Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lip 29, 2020 6:41 pm

Poki co wypożyczamy komuś innemu

http://www.90minut.pl/news/305/news3053 ... ultow.html

Równy Miesiąc do startu ligi

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » śr lip 29, 2020 7:15 pm

W zeszłym sezonie wydawało się, że Norbert będzie graczem podstawowym - skoda, że nie wskoczył miękko do drużyny seniorów.

A co do wzmocnień liczę na dobrą rękę Trenera i Zarządu - nie da się ukryć, że teraz patrząc na kadrę to jest ona słabsza od tej z zeszłego sezonu. Brakuje doświadczonych ogranych w wyższej lidze liderów takich jakimi byli Mały i Kołek.

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr lip 29, 2020 7:16 pm

Wyróżniający się grajkowie 3 ligi mają w niektórych klubach po kilkanaście tys. miesięcznie. 6-8 tys. to nie jest rzadka pensja na tym poziomie. Po co mają przychodzić do 2 ligi, skoro tam mają większe pieniądze za lżejszą robotę. Nie stać nas na jakieś absurdalne transfery z absurdalnymi pensjami.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » śr lip 29, 2020 8:35 pm

To na co nas stać ?

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr lip 29, 2020 8:53 pm

MISIEK72 pisze:Wyróżniający się grajkowie 3 ligi mają w niektórych klubach po kilkanaście tys. miesięcznie. 6-8 tys. to nie jest rzadka pensja na tym poziomie. Po co mają przychodzić do 2 ligi, skoro tam mają większe pieniądze za lżejszą robotę. Nie stać nas na jakieś absurdalne transfery z absurdalnymi pensjami.

Tylko trzeba powiedzieć skąd są takie pieniądze, z dofinansowania miasta łatwa ręką wydawane nawet po kilka milionów rocznie. Jeśli taka patologia z przepaleniem publicznych pieniędzy będzie dalej stosowana, nigdy w naszym klubie nie będziemy mogli liczyć na dobrego piłkarza. Bo tak jak już to było napisane wybiorą kasę zamiast wyższej ligi.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr lip 29, 2020 9:04 pm

MISIEK72 pisze:Wyróżniający się grajkowie 3 ligi mają w niektórych klubach po kilkanaście tys. miesięcznie. 6-8 tys. to nie jest rzadka pensja na tym poziomie. Po co mają przychodzić do 2 ligi, skoro tam mają większe pieniądze za lżejszą robotę. Nie stać nas na jakieś absurdalne transfery z absurdalnymi pensjami.

Gdzie mają tyle kasy ? oświeć mnie !Jak pisałem zeby się zabawić w scoutów to nikt na forum nie podjął tematu, (sam poleciałem za wysoko bo mojego faworyta zgarneła z Bytomia Pogoń Sz.)wiem że trener ma dużo innych tematów może akurat ktoś by podsunął jakiegoś grajka to nie ektraklapa naprawdę można kogoś rozsadnego wyhaczyć a my mamy to co mamy a 3 liga zaczyna juz grać no chyba ze o czymś nie wiemy to daję spokój

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr lip 29, 2020 9:20 pm

snuff pisze:To na co nas stać ?


finansowo na III ligę - co dla każdego świadomego kibica Hutnika nie jest tajemnicą.
Chcieliśmy awansu i (na szczęście) go mamy, ale przez to nie znaleźliśmy się automatycznie w II lidze pod względem kasy.
Przypomnijcie sbie wpisy sprzed awansu - awansujmy a potem się martwym jak sobie damy radę. Właśnie przyszedł ten moment.
wojo77 pisze:Jak pisałem zeby się zabawić w scoutów to nikt na forum nie podjął tematu,


pobawmy się raczej w sponsorów na miarę naszych możliwości, to jest teraz klubowi potrzebne.
Nie sądzisz chyba że na podstawie wpisow na forum Janiczak będzie budował kadrę.

Przyjdą do nas tacy, którzy mają niewygórowane żądania finansowe, a w których trenerzy zobaczą jakiś potencjał. Jak wiadomo takich na rynku niewielu.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr lip 29, 2020 9:31 pm

W drugiej lidze są dwa kluby nie finansowane z miejskiej kasy. To my i Garbarnia. Plus w mieście tym dziala taka Wieczysta, do której nie mamy absolutnie startu finansowego.
Do tego my to Stowarzyszenie kibiców (30-40?).
Także luźno. Gramy czym mamy i liczymy na kunszt trenerski Janiczaka xd
Liczę że się utrzymamy...

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 476
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » śr lip 29, 2020 9:33 pm

na prawde jak to sie czyta i czytaja inni to chyba niepotrzebny ten awans byl
moze liczylismy na jakiegos sponsora, liczymy ,ale kurwa zeby sie teraz martwic i grac o utrzymanie to rzeczywiscie interes
a wyjazdy to beda solidne

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr lip 29, 2020 9:35 pm

Niektórzy pięknie fantazjują. Wiele klubów z każdej grupy 3 ligi płaciło lepiej niż Hutnik. Stać ich było bo byli pompowani przez miasto , państwowe firmy bądź gminę.( Radunia).
Wymienię tylko Radunia Stężyca ( pensje po kilkanaście tys)
Kotwica Kołobrzeg ( kilkanaście tysięcy) Świt Skolwin ( 6-8 tys).
W Chełmie znów miasto grubo dopompowalo .
Siarka, KSZO, Puławy tam wszędzie grube pensje.
Na szczęście pieniądze nie grają.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr lip 29, 2020 9:39 pm

Moim zdaniem pojawiło się tu wielu nowych marzycieli.
Wklejcie stadion Honvedu Budapeszt. Pogadajcie o sprowadzeniu Fornalczyka.
Ale pamiętaj kolego: piłka jest okrągła, a bramki są dwie.
I najważniejsze: Taka jest piłka. Raz się wygrywa, raz przegrywa. To jest sport.

Mamy Czarnieckiego. Może fachowcy się wypowiedzą na jego temat? Da radę?

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr lip 29, 2020 9:43 pm

Pawel76Nh pisze:na prawde jak to sie czyta i czytaja inni to chyba niepotrzebny ten awans byl
moze liczylismy na jakiegos sponsora, liczymy ,ale kurwa zeby sie teraz martwic i grac o utrzymanie to rzeczywiscie interes
a wyjazdy to beda solidne


Awans był potrzebny.
Dotacja będzie 300 tys PLN a ligę niżej już tylko chyba 40 koła? Także gramy swoje. My rządzimy się innymi prawami niż te kluby. Ale czy to oznacza że polegniemy? Nie mamy takiego zamiaru. A ja wiem że będzie niedługo bardzo Dobrze.

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 476
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » śr lip 29, 2020 9:45 pm

HKS1978 pisze:
Pawel76Nh pisze:na prawde jak to sie czyta i czytaja inni to chyba niepotrzebny ten awans byl
moze liczylismy na jakiegos sponsora, liczymy ,ale kurwa zeby sie teraz martwic i grac o utrzymanie to rzeczywiscie interes
a wyjazdy to beda solidne


Awans był potrzebny.
Dotacja będzie 300 tys PLN a ligę niżej już tylko chyba 40 koła? Także gramy swoje. My rządzimy się innymi prawami niż te kluby. Ale czy to oznacza że polegniemy? Nie mamy takiego zamiaru. A ja wiem że będzie niedługo bardzo Dobrze.


no to rozumiem , nie wiedzialem o tej dotacji
a skoro mowisz ze bedzie niedlugo dobrze to bardzo cieszy
pzdr

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr lip 29, 2020 10:35 pm

ksh72 pisze:
snuff pisze:To na co nas stać ?


finansowo na III ligę - co dla każdego świadomego kibica Hutnika nie jest tajemnicą.
Chcieliśmy awansu i (na szczęście) go mamy, ale przez to nie znaleźliśmy się automatycznie w II lidze pod względem kasy.
Przypomnijcie sbie wpisy sprzed awansu - awansujmy a potem się martwym jak sobie damy radę. Właśnie przyszedł ten moment.
wojo77 pisze:Jak pisałem zeby się zabawić w scoutów to nikt na forum nie podjął tematu,


pobawmy się raczej w sponsorów na miarę naszych możliwości, to jest teraz klubowi potrzebne.
Nie sądzisz chyba że na podstawie wpisow na forum Janiczak będzie budował kadrę.

Przyjdą do nas tacy, którzy mają niewygórowane żądania finansowe, a w których trenerzy zobaczą jakiś potencjał. Jak wiadomo takich na rynku niewielu.


Własnie tym bardziej że tych zawodników jest niewielu bym w to szedł, umowmy sie ile by było tych postów o zawodnikach nie jesteśmy legią zeby tego nie przeczytać i trener też jak nie ma w kim wybierać a sadząc po tym co do nas przyszło z całym szacunkiem uważam że zawodnicy typu Wójcik ktory nigdzie nie zagrzał miejsca nie gwarantują poziomu 2 ligi i stać nas na wiecej (boże obym sie bardzo mylił) co do sponsorów był już kiedyś temat zeby podrzucać firmy, ja sam ile mogę to łożę i nie ma chyba akcji w której bym nie brał udziału nieraz nawet wieksze akcje typu 1000 zł dla młodych na wyjazd ktorą sam zainicjowałem i zasponsorowałem jeszcze w 4 lidze

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » czw lip 30, 2020 12:04 am

Jeśli przed zeszłym sezonem udało się ściągnąć 4 gości z I ligową przeszłością ( to, że nie wszyscy wypalili to inna sprawa ) to trudno się dziwić kibicom, że teraz po awansie spodziewali się podobnych ruchów a nie testowania tabunów graczy którzy byli odpalani po jednym sparingu.
To normalne, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Liczę, że jeszcze Nas zaskoczy Trener i Zarząd wyciągając jakiegoś Asa albo dwa z rękawa.