Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt wrz 18, 2020 12:17 pm

Największym plusem tego kolejnego pseudo remontu będzie niesamowita presja na przeciwnika ze strony trybun. Do tej pory jednak odległość boiska od trybun temu nie sprzyjała :D

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt wrz 18, 2020 1:01 pm

fan pisze:Największym plusem tego kolejnego pseudo remontu będzie niesamowita presja na przeciwnika ze strony trybun. Do tej pory jednak odległość boiska od trybun temu nie sprzyjała :D

Coś w stylu "Gruby oddaj piłke" albo słynny "Kogut z Kleczy" 😂😂

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt wrz 18, 2020 2:00 pm

nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż rozpierdol decybelowy co mecz. Skończy się rozlazenie po koronie, bo jej po prostu nie będzie :lol: od strony klubu na wyremontowanych miejscach poza honorową i może dwoma rzędami komfort oglądania futbolu będzie nieporównywalnie gorszy niż na nowej trybunie. Liczę ze procent dopingujących będzie taki jak na Katowicach (80-90%).
Jeśli będziemy mieć już do dyspozycji co najmniej połowę miejsc (wygląda na to ze ponad 800 dostępnych miejsc) warto pomyśleć o wprowadzeniu biletów ulgowych (dla osób poniżej 16 lub 18 lat, emerytów), bo 800-999 chętnych po 20 zl obawiam się że nie znajdziemy, przynajmniej nie z każdym rywalem i nie przy każdej sytuacji w tabeli

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt wrz 18, 2020 3:40 pm

Trochę się obawiam, żeby nam po pierwszym meczu nie zamkneli stadionu bo publika nowohucka jest trochę specyficzna szczególnie po alkoholu. Jeśli gracz drużyny przeciwnej zostanie opluty, zwyzywany nawet jak się ktoś na niego zwymiotuje to pewnie nic szczególnego nam nie grozi, ale jeśli już dostanie z liścia przy próbie wybicia z autu no to już nie będzie za wesoło :D

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt wrz 18, 2020 3:49 pm

Trybuny jeszcze nie ma, a już współczuję liniowemu który będzie biegał wzdłuż niej :lol:
Ale tez oczyma duszy widzę Radość po golu w jakimś ważnym meczu 8)

No cóż szykuje się lekcja stadionowej kultury i ciekawe doświadczenie odbioru meczu. Oby na boisku tez się zgadzało

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt wrz 18, 2020 6:14 pm

dUfio pisze:Prace z perspektywy dawnego sektora H:
https://zapodaj.net/fe3c6ef7bb01d.jpg.html


Tylko na sektorze gości poki co nic się nie dzieje


Pozostaje nadzieja, że sama konstrukcja trybuny będzie też mieć " jakąś" wysokość...No bo inaczej widoczność z 1 czy 2 rzędu i tak małej trybunki, dodatkowo przysłonieta siatką może być ograniczona. Szkoda by było "na dzień dobry" straty sporej ilości miejsc. Zobaczymy. Wiadomo coś o kolorze krzesełek ?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt wrz 18, 2020 6:59 pm

Myślę ze można się spodziewać czegoś takiego jak tu
https://twitter.com/SlezaWroclaw/status ... 29857?s=19


Plus dach moze taki:
https://coma-sport.com.pl/katalog-produ ... -sportowe/

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt wrz 18, 2020 8:10 pm

Napewno każdy bedzie ciekawy aby na tej trybunie sie pojawić wiec nadarza sie okazja żeby zrobic coś fajnego. Proponuje błękitne koszulki, nie niebieskie tylko błekitne przy kasie wraz z biletem !!! Pytajcie znajomych mamy jeszcze trochę czasu aby zamówić 500 koszulek w dobrej cenie myślę że bedzie to koszt miedzy 10-15 zł/szt.(może ktoś ma znajomego który robi lub pomoże w zakupie sam też złoże zapytania) Z mojej strony ofiaruję na ten szczytny cel 1000 zł i mam nadzieję że znajdzie się wiecej chetnych aby upamietnić tą nową trybunę i dołożą do mojej deklaracji swoją pomoc finansową, były szarfy w Tarnowie zróbmy koszulki w Krakowie :)

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt wrz 18, 2020 9:45 pm

wojo77 pisze:Napewno każdy bedzie ciekawy aby na tej trybunie sie pojawić wiec nadarza sie okazja żeby zrobic coś fajnego. Proponuje błękitne koszulki, nie niebieskie tylko błekitne przy kasie wraz z biletem !!! Pytajcie znajomych mamy jeszcze trochę czasu aby zamówić 500 koszulek w dobrej cenie myślę że bedzie to koszt miedzy 10-15 zł/szt.(może ktoś ma znajomego który robi lub pomoże w zakupie sam też złoże zapytania) Z mojej strony ofiaruję na ten szczytny cel 1000 zł i mam nadzieję że znajdzie się wiecej chetnych aby upamietnić tą nową trybunę i dołożą do mojej deklaracji swoją pomoc finansową, były szarfy w Tarnowie zróbmy koszulki w Krakowie :)


Dobrze prawi kolega :shock: Świetny pomysł !

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pt wrz 18, 2020 9:56 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:
wojo77 pisze:Napewno każdy bedzie ciekawy aby na tej trybunie sie pojawić wiec nadarza sie okazja żeby zrobic coś fajnego. Proponuje błękitne koszulki, nie niebieskie tylko błekitne przy kasie wraz z biletem !!! Pytajcie znajomych mamy jeszcze trochę czasu aby zamówić 500 koszulek w dobrej cenie myślę że bedzie to koszt miedzy 10-15 zł/szt.(może ktoś ma znajomego który robi lub pomoże w zakupie sam też złoże zapytania) Z mojej strony ofiaruję na ten szczytny cel 1000 zł i mam nadzieję że znajdzie się wiecej chetnych aby upamietnić tą nową trybunę i dołożą do mojej deklaracji swoją pomoc finansową, były szarfy w Tarnowie zróbmy koszulki w Krakowie :)


Dobrze prawi kolega :shock: Świetny pomysł !


Zgadzam sie z kolegami w 1950%. Dodam jeszcze, ze kolor blekitny powinien dominowac na naszych trybunach zawsze. Z czarnym naprawde nam nie jest do twarzy. Nie jestesmy Zawisza Bydgoszcz.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob wrz 19, 2020 8:37 am

Nie jest to absolutnie żadna złośliwość z mojej strony. Pomysł wydaje mi się trafiony pod warunkiem , że będą z napisem: Majchrowski wieczny kłamco przedwyborczy gdzie jest nasz obiecywany stadion. Taki sam transparent na całą długość trybuny.
To tak jakby komuś zjebał się samochód i musiał na prędkości mieć coś koniecznie do jeżdżenia. Z braku funduszy po dokonaniu zakupu Golfa 3(z całym szacunkiem dla posiadaczy takiego auta) raczej by tego faktu specjalnie nie świętował.
Całość to oczywiście żart. Natomiast meritum sprawy jest takie samo cały czas.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob wrz 19, 2020 9:47 am

Na koszulki proponuję jednak 2 LIGA HKS ! Co do drugiego tematu, pewnie że nie zaszkodzi :lol:
Kolega Wojo77 podtrzymuje swoją propozycję sobotniego poranka ? :wink:

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob wrz 19, 2020 10:03 am

Pomysł z koszulkami mega. HKS Since powinien mieć namiar na dobre ceny. Przy takiej ilości to koszt powinien być około 5 zł/szt bez nadruku.

https://efektbhp.pl/product-pol-10634-K ... gIRqvD_BwE

https://www.abcgraf.com.pl/KoszulkiHEAVY-184-szczegoly

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob wrz 19, 2020 10:35 am

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Na koszulki proponuję jednak 2 LIGA HKS ! Co do drugiego tematu, pewnie że nie zaszkodzi :lol:
Kolega Wojo77 podtrzymuje swoją propozycję sobotniego poranka ? :wink:

Oczywiście że podtrzymuje 8) tylko póki co mój wkład nie wystarczy a nie widać innych ofiarodawców :lol: co do napisu to też jestem za jeżeli to bardzo nie podniesie kosztów. Napisu z daleka widać nie bedzie a chodzi o efekt wizualny, napis to jedynie na pamiątkę tej koszulki. Proponuje również zastanowić sie nad rozwiazaniem tematu rozmiarów bo ja to musze mieć 7xl :lol:

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob wrz 19, 2020 10:46 am

MISIEK72 pisze:Nie jest to absolutnie żadna złośliwość z mojej strony. Pomysł wydaje mi się trafiony pod warunkiem , że będą z napisem: Majchrowski wieczny kłamco przedwyborczy gdzie jest nasz obiecywany stadion. Taki sam transparent na całą długość trybuny.
To tak jakby komuś zjebał się samochód i musiał na prędkości mieć coś koniecznie do jeżdżenia. Z braku funduszy po dokonaniu zakupu Golfa 3(z całym szacunkiem dla posiadaczy takiego auta) raczej by tego faktu specjalnie nie świętował.
Całość to oczywiście żart. Natomiast meritum sprawy jest takie samo cały czas.

Mi nie chodzi o świętowanie z powodu tej małej trybunki tylko o wykorzystanie faktu jej powstania oraz pierwszego meczu od bardzo dawna u siebie. Jeżeli ją zapełnimy zakladam w 50% wszyscy w błękicie ktoś zrobi fajne zdjecie np.przy wykorzystaniy drona to jestem pewien że zdjecia też będą sie fajnie sprzedawać na pamiątkę i klub na tym coś zarobi