POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn lis 04, 2019 3:44 pm

Zaraz, zaraz... jak to leciało?
Trybunał Konstytucyjny źle działa i jest upolityczniony.
Wobec czego naprawia PiS Trybunał tak jak potrafi.

Konkursy w Służbie Cywilnej były fikcją? No to PiS je wy**bał w kosmos i teraz się zatrudnia wedle uznania.

Ten kto najbardziej sekuje pedziów, zazwyczaj lgnie do tyłka kolegi - to się w 90% sytuacji potwierdza.

PiS jest tak antykomunistuczny, że stosuje metody rządzenia znane z czasów czerwonych ryjów. Kaczyński, Karczewski, Macierewicza... Siedzi w nich więcej homo sovieticus niż nam się wszystkim wydaje.

Tylko Polski szkoda :(
ezswaz aN Hutnik

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 04, 2019 6:18 pm

w Żyrardowie folksdojcze z PO zmienili nazwę ulicy z "Generała Nila-Fieldorfa" na komunistyczną "Jedności Robotniczej".


https://fakty.interia.pl/mazowieckie/ne ... Id,3315177

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn lis 04, 2019 7:17 pm

Gdy słyszę, że POkemony mają w zamyśle - gdy tylko uda im się osadzić na stołku Marszałka Sejmu swojego człowieka - szybciutko zmienić regulamin Senatu, tak by wybór Marszałka Senatu odbywał się większością 2/3 głosów to...

... wiem, że moja teoria o tym, iż zaczęła się walka "ze sprzętem" w polityce rozpoczęła się na dobre.

Po pierwszym szoku zaczyna się gra na warunkach przeciwnika, który jest bardziej bezwzględny - inaczej giniesz.

PiS zniszczył praworządność w tym kraju, a głupia PO zaczyna go małpować. Jeżeli tylko gdziekolwiek PO ma przewagę, tak jak w przypadku tej ulicy, to zaczyna się na PiS odgrywać.

Zajebiście to rokuje na przyszłość, prawda ksh72?

Jeszcze sobie wyobraź, że czerwone ryje z SLD dojdą w przyszłości do władzy i będą mieli wolną rękę w działaniu. Przejmą po PiS-ie (nie daj Boże):
- rozpieprzoną i całkowicie koteryjną Służbę Cywilną,
- niewydolny i totalnie upolityczniony Trybunał Konstytucyjny,
- ręcznie sterowaną przez polityka Prokuraturę,
- Sąd Najwyższy z wybranymi nielegalnie sędziami, których nie wiadomo kto popierał...

Super, naprawdę szacunek za tak wysokie standardy wprowadzone w życie przez ekipę dobrej zmiany! Ręce składają się same do oklasków.

Ps. Jakich wrogów publicznych nr 1 robiono z rezydentów? Co wyczyniało TVP? Jakie były paski na TVP Info? A teraz się okazuje, że brakuje ileś tam tysięcy lekarzy. To sa wykształceni ludzie, znający języki obce, mający aspiracje. Ale chcą pracować w Polsce, tyle że za normalne pieniądze. Bo się szanują. Bez urazy, ale Pani w Biedronce nie zastąpi ortopedy. A ortopeda jakoś sobie poradzi w sklepie. Jaka jest ich różnica w pensji?
Teraz się okazuje, że jednak trzeba będzie sięgnąć do kieszeni i zapłacić medykom, bo służba zdrowia padnie. To kto miał rację?

PiS to tak naprawdę bolszewia pełną gębą. W 100 procentach. Zawsze musi być jakiś wróg. W tym miesiącu będą to nuczyciele, w innym sędziowie, w jeszcze innym lekarze.

Tak jak do wyznawców PO długo docierało to, iż są pożytecznymi idiotami-lemingami, tak do fanów PiS-u musi dotrzeć, że i jedni i drudzy są siebie warci.
ezswaz aN Hutnik

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob lis 09, 2019 4:10 pm

Wciąż nie wiadomo jednak kto będzie ministrem sportu. Od 2015 roku tym resortem kierował Witold Bańka, który został szefem Światowej Agencji Antydopingowej.

– To jest jedyne ministerstwo, które jeszcze - nazwijmy to, ze względów osobistych, każdy ma prawo do podejmowania pewnych decyzji w pewnych uzgodnieniach... Jeszcze dzisiaj tego szefa resortu nie mogę tutaj ujawnić – mówił na piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki odnosząc się do wakatu w ministerstwie sportu.


:lol: :lol: :lol:

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr lis 13, 2019 11:30 am

Czarzasty - od wczoraj wicemarszałkiem sejmu .
Czy pan Włodzimierz nie miał coś wspólnego z grupą trzymającą władzę ?
Raport Ziobry został przyjęty kilkanaście lat temu i ...
Dzisiejszy Prokurator Ziobro i ...

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt lis 15, 2019 9:50 pm

Jedna z nielicznych decyzji prezesa Jarosława Kaczyńskiego jaka mi sie podoba
to wyjebanie kandydatury pani Chojny-Duch do TK.
Brawo .

A to , że podobno dowiedziała się o tym od dziennikarza - to dodatkowy plus .

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn lis 25, 2019 8:55 pm


viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt lis 29, 2019 3:34 pm

Może sprawa Banasia czegoś w końcu wszystkich nauczy:

PRAWORZĄDNOŚĆ

Tylko tyle i aż tyle. Wszyscy - wyznawcy Jarka, cmokający z zachwytu nad Tuskiem, uwielbiający Kwacha itd.

Władza kurewsko deprawuje KAŻDEGO i tylko jasne standardy działania oraz trzymanie za ryj KAŻDEGO polityka, aby tych standardów się trzymał, dobrze służy społeczeństwu.

Przyłębska, Banaś, Piotrowicz, Pawłowicz, .. przecież to jest plucie w twarz każdemu z nas. Tym co głosowali na PO, PIS, Konfederację, Lewicę... Również tym co nie głosowali. Może w końcu społeczeństwo się obudzi, daj Boże.
ezswaz aN Hutnik

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt lis 29, 2019 8:12 pm

Cała sytuacja nie jest śmieszna , ale ...
NIK mógłby teraz wszcząć kontrolę w CBA !

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob lis 30, 2019 8:18 am

Lemingopedia wyhaczył taką fotę. Niepełnoletnia domagająca się żeby ją porządnie wyruchać, i szczyl o trudnej do ustalenia płci z hasłem ,,Ssij fiuta a nie słomkę".
Was też takie hasła przybliżają do ochrony środowiska i szacunku dla lewackich ideologii? :v Też się czujecie przekonani po takich manifestacjach? <3
Bo ja jak coś takiego widzę to mam ochotę wejść do marketu i wykupić wszystkie słomki jakie tam mają tylko po to, żeby je wyjebać przez okno.
Jak widzę Kingę która dopiero za rządów PiS-u zauważyła że w lesie czasem leżą wycięte drzewa i aż zrobiła sobie z nimi propagandowe zdjęcie na podstawie którego nakręciła gównoburzę (mimo że wcześniej sama radośnie pozowała na tle drewnianego domku, obok sterty drewna na opał) - to mam ochotę wejść do lasu z siekierą i zrobić ognisko jakiego jeszcze TVN nie widział.
Jak widzę cwelebrytów którzy nagle teraz zaczęli pozywać skarb państwa z powodu smogu, to mam ochotę wrzucić do tego ogniska ze dwie opony i resztę plastikowych słomek.
Jak widzę nawiedzoną lub opętaną oszołomkę z cycami na wierzchu, polewającą się krwią i wykonującą na ulicy szamański taniec w celu promowania weganizmu, to nabieram taką ochotę na podwójnego burgera nadziewanego boczkiem, że nawet nie pytajcie.
A kiedy widzę lewackie autorytety roniące łezki nad losem karpia a nazywające nienarodzone dziecko zlepkiem komórek, to mam ochotę na wigilię zrezygnować z pierogów i tak się nawpierdalać karpia, że mi żaden ksiądz rozgrzeszenia za obżarstwo nie udzieli.
Spokojnie, oczywiście zdaję sobie sprawę że to idiotyczne pomysły i nic takiego nigdy nie robię, rozum wraca mi po sekundzie, podkreślam tylko jakie instynkty wzbudza we mnie - tylko na krótki, irracjonalny moment - debilizm lewactwa. Zamiast przekonywać do swoich poglądów, odpychają każdego kto ma jeszcze w bani chociaż kilka sprawnych szarych komórek.
Czy widzicie u mnie wpisy typu ,,Szanuj Pileckiego ty kurwo"? Albo ,,Jak nie chodzisz do kościoła to chuj ci w dupę"? ,,Popieraj konserwatywne ideały albo zdychaj na raka śmieciu"?
Nie, ja moje wpisy opieram na argumentach. Konserwatyzm to sztuka argumentacji - lewactwo to tylko prymitywne emocje i epatowanie deficytem intelektualnym.
Powiecie: tak, ale oni są młodzi i głupi, dorosną to zmądrzeją.
Problem polega na tym, że młody i głupi lewak zazwyczaj z biegiem czasu przestaje być tylko...
młody.


A co do bierzącej polityki.
No "troszkę" to niepoważne.
A co z tym zrobi państwo - okaże się w ciągu tygodnia.
Ja na Pis niegłosowałem i viki w dużej mierze się z tobą zgadzam.
Jednak gdy przeciwnicy władzy walą argumenty z TVN to ja się z nimi dla zasady nie zgadzam i je wyśmiewam dlatego jestem uznany za Pis-wca bo mam konserwatywne poglądy. Jest racjonalność i jak ktoś drwi z Polskości ją wyśmiewa i obraża to człowiek w odruchu bezpośrednim staje po drugiej stronie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » sob lis 30, 2019 10:20 am

Pitrol, wiem. I w dużej mierze też się z Tobą zgadzam.
Można się różnić, nawet bardzo, ale ważne jest to, aby przestrzegać uniwersalnych reguł, zasad które będą niezmienne dla wszystkich.
ezswaz aN Hutnik

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz gru 01, 2019 8:04 pm

Witold Gadowski otwiera mi oczy na Banasia .

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... =emb_title

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt gru 03, 2019 4:54 pm

1. Greta nie chce latać, bo samoloty niszczą środowisko - więc postanowiła popłynąć ekologicznym jachtem.

2. O sterowanie jachtem poproszono żeglarkę z Wielkiej Brytanii.

3. Żeglarka, żeby rozpocząć ekologiczny, przyjazny środowisku i super wow postępowy rejs jachtem, musiała najpierw... PRZYLECIEĆ SAMOLOTEM.

4. Teraz rozumiecie dlaczego lewactwo to stan umysłu?
Mówię to co myślę, robię to co mówię

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt gru 03, 2019 5:51 pm

Mogę przytoczyć inną opowiastkę (podobno prawdziwą, podobno nie) która również jest w punkt.

Pani z Panem postanowili usunąć niechcianą ciążę - dziecko w tym czasie krzyżowało im plany zawodowe, awanse...

Jechali do szpitala na zabieg i nieszczęśliwie Pan rozjechał autem małego kotka, który wbiegł mu pod koła.

Pani dostała tak wielkich spazmów z żalu za biednym futrzakiem, że musiała odwołać w tym dniu zabieg usunięcia ciąży. Zrobiła to jak już się uspokoiła, kilka dni później.

Ot, lewactwo...
ezswaz aN Hutnik

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt gru 06, 2019 9:05 pm

Przepraszam za te osiem sekund , ale nie będę wklejał przecież nic o panu Karczewskim , który pracuje dla ideii .

https://twitter.com/Pazdziernikowa/stat ... 3016609798