KKS Kalisz - Hutnik Kraków 7.11.2020 g. 18:15

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz lis 08, 2020 12:34 pm

Dziura się powiększa a szalupa nabiera wody. Każdemu z nas zapewne żal na to patrzeć. Jeśli jeszcze jest czas to trzeba by coś zmienić.
Nie wiem może dołączyć do sztabu Sosina i dać mu obowiązki 1 trenera.
Trudno przypuszczać by nadtrener był zadowolony z takiej roli figuranta,ale nie o jego samopoczucie tu chodzi.
Moje zdanie o naszym trenerze się nie zmieniło od czasów 4 ligi.
Słaby trener bez warsztatu maksymalnie na okregówke. W sam raz na nasze rezerwy. Już w 4 lidze zawodnicy śmiali się z jego treningów.
Po awansie mówiłem że murem za nim,że ma szansę się wykazać.( Intuicja i tak mówiła swoje) No i się nie wykazał.
Obawiam się , że już się nie wykaże. Nie zmienia nic to , że sporo meczów graliśmy na wyjeździe.
Sam powinien jakieś zmiany zaproponować. Chyba ,że jako trener, dyrektor sportowy i członek zarządu jest w Hutniku szarą eminencją.
Wyniki katastrofalne, najtrudniejsze mecze w tej rundzie przed nami.
Bez zmian za chwilę staniemy się Legionovią i do rundy wiosennej wystartujemy by ją tylko dograć.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz lis 08, 2020 12:50 pm

Widzę że niektórzy przejrzeli na oczy , mit o potędze.
Zmiana trenera w naszej sytuacji nic nie da ,taki materiał mamy i brak farta .W II lidze spokojnie się utrzymamy ,to co mamy w zupełności wystarczy na tą ligę. Jak się zmienia trenera to trzeba mieć kasę i plan.
Jak mi się wydaję nie mamy nic.

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » ndz lis 08, 2020 1:53 pm


Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 568
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz lis 08, 2020 3:16 pm

[quote="dUfio"][/quote]

Tak,pamiętam że tylko raz byliśmy na pudle :D

Co do naszej "mocarstwowości",to ja patrzę trzeźwo na to.Wiele lat minie,a może nigdy nie nadejdzie taki czas,że będziemy na poziomie:Wisły,Cracovii czy innych podobnych klubów.Tak po prostu jest,i nie ma co się obrażać na rzeczywistość.Ale nie uwierzę że nie jesteśmy w stanie grać na II ligowym poziomie,a może nawet wyżej.Nie krytykuję trenera,po prostu obecny poziom i jego wizja pracy nie sięga jeszcze aż tak "wysoko".Wiem,zaraz pojawią się głosy:nie ma pieniędzy na lepszego trenera/lepszych zawodników.

Nie wiem,czy nie było błędem przekładanie tych wszystkich spotkań.Znów pojawi się argument o pieniądzach za wynajem stadionu na Garbarni,ale może zrobiliśmy sobie większą krzywdę,bo po tylu porażkach atmosfera w szatni zapewne dobra nie jest.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » ndz lis 08, 2020 5:14 pm

Dograjmy rundę do końca i wtedy trzeba usiąść i zastanowić się co dalej co mamy i na co nas stać, nowy trener nic wielkiego ich nie nauczy w krótkim czasie tym bardziej że dużo gry co 3 dni, u siebie coś powinniśmy ugrać więc i strata nie bedzie duża w najgorszym przypadku

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz lis 08, 2020 7:37 pm

wojo77 pisze:Dograjmy rundę do końca i wtedy trzeba usiąść i zastanowić się co dalej co mamy i na co nas stać, nowy trener nic wielkiego ich nie nauczy w krótkim czasie tym bardziej że dużo gry co 3 dni, u siebie coś powinniśmy ugrać więc i strata nie bedzie duża w najgorszym przypadku

Śląsk II, Wigry, Bytovia , Stal Rzeszów. To mecze u siebie.
Ile możemy zapunktować 1,2,3 pkt??? Może 4. Oby magia SS podziałała i niech będzie komplet 😎
Motor, Chojnice i Ostróda tu obiektywnie 0 pkt.
Może to naprawdę źle wyglądać po pierwszej rundzie.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lis 08, 2020 8:08 pm

MISIEK72 pisze:
wojo77 pisze:Dograjmy rundę do końca i wtedy trzeba usiąść i zastanowić się co dalej co mamy i na co nas stać, nowy trener nic wielkiego ich nie nauczy w krótkim czasie tym bardziej że dużo gry co 3 dni, u siebie coś powinniśmy ugrać więc i strata nie bedzie duża w najgorszym przypadku

Śląsk II, Wigry, Bytovia , Stal Rzeszów. To mecze u siebie.
Ile możemy zapunktować 1,2,3 pkt??? Może 4. Oby magia SS podziałała i niech będzie komplet 😎
Motor, Chojnice i Ostróda tu obiektywnie 0 pkt.
Może to naprawdę źle wyglądać po pierwszej rundzie.



Dla porównania nasze sąsiadki typu Grudziądz, Elbląg czy Blekitni mają do końca rundy głównie dół. Z drugiej strony ogralismy w Krakowie Skre i Katowice więc z resztą tez trzeba walczyć o pełną pule. Wyjazdy tragedia więc każdy punkt będzie niespodzianka czy wręcz sensacją

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » ndz lis 08, 2020 8:56 pm

W tej lidze jak wiemy każdy może wygrać z każdym dziś Sokół po jeszcze większym blamażu niż my bo grali w przewadze z Kaliszem ogrywa Wigry na ich stadionie 🤔 dodatkowo jebiąc mi kupon z wygraną 1tys 😡

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn lis 09, 2020 5:39 pm

Oglądnąlem skrót bo ta relacja jebana to może 30% szla dobrze i powiem szczerze do 2-0 zagraliśmy dobry mecz. Faktycznie mamy jakiegos pecha bo nie wyglądało to źle.
Setka na początku potem kilka dobrych okazji. Spokojnie powinniśmy się utrzymać tylko niech spierdala pech jakiego mamy