Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn maja 25, 2020 1:01 pm

przykro sie to czyta bardzo bo druzyna awansuje klase wyżej a zawodnicy odchodzą ,ale z drugiej strony
np zarabiam 4000 zl inny pracodawca proponuje mi 10 000 wiec nie zastanawiam sie ani chwili i zmieniam
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn maja 25, 2020 1:30 pm

nie w tym kierunku miały iść transfery..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn maja 25, 2020 1:30 pm


SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn maja 25, 2020 1:32 pm

Fan Hutnika pisze:np zarabiam 4000 zl inny pracodawca proponuje mi 10 000 wiec nie zastanawiam sie ani chwili i zmieniam


i tak i nie

jak grasz w II lidze masz większą szansę na wybicie się niż z IV ligi.
jest młody,mógł się pokazać i awansować o 2 szczeble do ekstraklasy
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn maja 25, 2020 1:42 pm

Duże zaskoczenie, ale oczywiście ma do tego prawo. Gamrot i Kołodziej byli dwoma silnymi punktami zespołu. Mam nadzieję, że znajdą się następcy na odpowiednim poziomie.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn maja 25, 2020 1:54 pm

Ciężko będzie zastąpić Gamrota i Kołodzieja. Nie chodzi tylko o ich klasę piłkarską ale też o to ile dawali drużynie charakterologicznie. Byli liderami na boisku i w szatni. Ciężko to widzę ale liczę, że Zarząd i Trener znajdą realne wzmocnienia.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » pn maja 25, 2020 2:03 pm

Zanim zacznę najpierw napiszę, że absolutnie nie mam pretensji do Mateusza i Patryka, że chcą się rozwinąć finansowo. Takie ich święte prawo, ale ...
Piłka nożna przynajmniej dla kibiców to nie jest zwykły zakład pracy. To, że murarz/kierowca/ślusarz chce przeskoczyć z zarobków 4000 na 10.000 zł miesięczne to oczywista oczywistość. W przypadku piłkarzy też powinniśmy do tego przywyknąć. O ile Mateuszowi się nie dziwię, bo po skoku wyżej (ŁKS Łódź) już delikatnie się "przejechał" to Patryk tym krokiem może zaprzepaścić lub mocno spowolnić swoją karierę. Gdyby Patryk wybrał Miedź/Wartę/Radomiaka/Podbeskidzie/Stal Mielec, czy ławkę rezerwową nawet Rakowa Częstochowa to jako kibic Hutnika byłbym dumny. W przypadku wyboru drużyny z 6-tej ligi to z całym szacunkiem żaden skaut nie zemdleje, że byli młodzi gracze Hutnika i Wisły ogrywają "ogórków" po 13:0 w amatorskiej lidze. Kogo to będzie obchodzić? :roll:
Tak, czy owak ruch Patryka delikatnie ukłuł w serce, ale nie tak bardzo jakby odszedł do Wisły. :lol: ...a chłopakom żeby nie było życzę jak najlepiej. 8)

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » pn maja 25, 2020 2:07 pm

No cóż wielka szkoda. Każdy ma prawo podejmować swoje decyzje. Niezależnie od tego czy są one sensowne czy też nie. Mam nadzieję, że już nie długo Hutnik będzie silniejszy finansowo i nie będziemy musieli się oglądać na wieczystą.

hosek1950
Posty: 297
Rejestracja: wt lis 11, 2008 2:57 pm

Postautor: hosek1950 » pn maja 25, 2020 2:54 pm

w wieczystej Pan kwiecien placi tyle ile potrzeba...

Slawek Peszko mial propozycje gry za 40 000zl/mies

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn maja 25, 2020 3:18 pm

Mnie irytuje to że lokalny przedsiębiorca notorycznie osłabia klub z tego samego miasta, jakby jeszcze dawał rozwój tym piłkarzom a on daje kase ale zatrzymuje rozwój, oni za dwa lata w 3 lidze będą dużo słabsi niż są dzisiaj, szkoda że obrali taki kierunek ale widocznie czują że nic już nie osiągną piłkarsko więc chcą stabilizacji finansowej :roll:

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pn maja 25, 2020 4:19 pm

Nigdy nie zrozumiem fanaberii gościa, który bierze klub zupełnie z dupy, bez kibiców i jakiejkolwiek tradycji, żeby spełniać swoje ambicje (?). Kasa kasą, ale świadomość posiadania tak naprawdę najemników, którzy nigdy w życiu by do mnie nie przyszli gdyby nie pieniądze... :? Tam nigdy nie powstanie nic ciekawego, to chwilowa atrakcja za kasę, jednorazowy wyskok, kaprys szalonego milionera, osiedlowy klubik, który bez zaangażowanego, oddanego kibica nie ma racji bytu. Ot co...Dziwię się, bo tak jak ktoś napisał, z 3 ligi do 1 nie jest daleko a tam perspektywy zupełnie inne. A tak, drżyjcie 5-to ligowi rywale !

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn maja 25, 2020 4:37 pm

Nigdy nie zrozumiem fanaberii gościa, który bierze klub zupełnie z dupy, bez kibiców i jakiejkolwiek tradycji, żeby spełniać swoje ambicje (?). Kasa kasą, ale świadomość posiadania tak naprawdę najemników, którzy nigdy w życiu by do mnie nie przyszli gdyby nie pieniądze... Confused Tam nigdy nie powstanie nic ciekawego, to chwilowa atrakcja za kasę, jednorazowy wyskok, kaprys szalonego milionera, osiedlowy klubik, który bez zaangażowanego, oddanego kibica nie ma racji bytu. Ot co...Dziwię się, bo tak jak ktoś napisał, z 3 ligi do 1 nie jest daleko a tam perspektywy zupełnie inne. A tak, drżyjcie 5-to ligowi rywale !


Pytanie nie brzmi gdzie takie gówno jak wieczysta będzie grało - bo pewnie kwiecień spełni swoje marzenie i na wiśle - tylko kto takie gówno będzie chciał oglądać nawet w wyższych ligach :shock:

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn maja 25, 2020 4:53 pm

Sam akurat nie jestem jakoś bardzo krytyczny. Szanuję gościa za jego sieć aptek, która wyróżnia się tym że nie trzepie na maksa kasy z biednych, starszych ludzi, jak to ma w zwyczaju konkurencja. Praktycznie zawsze bez pytanie dostaję ofertę tańszego leku, który działa tak samo jak ten zapisany przez lekarza (któremu producent funduje za to wakacje lub pseudokonferencję).

Wisła dla Kwietnia okazała się za duża, ale na plus że wspiera starszy klub z własnego osiedla. Mógł przecież założyć jakąś efemerydę typu Heko Czermno, Apteki Kraków, czy nie przymierzając Weszło Warszawa red. Stanowskiego (który mimo że gra na Marymoncie, chciał założyć osobny twór). O frekwencję tam bym się nie martwił, tak długo jak zachowają swojskość czyli będą grać na Wieczystej. Wtedy zawsze kilku stówek się pojawi dla kolorytu, tak jak ludzie przychodzą na Garbarnię. Jeśli zmienią stadion na Wisłę / Cracovię / nas to będzie ich gwóźdź do trumny.

Samym Kołodziejem jestem trochę zaskoczony. Być może jest to układ z wolną ręką / niskim odstępnym gdyby się pojawił zainteresowany klub z wyższej ligi. W innym przypadku to faktycznie decyzja jak na zakończenie kariery.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn maja 25, 2020 5:30 pm

W Słonecznych ceny dumpingowe były. Teraz systematycznie idą w górę. Kupuję te same leki od lat.
Nie bądźcie naiwni. Szaraki by coś uprać kupują sobie pralkę.
Grubasy kupują klub sportowy.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn maja 25, 2020 7:26 pm

...
Ostatnio zmieniony pn maja 25, 2020 7:54 pm przez HKS1978, łącznie zmieniany 1 raz.