11 70-lecia - dwaj środkowi pomocnicy cz. 1

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Środkowi pomocnicy 70-lecia cz.1/2

ZENON BARAN
0
Brak głosów
JERZY ANKUS
0
Brak głosów
ZDZISŁAW KOWALCZYK
4
8%
JAN STOKŁOSA
3
6%
KAZIMIERZ PUTEK
11
21%
ANDRZEJ SERMAK
35
66%
 
Liczba głosów: 53

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lut 11, 2020 8:36 pm

Bo nominował 1978 A nie 74 :)

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt lut 11, 2020 8:42 pm

dUfio pisze:Bo nominował 1978 A nie 74 :)


Dobra, nie lubie niedomówień. Szczerze. Co macie do Bukały? Może coś mi umknęło. Tylko nie pierdolenie a konkrety. Linki zdjęcia itp
Ja go sobie cenię. Pamiętam jak zaczynał w 1988. Potem awans. Długie lata w 1 lidze. Wiem o Bełchatowie w 1996, ale wtedy to Kasalik nagrał ten deal. Jakies całowanie gwiazdy tfu. Kurwa toż to farmazon. Podeślijcie jakieś linki, bo mam ksero całej prasy i nie ma takich info\rmacji. Zwrócę honor.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt lut 11, 2020 8:51 pm

Ja po twoim wpisie znalazłem właśnie wywiad z nim. Wcześniej specjalnie nie zaprzątałem sobie głowy Bukalskim. Ciekawy fragment.


"Której decyzji podjętej podczas kariery żałuje pan najbardziej?

Wydaje mi się, że na tyle rozsądnie potrafiłem się zachować w trudnych sytuacjach, że raczej nie ma niczego, czego bym żałował. Może to, że moje odejście z Hutnika było różnie odbierane. Miałem 26 lat, klub nie chciał ze mną przedłużyć kontraktu pomimo moich usilnych starań. Ja chciałem, ale umowy nie było na stole. A czasy były takie, że byłem zawodnikiem Hutnika nawet po wygaśnięciu kontraktu, dopiero potem w Polsce weszło w życie prawo Bosmana. Jedyną możliwością był wyjazd za granicę. Ale nie mogę powiedzieć, że tego żałuję. Moje decyzje nie były uwarunkowane wyłącznie kwestiami sportowymi, ale też finansowymi, rodzinnymi."
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lut 11, 2020 9:15 pm

HKS1978 pisze:
dUfio pisze:Bo nominował 1978 A nie 74 :)


Dobra, nie lubie niedomówień. Szczerze. Co macie do Bukały? Może coś mi umknęło. Tylko nie pierdolenie a konkrety. Linki zdjęcia itp
Ja go sobie cenię. Pamiętam jak zaczynał w 1988. Potem awans. Długie lata w 1 lidze. Wiem o Bełchatowie w 1996, ale wtedy to Kasalik nagrał ten deal. Jakies całowanie gwiazdy tfu. Kurwa toż to farmazon. Podeślijcie jakieś linki, bo mam ksero całej prasy i nie ma takich info\rmacji. Zwrócę honor.


Nie chcę uczestniczyć w gównoburzy ale się mylisz. Nie na wszystko znajdziesz kwity. Był film bodajże w kronice z prezentacji cupialowki. Wtedy wielu zawodników przyszło nowych do tego klubu
Tylko jeden pocałował koszulkę. Wątpię by ten film gdzieś śmigał po ponad 20 latach

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt lut 11, 2020 9:30 pm

Znalazłem ten wywiad Aldaris i chyba zwróce honor. A skoro i Misiek1972 potwierdza to nie mam wyjścia.

Całowanie herbu – zdarzyło się?
Tak, praktycznie w każdym klubie. Chciałem pokazać, że skoro podpisałem kontrakt, to daję z siebie wszystko.

I jeszcze jedno o czym nie miałem zielonego pojęcia:

Największy jajcarz, z którym dzielił pan szatnię?

Leszek Kraczkiewicz w Hutniku. Dusza szatni. Potrafił rozbawić wszystkich w każdym momencie. Przy swoim niskim wzroście miał dość dużą stopę. Kiedy siadał to zawijał palce u nóg, żeby to jakoś wyglądało (śmiech).
Ostatnio zmieniony wt lut 11, 2020 9:33 pm przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lut 11, 2020 9:32 pm

Całowanie herbu – zdarzyło się? Tak, praktycznie w każdym klubie. Chciałem pokazać, że skoro podpisałem kontrakt, to daję z siebie wszystko...."

Zresztą specjalnie się sam z tym nie kryje.
Nie ma sensu się nad tym rozwodzić. Szkoda czasu . Kto chce ma prawo uważać go za ch.....i tyle.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lut 11, 2020 9:57 pm

Bukalski gral w reprezentacji jako zawodnik Hutnika, wiec nominacja nie dziwi i nie bulwersuje, ale ze nie dostal sie do 11 majac za rywala mając mniej docenianego na arenie kolege z druzyny czy zawodnika ekipy 3/4 ligowej - taka juz łaska kibiców, którzy mogli glosowac na kogo im sie podobalo


owo calowanie herbu mialo zapewne miejsce na uroczystosci, ktorej fragmenty widzimy tutaj


J9BIRI7FxAhttps://www.youtube.com/watch?v=G


momentu nie ma, ale patrzac na uceszona mine Krzysia (1:20) mozna zaufac tym co to ogladali, ze tak bylo, co w oczach wielu wyklucza "powołanie" i bardzo slusznie

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr lut 12, 2020 12:40 am

Z tego co pamiętam to było niedługo po wejściu Telefoniki do Wisły. Całowanie na prezentacji drużyny z własnej inicjatywy przy aplauzie wiślaków. To było wtedy bardzo duże rozczarowanie dla wielu związanych z Hutnikiem, nie tylko kibiców "z młyna". Bukalski był wtedy znaczącym zawodnikiem kojarzonym z HKS. Dobrze, że został nominowany bo miał swoje miejsce w historii i dobrze, że nikt go nie wybrał, bo na to nie zasłużył.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr lut 12, 2020 9:30 am

Trenowałem z młodszym bratem Bukalskiego w Wandzie i często starszy brat Krzysio przyjeżdzał po młodszego pamiętam syrenką :) To był gdzieś rok 90-91 Nigdy się z tym nie kryli że kibicują Wiśle więc potem po latach całowanie herbu mnie strasznie nie zdziwiło nie mniej jednak wkurwiło a w wywiadzie którego udzielił pewnie chciał się wybielić :roll:

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr lut 12, 2020 10:25 am

wojo77 pisze:Trenowałem z młodszym bratem Bukalskiego w Wandzie i często starszy brat Krzysio przyjeżdzał po młodszego pamiętam syrenką :) To był gdzieś rok 90-91 Nigdy się z tym nie kryli że kibicują Wiśle więc potem po latach całowanie herbu mnie strasznie nie zdziwiło nie mniej jednak wkurwiło a w wywiadzie którego udzielił pewnie chciał się wybielić :roll:


ale o czym tu mowa, tam kolega wysłał linka do c+ na meczu Górnik - wisla
ble ble ble jak się wiedzie swojemu byłemu klubowi Hutnikowi
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr lut 12, 2020 2:37 pm

HKS1978 pisze:Osobiście uważam że najlepszy piłkarsko zawodnik Hutnika w ostatnich 20 latach to Piotr Madejski.


Dla mnie takim najwiekszym hutniczym talentem (wielka szkoda, ze zmarnowanym) byl Michal Stolarz. Bylem na meczu, jeszcze w I-lidze, z Lechem Poznan, kiedy to Michal, majac ledwie 17 lat, strzelil zwycieskiego super gola zza pola karnego. A to byl tylko jeden z jego przeblyskow. Mial chlopak talent byc gwiazda reprezentacji Polski.

Tak na marginesie, to mam kumpla, ktory chodzil z Michalem do klasy do zawodowki. Opowiadal on, ze Michal nawet zeszytow nie prowadzil. Na pytanie nauczycieli GDZIE MA ZESZYT?, odpowiadal, ze on nie musi miec, bo zostanie wielkim pilkarzem :D

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lut 13, 2020 7:22 pm

"Całowanie herbu – zdarzyło się? Tak, praktycznie w każdym klubie. Chciałem pokazać, że skoro podpisałem kontrakt, to daję z siebie wszystko. " -z jakiegoś starego wywiadu.

Ja to pamiętam, i mnie troszkę wtedy to wk...

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz lut 23, 2020 10:21 pm

MISIEK72 pisze:
HKS1978 pisze:
dUfio pisze:Bo nominował 1978 A nie 74 :)


Dobra, nie lubie niedomówień. Szczerze. Co macie do Bukały? Może coś mi umknęło. Tylko nie pierdolenie a konkrety. Linki zdjęcia itp
Ja go sobie cenię. Pamiętam jak zaczynał w 1988. Potem awans. Długie lata w 1 lidze. Wiem o Bełchatowie w 1996, ale wtedy to Kasalik nagrał ten deal. Jakies całowanie gwiazdy tfu. Kurwa toż to farmazon. Podeślijcie jakieś linki, bo mam ksero całej prasy i nie ma takich info\rmacji. Zwrócę honor.


Nie chcę uczestniczyć w gównoburzy ale się mylisz. Nie na wszystko znajdziesz kwity. Był film bodajże w kronice z prezentacji cupialowki. Wtedy wielu zawodników przyszło nowych do tego klubu
Tylko jeden pocałował koszulkę. Wątpię by ten film gdzieś śmigał po ponad 20 latach



całował - widziałem - niedobrze mi było i jest jak go widzę

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » ndz mar 01, 2020 11:07 am

Kasalik bez nominacji?
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.