Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 28, 29, 30  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aldaris

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem może się nie znam, ale już w kolejnej przerwie między rozgrywkami testowana jest masa piłkarzy, a po jednym czy dwóch sparingach rezygnuje się z nich. Kolejne sparingi i kolejny odsiew. Zostają ci którzy testowani są jako ostatni. Nie wiem np. na jakiej podstawie pół roku temu zakontraktowano bramkarza Hodala. Ponadto według tego artykułu niejaki Jagieło z Broni Radom już jest jedną nową w Hutniku mimo iż nie rozegrał żadnego sparingu. Mam wrażenie że tak samo było z Hafezem. Wydaje mi się że w przerwie drużyna powinna się zgrywać bez castingów sztuka dla sztuki. Kurz opadł już po walce o 2 ligę, ale patrząc wstecz zastanawiam się czy byliśmy dostatecznie przygotowani do przerwanej rudny wiosennej co pokazał mierny występ przeciwko Podlasiu Biała Podlaska.
ksh72

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aldaris napisał:

z zastanawiam się czy byliśmy dostatecznie przygotowani do przerwanej rudny wiosennej co pokazał mierny występ przeciwko Podlasiu Biała Podlaska.

skoro ty po jednym rozegranym meczu w rundzie wyciągasz wnioski co do przygotowania drużyny do całej rundy a przecież jak twierdzisz

Aldaris napisał:

Nie wiem może się nie znam

to dlaczego cię dziwi że ci co się znają po jednym meczu rezygnują z zawodnika testowanego ???

Aldaris napisał:
Nie wiem np. na jakiej podstawie pół roku temu zakontraktowano bramkarza Hodala.

jakie konkretne zarzuty do niego? w czym cię zawiódł?
Aldaris

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksh72 napisał:
Aldaris napisał:

z zastanawiam się czy byliśmy dostatecznie przygotowani do przerwanej rudny wiosennej co pokazał mierny występ przeciwko Podlasiu Biała Podlaska.

skoro ty po jednym rozegranym meczu w rundzie wyciągasz wnioski co do przygotowania drużyny do całej rundy a przecież jak twierdzisz

Aldaris napisał:

Nie wiem może się nie znam

to dlaczego cię dziwi że ci co się znają po jednym meczu rezygnują z zawodnika testowanego ???

Aldaris napisał:
Nie wiem np. na jakiej podstawie pół roku temu zakontraktowano bramkarza Hodala.

jakie konkretne zarzuty do niego? w czym cię zawiódł?

Nie będę wchodził w polemikę bo są osoby które są bliżej klubu i wiedzą znaczenie więcej. To była tylko moja luźna opinia, która mi uwiera. Chodzę na mecze, obserwuję sparingi i może błędnie wyciągam wnioski. Może ktoś myśli podobnie jak ja. Tyle.
HKS1978

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłamstwa jak w TVN24. Jagieła grał w w sparingach z Wiślanami, Siarką i Polonią Bytom. Inne wywody o rezygnowaniu z zawodników bez ich dogłębnego prześwietlenia to też oczywiste bzdury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 15 minutach Hutnik-Rekord 3:0
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dUfio

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już 3:3
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8321

Cv testowanego całkiem ciekawe
Powrót do góry
Alex

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadome, że to tylko sparing ale wstyd byłoby przegrać mecz kiedy prowadziło się 3:0. Obrony nie ma na ten moment..
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex napisał:
Wiadome, że to tylko sparing ale wstyd byłoby przegrać mecz kiedy prowadziło się 3:0. Obrony nie ma na ten moment..

To opowiedz jak padły bramki.
Powrót do góry
sikorek_nh

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HKS1978 napisał:
Alex napisał:

Zachowujesz sie jakbys ogladal non stop Tvp info. Dajze spokoj chlopakowi. Czepiasz sie wszystkich. Domyslam sie, ze to Ty prowadzisz social media klubu ? Przestancie sie miedzy soba klocic.
Jestesmy jedna kibicowska rodzina, szczegolnie ze wiekszosc kibicow sie zna miedzy soba. Nie wplatujcie tvnow czy tvp bo gowno kogo obchodzi jakie ktos ma przekonania polityczne. To jest Hutnik a nie jakies forum o kurduplach, zlodziejach czy innych.
HKS1978

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sikorek_nh napisał:
HKS1978 napisał:
Alex napisał:

Zachowujesz sie jakbys ogladal non stop Tvp info. Dajze spokoj chlopakowi. Czepiasz sie wszystkich. Domyslam sie, ze to Ty prowadzisz social media klubu ? Przestancie sie miedzy soba klocic.
Jestesmy jedna kibicowska rodzina, szczegolnie ze wiekszosc kibicow sie zna miedzy soba. Nie wplatujcie tvnow czy tvp bo gowno kogo obchodzi jakie ktos ma przekonania polityczne. To jest Hutnik a nie jakies forum o kurduplach, zlodziejach czy innych.

Nie wiem co jest politycznego w pytaniu jak padły bramki.
Szanowny kolega twierdzi że nie ma obrony na ten moment.
Zapewne ma rację. Ja nie byłem w Bytomiu ani w Kalwarii więc chętnie się dowiem.
Nie kłócimy się jeszcze.
Nie wiem po co tu te wywody polityczne.
Jest osobny temat.
Social Media? Jest kilka osób od tego. Czasem coś wpiszę, a coś ci nie pasuje w nich?
Powrót do góry
stazyja69

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłem na springu , ale wklejam .
Mam nadzieję , że nie ma tu nieprewdziwych informacji .

https://gazetakrakowska.pl/Hutnik-krakow-remis-beniaminka-ii-ligi-z-iiiligowym-rekordem-bielskobiala/ar/c2-15085795
Cytat:
W Hutniku testowanych było czterech obrońców, trzech pomocników i jeden napastnik. Ci pierwsi to: Jakub Czarniecki (19 lat, ostatnio Hetman Zamość),
Szymon Jagieła (21 lat, Broń Radom),
Norbert Uchacz (19 lat, Puszcza Niepołomice)
Mateusz Zając (23 lata, Unia Tarnów). Ci drudzy to:
Patryk Kieliś (19 lat, Orzeł Piaski Wielkie),
Michał Kitliński (25 lat, Sokół Sieniawa)
Kamil Poźniak (30 lat, Greifswalder - Niemcy).
Sprawdzanym napastnikiem był
Adrian Wójcik (24 lata, Rekord Bielsko-Biała).

Siedmiu testowanych już wcześniej pojawiało się w sparingach Hutnika. Po raz pierwszy szansę pokazania się trenerowi Leszkowi Janiczakowi otrzymał Kitliński, mający za sobą występy m.in. w Garbarni Kraków (przez dwa i pół sezonu - w latach 2016-2018).

Ostatnio zmieniony przez stazyja69 dnia Sob Lip 18, 2020 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
HKS1978

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stazyja69 napisał:
Nie byłem na springu , ale wklejam .
Mam nadzieję , że nie ma tu nieprewdziwych informacji .

https://gazetakrakowska.pl/Hutnik-krakow-remis-beniaminka-ii-ligi-z-iiiligowym-rekordem-bielskobiala/ar/c2-15085795
Cytat:
W Hutniku testowanych było czterech obrońców, trzech pomocników i jeden napastnik. Ci pierwsi to: Jakub Czarniecki (19 lat, ostatnio Hetman Zamość), Szymon Jagieła (21 lat, Broń Radom), Norbert Uchacz (19 lat, Puszcza Niepołomice) i Mateusz Zając (23 lata, Unia Tarnów). Ci drudzy to: Patryk Kieliś (19 lat, Orzeł Piaski Wielkie), Michał Kitliński (25 lat, Sokół Sieniawa) i Kamil Poźniak (30 lat, Greifswalder - Niemcy). Sprawdzanym napastnikiem był Adrian Wójcik (24 lata, Rekord Bielsko-Biała).

Siedmiu testowanych już wcześniej pojawiało się w sparingach Hutnika. Po raz pierwszy szansę pokazania się trenerowi Leszkowi Janiczakowi otrzymał Kitliński, mający za sobą występy m.in. w Garbarni Kraków (przez dwa i pół sezonu - w latach 2016-2018).

Przepisali z naszej strony.
Powrót do góry
fan

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martwi mnie trochę, że Święty i Sobi już tak nie błyszczą...
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fan napisał:
Martwi mnie trochę, że Święty i Sobi już tak nie błyszczą...

Święty dobrze wyglądał przy Gamrocie. Był uzupełnieniem. Teraz całe rozegranie będzie spoczywać na nim.

Myślę że to będzie runda Lincy i może Hafeza. Pytanie czy Kurek i Kędziora wroca do swoich dobrych meczy sprzed kontuzji
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 20 z 30

Skocz do: