Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Juniorzy, Trampkarze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PITROL

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
Porażka w lidze seniorów u siebie z REZERWAMI 1:6 jakoś uszla na sucho....

Tak wiem. I rozumiem, że sport jest sportem. Ale domyślam się, że nie tylko kibice to forum czytają. Dlatego też nie chodzi mi o konsekwencję, ale bardziej chciałem wjechać tym młodym chłopakom na ambicję, że jeśli reprezentują nasz klub to nie wypada dać sobie wbić czterech bramek w szesnaście minut albo może im to trener podpowie. Tym bardziej w derbach. To taka konstruktywna krytyka.
Bo jak nikt nic się nie napisze to by sobie ktoś pomyślał, że niema problemu i to akceptujemy.
dUfio

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezły dzień wczoraj:

-juniorzy młodsi zremisowali z Garbarnią przez co awansowali do barażu o CLJ u-17

-jeśli wierzyć tweetowi Niemca Akademia Hutnika otrzymała bardzo wysoką ocenę PZPN-u w certyfikacji szkółek piłkarskich oraz miano ZŁOTEJ

szkoda jedynie porażek w CLJ u-18, ale też trzeba brać pod uwagę, że gra tam drużyna sklejana na prędko przed sezonem praktycznie od 0 (odbija nam się luka w szkoleniu chłopaków z roczników z okolicy 2002 (skończyły się pierwsze roczniki NH2010, nie było jeszcze ani pierwszych Polonii ani Akademii i mieliśmy wyrwę bodaj w 3 rocznikach).
Myśle, że tym systemem za parę lat spokojnie będziemy z powodzeniem grać we wszytkich CLJ-kach
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bn

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla młodszych juniorów i trzeba trzymać kciuki w barażu.

dUfio napisał:
szkoda jedynie porażek w CLJ u-18, ale też trzeba brać pod uwagę, że gra tam drużyna sklejana na prędko przed sezonem praktycznie od 0

Jeśli ten skład choć w części zostanie na kolejny rok to wraz z tegorocznymi młodszymi mogą być duże szanse na wygraną w MakrLJ U-19 za rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Skocz do: