Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lip 17, 2020 8:51 am

Nie wiem może się nie znam, ale już w kolejnej przerwie między rozgrywkami testowana jest masa piłkarzy, a po jednym czy dwóch sparingach rezygnuje się z nich. Kolejne sparingi i kolejny odsiew. Zostają ci którzy testowani są jako ostatni. Nie wiem np. na jakiej podstawie pół roku temu zakontraktowano bramkarza Hodala. Ponadto według tego artykułu niejaki Jagieło z Broni Radom już jest jedną nową w Hutniku mimo iż nie rozegrał żadnego sparingu. Mam wrażenie że tak samo było z Hafezem. Wydaje mi się że w przerwie drużyna powinna się zgrywać bez castingów sztuka dla sztuki. Kurz opadł już po walce o 2 ligę, ale patrząc wstecz zastanawiam się czy byliśmy dostatecznie przygotowani do przerwanej rudny wiosennej co pokazał mierny występ przeciwko Podlasiu Biała Podlaska.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt lip 17, 2020 9:09 am

Aldaris pisze:
z zastanawiam się czy byliśmy dostatecznie przygotowani do przerwanej rudny wiosennej co pokazał mierny występ przeciwko Podlasiu Biała Podlaska.


skoro ty po jednym rozegranym meczu w rundzie wyciągasz wnioski co do przygotowania drużyny do całej rundy a przecież jak twierdzisz

Aldaris pisze:
Nie wiem może się nie znam


to dlaczego cię dziwi że ci co się znają po jednym meczu rezygnują z zawodnika testowanego ???



Aldaris pisze: Nie wiem np. na jakiej podstawie pół roku temu zakontraktowano bramkarza Hodala.


jakie konkretne zarzuty do niego? w czym cię zawiódł?

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lip 17, 2020 9:19 am

ksh72 pisze:
Aldaris pisze:
z zastanawiam się czy byliśmy dostatecznie przygotowani do przerwanej rudny wiosennej co pokazał mierny występ przeciwko Podlasiu Biała Podlaska.


skoro ty po jednym rozegranym meczu w rundzie wyciągasz wnioski co do przygotowania drużyny do całej rundy a przecież jak twierdzisz

Aldaris pisze:
Nie wiem może się nie znam


to dlaczego cię dziwi że ci co się znają po jednym meczu rezygnują z zawodnika testowanego ???



Aldaris pisze: Nie wiem np. na jakiej podstawie pół roku temu zakontraktowano bramkarza Hodala.


jakie konkretne zarzuty do niego? w czym cię zawiódł?



Nie będę wchodził w polemikę bo są osoby które są bliżej klubu i wiedzą znaczenie więcej. To była tylko moja luźna opinia, która mi uwiera. Chodzę na mecze, obserwuję sparingi i może błędnie wyciągam wnioski. Może ktoś myśli podobnie jak ja. Tyle.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt lip 17, 2020 11:28 am

Kłamstwa jak w TVN24. Jagieła grał w w sparingach z Wiślanami, Siarką i Polonią Bytom. Inne wywody o rezygnowaniu z zawodników bez ich dogłębnego prześwietlenia to też oczywiste bzdury.

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lip 18, 2020 10:55 am

Po 15 minutach Hutnik-Rekord 3:0

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lip 18, 2020 11:39 am

Już 3:3

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lip 18, 2020 12:32 pm

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8321

Cv testowanego całkiem ciekawe

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob lip 18, 2020 12:53 pm

Wiadome, że to tylko sparing ale wstyd byłoby przegrać mecz kiedy prowadziło się 3:0. Obrony nie ma na ten moment..

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob lip 18, 2020 12:54 pm

Alex pisze:Wiadome, że to tylko sparing ale wstyd byłoby przegrać mecz kiedy prowadziło się 3:0. Obrony nie ma na ten moment..


To opowiedz jak padły bramki.

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » sob lip 18, 2020 4:51 pm

HKS1978 pisze:
Alex pisze:Wiadome, że to tylko sparing ale wstyd byłoby przegrać mecz kiedy prowadziło się 3:0. Obrony nie ma na ten moment..


To opowiedz jak padły bramki.


Zachowujesz sie jakbys ogladal non stop Tvp info. Dajze spokoj chlopakowi. Czepiasz sie wszystkich. Domyslam sie, ze to Ty prowadzisz social media klubu ? Przestancie sie miedzy soba klocic.
Jestesmy jedna kibicowska rodzina, szczegolnie ze wiekszosc kibicow sie zna miedzy soba. Nie wplatujcie tvnow czy tvp bo gowno kogo obchodzi jakie ktos ma przekonania polityczne. To jest Hutnik a nie jakies forum o kurduplach, zlodziejach czy innych.
Hutnik 1950 KRAKÓW.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob lip 18, 2020 5:15 pm

sikorek_nh pisze:
HKS1978 pisze:
Alex pisze:Wiadome, że to tylko sparing ale wstyd byłoby przegrać mecz kiedy prowadziło się 3:0. Obrony nie ma na ten moment..


To opowiedz jak padły bramki.


Zachowujesz sie jakbys ogladal non stop Tvp info. Dajze spokoj chlopakowi. Czepiasz sie wszystkich. Domyslam sie, ze to Ty prowadzisz social media klubu ? Przestancie sie miedzy soba klocic.
Jestesmy jedna kibicowska rodzina, szczegolnie ze wiekszosc kibicow sie zna miedzy soba. Nie wplatujcie tvnow czy tvp bo gowno kogo obchodzi jakie ktos ma przekonania polityczne. To jest Hutnik a nie jakies forum o kurduplach, zlodziejach czy innych.


Nie wiem co jest politycznego w pytaniu jak padły bramki.
Szanowny kolega twierdzi że nie ma obrony na ten moment.
Zapewne ma rację. Ja nie byłem w Bytomiu ani w Kalwarii więc chętnie się dowiem.
Nie kłócimy się jeszcze.
Nie wiem po co tu te wywody polityczne.
Jest osobny temat.
Social Media? Jest kilka osób od tego. Czasem coś wpiszę, a coś ci nie pasuje w nich?

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob lip 18, 2020 5:15 pm

Nie byłem na springu , ale wklejam .
Mam nadzieję , że nie ma tu nieprewdziwych informacji .

https://gazetakrakowska.pl/hutnik-krako ... 2-15085795
W Hutniku testowanych było czterech obrońców, trzech pomocników i jeden napastnik. Ci pierwsi to: Jakub Czarniecki (19 lat, ostatnio Hetman Zamość),
Szymon Jagieła (21 lat, Broń Radom),
Norbert Uchacz (19 lat, Puszcza Niepołomice)
Mateusz Zając (23 lata, Unia Tarnów). Ci drudzy to:
Patryk Kieliś (19 lat, Orzeł Piaski Wielkie),
Michał Kitliński (25 lat, Sokół Sieniawa)
Kamil Poźniak (30 lat, Greifswalder - Niemcy).
Sprawdzanym napastnikiem był
Adrian Wójcik (24 lata, Rekord Bielsko-Biała).

Siedmiu testowanych już wcześniej pojawiało się w sparingach Hutnika. Po raz pierwszy szansę pokazania się trenerowi Leszkowi Janiczakowi otrzymał Kitliński, mający za sobą występy m.in. w Garbarni Kraków (przez dwa i pół sezonu - w latach 2016-2018).
Ostatnio zmieniony sob lip 18, 2020 5:17 pm przez stazyja69, łącznie zmieniany 1 raz.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob lip 18, 2020 5:16 pm

stazyja69 pisze:Nie byłem na springu , ale wklejam .
Mam nadzieję , że nie ma tu nieprewdziwych informacji .

https://gazetakrakowska.pl/Hutnik-krako ... 2-15085795
W Hutniku testowanych było czterech obrońców, trzech pomocników i jeden napastnik. Ci pierwsi to: Jakub Czarniecki (19 lat, ostatnio Hetman Zamość), Szymon Jagieła (21 lat, Broń Radom), Norbert Uchacz (19 lat, Puszcza Niepołomice) i Mateusz Zając (23 lata, Unia Tarnów). Ci drudzy to: Patryk Kieliś (19 lat, Orzeł Piaski Wielkie), Michał Kitliński (25 lat, Sokół Sieniawa) i Kamil Poźniak (30 lat, Greifswalder - Niemcy). Sprawdzanym napastnikiem był Adrian Wójcik (24 lata, Rekord Bielsko-Biała).

Siedmiu testowanych już wcześniej pojawiało się w sparingach Hutnika. Po raz pierwszy szansę pokazania się trenerowi Leszkowi Janiczakowi otrzymał Kitliński, mający za sobą występy m.in. w Garbarni Kraków (przez dwa i pół sezonu - w latach 2016-2018).


Przepisali z naszej strony.

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob lip 18, 2020 9:30 pm

Martwi mnie trochę, że Święty i Sobi już tak nie błyszczą...

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob lip 18, 2020 9:42 pm

fan pisze:Martwi mnie trochę, że Święty i Sobi już tak nie błyszczą...


Święty dobrze wyglądał przy Gamrocie. Był uzupełnieniem. Teraz całe rozegranie będzie spoczywać na nim.

Myślę że to będzie runda Lincy i może Hafeza. Pytanie czy Kurek i Kędziora wroca do swoich dobrych meczy sprzed kontuzji