Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HZA_Hutnik

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojo77 napisał:
Proponuje w tym temacie żebyśmy zabawili się w scoutów.

Ostatnio napisał do mnie jeden ze starszych kibiców Hutnika. Kibic, o którym śmiało można powiedzieć, że Hutnikowi poświęcił swoje życie. Napisał, że kibice powinni stać się "przedstawicielami handlowymi" klubu. Pijąc piwo z kolegą, odwiedzając wujka w niedzielę, spotykając na mieście znajomego, to właśnie w ten sposób kibice mają okazję pozyskać sponsorów dla klubu. Kibice prowadzący swoje firmy będące sponsorami powinni zachęcić tych, którzy jeszcze nie dołączyli do grona partnerów/sponsorów. W wielu wypadkach to może być współpraca barterowa, stworzenie jakiegoś produktu dla nas, który można sprzedać w sklepie klubowym, przekazanie przedmiotów, które mogą przydać się drużynie.

To nie powinno polegać na przepisaniu Panoramy Firm i wklejeniu na forum, tylko na namówieniu kogoś do wsparcia klubu i dopiero wtedy poproszeniu o udział w finalizacji rozmów, któregoś z prezesów.

Mamy środowisko niezbyt liczne, ale brakuje nam "mody na Hutnika" w tym środowisku. Tak jak panuje to w wielu innych klubach. Gdzie członkowie stowarzyszeń wzajemnie namawiają się na dołączenie do stowarzyszenia. Gdzie partnerzy/sponsorzy namawiają innych. Takie początki zazwyczaj odbywają się podczas prywatnych spotkań towarzyskich. Gdzie każdy jest dumny i chwali się, że jest członkiem stowarzyszenia/partnerem/sponsorem klubu.

Może taka inicjatywa, którą podpowiedział jeden z kibiców, zamiast bycia scoutem byłaby ciekawsza wśród naszych kibiców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sierpniu gramy sparingi z klubami z wyższych lig

5.08 Podbeskidzie (Ustronie) 18:00
8.08 Resovia (SS) 11:00
11.08 Sandecja (NS)

Zarówno w głosie jak i Kronice Trener mówi o planowanych wzmocnieniach (śo, po, skrzydło), póki co bez konkretów
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FenRiR

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiste jest że rutyniarz,mający doświadczenie przyda się, bo sami młodzi zawodnicy mogą mieć problem,by w niektórych spotkaniach udźwignąć ciężar tych meczów.O tym jak liga może być wyrównana,pokazał już zakończony sezon.Co do transferów,Adam Mójta odszedł z Siedlec.Ma doświadczenie i wiek(34 lata).I to jest też minusem, ale swoje mógł by wnieść.
Powrót do góry
KSH74NH

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojta jest solidnym graczem
Przydałby się
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej chyba w Wieczystej by się przydał.....
W Hutniku ( na szczęście) nie płaci się takich pensji jakiej oczekiwalby ten piłkarz.
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z komentarzy na 90 minut:

2006/2007 jesienią był zawodnikiem Miedzi Legnica, klub spadł po tym sezonie do III ligi
2007/2008 znajdował się w kadrze Korony Kielce, klub zdegradowany z ekstraklasy za korupcję
2009/2010 jako zawodnik Odry Wodzisław spadek z ekstraklasy
2012/2013 jesienią zaliczył kilka występów w Warcie Poznań, po sezonie klub spadł z 1 ligi
2014/2015 spadek z Bełchatowem z ekstraklasy
2015/2016 spadek z Podbeskidziem z ekstraklasy
2016/2017 fatalna seria meczów bez wygranej Wisły Kraków z Mójtą w kadrze
Koniec końców transfer do Piasta Gliwice, który z wicemistrza Polski staje się drużyną broniącą się przed spadkiem...
Powrót do góry
KSH74NH

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jaja. A napisalem o przydatności bo oglądałem go w kilku meczach i zły nie był.
Powrót do góry
FenRiR

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieczysta to pewnie może sobie pozwolić na kontrakt dla Flavio,ale nie o to chodzi.Dalem przykład Mójty bo odszedł,i jak zakładam jest wolnym zawodnikiem.Musi być ktoś z doświadczeniem kto uporządkuje grę.W czwartej lidze byli Makuch i przede wszystkim Gawecki(błąd zamierzony, bo telefon nie pozwala). Obecnie mamy Pyciaka w zabezpieczeniu tyłów,i to wszystko.
Powrót do góry
MISIEK72

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jest taki zły ale z pewnością w przeciwieństwie do Bartka Tetycha lepiej go nie mieć niż mieć 😎
Powrót do góry
Piotrek

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HZA_Hutnik napisał:
wojo77 napisał:
Proponuje w tym temacie żebyśmy zabawili się w scoutów.

Ostatnio napisał do mnie jeden ze starszych kibiców Hutnika. Kibic, o którym śmiało można powiedzieć, że Hutnikowi poświęcił swoje życie. Napisał, że kibice powinni stać się "przedstawicielami handlowymi" klubu. Pijąc piwo z kolegą, odwiedzając wujka w niedzielę, spotykając na mieście znajomego, to właśnie w ten sposób kibice mają okazję pozyskać sponsorów dla klubu. Kibice prowadzący swoje firmy będące sponsorami powinni zachęcić tych, którzy jeszcze nie dołączyli do grona partnerów/sponsorów. W wielu wypadkach to może być współpraca barterowa, stworzenie jakiegoś produktu dla nas, który można sprzedać w sklepie klubowym, przekazanie przedmiotów, które mogą przydać się drużynie.

To nie powinno polegać na przepisaniu Panoramy Firm i wklejeniu na forum, tylko na namówieniu kogoś do wsparcia klubu i dopiero wtedy poproszeniu o udział w finalizacji rozmów, któregoś z prezesów.

Mamy środowisko niezbyt liczne, ale brakuje nam "mody na Hutnika" w tym środowisku. Tak jak panuje to w wielu innych klubach. Gdzie członkowie stowarzyszeń wzajemnie namawiają się na dołączenie do stowarzyszenia. Gdzie partnerzy/sponsorzy namawiają innych. Takie początki zazwyczaj odbywają się podczas prywatnych spotkań towarzyskich. Gdzie każdy jest dumny i chwali się, że jest członkiem stowarzyszenia/partnerem/sponsorem klubu.

Może taka inicjatywa, którą podpowiedział jeden z kibiców, zamiast bycia scoutem byłaby ciekawsza wśród naszych kibiców?

Za 10 lat udało mi się załatwić w ten sposób 2 komplety strojów
sportowych dla młodych siatkarzy.Zaproponuj temu kibicowi żeby pochodził, poszukał, zadzwonił do wujka.
Powrót do góry
wojo77

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby była jasność ja nie mam swojej firmy a w tej gdzie pracuję już próbowałem ale teraz to moja firma potrzebuje sponsora żeby przetrwać, nie mam też znajomego ani wujka który prowadzi działalność i byłby w stanie sypnąć kasą, moja propozycja co do zabawy w scoutów była luźną opinią na forum i nie wiedziałem że tyle z niej wyniknie złego jak widzę Rolling Eyes
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FenRiR napisał:
http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=74&id_sezon=97

Z tego co podaje 90 minut,to tylko...1000 miejsc.Myślałem że więcej.
Obecnie 25%,więc wychodzi 250

A nie zmienili tego na 50% ostatnio? Jechałem tydzień temu ma wakacje w sobotę mówili w radiu że rząd poluzował rystrykcje. Ale mogłem się przeslyszec.

A co z kibicami gości i wyjazdami?
Też dalej zakaz?
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmienili, jest 50%, już Widzew się na złapał wpuszczając 9 tys na Znicz

Wyjazdy widzę cienko, już zydki mają zakaz na superpuchar, w niższych ligach juz oficjalnie. Niektórzy jeżdżą, czasem się udaje (Chełm na Sandomierzu), czasem nie (Ruch ostatnio zawrócony)
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Qlawy

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jest szansa że będą bilety w sprzedaży na lige;)
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snuff napisał:
Bramkarz testowany Dawid Smuga - spoko CV - Inter Mediolan Wink http://www.90minut.pl/kariera.php?id=20269

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następny
Strona 26 z 30

Skocz do: