co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw maja 28, 2020 3:42 pm

W Krakowie spekuluje się, że Wieczysta będzie chciała namówić rezerwy Garbarni do rezygnacji z awansu i zająć ich miejsce. – W pierwszej kolejności rozważymy grę w czwartej lidze – powiedział nam w czwartek, jeszcze przed decyzją MZPN wiceprezes Garbarni, Marek Siedlarz. Ale czy rozważą także dalszą grę w lidze okręgowej?

https://sport.tvp.pl/48269841/krakow-zd ... malopolsce

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt maja 29, 2020 10:25 am


MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt maja 29, 2020 4:23 pm

Piłkarze chyba zadowoleni. Jeszcze rok można pokopać po podkrakowskich wioskach za dobry "piniądz". W razie awansu pewnie część piłkarzy by poszła w odstawkę.
Ale by nie było tak różowo ( dla piłkarzy)to pewnie jakimś psim swędem ich jednak wcisną do 4 ligi.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » pt maja 29, 2020 5:24 pm

Panowie! Możemy cisnąć bekę z takich tworów jak Wieczysta i trzymać mocno kciuki za to żeby cierpliwość właścicielowi się skończyła, ale nie chciałbym dożyć czasów, że Wieczysta "capnie" Nas na szczeblu centralnym i nam przybiją "piąteczkę" w lidze, a to nie jest scenariusz s-f (dobrze pamiętam jak na wiosnę 2016-go Garbarnia nas "trójką powiozła" na Suchych Stawach). :cry:
Pamiętajcie też o tym, że:
1. Właściciel Wieczystej nie musi o nic prosić miasta. Będzie chciał przebudować stadion to zrobi to.
2. Wieczysta jest śmieszna dopóki nie ma własnej szkółki piłkarskiej. Póki nie wejdą ostro w szkolenie to będą tylko czekać na wyciąganie kolejnych zdolnych od Nas oraz z całego środowiska około krakowskiego, a Iwan ma nosa do tego - ...i tutaj widzę najważniejsze zagrożenie. :evil:
3. Teraz jest moda na takie "swojskie" klubiki mające potężną promocje w social mediach: FC United of Manchester, City of Liverpool F.C., czy polskie "Weszło". Jeżeli Wieczystej udałoby się sprowadzić Peszko, czy w przyszłości, np. Małeckiego to co mecz u Nich może "pękać" 1000 osób na mecz.
Pozostaje ciągłe pytanie - kiedy cierpliwość (kasa) się skończy, bo nawet Cupiałowi się skończyła. :lol:

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt maja 29, 2020 5:38 pm

Co wy się tak martwicie o Wieczystą martwcie się o Hutnika żeby było gdzie grać i za co.
Jeśli chodzi o Wieczystą to nie szukajcie sobie kolejnego wroga,bo jak okiem sięgnąć to wszyscy w około są be tylko my cacy,zastanówcie się dlaczego nie mamy w okolicy przyjaciół.

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt maja 29, 2020 5:56 pm

sudione pisze:Panowie! Możemy cisnąć bekę z takich tworów jak Wieczysta i trzymać mocno kciuki za to żeby cierpliwość właścicielowi się skończyła, ale nie chciałbym dożyć czasów, że Wieczysta "capnie" Nas na szczeblu centralnym i nam przybiją "piąteczkę" w lidze, a to nie jest scenariusz s-f (dobrze pamiętam jak na wiosnę 2016-go Garbarnia nas "trójką powiozła" na Suchych Stawach). :cry:
Pamiętajcie też o tym, że:
1. Właściciel Wieczystej nie musi o nic prosić miasta. Będzie chciał przebudować stadion to zrobi to.
2. Wieczysta jest śmieszna dopóki nie ma własnej szkółki piłkarskiej. Póki nie wejdą ostro w szkolenie to będą tylko czekać na wyciąganie kolejnych zdolnych od Nas oraz z całego środowiska około krakowskiego, a Iwan ma nosa do tego - ...i tutaj widzę najważniejsze zagrożenie. :evil:
3. Teraz jest moda na takie "swojskie" klubiki mające potężną promocje w social mediach: FC United of Manchester, City of Liverpool F.C., czy polskie "Weszło". Jeżeli Wieczystej udałoby się sprowadzić Peszko, czy w przyszłości, np. Małeckiego to co mecz u Nich może "pękać" 1000 osób na mecz.
Pozostaje ciągłe pytanie - kiedy cierpliwość (kasa) się skończy, bo nawet Cupiałowi się skończyła. :lol:

Na szczęście to nie nasz problem.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » pt maja 29, 2020 5:58 pm

HAMAS pisze:..... wszyscy w około są be tylko my cacy
Jeżeli jest się kibicem najlepszego klubu piłkarskiego na świecie to się nie ma kompleksów. Ja ich nie mam.:lol: :wink:
HAMAS pisze:zastanówcie się dlaczego nie mamy w okolicy przyjaciół.
Klasę i potęgę kogoś poznaje się po tym jakich ma wrogów. 8)

P.S. Tak już całkiem poważnie: chyba nie muszę Ci tłumaczyć, że żeby mieć kibiców i sprowadzać nowych to musisz mieć zaplecze, a żeby mieć zaplecze (stadion) to musisz mieć duże pieniądze, które może dać tylko miasto. Nikt nie szuka wrogów gdzie indziej, ale jeżeli w Wisłę prawdopodobnie "wpompują" kolejne 100 mln, Prądniczanka dostaje nowy stadion, teraz Clepardia to jak ma się czuć przeciętny kibic Hutnika? :roll:

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt maja 29, 2020 6:33 pm

Jebać ta całą Wieczystą. Kurwy na czele z naczelnym alkoholikiem myślą , że zbudują swoją potęgę kosztem Hutnika. No a skąd mają wyciągać zawodników jak nie z najlepszej akademii w Małopolsce. Wszystkich plag egipskich należy im życzyć. Już przerabialiśmy Kmity, Kolejarze, Puszcze, Garbarnie, Sandecje, Nieciecze,Limanovie, Okocimskie, Szreniawy,.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt maja 29, 2020 9:05 pm

Myślę, że jest miejsce dla nas i dla nich...Choć tak jak już pisałem, nie zrozumiem nigdy takich pomysłów. Jakoś nie widzę tego, że 1000 osób leci na mecz na Wieczystą bo Małecki gra. Tak samo nie widzę tego, że rodzice biegną z dzieciakami, do ich potencjalnej szkółki. W jakim celu?
Skupmy się na Hutniku, bo wiele pracy na naszym podwórku. Żeby spełniać marzenia, potrzeba zaangażowania wszystkich :wink:

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt maja 29, 2020 9:18 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Myślę, że jest miejsce dla nas i dla nich...Choć tak jak już pisałem, nie zrozumiem nigdy takich pomysłów. Jakoś nie widzę tego, że 1000 osób leci na mecz na Wieczystą bo Małecki gra. Tak samo nie widzę tego, że rodzice biegną z dzieciakami, do ich potencjalnej szkółki. W jakim celu?
Skupmy się na Hutniku, bo wiele pracy na naszym podwórku. Żeby spełniać marzenia, potrzeba zaangażowania wszystkich :wink:



nic dodać nic ująć

niemniej akcje "klubu przyjaciół" typu https://www.facebook.com/events/1135051050185322/ budzą politowanie. cóż im mzpn zrobil? zakonczyl rozgrywki tak jak 95% związków w Polsce, tabele jakie byly, takie byly i tyle, niech probują szczęścia za rok

idzmy swoją drogą bo jest ogolnie znana, jedyna sluszna i bardzo dobra (rozwój i szkolenie od a do z)
czujnym trzeba byc, bo cos czuje w kosciach, ze czeka nas batalia o 2 ligę część 2, a konkretnie o grę na Ptaszyckiego 4, pytanie co zwykli smiertelnicy mogą zrobić, poza trzymaniem kciuków za zarząd.
chociaz oczywisce na zbiorowe usuwanie starych krzeselek, jesli bedzie taka potrzeba w wakacje na stadionie sie piszę 8)

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » pt maja 29, 2020 10:25 pm

Ja juz zacząłem sie angażować zapisując się do stowarzyszenia moze awans podziała mobilizująco takze na innych
Tomek83

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob maja 30, 2020 10:29 am

Próbujcie ożywiać uśpionych lub potencjalnych nowych członków Stowarzyszenia, żeby rosło w siłę. Mnie się udało 1 osobę obudzić z letargu :D

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob maja 30, 2020 1:23 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Myślę, że jest miejsce dla nas i dla nich...Choć tak jak już pisałem, nie zrozumiem nigdy takich pomysłów. Jakoś nie widzę tego, że 1000 osób leci na mecz na Wieczystą bo Małecki gra. Tak samo nie widzę tego, że rodzice biegną z dzieciakami, do ich potencjalnej szkółki. W jakim celu?
Skupmy się na Hutniku, bo wiele pracy na naszym podwórku. Żeby spełniać marzenia, potrzeba zaangażowania wszystkich :wink:


Absolutnie się nie zgadzam. W krainie dzikich zwierząt gdy ktoś wchodzi na twój teren i próbuje na nim żerować to natychmiast spotyka się z odpowiednią reakcją. Przecież główną ich strategią jest wyciąganie najlepszych albo najlepiej rokujących zawodników Hutnika. Przy okazji psują rynek. Tylko czekać jak zaproponują Świątkowi kontrakt .
Miejsce dla nich i dla nas ale chyba w roli frajerów. Jebać ich wszystkich.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » ndz maja 31, 2020 1:25 am

Nie zrozumiałeś mnie. Też nie jestem szczęśliwy, że tak się dzieje. Ale to jest wolny rynek, jak w biznesie-jeśli ktoś daje więcej proszę bardzo...Pozostaje kwestia ambicji, charakteru i poczucie przywiązania (lub jego brak) do jakiejś grupy. Patrzę na to z innej strony. Może ktoś, kto w takiej sytuacji tak szybko decyduje się na ucieczkę, po prostu nie nadaje się do Hutnika ? Dlatego dziękując za to co w tej rundzie Kołodziej zrobił dla nas, mówię powodzenia, jednocześnie płakał nie będę. Nie ma ludzi niezastąpionych. Bardziej dziwię się brakiem dania sobie szansy na wypromowanie się wyżej (EX, 1 Liga) dokąd z 2 ligi blisko. Poziom centralny rozgrywek przyciąga. Może przyjdzie do nas ktoś taki, który oprócz dobrego grania, po prostu "będzie tu pasował". Zostanie na dłużej jak np. Kamil Sobala czy wspomniany Bartek Tetych. Zostaną ci, którzy będą widzieć u nas swoje miejsce i dadzą wiele w dłuższej perspektywie.
Wieczystą na tę chwilę zupełnie się nie przejmuję. Na ten moment są daleko i w tym sensie widzę miejsce także dla nich. Jeszcze parę lat im zejdzie zanim trafią do LM, o ile Rockefeller się nie znudzi 😏A wtedy, może niektórzy zechcą tu wrócić. Tylko czy my ich będziemy wtedy chcieli ?😎

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz maja 31, 2020 9:02 am

Jasne. Nie ma co sobie głowy nimi zawracać. Nawet jak ich wcisną do tej 4 ligi i uda im się awansować to już 3 liga to jest wyzwanie.
Dla nas ważne wejście z buta do 2 ligi, ale jak widać poziom grupy 4 III ligi duży bo beniaminkowie zawsze sobie dobrze radzili . Garbarnia, Stal czy Resovia to optymistycznie przykłady.