków
15. Bartosz Tetych (21.03.1996) Tomasovia Tomaszów Lubelski
6. Dawid Źródlewski (13.12.2000) wychowanek
Pomocnicy:
17. Kamil Broda (27.05.2000) Wanda Kraków
5. Miłosz Drąg (27.07.2001) AP 21 Kraków
23. Mateusz Gamrot (22.06.1992) ŁKS Łódź
24. Filip Handzlik (07.06.2000) Wisła Kraków
10. Tomasz Kurek (01.10.1999) Grodzisko Raciechowice
20. Dawid Linca (10.07.1999) wychowanek
28. Mateusz Reczulski (04.03.1999) wychowanek
8. Kamil Sobala (05.02.1987) Polonia Poraj
7. Krzysztof Świątek (13.01.1987) Szreniawa Nowy Wiśnicz
26. Karol Wątroba (30.06.2000) Słomniczanka Słomniki
Napastnicy:
19. Patryk Matysek (04.03.2000) Cracovia
9. Tomasz Ogar (07.05.1985) Garbarnia Kraków
Trener: Leszek Janiczak
II trener: Łukasz Kawa
Trener bramkarzy: Rafał Skórski
Trener przygotowania motorycznego: Jerzy Lipczyński
Kierownik drużyny: Maciej Zysek
Fizjoterapeuta: Łukasz Łojek
Przybyli: Garzeł, Ogar, Pyciak, Gamrot, Wątroba, Szewczyk, Cholewa.
Ubyli: Błażej Radwanek (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Gawęcki (Wieczysta Kraków), Kacper Chorążka i Piotr Świątko (powrót do Wisły Kraków), Grzegorz Marszalik (Garbarnia Kraków), Mariusz Bienias i Mateusz Kotwica (Wiślanie Jaśkowice), Jakub Ptak (Sokół Kocmyrzów), Konrad Bukowczan, Wiktor Nowak, Mikołaj Ogonowski i Gor Sargsyan (szukają klubów)
Hubert Pachowicz (Wieczysta Kraków)
wypożyczeni:
Mariusz Bienias i Mateusz Kotwica - Wiślanie Jaśkowice (IV liga małopolska)
Michał Barnaś, Jakub Skrzyński i Oskar Świeca - Czarni Staniątki (IV liga małopolska)
Kamil Sosna - Polonia Nysa (IV liga opolska)
Karol Buraczek - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (liga okręgowa).
Daniel Wiśniewski - TS Węgrzce (klasa okręgowa).
Grzegorz Fundament - Górnik Wieliczka (klasa okręgowa).
Jakub Berliński - Słomniczanka Słomniki (IV liga małopolska zachodnia).
Dodajmy, że Hubert Pachowicz, który wiosną był wypożyczony do Limanovii został zawodnikiem Wieczystej Kraków (klasa okręgowa).
Blisko finalizacji jest także wypożyczenie bramkarza Norberta Jasowicza do LKS Śledziejowice (klasa okręgowa).
Hutnik Kraków, Avia Świdnik, Chełmianka Chełm, Hetman Zamość, Jutrzenka Giebułtów, Korona II Kielce, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Podhale Nowy Targ, Sokół Sieniawa, Soła Oświęcim, Siarka Tarnobrzeg, Stal Kraśnik, Wisła Puławy, Wisła Sandomierz, Wisłoka Dębica, Wólczanka Wólka Pełkińska.
Awans do II ligi Stal Rzeszów
Z III ligi spadły: Czarni Połaniec, Podlasie Biała Podlaska, Spartakus Daleszyce, Wiślanie Jaśkowice
Z II ligi spadła Siarka Tarnobrzeg.
Z IV ligi awansowały: Hetman Zamość, Jutrzenka Giebułtów, Korona II Kielce, Wisłoka Dębica
Soła wycofała się z rozgrywek zastąpiło ją Podlasie Biała Podlaska
Terminarz i tabela:
http://www.90minut.pl/liga/1/liga10603.html
Rozgrywki prowadzi Lubelski Związek Piłki Nożnej.
Awans z III ligi jedna drużyna, spadek trzy ostatnie plus ilość drużyn spadających z II z naszego regionu oraz które nie spełnią wymogów licencyjnych w wyższych ligach, a będą miały prawo gry w III lidze.
Awans do rozgrywek III ligi grupa IV w następnym sezonie uzyskają 4 zespoły IV ligi - mistrzowie
rozgrywek IV ligi w Lubelskim ZPN, Małopolskim ZPN, Podkarpackim ZPN i Świętokrzyskim ZPN
szczegółowy regulamin rozgrywek III ligi IV grupy:
http://lzpn.pl/wp-content/uploads/2019/ ... _05_08.pdf
Kadra pierwszego zespołu liczy 26 zawodników. Kolejno: numer na koszulce, imię i nazwisko, data urodzenia, ostatni klub.
Bramkarze:
22. Adam Dul (24.03.2000) SMS Kraków
12. Kacper Szewczyk (30.03.2003) Górale Nowy Targ
1. Mateusz Zając (13.04.1996) Dalin Myślenice
Obrońcy:
13. Przemysław Antoniak (04.11.1992) wychowanek
21. Piotr Cholewa (19.04.1999) wychowanek
11. Arkadiusz Garzeł (05.10.1987) Garbarnia Kraków
2. Tomasz Jaklik (12.03.1996) LKS Pisarowce
27. Kamil Janecki (17.05.1999) Cracovia
4. Łukasz Kędziora (09.04.1998) Wieczysta Kraków
14. Patryk Kołodziej (29.05.1995) Karpaty Krosno
18. Norbert Leśniak (11.03.2000) Tramwaj Kraków
16. Paweł Pyciak (12.04.1987) Garbarnia Kraków
15. Bartosz Tetych (21.03.1996) Tomasovia Tomaszów Lubelski
6. Dawid Źródlewski (13.12.2000) wychowanek
Pomocnicy:
17. Kamil Broda (27.05.2000) Wanda Kraków
5. Miłosz Drąg (27.07.2001) AP 21 Kraków
23. Mateusz Gamrot (22.06.1992) ŁKS Łódź
24. Filip Handzlik (07.06.2000) Wisła Kraków
10. Tomasz Kurek (01.10.1999) Grodzisko Raciechowice
20. Dawid Linca (10.07.1999) wychowanek
28. Mateusz Reczulski (04.03.1999) wychowanek
8. Kamil Sobala (05.02.1987) Polonia Poraj
7. Krzysztof Świątek (13.01.1987) Szreniawa Nowy Wiśnicz
26. Karol Wątroba (30.06.2000) Słomniczanka Słomniki
Napastnicy:
19. Patryk Matysek (04.03.2000) Cracovia
9. Tomasz Ogar (07.05.1985) Garbarnia Kraków
Trener: Leszek Janiczak
II trener: Łukasz Kawa
Trener bramkarzy: Rafał Skórski
Trener przygotowania motorycznego: Jerzy Lipczyński
Kierownik drużyny: Maciej Zysek
Fizjoterapeuta: Łukasz Łojek
Przybyli: Garzeł, Ogar, Pyciak, Gamrot, Wątroba, Szewczyk, Cholewa.
Ubyli: Błażej Radwanek (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Gawęcki (Wieczysta Kraków), Kacper Chorążka i Piotr Świątko (powrót do Wisły Kraków), Grzegorz Marszalik (Garbarnia Kraków), Mariusz Bienias i Mateusz Kotwica (Wiślanie Jaśkowice), Jakub Ptak (Sokół Kocmyrzów), Konrad Bukowczan, Wiktor Nowak, Mikołaj Ogonowski i Gor Sargsyan (szukają klubów)
Hubert Pachowicz (Wieczysta Kraków)
wypożyczeni:
Mariusz Bienias i Mateusz Kotwica - Wiślanie Jaśkowice (IV liga małopolska)
Michał Barnaś, Jakub Skrzyński i Oskar Świeca - Czarni Staniątki (IV liga małopolska)
Kamil Sosna - Polonia Nysa (IV liga opolska)
Karol Buraczek - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (liga okręgowa).
Daniel Wiśniewski - TS Węgrzce (klasa okręgowa).
Grzegorz Fundament - Górnik Wieliczka (klasa okręgowa).
Jakub Berliński - Słomniczanka Słomniki (IV liga małopolska zachodnia).
Dodajmy, że Hubert Pachowicz, który wiosną był wypożyczony do Limanovii został zawodnikiem Wieczystej Kraków (klasa okręgowa).
Blisko finalizacji jest także wypożyczenie bramkarza Norberta Jasowicza do LKS Śledziejowice (klasa okręgowa).
Ostatnio zmieniony sob sie 10, 2019 9:39 am przez ksh72, łącznie zmieniany 3 razy.
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Sokół Sieniawa-Chełmianka Chełm 11 sierpnia, 17:00
Wisła Puławy-Jutrzenka Giebułtów 10 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg-Wisła Sandomierz 11 sierpnia, 17:00
Korona II Kielce-Podlasie Biała Podlaska 11 sierpnia, 13:00 przełożony
Hutnik Kraków-Wólczanka Wólka Pełkińska 10 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica-Podhale Nowy Targ 10 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski-Avia Świdnik 10 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość -Orlęta Radzyń Podlaski 11 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik-Motor Lublin 11 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa-Chełmianka Chełm 11 sierpnia, 17:00
Wisła Puławy-Jutrzenka Giebułtów 10 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg-Wisła Sandomierz 11 sierpnia, 17:00
Korona II Kielce-Podlasie Biała Podlaska 11 sierpnia, 13:00 przełożony
Hutnik Kraków-Wólczanka Wólka Pełkińska 10 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica-Podhale Nowy Targ 10 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski-Avia Świdnik 10 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość -Orlęta Radzyń Podlaski 11 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik-Motor Lublin 11 sierpnia, 17:00
Ostatnio zmieniony sob sie 10, 2019 10:18 am przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.
To, że mecz z Koroną II się nie odbędzie było jasne. Zależy nam również na tym, żeby przełożyć zawody z trzeciej serii gier, bo akurat wypada nam ślub w zespole – żeni się Kamil Dmowski, dlatego liczymy, że rywale pójdą nam na rękę. A jeżeli będziemy musieli zagrać z Hutnikiem, to zagramy. Bardziej zależy nam na nowym terminie spotkania z Wisłoką, bo to będzie dla nas daleki wyjazd – wyjaśnia trener Sałański.
stazyja69 pisze:To, że mecz z Koroną II się nie odbędzie było jasne. Zależy nam również na tym, żeby przełożyć zawody z trzeciej serii gier, bo akurat wypada nam ślub w zespole – żeni się Kamil Dmowski, dlatego liczymy, że rywale pójdą nam na rękę. A jeżeli będziemy musieli zagrać z Hutnikiem, to zagramy. Bardziej zależy nam na nowym terminie spotkania z Wisłoką, bo to będzie dla nas daleki wyjazd – wyjaśnia trener Sałański.
w trzeciej serii gier to oni graja w Dębicy, a nie z nami - my z Sandomierzem.
a jeśli chcą z nami przekładać to grajmy dzień wcześniej, bo jak napisał bn potem terminów wolnych nie będziemy mieli przez obydwa puchary.
To jest jedna z małych rzeczy dla których trzeba uciekać z tej ligi -> http://www.90minut.pl/news/298/news2981 ... -TVP3.html