POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob gru 07, 2019 6:45 pm


Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz gru 08, 2019 12:13 am

viki pisze:Mogę przytoczyć inną opowiastkę (podobno prawdziwą, podobno nie) która również jest w punkt.
...........
Ot, lewactwo...

https://www.youtube.com/watch?v=zigYy0cDbzM
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr gru 11, 2019 2:40 pm

viki pisze:Mogę przytoczyć inną opowiastkę (podobno prawdziwą, podobno nie) która również jest w punkt.

Pani z Panem postanowili usunąć niechcianą ciążę - dziecko w tym czasie krzyżowało im plany zawodowe, awanse...

Jechali do szpitala na zabieg i nieszczęśliwie Pan rozjechał autem małego kotka, który wbiegł mu pod koła.

Pani dostała tak wielkich spazmów z żalu za biednym futrzakiem, że musiała odwołać w tym dniu zabieg usunięcia ciąży. Zrobiła to jak już się uspokoiła, kilka dni później.

Ot, lewactwo...



Wzruszył mnie Twoja historia...

Lepsze jest dla ciebie rozwiązanie fundamentalistów, którzy zmuszają w ramach swojej ideologi (bo z wiarą na którą się powołują nie ma to nic wspólnego), aby kobiety cierpiały fizycznie i psychicznie rodząc bo były zgwałcone czy rodząc "dzieci Chazana"? Z drugiej strony ta sama grupa fanatyków, odbiera możliwość posiadania dzieci tym parą, które chcą a nie mogą (in vitro)

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr gru 11, 2019 5:01 pm

Gadowski w NH
https://twitter.com/GadowskiWitold?ref_ ... r%5Eauthor

--------------------------------------------------------------------
Część polityków dobrej zmiany kwiczy od kilku dni .
Nie wiem z kogo to cytat , ale ładny ...

"Niewinni nie mają się czego obawiać"

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt gru 13, 2019 12:16 am

BINGONH pisze:
viki pisze:Mogę przytoczyć inną opowiastkę (podobno prawdziwą, podobno nie) która również jest w punkt.

Pani z Panem postanowili usunąć niechcianą ciążę - dziecko w tym czasie krzyżowało im plany zawodowe, awanse...

Jechali do szpitala na zabieg i nieszczęśliwie Pan rozjechał autem małego kotka, który wbiegł mu pod koła.

Pani dostała tak wielkich spazmów z żalu za biednym futrzakiem, że musiała odwołać w tym dniu zabieg usunięcia ciąży. Zrobiła to jak już się uspokoiła, kilka dni później.

Ot, lewactwo...



Wzruszył mnie Twoja historia...

Lepsze jest dla ciebie rozwiązanie fundamentalistów, którzy zmuszają w ramach swojej ideologi (bo z wiarą na którą się powołują nie ma to nic wspólnego), aby kobiety cierpiały fizycznie i psychicznie rodząc bo były zgwałcone czy rodząc "dzieci Chazana"? Z drugiej strony ta sama grupa fanatyków, odbiera możliwość posiadania dzieci tym parą, które chcą a nie mogą (in vitro)


BINGONH, dla mnie Chazan to kawał buca i pyszałka.
W kwestii przerywania ciąży moja opinia była w różnych okresach życia bardziej lub mniej restrykcyjna.
Teraz, od dłuższego czasu ustabilizowała się na pewnym poziomie, i jest taka:
Uważam, że nie powinno być aborcji na życzenie. Jeżeli kobieta jest zdrowa i może urodzić zdrowe dziecko (badania potwierdzają takie szanse) to jednak przedkładam życie dziecka ponad komfort życia matki do czasu urodzenia dziecka. Później może zrzec sie praw rodzicielskich i tyle.
Jeżeli kobieta została zgwałcona - tylko ona powinna podejmować decyzję. Tylko i wyłącznie ona, a nie Chazany - srazany oraz uczeni we wszystkim faceci w czarnych sukienkach.
Gdy dziecko ma ciężkie wady - również decyzja powinna należeć jedynie do matki i ojca dziecka, a do dyspozycji powinni mieć dostęp do wszelkich możliwych badań medycznych oraz wsparcie psychologa.

I to w zasadzie tyle na ten temat.

Ps. Rozumiem Bingo, że teraz trochę inaczej odczytujesz moją opowiastę o lewakach?
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt gru 13, 2019 2:00 pm

Tak. Źle odczytałem.
Mam w kwestii aborcji niemal identyczne zdanie jak Ty.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz gru 15, 2019 7:35 am

,,Frondzie" sąd kazał przeprosić Żakowskiego za fragmenty książki ,,Resortowe Dzieci", a w uzasadnieniu podano między innymi, że zarzucenie mu ,,braku patriotyzmu" było, cytuję: ,,OGROMNĄ OBELGĄ".
Czuchnowskiego z ,,Wyborczej" za nazwanie pisowskich rządów ,,państwem mafijnym", sąd zwolnił z obowiązku przeprosin i sprostowania., w uzasadnieniu podając, że Konstytucja gwarantuje wolność prasy i wypowiedzi.
Czyli Konstytucja gwarantuje wolność wyzywania od państwa mafijnego - ale nie gwarantuje wolności... zarzucania komuś braku patriotyzmu!
I najciekawsze zdanie z uzasadnienia Wysokiego Sądu: ,,Pozwani (czyli Czuchnowski i ,,Wyborcza"), korzystając z fundamentalnego w demokracji prawa do swobody wypowiedzi, działali w interesie społecznym, w trosce o działanie organów państwa zgodnie z Konstytucją".
Jeśli zestawimy to z obrazkami sędziów występujących w koszulkach z upolitycznionym do szpiku kości logo KONSTYTUCJA, i ze słowami przewodniczącego innego niezwykle zatroskanego o Konstytucję ugrupowania, czyli Sławka Neumanna z Platformy, który uspokajał partyjnego towarzysza słowami: ,,Sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią kurwa nic." - wyłania się wręcz przerażający obraz układzikowego państwa, w którym żyjemy.
Z całkowicie upolitycznionymi strukturami zaprogramowanymi do bronienia interesów bardzo konkretnej grupy - i (nie licząc wyjątków wyłamujących się z tej zupełnie nadzwyczajnej kasty) z praworządnością i niezawisłością nie mającymi absolutnie nic wspólnego, i dla których Konstytucja Kwaśniewskiego jest tylko fasadą, maską, przykrywką dla podtrzymywania brudnych układów sprzed kilku dekad.

.............
PiS ma całą masę wad (i niestety coraz więcej), i wiele z nich w swoich wpisach wypunktowaliście.
Ale jeśli to państwo jest rzeczywiście mafijne, to nie przez PiS, tylko przez zupełnie inne, ,,niezawisłe" instytucje...
wszyscy won!
Mówię to co myślę, robię to co mówię

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz gru 15, 2019 7:58 pm

Pitrol , byłem wczoraj na spotkaniu z Witoldem Gadowskim .
Wiem , że to nie wyrocznia .
Najblizsze miesiące nie zapowiadają się dla naszego kraju dobrze ...

ps
Banaś podobno chce odstrzelić jeszcze Beate Kempe i Jarosława ... Gowina

Zawsze można zająć się tematem zastępczym jaki jest - Greta :D :D :D

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn gru 16, 2019 8:07 am

No ja niestety pracowałem w nocy a w dzień bezczelnie spałem.
Zawsze można zająć się tematem zastępczym jaki jest – Greta

Jak masz fajną, atrakcyjną kochankę o imieniu Greta to szczerze gratuluje i zazdroszczę.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw gru 19, 2019 9:20 pm

Trzymając się lewackiej retoryki po ostatnich wyborach, przypominam, że we wczorajszych protestach w obronie kasty nie wzięło udziału około 99.7% Polaków.
Naród zdecydował.

Ale tak nie można upraszczać.
,,Ja całe życie broniłam sędziów, uważam, że to jest ZUPEŁNIE NADZWYCZAJNA KASTA LUDZI." (sędzia Irena Kamińska, 03.09.2016, w przemówienie podczas Kongresu Sędziów Polskich)
,,My, komuniści, JESTEŚMY LUDŹMI SZCZEGÓLNEGO POKROJU. SKROJENI JESTEŚMY ZE SZCZEGÓLNEGO MATERIAŁU." (Józef Stalin, 26.01.1924, w przemówieniu nad grobem Lenina)
Jak by to powiedział Tusk:
,,Zbyt podobne, żeby spać spokojnie."

To Tylko słowa wyrwane z kontekstu..
Pozbierajmy do kupy ciekawostki z ostatnich kilkudziesięciu GODZIN.
Opozycja przegrywa głosowanie w bardzo ważnej dla siebie sprawie, bo jej posłowie mają wyjebane i kilkunastu z nich miało ważniejsze sprawy na głowie. Gdyby się pojawili, wygraliby głosowanie. To jest poważna opozycja. To są kandydaci do rządzenia państwem.
Tusk kłamie, manipuluje i nagina czasoprzestrzeń już nawet we własnej biografii (udowodniono mu, że opublikowane w książce ,,dzienniki" nie były pisane w czasie rzeczywistym bo zawierają nieprawdziwe informacje i pomylone daty), dziennikarze najważniejszych mediów opozycyjnych powielają (i to z komentarzem o ,,prostackiej propagandzie TVP") ordynarnego fejka (zdjęcie sprzed kilku lat, przedstawiające świętujących zdobycie mistrzostwa kibiców Wisły - jako uczestników... wczorajszych protestów w obronie sądownictwa) nad którego udostępnieniem zawahałby się nawet średnio rozgarnięty uczeń podstawówki, Spurek kontynuuje swoją antypolską propagandę i bez mrugnięcia powieką kłamie, że kobiety w Polsce nie maja prawa do znieczulenia przy porodzie (a jej wyborcy nawet nie udają, że przeszkadzają im jej kłamstwa, bo jak wiadomo, dla lewicy świat faktów nie ma żadnego znaczenia), wychwalana przez Michnika Tokarczuk śmiga do Szwecji by opowiadać jak bardzo jej zazdrości puli genetycznej oferowanej przez imigrantów, a Szwecja jest tak bardzo przywiązania do swojej puli genetycznej, że dziś szwedzki sąd po raz kolejny odmówił wydania Polsce brata wspomnianego wyżej Michnika, Stefana - żydowskiego komunisty wydającego wyroki śmierci na polskich bohaterów.
O czymś zapomniałem?
A, tak. Wybrana głosami wyborców Platformy posłanka Jachira wykorzystuje swój cenny poselski czas na pytanie w czym ludzie są lepsi od dzików.
A TVN oznaczył swoją relację z obrony sądów we Wrocławiu herbem tego miasta ustanowionym przed wojną przez... hitlerowców z nazistowskiej partii NSDAP.
Zamiast zacząć wreszcie sprzątać po lewicy i wszystkich jej debilizmach, i wziąć się do pracy dla normalnej, lepszej, bogatszej Polski - Polacy dalej chodzą z tą lewicą na kompromisy, dalej ulegają jej presji medialnej, i dalej głosują na polityków z jej obozu i karmią się informacjami z jej mediów. 🤦‍♂️
Kiedy ten naród wreszcie się ogarnie...

Obrazek
Obrazek
Dobranoc.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt gru 20, 2019 9:08 pm

Pitrol , przynajmniej daruj sobie wklejanie milicyjnych fotek .
Plis

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » sob gru 21, 2019 2:07 pm

Strasznie smutno się to czyta.
Wiem, wiem to tylko Onet i na pewno wszystko zmanipulowane, ale tak to jest gdy się wszystkich wrzuca do jednego wora :(

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... rom_detail
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob gru 21, 2019 4:34 pm

stazyja69 pisze:Pitrol , przynajmniej daruj sobie wklejanie milicyjnych fotek .
Plis

Tu masz racje nawet należałaby mi się bardziej konkretna zjeba. Na swoje usprawiedliwienie napiszę Tylko, że chciałem poziom niedorzeczności okazać. Byłem zmęczony i się to nie powtórzy. Wiem nawet jakby X przyłapano na dymaniu kozy to dowodów nienależny wrzucać, aby oczy nie bolały.Mea culpa.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob gru 21, 2019 5:23 pm

PITROL pisze:
stazyja69 pisze:Pitrol , przynajmniej daruj sobie wklejanie milicyjnych fotek .
Plis

Tu masz racje nawet należałaby mi się bardziej konkretna zjeba. Na swoje usprawiedliwienie napiszę Tylko, że chciałem poziom niedorzeczności okazać. Byłem zmęczony i się to nie powtórzy. Wiem nawet jakby X przyłapano na dymaniu kozy to dowodów nienależny wrzucać, aby oczy nie bolały.Mea culpa.


Przepraszam , że chciałem założyć Ci KAGANIEC na pisarnie :oops: :oops: :oops:
Jak to leciało ?
Mea culpa !

Najważniejsze , że ustawa ratująca sądy została przyjęta przez sejm - BRAWO.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn gru 23, 2019 11:55 pm

Na poważnie to dużo zdrowia Tobie i wszystkim Kibolom Hutnika życzę. Jak będziemy mieć zdrowie to z resztą damy sobie rady. Pozdrawiam szczerze.
Mówię to co myślę, robię to co mówię