POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt cze 02, 2020 9:48 pm

Piotrek pisze:"Zarządzone na 10 maja wybory prezydenckie nie odbyły się. PKW stwierdziła w wydanej tego dnia uchwale, że "brak było możliwości głosowania na kandydatów" i dodała, że fakt ten jest równoważny w skutkach z przewidzianym w art. 293 Kodeksu wyborczego brakiem możliwości głosowania ze względu na brak kandydatów."


prawie miesiąc była tu cisza

widać czas mobilizacji a późniejświętowania zakończony i czas wrócić do codziennego ponurego życia i starych podziałów

:wink:

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » śr cze 03, 2020 12:50 pm

Oj tam, od razu podziałów :)

Pogoni się PiS i w końcu będzie jak było :lol:
ezswaz aN Hutnik

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob cze 06, 2020 8:15 pm

Miesiąc minął od mojego ostatniego wpisu w temacie - polityka .
Nie będzie starych podziałow , nic z tych rzeczy 8)

– „Nie lękajcie się”. Gdyby ojciec święty pozwolił, to ja bym do tego jeszcze dodał: „Damy radę”. Tak jak dawaliśmy radę zawsze, jak dawali radę nasi dziadkowie w nieporównanie trudniejszych sytuacjach – mówił prezydent Andrzej Duda w trakcie spotkania z mieszkańcami Zaleszan (woj. podkarpackie).


https://www.tvp.info/48415854/prezydent ... -damy-rade

Mam nadzieję , że nie będzie drugiej tury .

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob cze 06, 2020 9:48 pm

Jeb.... polityków z prawa, lewa i pośrodku.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz cze 07, 2020 7:32 am

Pomijając fanaberie i marzenia sexualne..
Też się nie wpisywałem w tym temacie bo i po co? Tu nikt nikogo nie przekona bo i tak każdy ma wyrobione zdanie.
To się, chociaż z debili zmów pośmiejmy..
Obrazek

Hehe, wiedzieliście, że to takie proste? ,,Antifa oznacza antyfaszyzm. Nie mniej, nie więcej. Szkalując antyfaszyzm, niektórzy sami wystawiają laurkę i stawiają się po stronie zbrodniczych, totalitarnych ideologii."
I koniec dyskusji! <3 Klasyczny szach mat! <3
Patrzcie, ja też tak umiem.
,,PiS oznacza Prawo i Sprawiedliwość. Nie mniej, nie więcej. Szkalując Prawo i Sprawiedliwość, członkowie partii Razem sami wystawiają laurkę i stawiają się po stronie bezprawia i niesprawiedliwości".
Można? 😄
Jedźmy dalej!
,,KORWIN oznacza Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja. Nie mniej, nie więcej. Szkalując Odnowę Rzeczpospolitej, Wolność i Nadzieję, lewacy sami wystawiają laurkę i stawiają się po stronie niewoli i beznadziei." <3
,,Komunistyczna SB oznacza Służbę Bezpieczeństwa. Nie mniej, nie więcej. Szkalując Służbę Bezpieczeństwa, niektórzy sami wystawiają laurkę i stawiają się po stronie wrogów bezpieczeństwa."
Dlaczego miałbyś być wrogiem bezpieczeństwa...? TY CHORY ZWYROLU?! 😄 Zresztą, akurat lewaków trudno podejrzewać o szkalowanie komunistycznej SB...
NSDAP oznacza Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. Nie mniej, nie więcej. Szkalując partię walczącą o prawa robotników, niektórzy sami wystawiają laurkę i stawiają się po stronie wrogów proletariatu! :v
Organizacje Pro-Life to nic innego jak organizacje chroniące życie. Nie mniej, nie więcej. Szkalując życie, niektórzy sami wystawiają laurkę i stawiają się po stronie ŚMIERCI.
No co, panowie lewaki, popełniam jakiś logiczny błąd...? Coś nie tak napisałem? :v Coś co stoi w sprzeczności z waszym ,,ARGUMENTEM" za tym, żeby nie szkalować Antify? :v Bo jak nie, i jeśli ze skulonym ogonem musicie przyznać że zaorałem was waszą własną bronią, to teraz bądźcie przynajmniej konsekwentni i sławcie PiS albo Korwina, a na marszach pro-life bądźcie najbardziej aktywnymi działaczami! <3 Powraca jak bumerang ten odwieczny dylemat - czy lewica jest bardziej zła, czy głupia. Czy po równo.
Wpuścić lewactwo do ringu z logiką, to jak wpuścić Kubę Wojewódzkiego do ringu z Tysonem Fury.

Od siebie dodam że wujek Dżughaszwili ksywa Stalin też był znanym antyfaszystą potępiając go też staje po stronie faszystów.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz cze 07, 2020 10:51 am

W Polsce na szczęście antifa jest jak yeti😎. Wszystkie klubowe bandy mają serca po prawej stronie.👍. Ciężko tu nawet mówić o jakiejkolwiek przewadze czy proporcjach jak nie ma się do kogo równać.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn cze 08, 2020 7:30 am

Na trybunach może nie, ale na ulicach widać głupotę.
Obrazek
W Poznaniu ludzie przepraszają za Georga Floyda.
Nie przepraszali za Polaka z ciężarówki zabitego w zamachu w Berlinie.
Nie przepraszali za polskich rodziców, zabitych w zamachu w Manchesterze, którzy przyjechali odebrać córki z koncertu.
Nie przepraszali za Polaka zabitego w zamachu w Strasburgu.
Nie przepraszali za polskie siostry zabite w zamachu w Nicei.
Nie przepraszali za Polaków zabitych w zamachach w Londynie ani Brukseli.
Nie przepraszali za żadną z dziesiątek Polek zabitych przez obcokrajowca.
Nie czuli wspólnoty z krzywdą Polaków. Teraz czują że muszą przepraszać, za coś co dzieje się gdzieś daleko, za coś co nie istnieje w ich otoczeniu, ani nie jest ich winą bądź ich przodków ani nawet ich nie dotyczy.
Marksizm kulturowy robi niesamowite spustoszenie w umysłach ludzi 🤯

A pieprzyć to. Nie będę dłużej milczał. Grzeczny już byłem. Jak wszyscy, to wszyscy.
PRZEPRASZAM SMERFY ZA GARGAMELA!
Dziesiątki lat opresji, ucisku, knucia i prześladowania.
Długo to w sobie dusiłem, odsuwałem to od siebie, zamiatałem pod dywan, udawałem, że mnie to nie dotyczy, że to nie moja wina. A przecież całymi latami, aż do ̶s̶z̶e̶s̶n̶a̶s̶t̶e̶g̶o̶ ̶c̶z̶t̶e̶r̶n̶a̶s̶t̶e̶g̶o̶ jedenastego roku życia, beztrosko oglądałem historię tego ucisku, świetnie się przy tym bawiąc.
Mówię: DOŚĆ. Mówię: STOP.
Winni są wszyscy - a najbardziej ci, którzy tę historię promującą nietolerancję i smerfofobię ekranizowali, animowali, powielali w komiksach i książeczkach dla dzieci.
DOŚĆ czerpania zabawy z historii opresji. DOŚĆ promowania takich wzorców. DOŚĆ szkalowania Smerfów dowodzonych przez Papę Smerfa, występującego w czerwonej czapeczce, w kolorze tak bliskim sercom proletariatu, ludu pracującego. Dość utrwalania współpracy na linii Gargamel-Klakier, jako symbolu współpracy na linii Jaruzelski-Tusk, czyli kontynuacji między PRL a III RP.
Oczywiście prawica będzie rozmywać kontekst, pojawią się spiskowe teorie, że przecież ,,nie ma dowodów, że Gargamel miał złe intencje", że ,,tylko zaczepiał". Fakty są takie, że Klakier ma krew mniejszości smerfoidalnej na zębach.
Dziś trywializujemy zagrożenie i umniejszamy rolę ucisku Smerfów - a jutro co? Zignorujemy uciśnionych Muminków, straszonych przez feministkę Bukę? Zaniechamy komisji śledczej w sprawie zabójstwa matki jelonka Bambi? Pozwolimy, by ta zbrodnia się przedawniła? Mówię DOŚĆ! Przerwijmy tę spiralę szaleństwa tu i teraz. Puszczając dzieciom Smerfy, przyczyniasz się do systemu opresji i ucisku. A jak jest duży ucisk, to krew nie dochodzi do mózgu, i stąd się potem biorą poglądy lewackie.
Powiecie: to przecież historia fikcyjna, nieprawdziwa, urojona.
Nie to, co wina mieszkańców Poznania w XIX-wiecznym systemie niewolniczym w USA, prawda...?
Skoro lewica w Poznaniu może przepraszać i kajać się za śmierć człowieka w Ameryce, ja mogę przepraszać naszych niebieskich braci mniejszych za lata opresji ze strony Gargamela.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn cze 08, 2020 12:30 pm

To naprawdę Poznań??? Kurwa, nie wierzę...
ezswaz aN Hutnik

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pn cze 08, 2020 12:42 pm

wuj tam z Poznaniem, zobacz ile osób w Krk wyszło na marsz ku pamięci czarnucha
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn cze 08, 2020 2:43 pm

Nie powiem ta w tej jasnej spódniczce w całkiem interesującej i zachęcającej pozycji 😎. W każdym bądź razie o poglądy bym nie pytał.... Oczywiście jeśli to nie jest jednak jakiś transseksualista 😉.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw cze 11, 2020 12:48 pm

Próba uczynienia z Pileckiego ikony lewactwa to już jest kurwa świętokradztwo. To tak jakby Czarzasty szedł do wyborów z Popiełuszką na sztandarach.
Che Guevara zwyrodnialec którego wynieśli na sztandary był rasistą (nienawidził murzynów) i homofobem( prześladował homoseksualistów).
Swoich przeciwników nazywają "naziolami" choć to marksistowska ideologia skrajnie lewicowa.
Gdzie tu szukać jakiejkolwiek logiki?

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw cze 11, 2020 4:08 pm

,,Dyskusja o uprzedzeniach względem białych rozprasza i odciąga od walki przeciw instytucjonalnemu rasizmowi." (tytuł artykułu w ,,The Guardian")
---
Francuski czarnoskóry raper, Nick Conrad: ,,Wieszajcie białych. Wchodzę do żłobka i zabijam dzieci białych, załatwiam je szybko a potem biorę się za ich rodziców".
---
,,Czy czarnoskórzy mogą być rasistami?" (tytuł artykułu w ,,Huffington Post", a w treści: ,,Nie wierzę, że ludzie innego koloru niż biały mogą być rasistami w Ameryce")
---
Muzułmański członek gangu gwałcicieli z Newcastle: ,,Białe kobiety służą tylko po to, żeby je wyruchać i potraktować jak śmieci."
---
,,Czarnoskórzy nie mogą być rasistami" (tytuł artykułu na portalu Diversity Inc)
---
,,Cała egzystencja WSZYSTKICH białych ludzi jest przesączona rasizmem. Dopiero kiedy biali ludzie przyznają się, że są najbardziej brutalnym i opresyjnym żywiołem na tej planecie, będziemy mogli w ogóle rozmawiać". (Munroe Bergdorf, transseksualna modelka swego czasu pracująca dla L'Oreal)
---
,,Biali ludzie nie mogą mówić czarnym ludziom, co jest a co nie jest rasistowskie" (tytuł artykułu w ,,The Times")
---
,,Jedyny biały człowiek godny zaufania, to biały trup". (Nadia Chan, promowana przez lewicowe media muzułmanka, cytująca dyktatora Zimbabwe i podpisująca się pod jego słowami)
---
,,Czarnoskórzy nie mogą być rasistami" (tytuł konferencji naukowej na Uniwersytecie Pretoria)
---
,,Pierdolić białych ludzi". (jeden z okrzyków, jakie grupa czworga ,,afroamerykanów" skandowała podczas transmitowanego na żywo na facebooku filmiku, podczas którego bili, kopali i przez kilkadziesiąt godzin torturowali niepełnosprawnego młodego białego mężczyznę).
---
,,Żadna czarnoskóra osoba w Wielkiej Brytanii nie może być rasistą". (Lee Jasper, były doradca burmistrza Londynu do spraw równości)
---
,,Ty będziesz następny, biały chłopczyku. Wszyscy biali ludzie, przygotujcie się na wojnę. Idziemy po was, biali chłopcy. Szykujcie się na wojnę, białe chłopczyki. Będziecie niewolnikami." (jeden z bohaterów dokumentu ,,Bogowie z Times Square", do obejrzenia w internecie)
---
,,Czarni nie mogą być rasistami". (tytuł książki Andile Mngxitamy, twórcy partii politycznej w RPA, której rzecznik prasowy, Lyndsay Maasdorp, napisał na Twitterze: ,,Moją aspiracją jest mordowanie białych ludzi, i ten cel musi być osiągnięty!". Sam autor książki ostrzegł swoich przeciwników: ,,Jeśli zabijecie jednego z nas, my zabijemy pięciu spośród was, zabijemy wasze dzieci, zabijemy wasze kobiety i każdego kogo spotkamy na drodze".)
---
,,Policja w Nowym Jorku szuka afroamerykanina, który zaatakował w autobusie miejskim innego mężczyznę tylko za to, że był biały. Napastnik podszedł do pasażera, zaczął wykrzykiwać w jego kierunku rasistowskie hasła, po czym uderzył go w twarz."
---
,,Drodzy biali ludzie, przestańcie udawać, że istnieje coś takiego jak rasizm w drugą stronę. Nie da się być rasistą wobec białej osoby." (tytuł artykułu na portalu Vice)
---
Naukowy pracownik pomocniczy, Irami Osei-Frimpong: ,,Abyśmy mogli osiągnąć rasową sprawiedliwość, niektórzy biali będą musieli umrzeć". Drugi cytat: ,,Jeśli chcemy sprawiedliwości dla czarnych Amerykanów, musimy zdemontować i zastąpić silniki napędzające kulturę białych - ich szkoły, kościoły i rodziny."
---
,,Dlaczego nie istnieje takie zjawisko jak rasizm wobec białych" (tytuł artykułu na portalu ,,The Knox Student")
Mógłbym tak wymieniać na przemian jeszcze naprawdę bardzo długo. Chcę bardzo wyraźnie podkreślić, że jest naprawdę bardzo wielu czarnoskórych świetnych ludzi, którzy odcinają się ze wstydem od tej całej bandyckiej hucpy z podburzaniem tłumów, plądrowaniem sklepów i biciem niewinnych ludzi, prowokowanej przez środowiska antifiarskie i innych komunistów i neobolszewików, dążących do kolejnej krwawej rewolucji.
Tym artykułem udowadniam po prostu, jakie spustoszenie potrafi czynić w ludzkich głowach lewica, przekonująca, że rasizm może być tylko systemowy, a przypadki opisane powyżej... nie są rasistowskie.

A tym czasem…


Z przećpanego patologicznie bandytę, skazanego za napad na ciężarną kobietę i terroryzowanie jej poprzez przystawienie jej spluwy do brzucha, w którym nosiła dziecko - chowa się z najwyższymi honorami w złotej trumnie, z jego portretem jako anioła ze skrzydłami i aureolą, w oprawie o jakiej nie mógł marzyć na przykład ani jeden żołnierz polskiego Podziemia Antykomunistycznego - a wszystko przez brutalną i tragiczną w konsekwencjach interwencję jednego gliniarza.
Weź sobie przeczytaj tak na zimno to co wyżej napisałem i spróbuj przekonać samego siebie, ale tak szczerze, że świat w XXI wieku ma mniejszego pierdolca niż statystyczny pacjent z oddziału bez klamek.

Obrazek

Misiek
To ode mnie: Tam gdzie kończy się logika , zaczyna się lewica.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw cze 11, 2020 5:24 pm

W Londynie w weekend szukuje sie mala wojna domowa. Otoz planowane sa kolejne manifestacje Black Lives Matter, na przeciwko ktorym ma wyjsc Demokratyczny Zwiazek Kibicow Pilkarskich, ktory to ma za zadanie bronic pomnika Winstona Churchilla, popisanego sprejem haslem RASISTA w mimiony weekend.

Moze byc goraco :D .

https://www.metro.news/clashes-fear-ove ... s/2041056/

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw cze 11, 2020 5:45 pm

https://m.nacjonalista.pl/2011/08/11/ki ... -o-londyn/
Prawie 10 lat temu ekipy chuligańskie mniejszych londyńskich klubów walczyły z arabami.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pt cze 12, 2020 1:55 pm

https://www.youtube.com/watch?v=KeAn9dKqsew

Dwa dni temu w Londynie w dzielnicy Hackney, zamieszkanej glownie przez Murzynow.