Hutnik II Kraków czyli wszystko o rezerwach

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr sie 12, 2020 10:21 pm

W pierwszej połowie to była jakaś żenada siedzieli na nas jak Barcelona. W drugiej po wejściu Świętego i Sobali gra się uspokoiła i nawet wg miejscowych, którzy komentowali, że Hutnik przycisnął i Wieczystej ciężko było wyjść ze swojej połowy niestety głupio stracona bramka niestety chyba po błędzie Dula pogrzebała do końca szansę na korzystny wynik...

Tylko to, że przycisneliśmy ich w drugiej połowie nie wiadomo czy wynikało ze zmiany taktyki Wieczystej bo w sumie w taki upał nie da się grać cały czas pressingu czy z naszej lepszej gry. Niestety wydaje mi się, że jednak Wieczysta trochę odpuściła bo to, że siedzieliśmy na nich to niestety z tego nic nie wynikało...

Reasumując wg mnie będzie bardzo ciężko się utrzymać tym składem w 2 lidze. Przede wszystkim brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia i rozgrywającego typu Gamrot.

Bardzo smutne było również patrzeć na dobrą grę byłych Hutników w barwach Wieczystej....

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr sie 12, 2020 10:27 pm

MISIEK72 pisze:Powiem brzydko przestańcie pierdolić.
Wieczysta spokojnie by sobie dziś poradziła w 2 lidze.
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jakie ma wymagania finansowe byle grajek z 1 czy 2 ligi . My i Garbarnia jesteśmy w najgorszej sytuacji bo bez publicznej kasy.
Na razie nie wygląda piłkarsko to za dobrze. Czas kurwa czas panowie i spokój.
Będą jeszcze wzmocnieniami. Nowy bramkarz też kawał zawodnika.
Wstyd to kurwa będzie jak nie zapełnimy kompletu na Rydlówce a postawiłbym duże pieniądze , że tak właśnie będzie.

Ad1. Wypraszam sobie takie słownictwo, mówię jak to wygląda i nikogo nie krytykuje.
Ad2. Nie poradziła by sobie w 2 lidze, większość grajkow ma swoje lata, siła już nie ta i kontuzje też by się pojawiły. Zobacz jak się zaprezentowali z młodzieżą Wisły.
Ad3. Co mnie interesują grajkowie odcinajacy kupony, jest w klubie sztab który powinien mieć znalezionych perspektywicznych grajkowie z niższych lig.
Ad4. Czas już był, w sparingach powinni już grać prawie optymalnym składem, a my graliśmy co sparing to prawie innym zespołem. Widać to teraz ze zespół nie ma pomysłu na grę, nic nie wychodzi. Czy znów mamy stracić pół rundy aby coś zaczęło się układać. Nie tedy droga.
Ad5. Raczej nie zapełnimy
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » śr sie 12, 2020 10:34 pm

Dodam jeszcze od siebie, że nowa trybuna na Wieczystej chujowa w sensie za niska za mały kąt. Jak się ludzie krzątają to w ogóle nic nie widać... :D

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » śr sie 12, 2020 11:41 pm

Ja to w ogóle sądzę,że Wieczysta z powodzeniem by sobie poradziła w Lidze Europy.A teraz poważnie.Co nam przeszkadzało w meczu z Unią Tarnów?Bo mimo zwycięstwa,powinniśmy do przerwy przegrywać 5-0.Unia przygotowywała się do baraży o III ligę,a my dopiero wróciliśmy do treningów? Z Ruchem problemem był ich start sezonu, a my byliśmy w trakcie przygotowań? Dzisiaj winna jest Wieczysta, bo już gra o punkty, a my jesteśmy w środku przygotowań, a w ogóle właściciel to milioner? Spójrzmy prawdzie w oczy, zamiast winnych szukać dookoła.

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » czw sie 13, 2020 12:17 am

Jest nadzieja ze ten sezon nie zostanie dokończony i nikt nie spadnie z 2 ligi a tak na serio to obnażyli wszystkie nasze słabości i wygrali zasłuzenie smutne jest jednak to ze nie widac bylo chęci walki
Tomek83

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw sie 13, 2020 1:44 am

HKS1978 ma rację, że jedzie z wami wszystkimi.
Zawsze byłem największym krytykantem Janiczaka. Teraz stoję za nim murem. Awansował z drużyną i ma się wykazać w 2 lidze. Jeśli po 10 kolejkach będzie katastrofa to pewnie dyrektor sportowy będzie musiał stanąć przed lustrem i podjąć jakieś decyzje względem trenera.
Hutnik jest biednym klubem, z garstką ( coraz mniejszą) wiernych kibiców i musi rywalizować w nierównej walce z klubami często z wypizdowa które pompowane publicznymi pieniędzmi stać na dużo więcej. Niech 1000 osób płaci co miesiąc 100 zł i wtedy można mieć pretensje i wymagania. Niestety ale nie uzbiera się nawet 100.
Mały klub bez kibiców niestety nie jest skazany na spektakularny sukces.
Wszystko trzeba sobie powoli wypracować.
Gramy chujowo. Gramy. W 4 lidze byla przepaść między Hutnikiem i resztą. W 3 lidze też gra dupy nie urywała a byliśmy w ścisłej czołówce.
W 2 lidze będzie przyzwoicie? Czas pokaże. Śmiem twierdzić ,że w 2 lidze poziom jest równie chujowy jak w 3.
Zobaczymy czy frekwencja urwie dupe....

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw sie 13, 2020 8:01 am

Zobaczymy czy frekwencja urwie dupe....


Myślę, że nie urwie bo same wyjazdy się szykują no i nie takie bliskie... :D

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw sie 13, 2020 8:19 am

Tez mnie martwi postawa naszych w sparingach i mam duże obawy przed ligą ale trzeba zachować spokój i odpowiednią optykę przed ligą

-nie zgodzę się ze w Wieczystej grają dziadki.


1 sklad:
Miśkiewicz 89
Franczak 87
Kołodziej 94
Jurkowski 92
Kura 98
Peszko 85
Urbanski 01
Pietras 90
Kumah 00
Krasuski 94
Szewczyk 94


To jest wiekowy sklad? To juz nie jest wieczysta z Makim, Gaweckim, Madejska i tłustym Burasem. Jak dla mnie ta ekipa spokojnie walczyła by w barażach o 1 ligę. Takie przyszły czasy u Takie sa realia w piłkarskim Krakowie ad 2020
Jesteśmy klubami na kompletnie różnych biegunach. Czas jest ich przeciwnikiem, naszym sprzymierzeńcem. Im się spieszy, muszą uciekać z niższych lig, nam ani trochę, możemy spokojnie siedzieć w 2 lidze (oby tak bylo) i rozwijać krok po kroku akademie, obiekty, drużyny. Nie mamy (poki co) innej drogi niż ta dotychczasowa

Sezon będzie ciężki, obawy duże ale składanie broni 2 tygodnie przed sezonem po prostu nie przystoi.
Przypomnę ze naszym celem jest utrzymanie w lidze, czyli bycie wśród 16 najlepszych (nie jak w poprzednich sezonach 14) a nie 2-6 drużyn. Wiadomo, że łatwiej będzie się spokojnie utrzymać będąc w czubie, ale różnie może byc.


Piłkarze jadą na obóz i liczę ze będą zapierdalac, a my zadupcamy po bilety karnety i na Garbarnie. Brak kompletu (czy 250 czy 500) po 9 miesiącach z 1 oficjalnym meczem ( od listopada 2019 graliśmy tylko z Podlasiem), brak cienienia PO AWANSIE na mecze postawi po raz kolejny pytania o sens całego przedsięwzięcia
Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2020 8:56 am przez dUfio, łącznie zmieniany 1 raz.

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw sie 13, 2020 8:51 am

Bardzo mądre przemyślenia.

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw sie 13, 2020 10:31 am

fan pisze:
Zobaczymy czy frekwencja urwie dupe....


Myślę, że nie urwie bo same wyjazdy się szykują no i nie takie bliskie... :D


Raczej uchodziło o mecze u siebie i to o czym napisał dUfio:

"....Piłkarze jadą na obóz i liczę ze będą zapierdalac, a my zadupcamy po bilety karnety i na Garbarnie. Brak kompletu (czy 250 czy 500) po 9 miesiącach z 1 oficjalnym meczem ( od listopada 2019 graliśmy tylko z Podlasiem), brak cienienia PO AWANSIE na mecze postawi po raz kolejny pytania o sens całego przedsięwzięcia......"

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw sie 13, 2020 10:47 am

Liczba osób chodzących na mecze Hutnika, a nie mówię już o płacących składki jest tak żałośnie mizerna, że jakiekolwiek wymagania co do trenera, skautingu itp są kompletnie nieuprawnione.
Klub ogarnia 5 osób za darmo lub półdarmo i sytuacja taka ma miejsce od wielu lat. Dlatego delikatnie mówiąc odechciewa mi się jakiegolwiek działąnia. Z prostej przyczyny nie ma dla kogo.
Frekwencja naszych kibiców wczoraj na Wieczystej czy tez liczba sprzedanych karnetów jest tylko tego potwierdzeniem.
Tak samo będzie z frekwencją na Garbarni i z Budżetem Obywateskim.
Krytycy spójrzcie w lustro i zacznijcie od siebie.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw sie 13, 2020 10:48 am

FenRiR pisze:Ja to w ogóle sądzę,że Wieczysta z powodzeniem by sobie poradziła w Lidze Europy.A teraz poważnie.Co nam przeszkadzało w meczu z Unią Tarnów?Bo mimo zwycięstwa,powinniśmy do przerwy przegrywać 5-0.Unia przygotowywała się do baraży o III ligę,a my dopiero wróciliśmy do treningów? Z Ruchem problemem był ich start sezonu, a my byliśmy w trakcie przygotowań? Dzisiaj winna jest Wieczysta, bo już gra o punkty, a my jesteśmy w środku przygotowań, a w ogóle właściciel to milioner? Spójrzmy prawdzie w oczy, zamiast winnych szukać dookoła.


i jaka jest ta prawda bo nie napisałeś.
zwolnić trenera bo przegrywa sparingi? wyrzucić zawodników bo ty dasz kasę na lepszych?
śmiało

jak napisał Misiek wstrzymajcie się chociaż do 10 meczów ligowych i wtedy oceniajcie.

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw sie 13, 2020 11:02 am

Ja mam do trenera i prezesa 1950% zaufania, wiedza co robią. Dziwię się wpisom w tonie pesymistycznym. Mecz z Wieczystą był traktowany jak kolejny sparing, teraz zgrupowanie, nabranie świeżości i jazda z Katowicami. No i jeszcze ze dwa wzmocnienia by się tej drużynie przydały.

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw sie 13, 2020 1:02 pm

Raczej uchodziło o mecze u siebie i to o czym napisał dUfio:

"....Piłkarze jadą na obóz i liczę ze będą zapierdalac, a my zadupcamy po bilety karnety i na Garbarnie. Brak kompletu (czy 250 czy 500) po 9 miesiącach z 1 oficjalnym meczem ( od listopada 2019 graliśmy tylko z Podlasiem), brak cienienia PO AWANSIE na mecze postawi po raz kolejny pytania o sens całego przedsięwzięcia......"


Mnie też chodziło o mecze u siebie...

Brak Gamrota, który potrafił przytrzymać piłę, kiwnąć kilku i do przodu jest aż nadto widoczny

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw sie 13, 2020 2:25 pm

HKS1978 pisze:Liczba osób chodzących na mecze Hutnika, a nie mówię już o płacących składki jest tak żałośnie mizerna, że jakiekolwiek wymagania co do trenera, skautingu itp są kompletnie nieuprawnione.
Klub ogarnia 5 osób za darmo lub półdarmo i sytuacja taka ma miejsce od wielu lat. Dlatego delikatnie mówiąc odechciewa mi się jakiegolwiek działąnia. Z prostej przyczyny nie ma dla kogo.
Frekwencja naszych kibiców wczoraj na Wieczystej czy tez liczba sprzedanych karnetów jest tylko tego potwierdzeniem.
Tak samo będzie z frekwencją na Garbarni i z Budżetem Obywateskim.
Krytycy spójrzcie w lustro i zacznijcie od siebie.


O frekwencję na Garbarnii bym się nie martwił. Przy pandemii ograniczenia do 250 spokojnie. Grupa 30+ chodzi zawsze te same twarze 300-40 osób robią. Młodzi bez dojazdu gorzej. Będzie jakiś autobus podstawiany z HKS dla kibiców?