Motor - Hutnik KRAKÓW 22.11 / 19:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn lis 23, 2020 6:35 pm

ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:A ja mam potwierdzenie że jednak to jest Stawarczyk.


tego nie wiem

chodzi mi o zarobki - masz potwierdzenie że 8 tys. bierze?


około 8 brutto,a co to ma za znaczenie? Zarabia najwięcej a ile to go zapytaj. Może ci powie precyzyjnie.
W każdym razie nie zasługuje by być dalej w tym klubie.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 23, 2020 6:58 pm

HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:A ja mam potwierdzenie że jednak to jest Stawarczyk.


tego nie wiem

chodzi mi o zarobki - masz potwierdzenie że 8 tys. bierze?


około 8 brutto,a co to ma za znaczenie? Zarabia najwięcej a ile to go zapytaj. Może ci powie precyzyjnie.
W każdym razie nie zasługuje by być dalej w tym klubie.


jak nie ma znaczenia i się nie wie dokładnie to po co pisać?
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2020 7:00 pm przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn lis 23, 2020 7:00 pm

ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:A ja mam potwierdzenie że jednak to jest Stawarczyk.


tego nie wiem

chodzi mi o zarobki - masz potwierdzenie że 8 tys. bierze?


około 8 brutto,a co to ma za znaczenie? Zarabia najwięcej a ile to go zapytaj. Może ci powie precyzyjnie.
W każdym razie nie zasługuje by być dalej w tym klubie.


jak nie ma znaczenia to po co pisać?


Nie ma znaczenia ile dokładnie. Jednak ma znaczenie że najwięcej. I że tak się zachował właśnie on 37-latek, który powinien być przykłądem dla swoich młodszych kolegów.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 23, 2020 7:05 pm

HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:A ja mam potwierdzenie że jednak to jest Stawarczyk.


tego nie wiem

chodzi mi o zarobki - masz potwierdzenie że 8 tys. bierze?


około 8 brutto,a co to ma za znaczenie? Zarabia najwięcej a ile to go zapytaj. Może ci powie precyzyjnie.
W każdym razie nie zasługuje by być dalej w tym klubie.


jak nie ma znaczenia to po co pisać?


Nie ma znaczenia ile dokładnie. Jednak ma znaczenie że najwięcej. I że tak się zachował właśnie on 37-latek, który powinien być przykłądem dla swoich młodszych kolegów.


jeśli on to mówił to każdy słyszał co powiedział, ale po co rozpuszczać fałszywe info o jego zarobkach?
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2020 7:05 pm przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lis 23, 2020 7:05 pm

Taki przykład jak jaśnie pan tralka w Lechu

https://youtu.be/zgjz8tkCixY

Plebs wspiera, paniska jadą, rozejść się :lol:

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn lis 23, 2020 7:07 pm

ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:A ja mam potwierdzenie że jednak to jest Stawarczyk.


tego nie wiem

chodzi mi o zarobki - masz potwierdzenie że 8 tys. bierze?


około 8 brutto,a co to ma za znaczenie? Zarabia najwięcej a ile to go zapytaj. Może ci powie precyzyjnie.
W każdym razie nie zasługuje by być dalej w tym klubie.


jak nie ma znaczenia to po co pisać?


Nie ma znaczenia ile dokładnie. Jednak ma znaczenie że najwięcej. I że tak się zachował właśnie on 37-latek, który powinien być przykłądem dla swoich młodszych kolegów.


jeśli on to mówił to każdy słyszał co powiedział, ale po co rozpuszczać fałszywe info o jego zarobkach?


A kto powiedział że fałszywe?

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn lis 23, 2020 7:15 pm

Widział ktoś w polsacie materiał o zbiórce, ponoć wczoraj leciało i jakieś wywiady były w centrum N.H :roll:

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 23, 2020 7:16 pm

HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:
ksh72 pisze:
HKS1978 pisze:A ja mam potwierdzenie że jednak to jest Stawarczyk.


tego nie wiem

chodzi mi o zarobki - masz potwierdzenie że 8 tys. bierze?


około 8 brutto,a co to ma za znaczenie? Zarabia najwięcej a ile to go zapytaj. Może ci powie precyzyjnie.
W każdym razie nie zasługuje by być dalej w tym klubie.


jak nie ma znaczenia to po co pisać?


Nie ma znaczenia ile dokładnie. Jednak ma znaczenie że najwięcej. I że tak się zachował właśnie on 37-latek, który powinien być przykłądem dla swoich młodszych kolegów.


jeśli on to mówił to każdy słyszał co powiedział, ale po co rozpuszczać fałszywe info o jego zarobkach?


A kto powiedział że fałszywe?


wiesz że nikt w klubie nie zarabia takich pieniędzy

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » pn lis 23, 2020 8:40 pm

Po porażce z Garbarnią odniosłem wrażenie, że wszystko się popsuło i porozrzucało na boki. Trener nie ma pomysłu na grę zespołu. Drużyna rozbita mentalnie i psychicznie i to niestety widać na boisku.

Co do sytuacji z filmikiem i jeżeli jest to 100 % prawda, że Stawarczyk sobie kpi z kibiców, którzy ratowali ten klub, to powinnien ten klub opuścić w trybie natychmiastowym dla dobra klubu, póki sytuacja z bagna jest jeszcze do wyjścia. Zarząd powinnien natychmiastowo go zwolnić, bez dyskusji. Takie komentarze nie mają prawa paść z ust 37 latka niezależnie od barw klubowych, które reprezentował w przeszłości! A co za tym idzie? Reszta młodych piłkarzy, którzy przyśli z innych klubów, będą brać przykład z zachowania tego "rutyniarza"
Hutnik Kraków

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn lis 23, 2020 9:36 pm

Jeśli chodzi o sam awans, to korzyści z awansu są bardzo wymierne. Nawet oprócz wspaniałych wrażeń z Katowicami czy Olimpią na Garbarni, wystarczy zerknąć na zainteresowanie meczami. Nawet na tym forum zaroiło od nicków nie widzianych od kilku a czasem kilkunastu lat.

Filmiku nie widziałem, więc nie komentuję niemniej co do ew. zwolnienia, czy to nie działa tak przy kontrakcie że i tak trzeba będzie zawodnikowi płacić, tylko on nie będzie musiał grać?

Jeśli chodzi o trenera, to po pierwsze należy mu się szacunek bo dwa awanse to sukcesy jakich Hutnik nie miał od lat. Po drugie jednak wydaje mi się, że trener nie ma za bardzo pomysłu na to jak wyjść z sytuacji. Wnioskuję to po wypowiedziach samego trenera. O ile nie chcemy się poddać, uważam że zmiana jest konieczna. Inaczej będziemy powtarzać scenariuszem z Mateuszem Stańcem, że do końca jadąc w dół tabeli można było czytać że "jeszcze mamy szanse", pod koniec to nawet niektórzy twierdzili że się utrzymamy bo na pewno kilka drużyn się wycofa.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn lis 23, 2020 10:37 pm

Tysiąc lat nie było tak gorąco na Forum :)

Proponuję ostudzić nastroje i zdać sprawę, że dla nas (kibiców) Hutnik to wiara i najwyższa wartość, a dla (większości) piłkarzy praca.
Nie powinniśmy od nich wymagać, że będą wyznawać nasze wartości, bo choć ideałem byłaby drużyna złożona z Gumiorów z krwi i kości, to (jak sądzę) taka drużyna nie wyskoczyłaby poza poziom IV ligi.

Rozliczajmy siebie - za dopingowanie i wspieranie Klubu a piłkarzy, trenerów - za wyniki sportowe.

I kończąc - na Hutniku zawsze lubiliśmy mieć wroga, jak się nie dało go znaleźć na zewnątrz, to szukaliśmy we własnym gronie. Odpuśćmy, włóżmy to zdarzenie do szufladki z napisem "AFERY KOPERKOWE" :)

Zdrowia dla wszystkich!
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn lis 23, 2020 10:53 pm

metal pisze:Tysiąc lat nie było tak gorąco na Forum :)

Proponuję ostudzić nastroje i zdać sprawę, że dla nas (kibiców) Hutnik to wiara i najwyższa wartość, a dla (większości) piłkarzy praca.
Nie powinniśmy od nich wymagać, że będą wyznawać nasze wartości, bo choć ideałem byłaby drużyna złożona z Gumiorów z krwi i kości, to (jak sądzę) taka drużyna nie wyskoczyłaby poza poziom IV ligi.

Rozliczajmy siebie - za dopingowanie i wspieranie Klubu a piłkarzy, trenerów - za wyniki sportowe.

I kończąc - na Hutniku zawsze lubiliśmy mieć wroga, jak się nie dało go znaleźć na zewnątrz, to szukaliśmy we własnym gronie. Odpuśćmy, włóżmy to zdarzenie do szufladki z napisem "AFERY KOPERKOWE" :)

Zdrowia dla wszystkich!

Jeśli idzie o wyniki sportowe, to tabela mówi sama za siebie :D.
a tak w ogóle, to pamiętajcie-Polacy, nic się nie stało.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » pn lis 23, 2020 11:12 pm

Takiego ch.... Nie mają odrobiny szacunku do klubu i kibiców to mogli przynajmniej się z tym publicznie nie obnosić.

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn lis 23, 2020 11:32 pm

Podeśle mi ktoś ten filmik na priv

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pn lis 23, 2020 11:33 pm

metal pisze:Tysiąc lat nie było tak gorąco na Forum :))[/b]

Nawet PennyWise sie pojawil :). Jak za starych dobrych czasow:). Gdzie jest Ożóg ??

Ps. Nie pierdolcie ,ze Stawarczyk zarabia 8000 :) i nie chodzi mi o jakies filmiki z autokaru ,tylko o stricte pilkarskie umiejetnosci.Przeciez gosc jest slabszy niz Phil Swenda za czasow najwiekszych melanzy
Ostatnio zmieniony pn lis 23, 2020 11:42 pm przez 1979, łącznie zmieniany 1 raz.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY