Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Budżet obywatelski: Wesprzyj Hutnika!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qlawy

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko że to projekt dla dzielnicy nie miejski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dUfio

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qlawy napisał:

Po 3 latach KOMPROMITACJI (przypominam: po 180-200 głosów) nie dziwię się ze organizatorzy nie wypuszczali się z jakimś górnolotnym projektem miejskim skazanym na klęskę.

Zeby ugrać coś w miejskim trzeba bylo rok temu 2500-3000 głosow po 3 pkt (i to na styk, najlepsi mieli przeliczając ok 7000 głosów). No ale tam się gra juz o miliony (max chyba 2)

Jeśli teraz będzie ok, pewnie za rok się pomyśli.
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hosek1950

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oddany glos - 5 osob Smile
Powrót do góry
sudione

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
Qlawy napisał:

Po 3 latach KOMPROMITACJI (przypominam: po 180-200 głosów) nie dziwię się ze organizatorzy nie wypuszczali się z jakimś górnolotnym projektem miejskim skazanym na klęskę.

Zeby ugrać coś w miejskim trzeba bylo rok temu 2500-3000 głosow po 3 pkt (i to na styk, najlepsi mieli przeliczając ok 7000 głosów). No ale tam się gra juz o miliony (max chyba 2)

Moim skromnym zdaniem popełnili błąd, ponieważ ja i wielu innych kibiców Hutnika nie mogliśmy zagłosować na ten projekt ze względu na to że mieszkaliśmy w innej dzielnicy niż XVIII-ta.

Kolejna sprawa. Taktyka. Tak sprawę rozegrał KS Kabel -> https://krakow.liga-fls.pl/index.php/news/z-ostatniej-chwili/item/1301-glosuj-na-nasze-projekty-w-bo-2020-wez-udzial-w-konkursie
Stworzył 2 projekty (1 ogólnomiejski i 1 dzielnicowy), czyli dał szansę głosowania ludziom z całego Krakowa. Dodatkowo działali sprawnie, bo sam gram w FLS'ie i do każdego kapitana ta informacja dotarła plus jeszcze dołożyli konkurs. Idea

Następna rzecz: to wystawienie kilku małych projektów o małych kwotach realizacji, to co pisałem "kilkanaście" postów wcześniej -> http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?p=186156#186156

Wytłumaczę tym którzy nie rozumieją jak to działa: jest po głosowaniu, głosy obliczone i miasto przedstawia dokładną liczbę głosów na poszczególne projekty i teraz ..... Przyjmijmy, że na dzielnicę przypada budżet 1.000.000 zł i wygrywa projekt za 500.000 to jest oczywiście realizowany. Na drugim miejscu jest projekt za 300.000 -> przechodzi do realizacji! Super! Na trzecim miejscu jest kolejny projekt za 300.000 i ten projekt się NIE! łapie do realizacji, bo jest przekroczony budżet dzielnicy. Następny jest, np. za 100.000 i zostało Nam w budżecie tylko 100.000 i wygrywają projekty drobne i właśnie taką taktykę powinien przyjąć zarząd i piszę to jako Ambasador swojej dzielnicy (XVII), który napisał już masę projektów i rok temu popełniłem taki sam błąd stawiając na duże projekty i prawie wszystko przepadło. W tym roku taktykę zmieniłem i tych projektów zamiast dwóch miałem 14-15! na które można było głosować. Cool

P.S. Oficjalne wyniki głosowania i lista zwycięzców pojawi się 26-go października -> https://www.facebook.com/budzet.krakow/posts/2686972321515321
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, do miejskich najlepiej byłoby na minimum 25 tys. zł na jakieś piłki/napoje/bramki. Przy okazji można by porównać ile by padło głosów, bo kibice Hutnika są w 4-5 dzielnicach. Gdyby nie przeszedł to żadna strata a kto wie. Swoją drogą w miejskich nie było za bardzo nic sensownego zgłoszonego oprócz być może remontów chodników w Nowej Hucie (które zapewne i tak polegną bo na to samo są trzy różne projekty i głosy się podzielą).
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jeśli w tym roku odniesiemy sukces (wierzę że tak będzie) to za rok organizatorzy zgłoszą więcej projektów. Choćby po to żeby przy głosowaniu nie bylo wątpliwości na które poza głównym głosować i nie wybierać przypadkowych, głosowanie zajmie tyle samo czasu a może wygramy opcje "3+3".

Z tego co wiem niektóre grupy z akademii zebrały więcej głosów niz wszyscy głosujący na Hutnika w całym zeszłorocznym głosowaniu także może będzie dobrze
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Winnetou

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sudione napisał:
dUfio napisał:
Qlawy napisał:

Moim skromnym zdaniem popełnili błąd, ponieważ ja i wielu innych kibiców Hutnika nie mogliśmy zagłosować na ten projekt ze względu na to że mieszkaliśmy w innej dzielnicy niż XVIII-ta.

Kolejna sprawa. Taktyka. Tak sprawę rozegrał KS Kabel -> https://krakow.liga-fls.pl/index.php/news/z-ostatniej-chwili/item/1301-glosuj-na-nasze-projekty-w-bo-2020-wez-udzial-w-konkursie
Stworzył 2 projekty (1 ogólnomiejski i 1 dzielnicowy), czyli dał szansę głosowania ludziom z całego Krakowa. Dodatkowo działali sprawnie, bo sam gram w FLS'ie i do każdego kapitana ta informacja dotarła plus jeszcze dołożyli konkurs. Idea

Następna rzecz: to wystawienie kilku małych projektów o małych kwotach realizacji, to co pisałem "kilkanaście" postów wcześniej -> http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?p=186156#186156

Wytłumaczę tym którzy nie rozumieją jak to działa: jest po głosowaniu, głosy obliczone i miasto przedstawia dokładną liczbę głosów na poszczególne projekty i teraz ..... Przyjmijmy, że na dzielnicę przypada budżet 1.000.000 zł i wygrywa projekt za 500.000 to jest oczywiście realizowany. Na drugim miejscu jest projekt za 300.000 -> przechodzi do realizacji! Super! Na trzecim miejscu jest kolejny projekt za 300.000 i ten projekt się NIE! łapie do realizacji, bo jest przekroczony budżet dzielnicy. Następny jest, np. za 100.000 i zostało Nam w budżecie tylko 100.000 i wygrywają projekty drobne i właśnie taką taktykę powinien przyjąć zarząd i piszę to jako Ambasador swojej dzielnicy (XVII), który napisał już masę projektów i rok temu popełniłem taki sam błąd stawiając na duże projekty i prawie wszystko przepadło. W tym roku taktykę zmieniłem i tych projektów zamiast dwóch miałem 14-15! na które można było głosować. Cool

P.S. Oficjalne wyniki głosowania i lista zwycięzców pojawi się 26-go października -> https://www.facebook.com/budzet.krakow/posts/2686972321515321

Wielka szkoda kolego, ze dopiero teraz o tym mowisz.
Powrót do góry
sudione

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winnetou napisał:
Wielka szkoda kolego, ze dopiero teraz o tym mowisz.

...ależ mówiłem o tym w maju (choć i tak było za późno Confused). Zresztą dużo kibiców Hutnika wie co robię i gdzie działam więc ..... w przyszłym roku mogę się podzielić swoim doświadczeniem. Cool Laughing

P.S. Już w notatniku mam wpisany pomysł na projekt dla Hutnika na przyszły rok. Twisted Evil

P.S.2 Tak jak pisałem wcześniej - zarząd powinien na spokojnie siąść i spisać wszystkie rzeczy, których potrzeba w klubie i napisać minimum 6 projektów (3 ogólnomiejskie i jak najwięcej małych projektów dzielnicowych).
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy to!!!

https://www.krakow.pl/aktualnosci/243762,26,komunikat,budzet_obywatelski__tak_zdecydowali_krakowianie_.html?_ga=2.258577420.761271827.1603525856-657685818.1602706593

200 tys dla Hutnika

1796 głosów czyli co najmniej 600 osób zagłosowało na Hutnika i styklo

BRAWO MY
Powrót do góry
stazyja69

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie !
Powrót do góry
Fan Club Kościuszkowskie

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Extra ! Na poprawę humoru. Wiara zadziałała 👍
Powrót do góry
Tomek83

PostWysłany: Nie Paź 25, 2020 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i pięknie jeszcze trzeba wygrać jakieś pieniądze w PJS i sie utrzymac w tej 2 lidze i bedzie zajebiscie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: