Hutnik Kraków - Wigry Suwałki 15.11.2020 g. 13:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn lis 16, 2020 4:47 pm

Żeby ludzie dali kasę musi być konkretny cel. Każdy chce widzieć na co idzie kasa którą daje. Z drugiej strony nie chciałbym być pod taką presją, że dostaje pensję od kibiców a nie spełniam pokładanych nadziei. Warto coś próbować zrobić - pytanie czy klub ma jakieś rezerwy finansowe ? Bo na samych pieniądzach od kibiców to ciężko będzie uciągnąć akcje "walczymy o utrzymanie". Uważam, że trzeb powalczyć o 2-3 wypożyczenia z wyższych lig. Dużo się o tym mówiło przed sezonem.

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn lis 16, 2020 5:38 pm

Dla samej atmosfery w drużynie zbieranie na jakiegoś piłkarza uważam że bardziej może zeszkodzić niż pomóc, to zawsze rodzi niesnaski czemu Ty zarabiasz tyle a ja mniej mimo że wcale nie jestem słabszy, jak w kazdej pracy zawsze komuś by coś nie pasowało tym bardziej, że budżet na danego zawodnika byłby znany. Pomysł Dufia OK, wiecej czasu na zbieranie i też wędka dla ew.nowych twarzy w druzynie utrzymacie się to coś dodatkowo wpadnie więc zapraszamy plus dodatkowy że piłkarze na początku rundy nie wiedza jaka ich niespodzianka czeka na końcu 😉

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn lis 16, 2020 7:23 pm

Ten skład co jest wystarczy na utrzymanie, tylko zarządzanie tym składem trzeba zmienić bez kosztowo.
Mamy w klubie bardzo dużo trenerów na etacie na pewno jest z kogo wybrać.
Nowa miotła ....

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lis 16, 2020 9:26 pm

"Zeby tu więcej nie przyjeżdżać trzeba takie mecze wygrywać to będziemy grać na fajnych boiskach"

https://www.youtube.com/watch?v=b-pEhBq ... ture=share

Jebane pedały z Suwałk


Zarejestrowany tez lekki dym do sędziów

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn lis 16, 2020 9:40 pm

dUfio pisze:Pamiętam, że był kiedyś pomysł premii za awans w sezonie 18/19, może w ta stronę isc? Premia za utrzymanie w lidze? Tu mogliby się wykazać tez nasi sponsorzy w postaci barterow dla piłkarzy za osiągnięcie celu jakim jest utrzymanie. Jeśli by nie pyklo kapitał zostałby na wsparcie nowej drużyny w kolejnym sezonie



Dobry pomysł taki motywacyjny. Utrzymanie = kasa jest, spadek = kasy nie ma. Ewentualnie premie za każde zwycięstwo.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pn lis 16, 2020 10:23 pm

dUfio pisze:"Zeby tu więcej nie przyjeżdżać trzeba takie mecze wygrywać to będziemy grać na fajnych boiskach"

https://www.youtube.com/watch?v=b-pEhBq ... ture=share

Jebane pedały z Suwałk


Zarejestrowany tez lekki dym do sędziów


Sędzia zaraz po przerwie się odegrał, przecież karny w takiej sytuacji to kpina. Piłka 5 metrów nad głowami, wyjebał się, krzyknął i starczyło...
Mam wrażenie, że te ćwoki jeszcze tu przyjadą jednak.

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt lis 17, 2020 12:13 am

dUfio pisze:"Zeby tu więcej nie przyjeżdżać trzeba takie mecze wygrywać to będziemy grać na fajnych boiskach"

https://www.youtube.com/watch?v=b-pEhBq ... ture=share

Jebane pedały z Suwałk


Zarejestrowany tez lekki dym do sędziów

Nie pozostaje nic innego jak jechać na wiosnę na tą jebana wichurę i napierdolic tym pierdolonym fajnopolakom ze wsi. Oczywiście na boisku, no dobra można też w szatni;).
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lis 17, 2020 9:30 am

HZA_Hutnik pisze:Gdyby ktoś chciał posłuchać wypowiedzi trenerów czy zaglądnąć do szatni przed meczem:
https://www.youtube.com/watch?v=AViLVsgVw-M

"Bliżej Hutnika" to stawiający pierwsze i bardzo nieśmiałe kroczki nowy projekt realizowany dzięki zaangażowaniu naszego sponsora - firmy TST.



Świetny pomysł, jest potencjał, pewne niedociągnięcia tez, dlatego ważna jest wytrwałość zeby to prowadzić przez kilka sezonów i będzie lepiej


Ps. Mam nadzieję ze za parę-paręnascie lat nie będziemy mieć problemów z obsadą ławki trenerskiej bo będzie nim Krzysztof Świątek. Przemowa w szatni-ciary

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt lis 17, 2020 11:14 am

Ktos doslyszal tam o co ten dym Swietego w szatni ?
a ten karny to jest kurwa ja pierdole nie do wiary
kochanek kurwa :shock:

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lis 17, 2020 11:37 am

KSH74NH pisze:Ktos doslyszal tam o co ten dym Swietego w szatni ?
a ten karny to jest kurwa ja pierdole nie do wiary
kochanek kurwa :shock:



Słyszę do sędziów coś w stylu "weźcie się za sędziowanie"

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt lis 17, 2020 1:38 pm

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi w temacie ewentualnej zbiórki. Nie ukrywam, że chciałem zrobić "badania opinii kibiców" nie w kontekście konkretnej zbiórki, a podejścia kibiców do dodatkowych akcji czy zbiórek.

Cieszy mnie strasznie, że pomimo iż każdy ma inną wizję takiej zbiórki, co oczywiście jest normalne, to jednak serce kibiców podpowiada, że dodatkowe akcje są pozytywnie odbierane i nie ma nimi przesytu. Pewnie, że rozumiem, że nie każdy w każdej weźmie udział, bo łączy się to ze środkami finansowymi, ale nie ma w tym zakresie hejtu ze strony "naszych", obrażania się na klub itd.

A uwierzcie, nawet jeśli na dany mecz sprzeda się wirtualnych biletów za 500 zł to jest to dodatkowe 500 zł dla klubu. A w końcu mieć a nie mieć 500 zł to przecież 1000 zł różnicy :lol: W takich akcjach słowo "porażka" nie istnieje, bo zawsze jest to coś na plus. Cieszę się bardzo z tego powodu.

Staram się też żeby te akcje nie były akcjami z cyklu "Pan da". Żeby jednak coś również trafiało do kibiców. Dla przykładu w akcji pierwszych wirtualnych biletów ilość wysyłek i paczek z herbem Hutnika, które śmigały po Nowej Hucie to było dość spore logistyczne wyzwanie. Znów w akcji obozowej dało się zdobyć chociażby zdjęcie z autografami zawodników, coś czego nie da się kupić. Magnesy-cegiełki na stadionie, metalowe cegiełki na sklepie www, myślę, że każdy mając takie drobne upominki będzie z przyjemnością wspominał poszczególne akcje.

Tak więc pewnie na zimę coś wymyślimy :) A w tym tygodniu wystartuje jeszcze mikroakcja z licytacją pamiątkwoych naszywek na FB.
Dziękuję za odpowiedzi.

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » wt lis 17, 2020 10:22 pm

Moze jakas reedycja koszulek? Moze pasiakow ? Nie wiem ile kosztuje robienie takich koszulek, ale na pewno chetni by sie znalezli. Brakuje fajnych gadzetow typu koszulki, szaliki wlasnie powstaly, czapki czy cos. Mysle ze na te rzeczy ludzie by sie spokojnie znalezli.
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt lis 17, 2020 11:05 pm

PennyWise pisze:
dUfio pisze:"Zeby tu więcej nie przyjeżdżać trzeba takie mecze wygrywać to będziemy grać na fajnych boiskach"

https://www.youtube.com/watch?v=b-pEhBq ... ture=share

Jebane pedały z Suwałk


Zarejestrowany tez lekki dym do sędziów

Nie pozostaje nic innego jak jechać na wiosnę na tą jebana wichurę i napierdolic tym pierdolonym fajnopolakom ze wsi. Oczywiście na boisku, no dobra można też w szatni;).


Ten karny to przegięcie pały. Nasz nawet go nie dotknął. Sędzia powinien zostac zawieszony na pewien czas. Przeciez w taki sposób sędziowie mogą celowo przekręcac mecze. Jak wogóle nazywają sie ten sędzia i zawodnik Wigier? Bedę im cisnąl gdziekolwiek sie da.

Obiecuję, że na wiosne zrobię wszystko, aby pojechać na wyjazd do Suwałk zrobić kocioł pierdolonym Jaćwingom.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr lis 18, 2020 6:42 am

HZA_Hutnik pisze:Gdyby ktoś chciał posłuchać wypowiedzi trenerów czy zaglądnąć do szatni przed meczem:
https://www.youtube.com/watch?v=AViLVsgVw-M
....

https://twitter.com/i/status/1304426785099206657

Może w porównaniu z najlepszymi trochę mało pikanterii i dramatyzmu..
A poważnie takie rzeczy to raczej nie powinny wypływać, wrzucam tak dla porównania :wink:
Mówię to co myślę, robię to co mówię