POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob paź 05, 2019 8:43 am

Winny Kurski :lol: :lol:
Z takim elektoratem to PO nigdy nie zginie, co by nie robili
Ostatnio zmieniony sob paź 05, 2019 9:04 am przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob paź 05, 2019 8:43 am

stazyja69 pisze:Jednak Pereira z Kurskim są niesłychanie zdolni .
Wyciągnąć coś z przed ponad roku i zrobić z tego newsa - szacun .

Neumann to kolejny zdrajca .
Ilu z nich już ma postawione zarzuty , a ilu wyroki .
Dziesiątki , setki ...
Przepraszam , ale przecież są jeszcze tamte sądy .


TVP to przedszkole. Prawdziwi i niedoscignieni mistrzowiie w przedstawianiu alternatywnej rzeczywistości są tylko jedni.
Prywatna tv za państwowe pieniądze stworzona przez Kiszczaka w 1983 r.

https://m.niezalezna.pl/291210-niewiary ... -no-prawie

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob paź 05, 2019 9:21 am

Widzę , że sekta dalej swoje
:lol: :lol: :lol:



Cenna inicjatywa eurodeputowanego PiS Patryka Jakiego
Zaczynam akcję tłumaczenia na różne języki #TaśmyNeumanna dla wszystkich w PE, aby zrozumieli dlaczego w PL potrzebna jest reforma wymiaru sprawiedliwości.
Specjalną paczkę dostanie z pozdrowieniami @TimmermansEU
bo szef klubu POKO „gwarantował”, że Sądy zrobią tak jak on chce

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob paź 05, 2019 10:27 am

Sekta wklejaczy zjebanych linków.

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » sob paź 05, 2019 10:32 am

stazyja69 pisze:Jednak Pereira z Kurskim są niesłychanie zdolni .
Wyciągnąć coś z przed ponad roku i zrobić z tego newsa - szacun .


Niestety są ludzie którzy to łykają. Jak to mówił Kurski "ciemny lud to kupi" i kupuje.
Z Hutnikiem od zawsze...

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob paź 05, 2019 10:45 am

oszuwar pisze:
stazyja69 pisze:Jednak Pereira z Kurskim są niesłychanie zdolni .
Wyciągnąć coś z przed ponad roku i zrobić z tego newsa - szacun .


Niestety są ludzie którzy to łykają. Jak to mówił Kurski "ciemny lud to kupi" i kupuje.


Rozumiem że mówisz o Jarosławie Kurskim i o sobie. Kupuj dalej.

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob paź 05, 2019 12:04 pm

oszuwar pisze:
stazyja69 pisze:Jednak Pereira z Kurskim są niesłychanie zdolni .
Wyciągnąć coś z przed ponad roku i zrobić z tego newsa - szacun .


Niestety są ludzie którzy to łykają. Jak to mówił Kurski "ciemny lud to kupi" i kupuje.


"ciemny lud wszystko kupi"
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob paź 05, 2019 2:26 pm

MISIEK72 pisze:Sekta wklejaczy zjebanych linków.


Minister Ardanowski w nagraniu ujawnia stan ARiMR
Podobno kandydaci Konfederacji to puścili .
I wszysto jasne :) skąd odgrzewanie Neumanna przez Kurskiego i Pereirę .

https://www.youtube.com/watch?v=9vddl-Vpx-Q

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1872
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz paź 06, 2019 11:38 pm

Schetyna kilka dni temu: ,,Odszedł Kornel Morawiecki, twórca i legenda Solidarności Walczącej. W latach 80tych uczył mnie konspiracji i walki o wolną Polskę. Cześć i chwała Jego pamięci. To ważna postać dla polskiej historii. Nie bylibyśmy dzisiaj tutaj, w wolnym Wrocławiu, w wolnej Polsce, gdyby nie jego zaangażowanie, wielka wizja, którą realizował, ale też skromność i ludzka przyzwoitość."

Kilka dni później zaprasza Wałęsę na konwencję swojej partii. Wałęsa, dzień po pogrzebie Morawieckiego, za to że ten walczył z komuną naprawdę a nie tylko dla pozorów, nazywa go zdrajcą. Publika, czyli Platforma i jej elektorat, nagradza go za te słowa gromkimi brawami.

Trzy minuty po tym jak Wałęsa znieważył Kornela Morawieckiego, Schetyna - który dopiero co oddawał Morawieckiemu cześć i chwałę - zamiast po męsku powiedzieć Wałęsie: ,,Pana słowa o Kornelu Morawieckim uważam za skandaliczne, w dodatku wykorzystał pan naszą konwencję partyjną do załatwienia swoich prywatnych wojenek i zaleczenia kompleksów. Rozczarował mnie pan, tak się nie robi" - co robi Schetyna? Wstaje i dziękuje Wałęsie za przemówienie owacją na stojąco.

Dziękuję, nie mam pytań.

I pomyśleć, że niektórzy potrzebowali taśm Neumanna żeby zrozumieć czym jest Platforma...
Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn paź 07, 2019 12:01 am

PITROL - nie dramatyzuj.

Jeżeli posłuchasz taśm Neumanna bez tezy jaką narzuca TVPiS, to tak naprawdę dowiesz się z nich tyle, co z taśm Bieńkowskiej. W zasadzie prawdę o polskiej polityce.

Co do Wałęsy zgoda - jestem bardzo zażenowany jego postawą. Wstyd.

Zestaw słowa Neumanna ze sprawą Banasia. Ok, Neumann to nie byle kto, szef największego, opozycyjnego klubu parlamentarnego (były). Ale z jaką mocą sprawczą obecnie? Może sobie coś tam popieprzyć bez konsekwencji dla państwa polskiego. Ale Banaś to tak naprawdę 5-7 osoba w Państwie.

jeżeli PiS decyzuje się zrobić z takiego faceta jak Banaś szefa NIK-u, to ja się zaczynam zastanawiać, o co w tym wszystkim chodzi. Przecież to jest bagno równie duże jak w PO.
ezswaz aN Hutnik

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn paź 07, 2019 7:02 pm

viki pisze:PITROL - nie dramatyzuj.

Jeżeli posłuchasz taśm Neumanna bez tezy jaką narzuca TVPiS, to tak naprawdę dowiesz się z nich tyle, co z taśm Bieńkowskiej.



i dlatego, że tam nic wielkiego nie ma Neumann podał się do dymisji.
W PO są tak wysokie standardy :lol: :lol: :lol:

O ciemnym ludzie Neumann też mówił:
im więcej im zarzutów postawią tym bardziej ciemny lud będzie na nich głosował.
Więc czemu by mieli przestać kraśc??

" Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda. W różnych badaniach, k***a, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie."

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn paź 07, 2019 8:53 pm

PO (Neumann) nieudolnie naśladuje PIS (Kuchciński) w temacie dymisji .
Ciekawe czy nie można było iść na urlop jak Banaś z NIK-u .
:lol: :lol: :lol:


a tak na wesoło/smutno :
Jaki:A gangsterzy na kogo głosują? na PO

Migalski:Wiemy do kogo dzwonią

Czarzasty:Czy jak był pan ministrem sprawiedliwości często do pana dzwonił Paolo z burdelu ?

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn paź 07, 2019 8:55 pm

ksh72

Ludzie mają przewrotną naturę i najczęściej nie głosują na coś (kogoś) tylko przeciwko czemuś (komuś).

Myślisz, że w 2015 roku ludzie głosowali na projekty PiS? :lol:
Chociaż, może na jeden fatycznie zagłosowali, na 500+
Byli przede wszystkim już tak wkur**eni na Platfusów, że zagłosowali na przekór.

Przedwczoraj spotkałem się z kumplem, z którym widzimy się 2-3 razy w roku na wódeczce. Cztery lata temu głosował na PiS. Teraz powiedział mi, że nie pójdzie do głosowania. Nie ma mowy aby zmienił zdanie.

Platformie nie wierzy (podał konkretne powody, którym nie zaprzeczę), PSL to dla niego jakiś kosmos, komuchów delikatnie mówiąc nie lubi - dusiłby czerwine ryje gołymi rękami. Do PiS-u jak sam powiedział skutecznie się zraził.
Paradoksalnie nawet nie za sądy (chociaż mówił, że to co zrobił Ziobro z sądami to hucpa) czy inne grubsze sprawy.
Powiedział, że w decyzji o niegłosowaniu (na kogokolwiek) pomogła mu TVPiS. Jak stwierdził "Takiej propagandy nawet za czasów Jaruzela z Urbanem nie było".
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1872
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt paź 08, 2019 12:37 am

viki pisze:PITROL - nie dramatyzuj.
.

Nie dramatyzuję, bo mnie bezpośrednio nie dotyczy, kto wygra wybory. Pośrednio tak jak każdego z nas. Umiesz liczyć licz na siebie i to rada dla każdego bez względu na upodobania polityczne.

10 października 2019, media publikują kolejne nagrania kompromitujące opozycję: "Ale chuj nas interesuje ten gówniany kraj i los ludzi. Chodzi o to, żeby bezkarnie kraść. Część musimy oddać Niemcom, zgodnie z umową. Jesteśmy od nich zależni. Program? Nasz elektorat jest tak zafiksowany, że moglibyśmy im szczać na ryje podczas każdej konwencji i nas nie opuszczą, a ty pytasz o program? Chłopie. To są kurwa troglodyci wytresowani przez znajomków z mediów. Oni jeszcze myślą, że walczą o demokrację. Banda użytecznych idiotów. Sram na demokrację."
👉Elektorat opozycji tego samego dnia: "Noiii? Co jest niby ciekawego w tym nagraniu? Nie odwracajcie uwagi od pisoskich afer. Nigdy nie opuścimy opozycji. To nasza jedyna szansa na przywrócenie demokracji. W ogóle kto to nagrywał? I dlaczego? Poza tym Kaczyński chodzi w brudnych butach."
👉TVN wieczorem: "Opublikowano nielegalne nagranie rozmowy z politykiem opozycji. Wykazał się on szczerością, potrafił spojrzeć krytycznym okiem na własny elektorat i trafnie ocenił sytuację w kraju. Już za chwilę, tuż po Papce, w Papce po Papce, sam bohater nagrania razem z naszym dziennikarzem zastanowią się czemu rząd stosuje w kampanii tak tanie i nieczyste zagrywki jak ujawnianie prywatnych rozmów."
Czy to jest poważne czy ja jestem sfiksowny?Dobranoc.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt paź 08, 2019 12:06 pm

PITROLU - Pax tecum!

Już odkryłem, dlaczego mam większą alergię na PiS, aniżeli na PO.

Pomógł mi niezastąpiony Kwinto z Vabanku :) który bardzo mądrze stwierdził:

https://www.youtube.com/watch?v=paPIP3ZjI98

" (...) zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jeżeli chodzi o PO kurtyna już chyba opadła. Natomiast nabranych na PiS jest nadal wielu. Niszczą Polskę pod płaszczykiem pobożności i gęby mają pełne frazesów. A są tacy sami, lub gorsi, aniżeli PO.
ezswaz aN Hutnik