Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz lip 19, 2020 3:54 pm

Bramki ze sparingu (Hutnik - Rekord) .

https://www.youtube.com/watch?v=Wu_9utj ... =emb_title

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » śr lip 22, 2020 6:13 pm

Mecz z Ruchem mimo że jeszcze 5 min do konca to pozwole sobie w 1 słowie napisać "Żenada" ....

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr lip 22, 2020 6:21 pm

Calkiem inny etap przygotowan. Ruch za tydzien zaczyna my za ponad miesiac. Choc zgodze sie niektore wyjscia z obrony to lekko mowiac zle. Potrzebne zgrupowanie choc kilkudniowe takze wplacac w temacie "przygotujmy ich"...chyba ze juz 95 % teskni za Krasnikem,Sieniawa...itd
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr lip 22, 2020 7:49 pm

A ja napiszę tak, już dawno skauci powinni mieć wybranych zawodników. Mecze sparingowe to już powinno być zgrywanie zespołu a nie za każdym razem występy zupełnie różnych formacji. Co do obozu treningowego, nie uważam że powinniśmy gdzieś wyjeżdżać, mamy super warunki, nie musimy się martwić o pogodę, że jak spadnie deszcz to nie będzie gdzie trenować. Oszczędzajmy, bo chyba jako nieliczni nie szastamy na lewo i prawo dofinansowaniem z kasy miasta.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr lip 22, 2020 8:46 pm

Też mnie to co rundę wkurwiało że grają wiecznie w sparingach innym składem i zgrywają sie dopiero w połowie rundy ale tym razem czekam cierpliwie aż skończy 1 i 2 liga bo liczę że kogoś wyhaczymy, narazie mamy sklad słabszy niż w 3 lidze i obawiam się że na 2 to nie wystarczy, coś mi się kojarzy że trener mowił kiedyś o wzmocnieniach z wyższej ligi a póki co testuje tych ktorych może

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 23, 2020 8:12 am

Niby inny etap przygotowań ale ten sam Ruch Motor, który ma przerwę identyczna jak my i rusza wtedy co my jebnąl 3:1.

Wygląda na to, że naszym napadziorem będzie Hafez, oby zaskoczyła współpraca z naszymi młodymi wilkami typu Linca, Handzlik, Reczulski, Matysek

Źródło wczoraj chyba z 15 strat :? Kompletnie ta strona nie funkcjonowała.

No cóż trzeba liczyć, że uda się po zakończeniu 1 i 2 ligi 2-3 grajków bez przesadnego testowania + ci co są nowi i powalczymy. Słowo klucz

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw lip 23, 2020 8:48 am

wojo77 pisze:Też mnie to co rundę wkurwiało że grają wiecznie w sparingach innym składem i zgrywają sie dopiero w połowie rundy ale tym razem czekam cierpliwie aż skończy 1 i 2 liga bo liczę że kogoś wyhaczymy, narazie mamy sklad słabszy niż w 3 lidze i obawiam się że na 2 to nie wystarczy, coś mi się kojarzy że trener mowił kiedyś o wzmocnieniach z wyższej ligi a póki co testuje tych ktorych może


przecież w wyższych ligach (I, II) trwają jeszcze rozgrywki - to jak można kogoś kupić?


dUfio pisze:Niby inny etap przygotowań ale ten sam Ruch Motor, który ma przerwę identyczna jak my i rusza wtedy co my jebnąl 3:1.


może to świadczyć o tym że Motor za wcześnie złapał formę ;)

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw lip 23, 2020 9:06 am

ksh72 pisze:
wojo77 pisze:Też mnie to co rundę wkurwiało że grają wiecznie w sparingach innym składem i zgrywają sie dopiero w połowie rundy ale tym razem czekam cierpliwie aż skończy 1 i 2 liga bo liczę że kogoś wyhaczymy, narazie mamy sklad słabszy niż w 3 lidze i obawiam się że na 2 to nie wystarczy, coś mi się kojarzy że trener mowił kiedyś o wzmocnieniach z wyższej ligi a póki co testuje tych ktorych może


przecież w wyższych ligach (I, II) trwają jeszcze rozgrywki - to jak można kogoś kupić?


dUfio pisze:Niby inny etap przygotowań ale ten sam Ruch Motor, który ma przerwę identyczna jak my i rusza wtedy co my jebnąl 3:1.


może to świadczyć o tym że Motor za wcześnie złapał formę ;)


Właśnie dlatego napisałem że czekam aż się skończy 1 i 2 liga......

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw lip 23, 2020 9:58 am

ksh72 pisze:przecież w wyższych ligach (I, II) trwają jeszcze rozgrywki - to jak można kogoś kupić?


A to tylko w 1 i 2 lidze są zawodnicy warci uwagi.
Rozumiem znalezienie 1 doświadczonego rozgrywającego ligowca, ale trzon drużyny powinien już dawno ze sobą się zgrywać, a jak wszyscy wspominają, każda formacja jest w rozsypce.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw lip 23, 2020 3:34 pm

markow pisze:A to tylko w 1 i 2 lidze są zawodnicy warci uwagi.
Rozumiem znalezienie 1 doświadczonego rozgrywającego ligowca, ale trzon drużyny powinien już dawno ze sobą się zgrywać, a jak wszyscy wspominają, każda formacja jest w rozsypce.


odniosłem się tylko do postu wojo77 ws. szukania zawodników w wyższych klasach, a nie tego gdzie są zawodnicy warci uwagi.

Rozumiem że wg. ciebie trzon drużyny powinni stanowić zawodnicy z niższych lig, bo tacy są teraz dostępni.


Do ligi miesiąc czasu, a tu lamety jakbyśmy już spadali.
Dajmy działać klubowi, niestety finansowo konkurencji nie przebijemy, więc rozpychać się na rynku transferowym nie możemy.
Do tego przypominam o strategi klubu.
Interesują nas przede wszystkim zawodnicy perspektywiczni, którzy chcą się związać z nami na dłużej, aby mieć z kasę z ewentualnych transferów.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw lip 23, 2020 7:46 pm

Dokładnie. Cierpliwości. Ta 2 liga jest tak drętwa, że niewiele trzeba by ją rozpierdolić piłkarsko.
Jak mówi trener mamy dodać kolorytu tej lidze a nie chodzi chyba o czerwony kolor latarni.... Jak Gryf czy Legionovia.
Tak więc spokój 8)

wichura91
Posty: 39
Rejestracja: sob mar 21, 2009 10:30 am

Postautor: wichura91 » czw lip 23, 2020 9:54 pm

Prezes w kronice sportowej poinformował ze testowani Wójcik i Zając podpisali kontrakty

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 24, 2020 12:08 am

Piątek, 24 lipca 2020
W ostatnich dniach kontrakty z Hutnikiem podpisali trzej piłkarze:
- Adrian Wójcik - napastnik urodzony w 1996 roku. Były zawodnik m.in. Wisły Kraków, Sokoła Ostróda, Soły Oświęcim, Garbarni Kraków i Rekordu Bielsko-Biała. Jego kontrakt obowiązuje do 30 listopada 2021 roku.
- Mateusz Zając - stoper urodzony w 1997 roku. Były gracz m.in. Wisły Kraków, Podhala Nowy Targ, Radomiaka i Unii Tarnów. Jego umowa obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku.
- Sebastian Zdebski - pomocnik urodzony w 2000 roku. Wychowanek Hutnika, przebywający ostatnio na wypożyczeniu w Kocmyrzowie. Umowa do 30 czerwca 2023 roku.

nh2010.pl

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt lip 24, 2020 10:12 am

Co do oczekiwań wzmocnień jakiś niepoprawnych marzycieli...
Nie będę się wypowiadał...
Można zawsze powklejac zdjęcia zawodników do wzięcia.
Tak jak wklejane są zdjęcia stadionów ze świata.
A teraz zejdźmy na Ziemię.

Mam nadzieję że Zarząd będzie dalej rozsądnie działał.
Kilkadziesiąt tysięcy będzie kosztować gra na Garbarni.
Nie ulegajmy presji wzmocnień jakiegoś szrotu typu Poźniak.
Róbmy swoje - młodzi gracze, oczywiście jak najlepsi, ale bez pseudogwiazd.
Bez przekraczania sum. Nikt tu nie będzie zarabiał jakiś dziwnych pieniędzy. To klub gdzie działacz pracuje społecznie. Jesteśmy tylko skromnym stowarzyszeniem z kilkadziesiecioma członkami.
Nie Spółką Akcyjną.
Utrzymamy się w tej lidze i zdobędziemy nagrodę w PJS.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt lip 24, 2020 5:03 pm

dUfio pisze:Piątek, 24 lipca 2020

- Mateusz Zając - stoper urodzony w 1997 roku. Były gracz m.in. Wisły Kraków, Podhala Nowy Targ, Radomiaka i Unii Tarnów. Jego umowa obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku.

nh2010.pl


Co to taki krótki kontrakt?
Tylko na rundę jesienną?
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS