Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr lip 01, 2020 3:27 pm

Na trybunie VIP i pod nią nie ma wiele prac. Może warto ją jako pierwszą zmodernizować, żeby na pierwsze mecze była gotowa ???
Co do reszty to też uważam, że przy bardzo pomyślnych wiatrach początek października najwcześniej...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lip 01, 2020 3:42 pm

Z tego co wiem PZPN nie pójdzie na odebranie części modernizacji, mają przyjechać na inspekcję gdy już wszystko co zaplanowane zostanie zakończone...
Do tego czasu Garbarnia albo przekładanie meczów na wyjazdy. Sam nie wiem, które mniejsze zło. Pewnie o wyborze zdecydują $
2 mecze przebiedujemy, 2-3 miesiące to już duży problem. Stalowa tak kombinowala jesienią i do teraz na dobre nie może wygrzebac się że strefy spadkowej

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr lip 01, 2020 3:56 pm

dUfio pisze:Z tego co wiem PZPN nie pójdzie na odebranie części modernizacji, mają przyjechać na inspekcję gdy już wszystko co zaplanowane zostanie zakończone...
Do tego czasu Garbarnia albo przekładanie meczów na wyjazdy. Sam nie wiem, które mniejsze zło. Pewnie o wyborze zdecydują $
2 mecze przebiedujemy, 2-3 miesiące to już duży problem. Stalowa tak kombinowała jesienią i do teraz na dobre nie może wygrzebać się że strefy spadkowej

Prześledziłem wyniki Stali Stalowa Wola i delikatnie lepiej sobie radzili na wyjazdach niż w Boguchwale. Poza tym w Stalowej Woli strasznie się ślimaczyli z otwarciem tego stadionu (29-go lutego). Osobiście gdyby ktoś mnie zapytał co bym wybrał: granie na Garbarni, czy na wyjazdach do czasu otwarcia Naszego stadionu to wybieram opcję nr 2. 8)

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lip 01, 2020 4:27 pm

Ogólnie rzecz biorąc tak.
Koszty wyjazdów się co prawda kumulują, no ale i tak kiedyś by trzeba je ponieść. A gra na Garbarnii też darmowa nie będzie. Poza tym liczę, że nie damy ciala z frekwencją, A oczami wyobraźni widzę, że na kameralnej zadaszonej trybunie blisko boiska będziemy w stanie zrobić niezły klimat.

Oczywiście przeszkoda może być terminarz. Pewnie w 2 lidze nie unikniemy meczów w środy, a przykładowo mecz w środę w Łęcznej po wyprawie do Stargardu może być trudny do wykonania. Albo takie Polkowice na przemian z Suwalkami.

No nic, czeka nas pracowite lato na każdym froncie

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw lip 02, 2020 9:48 am

No to rzeczywiście fakt. Chyba nie byłoby sensu wracać do Krakowa tylko traktować to jako tygodniowe zgrupowanie :D

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt lip 14, 2020 9:11 pm

Dzisiaj było otwarcie ofert dotyczace naszej przebudowy/adaptacji do gry w 2 lidze i niestety Inwestorowi ZIS Kraków brakuje ok.500 tys. do najtańszej oferty, nie wróży to dobrze musi miasto szukać kasy mam nadzieję ze znajdzie i że najtańsza oferta spelnia wymogi SIWZ bo nastepna droższa o nastepne 264tys Może to opóźnić wybranie Wykonawcy lub co najgorsze unieważnić przetarg z powodu braku środków :cry: link do strony z otwarcia plik jest na samym dole https://www.zis.krakow.pl/przetarg-nieo ... y=68&hl=pl
Ostatnio zmieniony wt lip 14, 2020 9:33 pm przez wojo77, łącznie zmieniany 2 razy.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt lip 14, 2020 9:30 pm

No i chyba sobie wykrakałem...teraz zobaczyłem że najtańszy nie podał okresu gwarancji przynajmniej tak wynika z otwarcia ofert. W takim przypadku z reguły Zamawiający przyjmuje najkrótszy okres a że są za to przyznawane punkty najtańsza oferta poleci dalej więc brakuje juz ok.764 tys. fuck :roll:

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr lip 15, 2020 11:56 am

Co to jest 750 tys.zł jak na psiarnie co chwilę dają miliony.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr lip 15, 2020 12:39 pm

Przedwyborczy oszust od lat obiecuje stadion dla Hutnika zdając sobie sprawę ze swojego cynizmu. Narobili obietnic, że dostosują stadion do 2 ligi licząc , że awans długo nie nastąpi. Teraz poniekąd uchwalając rezolucję w sprawie Hutnika stali się zakładnikami swoich zobowiązań.
Nie wyobrażam sobie by w tym momencie zabrakło 1 mln czy nawet 2 albo 3 gdyby była taka potrzeba. Umówmy się, że to będzie przynajmniej na razie jeden z najbrzydszych stadionów w Polsce i pewnie obiekt wielu kpin ale z licencją na 2 ligę. Gdyby nie dali pieniędzy byłaby to katastrofa wizerunkowa dla miasta, ale czy takimi detalami ktoś tam się przejmuje.
..

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr lip 15, 2020 12:39 pm

HAMAS pisze:Co to jest 750 tys.zł jak na psiarnie co chwilę dają miliony.


To daje niestety ZISowi możliwość unieważnienia postępowania i rozpisania przetargu na nowo licząć że ktoś się zmieści w ich kwocie lub ew.będą szukać kasy a wiadomo że to się wiąże z czasem na którym wszystkim zależy, ale bądźmy dobrej myśli że kasę znajdą lub przekierują z innej inwestycji

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr lip 15, 2020 12:58 pm

Gdzieś bokowcem się dowiedziałem że dorzucą kasy. Ale zobaczymy 😉

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lip 15, 2020 1:03 pm

otóz to, licze ze kasa jakos sie znajdzie predzej czy pozniej, ze nie przygraja w huja bo to bedzie skandal, mam nadzieje ze odpowiednio przez nas naglosniony. Pilkarze awansowali, prezesi walczyli o swoje, kibice pomagaja
a miasto sępi i chce robic po kosztach...

natomiast kazda taka rozbieznosc to bezcenny czas i kolejne mecze na Garbarni lub na wyjezdzie zamiast meczów na Suchych Stawach, problemy dla kibiców, koszty dla klubu i przede wszystkim trudniejsza gra o wazne ligowe punkty.

Jutro mija rowno 2 miesiace od skandalicznej decyzji LZPN, od naszego awansu minie za parę dni, a jeszcze zadna lopata nie zostala wbita przez letnie dwa miesiace

juz nie mowiac o kasie na WC, ale przeciez Prądniczanka dostala 10 (dziesięć) razy wiecej siana na rozbudowe obiektu. PRĄDNICZANKA!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr lip 15, 2020 1:05 pm

Prądniczanka, a teraz ruszyli też z dużym remontem na Zwierzynieckim. Więc jednak jakieś pieniądze gdzieś są....

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr lip 15, 2020 6:13 pm

Możemy jako klub wziąć udział w przetargu? Wydaje mi się że drogo to coś. trybuna przenośna, kasy, drogi doprowadzające, plus trochę cementu na VIP.
takie coś
https://trybunysportowe.pl/trybuny-sportowe-wymiary
aż jutro do nich zadzwonię i zapytam o cenę.
nie wiem ile musi być miejsc pod dachem, czy VIP nam wystarczy?.

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » pt lip 17, 2020 11:35 pm

Panowie jakie dajecie szanse, że mecze na jeśieńi odbędą się na SS? Nie ma co ukrywać, na ostatnim meczu byłem w 2003 roku na Hutnik - Proszowianka :oops:

P.S Dziękuję prowadzącemu facebook'a HKS Since 1950 NH za pomoc w odzyskaniu loginu i hasła!
Hutnik Kraków