Górnik Polkowice - Hutnik Kraków 13.09.2020 g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz wrz 13, 2020 10:07 pm

Pierwszy mecz z Katowicami chyba za bardzo rozpalil nam glowy. Wcale nie bylismy lepsi od GieKSy, tylko mecz sie nam fajnie ulozyl. Karny na Hafezie byl taki 50/50, potem samoboj i to ustawilo mecz. Spotkania z Lechem i Gornikiem sprowadzily nas na ziemie, ktora bedzie bardzo ciezka walka o utrzymanie.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz wrz 13, 2020 10:10 pm

Już się nie mogę doczekać meczu w Siedlcach .

ps.
o Smugu ktoś , coś ?

https://twitter.com/NhSlavko/status/130 ... 52/photo/1

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz wrz 13, 2020 10:14 pm

stazyja69 pisze:Już się nie mogę doczekać meczu w Siedlcach .

ps.
o Smugu ktoś , coś ?

https://twitter.com/NhSlavko/status/130 ... 52/photo/1


Smug o niebo lepszy od Dula. Straciliśmy 11 goli w 3 meczach a on nie zawalił żadnego. gdyby nie on dziś by było 8-0. zresztą byłeś to opowiadaj.

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz wrz 13, 2020 10:20 pm

Abstrahując od tego jak wyglądał mecz z Polkowicami wyjaśnijmy jedno.
Polkowice skończyły sezon 2 pkt na strefą spadkową i 3 pkt że stratą do baraży a gdyby ostatni zremisowany mecz z Bytovią wygrali to by im zabrakło do baraży 1 punktu. Baraży na których im za bardzo tak naprawdę nie zależało. W tym sezonie raczej w awans też nie celują.
Mówienie, że to jakaś słaba drużyna która się ledwo utrzymała jest sporym nadużyciem.
Resovia która po przerwie miała problem z wygraniem meczu i prawie na samych remisach do doczłapała do baraży i je wygrała nie była wiele lepsza.
Polkowice potrafiły u siebie zapakować chocby Widzewowi 4 bramki.
Ich sponsorem tytularnym jest gmina Polkowice 3 pod względem zamożności w Polsce. Tak że trochę ostrożnie z tymi ocenami.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz wrz 13, 2020 10:38 pm

kolego HKS1978
jeszcze niedawno krytykowałeś ludzi jak chcieli zmiany trenera i po jednym słabym meczu dołączyłeś do chóru.

i dołącze do pytania:

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Jakie ? Za co ? Itd...




HKS1978 pisze: Po prostu możliwości są dwie. Albo są to słabi zawodnicy, albo są nieprzygotowani do sezonu. Tak to widzę...


chyba zbyt szybkie wnioski jak na 3 mecze

HKS1978 pisze:Dziś brakowało mi ambicji na boisku, walki do końca. Była anemia i rezygnacja.


z tym się zgodzę


HKS1978 pisze:Wójcik 10 bramek w 3 meczach i nie gra. Linca i Handzlik po miesiącu przerwy i "grają". O czym mówimy...


podejrzewam ze Wójcik nie grał gdyż przed sezonem prezentował sie b. słabo, a że w dwóch meczach strzeliliśmy 6 bramek, więc z przodu wyglądało to nieźle.

Ciekawe, ze nie domagaliście się Wójcika przed meczem ???

ps. czy już ktoś w trzech najwyższych ligach zmienił trenera? np Piast 1 pkt
czy Widzew 0 pkt 1-7

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz wrz 13, 2020 10:48 pm

Po prostu widzę co się dzieje. Prawdopodobnie coś co niektórzy zobaczą dopiero po Siedlcach, Grudziądzu i Pruszkowie. Być może zwycięstwo z grającym młodzieża Elblągiem jeszcze zaciemni komuś obraz. No cóż pisze jak jest. Nie mam w stylu by nie pisać że czarne jest czarne a białe białe. Być może inni mają takowy, by przemilczeć rzeczywistość. Ja tak nie mam.
Widzę co grają i jak są przygotowani.
Zając - szrot, 11 promotion group, prowizja.
Wójcik nie gra, to po co była umowa? Czym podpadł po jej podpisaniu?
Czarniecki dwa zerwania więzadeł i ma kontrakt. Zrywa po raz trzeci.
Zero skautingu.
Sorry Hutnik Kraków to dla mnie wartość a nie układziki.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz wrz 13, 2020 11:32 pm

że Zając nie prezentuje II ligowego poziomu wiadomo było przed sezonem, wiec i Ty nie dowiedziałeś się tego wczoraj.
Czy to układy - nic o tym nie słyszałem.
W zeszłym sezonie Janiczak też sprowadził chłopów nie nadających się nawet na III ligę np. Ogar i Pyciak.
Każdemu trenerowi się wydaje, że on widzi w zawodniku coś co nikt inny nie jest w stanie zobaczyć.

Nie wiem dlaczego się uczepiłeś Wójcika że powinien grać. Chłop się prezentował przed sezonem słabiutko i nie dziwne że się w kadrze nie mieścił.

Po dzisiejszej padace z przodu nie mam nic przeciwko żeby siadł na ławce w najbliższym meczu.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn wrz 14, 2020 12:16 am

ksh72 pisze:Nie wiem dlaczego się uczepiłeś Wójcika że powinien grać. Chłop się prezentował przed sezonem słabiutko i nie dziwne że się w kadrze nie mieścił.

Tylko sie dziwie że nie dostaje szans. Nie widzę tu żadnej logiki. Ja z nim nie podpisywałem kontraktu. Możliwe że to taki sam szrot jak Zając i ci inni o których piszesz. Tym gorzej dla nas.
W przeciwieństwie do kolegi Hamasa nie chodzę na każdy mecz rezerw, juniorów i trampkarzy.
Więc Wójcika widziałem tylko w sparingu i pięć minut z Lechem.
Zresztą co Ci będe pisał. Wszystko masz z pierwszej ręki pewnie więc wiesz jak jest ;)

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn wrz 14, 2020 6:20 am


Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn wrz 14, 2020 7:04 am

Nie wiem jak Wójcik, ale przypuszczam że nie byłby gorszy od Handzlika. Zmiana w 60 minucie na Lince, Hajduka i właśnie Handzlika miała być chyba pokerową zagrywką, a okazała się totalną klapą. W I połowie w miarę to wyglądało. W ogóle te trzy mecze do tej pory były żywe i akurat ambicji piłkarzom trudno odmówić. Bardziej umiejętności. Drąg i Kieliś to raczej nie drugoligowy poziom. Jakby wypadł Świątek, to środek to byłby dramat. Jaklik wyraźnie nie nadążał w obronie, no ale gość z Polkowic ładnie śmigał na boku w tym meczu. Sobala bez formy. Liczę że z czasem podniosą poziom nowe nabytki - Ozimek i Olszewski. Podzielam pogląd niektórych forumowiczów, że trzeba trochę poczekać z ocenami. Myślę że tak do 10 kolejki.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn wrz 14, 2020 8:11 am

HAMAS pisze:Ludzie trochę spokoju ,my nie gramy o awans ,budżet najniższy w lidze..
Jeśli chodzi o Wójcika proponuje iść na rezerwy i zobaczyć co gość gra i dopiero zabierać głos.
Trzeba wierzyć że wreszcie zaskoczy i będziemy punktować.


Niższy budżet ma choćby Skra Częstochowa.Jesteśmy pewnie w okolicach 15 miejsca,jeśli chodzi o finansowanie.Pieniądze nie grają,widać to choćby po Motorze.Tu nie chodzi o brak wiary,bo tej pewnie nie brakuje,ale styl tego spotkania.Przegramy jeszcze nie raz,ale wczoraj nasza drużyna wyglądała jakby przespali dwie godziny w ciągu ostatniej doby,i zaraz z łóżka wyszli na boisko.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn wrz 14, 2020 9:06 am

Aldaris pisze:Nie wiem jak Wójcik, ale przypuszczam że nie byłby gorszy od Handzlika.


Od Hafeza cz Sobali tez nie, ale po meczu można gdybać. Przed meczem temat Wójcika nie istniał.


Aldaris pisze:Zmiana w 60 minucie na Lince, Hajduka i właśnie Handzlika miała być chyba pokerową zagrywką, a okazała się totalną klapą.


raczej była to zmiana rozpaczy

Aldaris pisze:W I połowie w miarę to wyglądało.


nie zgodze się


Aldaris pisze:Drąg i Kieliś to raczej nie drugoligowy poziom.


Drąg warunki ma. Przypomina mi Węgrzyna, który jak przyszedł też się kopał po głowie :wink:
Ogrywać go trzeba, a pewnie dlatego gra od początku bo z młodzieżowcami chwilowo byŁ kłopot - Dul, Reczulski, Linca, Handzlik, Czarniecki

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pn wrz 14, 2020 9:15 am

HKS1978 pisze:
MISIEK72 pisze:Rozumiem kurwa , że władze nie chcą ukrócić pompowania klubów państwowymi pieniędzmi. A stary komuch z Krakowa chce być świętszy od papieża i jako jedyny w Polsce nie chce dotować piłki wyczynowej.
Skoro wszyscy na szczeblu centralnym i nie tylko dostają to krakowskie kluby z poziomu centralnego też powinny dostawać dotacje.
Teraz załóżmy , że wszyscy nasi konkurenci dostają rocznie od prawie miliona w górę i jak z nimi konkurować . Czarna dupa.


To prawda. Znowu masz rację. Ale my teraz całujemy tego dziada po dupie. Ci nam odpierdalają jakieś maniany na stadionie a my się cieszymy jak dzieci, że remonty mamy. Dramat.


Jesteś w stanie załatwić na tę chwilę coś więcej ? Nikt nie podskakuje pod sufit ze szczęścia, wiadomo że chcielibyśmy co innego na stadionie. Niestety takie są możliwości i po prostu akceptujemy to co jest...nic więcej.
A co do drużyny, tak samo opieramy się na realiach...Gramy tymi zawodnikami, na ktorych stać klub. A może nie mamy takiej zlej drużyny, tylko poziom jest o tyle wyzszy w 2 lidze, że nastąpiło małe zderzenie z rzeczywistością.
Jesli chodzi o sciaganie nowych zawodników ...chyba każdy się zgodzi, że kiedy przychodzili Ogar z Pyciakiem to liczyliśmy, że na 3 ligę to bedzie mega wzmocnienie, i co ? Realia weryfikuja wszystko.
Co do zaangazowania w grę i ambicji trudno się nie zgodzić, tym musimy nadrabiać to czego nie możemy sobie kupić.

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn wrz 14, 2020 10:30 am

Budżet budżetem ale nie przesadzajmy, że jesteśmy tak słabi żebyśmy nie byli w stanie nawiązać walki z Górnikiem Polkowice. Wczoraj ewidentnie coś poszło nie tak. Trener i sztab szkoleniowy mają o czym myśleć i mam nadzieję, że znajdą przyczynę i wyciągną wnioski.

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn wrz 14, 2020 12:39 pm

FenRiR pisze:
HAMAS pisze:Ludzie trochę spokoju ,my nie gramy o awans ,budżet najniższy w lidze..
Jeśli chodzi o Wójcika proponuje iść na rezerwy i zobaczyć co gość gra i dopiero zabierać głos.
Trzeba wierzyć że wreszcie zaskoczy i będziemy punktować.


Niższy budżet ma choćby Skra Częstochowa.Jesteśmy pewnie w okolicach 15 miejsca,jeśli chodzi o finansowanie.Pieniądze nie grają,widać to choćby po Motorze.Tu nie chodzi o brak wiary,bo tej pewnie nie brakuje,ale styl tego spotkania.Przegramy jeszcze nie raz,ale wczoraj nasza drużyna wyglądała jakby przespali dwie godziny w ciągu ostatniej doby,i zaraz z łóżka wyszli na boisko.


Też miałem odczucie że są jakby nieobecni/niewyspani i grają za karę.
Nie dało się tego oglądać, mam nadzieję że był to po prostu słabszy dzień i w Siedlcach będzie inna drużyna, nie możemy jechać po chłopakach bo pewnie nie jeden z nich czyta to forum, głowa do góry i wiara w zwycięstwo. Jako ciekawostkę dodam że wierzyłem w nich i przed samą transmisją postawiłem na Hutniczka dwie stówy żeby zwiększyć emocje.......... no i zwiększyłem :wink: