Hutnik Kraków - Motor Lublin, sobota 26.10.2019 godz.15:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob paź 26, 2019 6:14 pm

LOKO pisze:Kołodziej powinien strzelać karnego


Też to powiedziałem przed karnym. Za te dwa mecze . Nawet niech strzela na sile ale w nagrodę. Bramkarz nawet nie chcial się rzucać

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob paź 26, 2019 6:15 pm

Qlawy pisze:
LOKO pisze:Kołodziej powinien strzelać karnego


Też to powiedziałem przed karnym. Za te dwa mecze . Nawet niech strzela na sile ale w nagrodę. Bramkarz nawet nie chcial się rzucać


Ja pomyślałem o Jakliku z okazji jubileuszu, o ile był jeszcze w tedy na boisku.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob paź 26, 2019 6:41 pm

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=22922
Proszę docencie kurwa naszego wychowanka który zawsze zostawia serce na boisku. Walczył jak tylko mógł.
Po faulu na nim Kołodziej zdobył gola z wolnego. Asysta jest.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob paź 26, 2019 6:46 pm

Ale nikt go nie krytykuje. W tym roku naprawdę gra dobra rundę. Ale Boże na szpicy??

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob paź 26, 2019 6:59 pm

Qlawy pisze:Jutro Korona gra mecz w ekstraklasie więc na olerta nie wystawia zawodników z ekstraklasy. Co nie oznacza że faworytem nie będą gospodarze. Ja bym wolał by orlęta się wykartkowaly na przyszłą sobotę.
Fajnie byłoby wygrać kolejne dwa mecze i trochę rozciągnąć tabele a korona prędzej czy później będzie dogoniona. Zwlaszcza że jak pierwszy zespół zleci z ekstraklasy rezerwy nie mogą awansowac.

Dziś brakowało napastnika. Brak Sobali. Antoniak na szpicy ... Już bym chyba gamrotem na szpicy zagrał. Nasuwa się jedno pozbyte nazwisko. .. Pachowicz. Dziś by się przydał


Korona gra dzisiaj - teraz w Gliwicach. Jutro rezerwowi zapewne zagrają od początku z Orlętami. Tak jak z nami.

Już po raz kolejny zasłyszane z trybun: W tym sezonie w naszej grupie drugie miejsce daję awans :)

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob paź 26, 2019 7:05 pm

Po meczu na 0-0 ta bramka to jak truskawka na torcie motor przeciętny brawa za walke
Tomek83

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob paź 26, 2019 8:01 pm

Alex pisze:Czy przypadkiem nasz lewy obrońca nie grał po przerwie w ataku? Chyba po raz pierwszy na tej pozycji zagrał Antoniak. Szału nie ma, tragedii też nie.

Myślę że był to przemyślany i dobry ruch. Lodzia był ustawiany tak już przez Andrzeja Paszkiewicza i pokazywał że daje rade.

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob paź 26, 2019 9:23 pm

Alex pisze:
Qlawy pisze:Jutro Korona gra mecz w ekstraklasie więc na olerta nie wystawia zawodników z ekstraklasy. Co nie oznacza że faworytem nie będą gospodarze. Ja bym wolał by orlęta się wykartkowaly na przyszłą sobotę.
Fajnie byłoby wygrać kolejne dwa mecze i trochę rozciągnąć tabele a korona prędzej czy później będzie dogoniona. Zwlaszcza że jak pierwszy zespół zleci z ekstraklasy rezerwy nie mogą awansowac.

Dziś brakowało napastnika. Brak Sobali. Antoniak na szpicy ... Już bym chyba gamrotem na szpicy zagrał. Nasuwa się jedno pozbyte nazwisko. .. Pachowicz. Dziś by się przydał


Korona gra dzisiaj - teraz w Gliwicach. Jutro rezerwowi zapewne zagrają od początku z Orlętami. Tak jak z nami.

Już po raz kolejny zasłyszane z trybun: W tym sezonie w naszej grupie drugie miejsce daję awans :)


to dodam ze dzisiaj na meczu byc nie moglem bo musialem jechac w woj slaskie i tam spotkalem sie z pewnym prezesem klubu slaskiego i jak mu powiedzialem ze korona 2 jest pierwsza i ciezko z nia bedzie powiedzial, spokojnie oni nawet jak beda pierwsi to awansowac nie beda chcieli
wiec mamy z trybun i z drugiego zrodla info ;)

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob paź 26, 2019 9:27 pm

Lodzia zrobił swoje, szkoda, że mu przewrotka nie wyszła. Mecz mega pozytywny, wreszcie dobrze w obronie. Święty za dużo podcinek robi....

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob paź 26, 2019 9:58 pm

To tylko prezes on sie nie zna:)
Tomek83

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob paź 26, 2019 11:05 pm

-wielkie brawa za walkę do końca w tym i zresztą ostatnich dwóch meczach też
-w końcu mamy gości, którzy potrafią zajebać z daleka: Kołek (Motor, Kraśnik, Puławy), Gamrot (Wólczanka, Resovia), Święty zresztą też potrafi jebnąć z dystansu (Siarka) i zdumiewające są te podcinki w polu karnym...
-... o kornym nie wspominając. Wychodzi na to, że nie mamy w tym momencie pewnego egzekutora strzałów z 11, co zresztą wyszło w Pucharze z Piaskami... chyba nawet Kendi nie wrócił do takiej pewności do ładowania jak sprzed kontuzji. i szkoda, bo z karnych czesto padaja decydujące gole.....

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz paź 27, 2019 1:44 pm

Słąby mecz, wręcz bardzo słaby. Można było przysnąć czasami, ale jeśli po takim meczu jesteśmy viceliderem to SUPER :D

Jak w tym sezonie nie spierdolimy z tej ligi to w kolejnych może być już całkiem przejebane ( rezerwy psiarni i żydków czy choćby dziwny twór o nazwie wieczysta)

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » ndz paź 27, 2019 2:15 pm

fan pisze:... Jak w tym sezonie nie spierdolimy z tej ligi to w kolejnych może być już całkiem przejebane ( rezerwy psiarni i żydków czy choćby dziwny twór o nazwie wieczysta)

Ja bym raczej spojrzał na to co się dzieje w drugiej lidze. Spaść może Stal Stalowa Wola oraz w komplecie możemy dostać Garbarnię, która gra coraz większy "piach". :cry:

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz paź 27, 2019 2:34 pm

76 min rezerwy korony tracą gola na 1-1 i grają w 10. Zostaną 3 punkty które można zniwelować za tydzien. My wygrywamy w Radzyniu a avia pyka korone.

A nawet 1-2 w 96 min.
Zostają 2 punkty - lider możliwy.
A w weekend wszystkich świętych - czas na hattricka Krzyśka - oby nie z karnych :)