Hutnik Kraków-GKS Katowice 30.08 (niedziela) 13:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt sie 18, 2020 12:15 am

Winnetou pisze:Z racji tego, ze jestem rocznik 1979 to najlepiej wspominam i darze najwieksza sympatia kluby, ktore byly dobre w latach 80- i 90-tych. Dlatego Motor, rozne Stale, Igloopol, Warta, Olimpia, Gornik i Zaglebie Walbrzych itd itp maja szcegolne miejsce w moim sercu.

A mi się z tamtych czasów kojarzy Stal Mielec klubik z małej mieściny po przemysłowej który znów awansował do elity. I klimatyczny wyjazd busem na ten stadion z drugą trybuną-w tych czasach to był nowoczesny choć stary stadion. Ekipa busowa przyjechała przed autokarem i zaatakowała przed kasami tubylców, ale ci się przeorganizowali i nabili na mojej pustej głowie trzy konkretne guzy drzewcem od flag na kiju. I tak było fajnie, bo Hutnik wygrał a nas było wtedy chyba łącznie ponad 100 osób, co na ówczesne czasy było dobrą liczbą. Autobus pamiętam, choć sam w nim nie jechałem był konkretnie przepełniony.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt sie 18, 2020 8:35 am

Wyjazd do Mielca to pamiętam z sezonu w którym zajęliśmy 3 miejsce. Jurek Wojnecki strzelił wtedy 2 gole. W autobusie ok 100(!) osób. Pamiętam, że odbyłem całą podróż na stojąco bez trzymania...Po dojechaniu do Mielca wysiadamy i w 50 osób biegniemy przez osiedle w stronę stadionu z koszami na śmieci. Autobus z resztą jechał dookola w stronę stadionu. Po dotarciu pod stadion miejscowych nie stwierdzono.
Wszystkie kosze wylądowały na ulicy. Potem zleciały się psy. Z tego co pamiętam z samego Ruczaju było dobrze ponad 20 osób. Ogólnie klimat zajebisty. Towarzystwo lekko zmelanżowane ale doping przez cały mecz.
Na powrocie jeszcze zatrzymanie autokaru i nieskuteczny pościg za Stałą. Chciałbym jeszcze pozdrowić jeśli to czyta amatora moich zajebistych kanapek które zostawiłem nieopatrznie w autokarze.
Jeszcze pamiętam w czasie pościgu za Stałą zgubiłem szalik, który mi oddał uczciwy znalazca 😁 Warto też wspomnieć o wizycie w supermarkecie na wsi. 100 osób wbiło się ze śpiewem na ustach do sklepu. Ludzie tam obecni zwariowali. Jak przystało na porządnego obywatela zakupiłem 2 wina owocowe. Większość jednak chyba dokonywała zakupów bezgotówkowych.

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » wt sie 18, 2020 4:11 pm

MISIEK72 pisze:Nigdy nie darzyłem sympatią a tym bardziej szacunkiem Motoru.


Nie należy wszędzie szukać sobie wrogów na siłę. Generalnie, jeżeli stosunki, które mi wiadomo są neutralne i jeżeli się one nie zmieniły po ostatnich zawirowaniach pomiędzy naszymi klubami, to raczej pozostał bym przy takiej opcji.
Hutnik Kraków

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » śr sie 19, 2020 7:11 am

Czy wiadomo od kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr sie 19, 2020 9:28 am

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-noz ... padek-zaka

Może też i niższe ligi tak potraktują.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr sie 19, 2020 10:07 am

Qlawy pisze:Czy wiadomo od kiedy ruszy sprzedaż biletów?


Bilety fizycznie są dopiero na etapie druku.

Jednak Kraków bardzo niebezpiecznie zbliża się do strefy żółtej. Jeśli tak się stanie to do sprzedaży trafi bardzo mała liczba biletów.
Pamiętajcie też, że w każdym klubie są pule biletów zagwarantowane innymi zobowiązaniami klubu na przykład biznesowymi.

Osobiście polecam zakup karnetu dopóki są jeszcze dostępne.

A odpowiadając na pytanie kiedy ruszy sprzedaż to prawdopodobnie sprzedaż do limitu 250 sztuk kibiców ruszy jak tylko fizycznie będą bilety. Będzie to dosłownie kilkadziesiąt, max około 100 biletów. A ewentualnie nadwyżka ponad 250 sztuk dopiero pod koniec przyszłego tygodnia kiedy ogłoszone zostaną strefy obowiązujące od przyszłej soboty. Klub musi tak postąpić aby uniknąć później konieczności losowania kto ma oddać bilet.

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr sie 19, 2020 11:20 pm

Jutro najprawdopodobniej Kraków znajdzie się w żółtej strefie co będzie oznaczało 25 procent pojemności trybun.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw sie 20, 2020 2:34 pm

MISIEK72 pisze:Jutro najprawdopodobniej Kraków znajdzie się w żółtej strefie co będzie oznaczało 25 procent pojemności trybun.



Na dzisiejszej liście Kraków wśród zagrożonych, bez dodatkowych obostrzeń. Aktualizują chyba co tydzień... więc wiele więcej nie wiemy...

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw sie 20, 2020 3:06 pm

dUfio pisze:
MISIEK72 pisze:Jutro najprawdopodobniej Kraków znajdzie się w żółtej strefie co będzie oznaczało 25 procent pojemności trybun.



Na dzisiejszej liście Kraków wśród zagrożonych, bez dodatkowych obostrzeń. Aktualizują chyba co tydzień... więc wiele więcej nie wiemy...


Póki co jesteśmy na zielono, i tak powinno pozostać.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw sie 20, 2020 11:53 pm

MISIEK72 pisze:Wyjazd do Mielca to pamiętam z sezonu w którym zajęliśmy 3 miejsce. Jurek Wojnecki strzelił wtedy 2 gole. W autobusie ok 100(!) osób. ...

Ja o tym samym meczu pisałem. Myśmy busem przyjechali przed autokarem.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt sie 21, 2020 12:11 pm

Piątek, 21 sierpnia 2020

W czwartek drużyna Hutnika Kraków przeszła badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. Próbka jednego z zawodników dała wynik pozytywny. W oparciu o protokół medyczny, klub niezwłocznie poinformował o tym przypadku Zespół Medyczny PZPN oraz służby sanitarno-epidemiologiczne.
Piłkarz, którego wynik był pozytywny, należy do szerokiej kadry I zespołu, ale ostatnio nie trenował z nim z uwagi na kontuzję. Zawodnik czuje się dobrze, zakażenie w jego przypadku ma charakter bezobjawowy. Piłkarz został odizolowany od reszty drużyny.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt sie 21, 2020 12:46 pm

Czy wpłynie to na przełożonie meczu z GKS?

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt sie 21, 2020 6:02 pm


KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » pt sie 21, 2020 9:17 pm

Niech jeszcze dojdzie grypa sezonowa i sezon mamy z głowy....
Hutnik Kraków

HKSStrusia
Posty: 199
Rejestracja: pt sie 19, 2005 7:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: HKSStrusia » sob sie 22, 2020 4:35 pm

Mam pytanie odnośnie stadionu Garbarzy czy jako że rozgrywamy tam mecz w roli gospodarza wchodzimy wejściem nr 1 ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek