POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn paź 14, 2019 7:20 pm

Stażyja pisał o miejscach w sejmie.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt paź 15, 2019 5:56 pm

Gadowski u Roli: "Konfederacja będzie młotem na lewactwo"!
Skończył się okres ochronny dla PiSu!?

https://www.youtube.com/watch?v=tDiKkWO ... e=youtu.be



ps.
mówisz - masz :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=54WWPH6CWOs

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw paź 17, 2019 1:51 pm

I czego lewaki i ... tu nie rozumiecie

Banaś:
zmanipulowane i kłamliwe doniesienia medialne mające na celu zdyskredytowanie mojej osoby niewątpliwie stanowią formę zemsty tych środowisk, które w wyniku przeprowadzonej reformy służb skarbowych i celnych utraciły dotychczasowe wpływy na możliwość podejmowania decyzji.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw paź 17, 2019 5:32 pm

Mamy pierwszą gównoburzę, zaledwie 4 dni od wyborów.

Zastanawialiśmy się czemu szczujnia jak ognia unika podawania tekstu projektu ustawy i zastępuje go swoim pierdololo o "karaniu za edukację seksualną". Być może dlatego, ponieważ wyszłoby klasyczne samozaoranie lewicy i wyjawienie, czym ta ich "edukacja seksualna" ma tak naprawdę być...🤔

PS. Eksperyment. Podchodzimy do fanatyka TVN i uświadamiamy go, że polskie prawo zakazuje propagowania ustrojów totalitarnych. Obserwujemy czy zacznie kwiczeć, bo jego tokiem rozumowania wyjdzie pewnie, że "pisiory zakazujo lekcji historii".

Posłowie głosujący przeciw wprowadzeniu do przepisów tzw. "korytarza życia" i jazdy "na suwak":

❌Kamiński Michał, ❌Niesiołowski Stefan, ❌Protasiewicz Jacek, ❌Mihułka Joanna, ❌Petru Ryszard, ❌Scheuring-Wielgus Joanna

Bo PiS był za.
To logiczne, że trzeba być przeciw.
Mi się podoba jak tuzy intelektu naśmiewają się z wyborców PiS a sami na PO głosują.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw paź 17, 2019 6:02 pm

Pitrol , mam wyjebane na projekt ustawy .
Zacytuj go , a ja sprawdzę czy szczujnia nie podaje jego treści .
Pereira ???
Młody Wildstein ???

ps. internet jest prawie wszędzie :wink:

Co do eksperymentu :D :D :D



Wracając do poważnego tematu :
Od miesięcy szef administracji skarbowej jest pod lupą CBA.
Zostaje ministrem finansów. Zostaje prezesem NIK.
Partia matka nie reaguje, potem wzywa go do dymisji . ?
A on nic sobie z tego nie robi.
Ktoś tu mówił, że państwo przestało być teoretyczne?


Przepraszam ,

Banaś nie należy do PiS, jest niezależny i wszystko co robi to na własne konto - klepią Jojo i Ryczard.
Tak mniej więcej - Urban nie należał do PZPR, był niezależny a wszystko co wygadywał za Jaruzela to na własne konto.

Lud rozumi ???






Posłowie głosujący przeciw wprowadzeniu do przepisów tzw. "korytarza życia" i jazdy "na suwak":

❌Kamiński Michał, ❌Niesiołowski Stefan, ❌Protasiewicz Jacek, ❌Mihułka Joanna, ❌Petru Ryszard, ❌Scheuring-Wielgus Joanna

Bo PiS był za.
To logiczne, że trzeba być przeciw.


Skąd pewność , że taka była ich argumentacja ?

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob paź 19, 2019 6:18 pm

stazyja69 pisze:ps. internet jest prawie wszędzie :wink:

No a miało go po wyborach ponoć nie być jak Pis wygra?
Ciekawe, czy tego interneta to we wiadrze sprzedaje?
I jak we wiadrze to trza swoje wiadro przytachać, czy będzie z kaucją?
Maja Ostaszewska - jak sądzisz?
Obrazek
Jest już projekt ustawy, który przewiduje Internet na kartki będzie?
No jak niema to sam możesz poszukać projektu ustawy.
Zresztą takie paradoksy można mnożyć…
Obrazek
Według ustaleń "Rz" sprawa miała być "przesądzona i ostateczna", na co wskazywały pojawiające się we wtorek "przecieki" do mediów. Jednak Banaś miał oznajmić, że nie odejdzie ze stanowiska, bo nie ma sobie nic do zarzucenia.

"Zaczął też przygotowywać sobie grunt do obrony – to m.in. ekspertyzy prawne" – czytamy w dzienniku. "Rz' pisze, że wolta szefa NIK miała zszokować władze PiS.

Jak czytamy w gazecie, Banaś "ma mieć też pretensje do kolegów, że nie stanęli za nim murem, i do Mariusza Kamińskiego, któremu podlegają służby, że 'go zostawił'".

Według ustaleń "Rzeczpospolitej" na CBA nie było żadnych nacisków politycznych, by odpuścić szefowi NIK.

Gdyby był w PO, to by "stanęli murem" (jak za Gawłowskim), a Wojtunik by go "nie zostawił". No i z naciskami byłoby jak w przypadku Amber Gold. I to jest właśnie różnica oraz:Wolne sądy :!:
👉Na stacji benzynowej sędzia Mirosław Topyła zwinął cudze 50 złotych. Sąd Najwyższy stwierdził, że to pewnie przez roztargnienie i uniewinnił go od zarzutu kradzieży.
👉Emeryt z Kołobrzegu w trakcie zakupów w sklepie zjadł cukierek o wartości 40 groszy. Przekonywał, że to z roztargnienia. Otrzymał wyrok: "1 miesiąc ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin".

Także zawsze może być lepiej ale wrócić do tego co było za PO mnie Twoje argumenty jakoś nie przekonują.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn paź 21, 2019 8:15 am

Slowa Fedorowicza:kazdy kto z opozycji odwazy sie przejsc na strone PIS bedzie skonczony,on i jeo rodzina,az do trzeciego pokolenia :shock: Kawal buca i kretyna.Ale co sie w sumie spodziewac po ludziach pokroju Rozy Thun,Owsiaka,Nojmana,Kopacz,Lis,Walese i pozostalej tej calej bandy oligarchow,ktorzy po upadku komuny dorobili sie szybko wysokich stanowisk w sferze publicznej i caly czas piernicza swoja lewacka retoryke w tv,ze tylko oni sa elitami,a reszte zeby udupic i nie ruszac ich kompanow na stanowiskach wraaz z kacapskimi Ubekami i calym tym towarzystwem lewackim.

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » wt paź 22, 2019 7:37 pm

stazyja69 pisze:Pitrol , mam wyjebane na projekt ustawy .
Zacytuj go , a ja sprawdzę czy szczujnia nie podaje jego treści .


PITROL pisze:Zastanawialiśmy się czemu szczujnia jak ognia unika podawania tekstu projektu


To co, jeśli uważasz ze szczujnia bredzi to podaj tekst, ja go znam, ale czy ty go znasz?
Z Hutnikiem od zawsze...

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt paź 22, 2019 11:21 pm

Ja Tylko myślałem, że jak ktoś potrafi założyć sobie konto na forum to i na oficjalnej stronie sejmu potrafi wszystko wyczytać. Ale maszta i czytajta…

https://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/druk.xsp?nr=3751
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr paź 23, 2019 5:23 pm

Bylo spokojnie jak PKW oglosil wyniki wyborow i nagle zrobilo sie nerwowo,bo PIS zglosil watpliwosci i postanowil by lgosy ponownie przeliczono.Sprawe niemal od razu podlapalo PO i tez zlosilo i w dodtku ma byc komisja zaraniczna przy liczeniu.Dla mnie sprawa jest jasna,PIS nie moze przebolec ze nie ma wiekszosci w sejmie i liczy ze cos ukrecic dla siebie na boku,by PIS mial wiekszosc.PO widzi co probuje PIS zrobic i zapowiada walke o wszystko i to wszystkimi mozliwymi sposobami,lacznie z zagranica i naglosnieniem sprawy do Strasburga,czy do Brukseli.Pytanie zasadnicze jawi sie na co zatem liczy PIS i czy faktycznie sa na tyle powazni,ze uwazaja ze wyniki wyborow ulegna jakiejs zmianie na ich korzysc.Wydaje mi sie ze to bezsens i tylko j±trzenie emocji w spoleczenstwie.Umowmy sie ze szanse powodznia PIS w tej kweti sa znikome,bo raz ze nastapi straszna krytyka opozycji,do sprawy wlaczy sie zagranica,a ponadto nastapi duza presja mediow liberalnych w Polsce.Jak widac PISowi zwyciestwo w sejmie nie wystarcza,wladzy wciaz im za malo :shock: Proba podwazenia wynikow wyborow,mysle ze PIS sie na tym ponownym przeliczaniu mocno przejedzie.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr paź 23, 2019 9:04 pm

gordi , to raczej idzie o Senat .



Ja jednak o czym innym , chociaż czy ja wiem ...

Nie wie czy to jest we wniosku , może to wymysł obcych- ale na pewno jest to słuszna KONCEPCJA

"Z powyższego wynika, że ustalenie, iż ok. 10 proc. głosów zostało nieprawidłowo uznanych za nieważne, zaś w rzeczywistości powinny być one uznane jako głosy poparcia dla kandydata Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, decyduje o tym, że najwięcej głosów uzyskał kandydat Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość".

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw paź 24, 2019 8:32 am

stazyja69 pisze:gordi , to raczej idzie o Senat .



Ja jednak o czym innym , chocia¿ czy ja wiem ...

Nie wie czy to jest we wniosku , mo¿e to wymys³ obcych- ale na pewno jest to s³uszna KONCEPCJA

"Z powy¿szego wynika, ¿e ustalenie, i¿ ok. 10 proc. g³osów zosta³o nieprawid³owo uznanych za niewa¿ne, za¶ w rzeczywisto¶ci powinny byæ one uznane jako g³osy poparcia dla kandydata Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwo¶æ, decyduje o tym, ¿e najwiêcej g³osów uzyska³ kandydat Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwo¶æ".
No tak chodzilo mi o wiekszosc w senacie dla opozycji,no bo sejm wiadomo ze wziol PIS.Takie ponowne liczenie wynikow wyborow to strata czasu i moim zdaniem PIS nic tu nie ugra.PO i opozycja nie da se odebrac tego i tutaj kazda strona postapila by podobnie.Zwykla proba podwazenia wyborow i PIS uwazam popelnia blad.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw paź 24, 2019 9:27 pm

Tak sobie obserwuję tt
W związku z pytaniami kierowanymi do Instytutu Pamięci Narodowej informujemy, że decyzja o wycofaniu z 12. edycji konkursu Książka Historyczna Roku publikacji Piotra Zychowicza „Wołyń zdradzony, czyli jak dowództwo AK porzuciło Polaków na pastwę UPA” nie została uzgodniona z Instytutem Pamięci Narodowej jako jednym z organizatorów konkursu.


https://twitter.com/Cenckiewicz/status/ ... 6786243585

Więcej nie wklejam :wink:

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob paź 26, 2019 5:42 pm

Podobno samopoczucie jest najważniejsze

https://twitter.com/SamPereira_/status/ ... 0764657665

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn lis 04, 2019 2:09 pm

Piotrowicz, Pawłowicz i Chojna-Duch kandydatami PiS na sędziów TK! Informację przekazał szef klubu PiS Ryszard Terlecki

https://wpolityce.pl/polityka/471374-zn ... sedziow-tk

:wink: :wink: :wink: