Motor - Hutnik KRAKÓW 22.11 / 19:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lis 24, 2020 12:37 pm

patryk pisze:A kto jeśli można spytać?

Bo raczej tłumów to tutaj za Hutnikiem nie ma...
Czyżby również ktoś z 72 w nicku??


Dajmy już na luz bo cała ta sytuacja idzie w złym kierunku.
Cisza i spokój i jakieś racjonalne działania w przerwie zimowej mogą jeszcze uratować ligę. Jeśli sytuacja ekonomiczna się pogorszy i sponsorów nie będzie stac na wsparcie klubu to może to wszystko jeszcze się pogorszyć. Oby nie.
Bez urazy.

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt lis 24, 2020 12:51 pm

Kolor1980 pisze:Nie Ty będziesz mi mówił kto ma moralne prawo żebym to oceniał.Kim Ty dla mnie jesteś żeby podejmować arbitralnie takie decyzje.


Brawo Ty. Idź na trening dojeb Stawarowi i Zającowi albo przynajmniej każ im wypierdalać. Po co marnować siły na forum.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt lis 24, 2020 1:04 pm

Spokój jest potrzebny, to fakt.
Ty mnie tu wywołujesz do tablicy więc się zastanów, czy chcesz o moim życiu kibicowskim rozmawiać, czy nie, bo za wiele to do tematu nie wnosi.
Informatora masz słabego w temacie tych "lat" ot co.

Co do Hutnika - bo chyba to nas wszystkich interesuje...
Nie ulega wątpliwości, że chyba wszystkim nam chodzi o Hutnika - niezależnie jakie zdanie każdy z nas prezentuje. Zdrowa dyskusja zawsze była potrzebna bo tu nie chodzi o to, żeby się zagłaskać i udawać, że jest cacy.
Podsumujmy w miarę obiektywnie:
1. organizacyjnie 2 liga a nadal milionerów u nas brak /przez co trudno zaszaleć/
2. sportowo - wygląda to słabo. Gmochem nie jestem więc nie rozrysuję co i jak.
3. "instagram show" - tego w obecnej sytuacji w korespondencji z punktami 1 i 2 na pewno nie było nam do szczęścia potrzeba, ale się stało i sytuację trzeba oczyścić. Jak? Niezależnie od tego co każdy z nas myśli - tu zadecyduje Zarząd
4. "Przyszłość" - wciąż 2 scenariusze. Jeden jest taki, że nie zmieniamy nic, drugi że zmiany będą.
5. "skutki" - także 2 scenariusze. Jeden, że spadamy, drugi że się ratujemy na obecnym poziomie ligowym
6. pandemia - ten punkt zasrał po części wszystkie powyższe...

kombinacje między pkt 4 i 5 są chyba 4. 25% szans na każdą, a którąś trzeba wybrać. Zły wybór zaboli, przy dobrym otworzymy szampana.

Dufio sytuację z pkt.3 podsumował świetnie. Nie można było tego lepiej ująć.

Pozdrawiam wszystkich kibiców i "chłopów z osiedla"
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lis 24, 2020 1:48 pm

jeszcze uzupełniając:

-na akcji autokar bylo ok. 50 osób
-sklad taki dla którego w sumie obojętne czy to mecz rezerw ze Skawiną, stanie pod plotem, wyjazd do Sandomierza - darcie mordy i palenie rac w gumiorskim gronie zawsze spoko
-uzmalismy ze jeśli nie da się jeździć na wyjazdy to może chociaż ta forma wsparcia + zbiórka na premie wzbudzi wśród grajków chęć pokazania się z jak najlepszej strony i przywiezienie punktów
-nie robiliśmy ankety ale wydaje się ze nasza akcja reprezentowała podejście ogółu: trzeba zrobić co się da zeby wygrać. Doping + kasa to jedyne co można rzucić na już
-nikt nie jest oderwany od rzeczywistości: raczej każdy zdawał sobie sprawę że szanse na powodzenie sa nie większe niż 10%. Ale byly. Moment byl idealny. Nie pyklo
-niemniej gdy się krzyczy "Hutnik my z wami my za was serce oddamy" a w tym samym czasie ktoś sobie "żartuje" o taranowaniu jest to słabe
-mowi się ze między miłością a nienawiścia jest cienka granicą. Ale nienawiśc to chyba za mocne słowo. Nikt nie zamierza nikogo bic i prostować. Bardziej pasuje: obojetnosc
-wyjebka która dotyczyć będzie też bluzgow na grajków po przerznietych meczach które od wielu lat torpedowalismy a teraz po prostu wielu osobom beda zwisać. Nie namawiamy, ale jeśli ktoś czuje potrzebę wyrzucenia co mu leży na wątrobie to tak będzie... zdrowiej?
-wyjebka w żaden sposób nie może dotyczyć Klubu bo to zdecydowanie cos więcej niż 11 "talentów" biegających po murawie. Oni odejdą do Jaśkowic i Kokotowa, klub zostanie, a my z nim.

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » wt lis 24, 2020 1:53 pm

Coś znowu Sobie ubzdurałeś. Szkoda tracić czas na jakąkolwiek rzeczową dyskusję z osobą, która nie dopuszcza ,że można mieć odmienne zdanie niż udawanie, że nic się nie stało.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt lis 24, 2020 6:21 pm

Do tej pory nie zabierałem głosu i tak zostanie . Póki co .
Bo co ja mogę , ale ...
wyobrażcie sobie , że ja mały (stary) hakaesiak przejeżdżam samochodem obok
gietków żegnających piłkarzy .
Do sieci wrzucam znany filmik i co ?

Ja rozumiem , że dla części kopaczy , to zwykła praca .
Dzisiaj tu , jutro tam .

Przynajmniej szacunek .

I jak pomyślę o akcji z premią , to ... lekki wkurw !

Zakładając , że temat zamiatamy pod dywan , to przynajmniej po ludzku - przepraszam bez niepotrzebnego BLA , BLA , BLA .

Byłem na czterech wyjazdach Naszej chluby w tym sezonie i jestem z tego dumny !

To skobnąłem ja , piędziesięciojedno latek . :wink:

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt lis 24, 2020 7:28 pm

Porter_HKS pisze:
Możemy się czarować że drużynę powinna mobilizować sama nazwa klubu w którym grają, że powinno im zależeć na promowaniu siebie, na realizowaniu swoich marzeń itd. Niestety nie ma lepszego motywatora od pieniędzy i nie można mieć o to do zawodników pretensji. To jest ich zawód i oni chcą dzięki wykonywaniu go godnie żyć. Taka jest rzeczywistość.

Tym bardziej zachęcam do wsparcia akcji.


Jakiś komentarz na forum do skandalicznego zachowania tych zawodników? Widzę że obcinasz forum od rana do wieczora. I co w związku z tym? Dalej będą kompromitować Hutnika? Już nie tylko na boiskach ale i w mediach społecznościowych? I obrażać swoich kibiców i jednocześnie sponsorów? Czy to już norma w tym klubie? Czy są jakieś konsekwencje? Czy czekasz aż przyjdą i faktycznie wpierdolą tym idiotom? Czy może na artykuł Gazety Krakowskiej na podstawie wpisów na forum?

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » wt lis 24, 2020 11:25 pm

1979 pisze:
metal pisze:Tysiąc lat nie było tak gorąco na Forum :))[/b]

Nawet PennyWise sie pojawil :). Jak za starych dobrych czasow:). Gdzie jest Ożóg ??


Też mnie trochę nie było na tym forum, ale jak już ludzie do mnie dzwonią i mówią żebym tu zaglądnął to pomyślalem że musi być grubo więc jestem :)

Co do piłkarzy to reprymenda jakaś musi być, jeśli obejdzie się bez echa wyjdzie bardzo chujowo.

Co do wyników. Temat ten sam od kilku lat. Z pustego i Salomon nie naleje. Nie ma pieniędzy na lepszych grajkow ani lepszego trenera, sponsorów których mieli przyjść na drugą ligę tez nie ma. Do tego pandemia i brak możliwości zarobienia na czymkolwiek innym. Nic nie poradzimy.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 476
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » śr lis 25, 2020 8:33 am

Marchewa pisze:
1979 pisze:
metal pisze:Tysiąc lat nie było tak gorąco na Forum :))[/b]

Nawet PennyWise sie pojawil :). Jak za starych dobrych czasow:). Gdzie jest Ożóg ??


Też mnie trochę nie było na tym forum, ale jak już ludzie do mnie dzwonią i mówią żebym tu zaglądnął to pomyślalem że musi być grubo więc jestem :)

Co do piłkarzy to reprymenda jakaś musi być, jeśli obejdzie się bez echa wyjdzie bardzo chujowo.

Co do wyników. Temat ten sam od kilku lat. Z pustego i Salomon nie naleje. Nie ma pieniędzy na lepszych grajkow ani lepszego trenera, sponsorów których mieli przyjść na drugą ligę tez nie ma. Do tego pandemia i brak możliwości zarobienia na czymkolwiek innym. Nic nie poradzimy.


Popieram, a przynajmniej do tych prześmiewców z autobusu bo wyniki i gra to nie wina już piłkarzy .Mamy takich na jakich nas stać
ale ten czy ta dwójka napierdalaczy dla mnie już nie istnieje

dzuhas
Posty: 2367
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr lis 25, 2020 11:59 am

a ja mam takie pytanie - jak wchodzil Sobala na boisko to komentator mowil ze ktoś pracuje 8 godzin dziennie a potem idzie na trening. To było o Sobali? bo nie doslyszalem wlasnie o kim to
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr lis 25, 2020 12:05 pm

Marchewa pisze:
1979 pisze:
metal pisze:Tysiąc lat nie było tak gorąco na Forum :))[/b]

Nawet PennyWise sie pojawil :). Jak za starych dobrych czasow:). Gdzie jest Ożóg ??


Też mnie trochę nie było na tym forum, ale jak już ludzie do mnie dzwonią i mówią żebym tu zaglądnął to pomyślalem że musi być grubo więc jestem :)

Co do piłkarzy to reprymenda jakaś musi być, jeśli obejdzie się bez echa wyjdzie bardzo chujowo.

Co do wyników. Temat ten sam od kilku lat. Z pustego i Salomon nie naleje. Nie ma pieniędzy na lepszych grajkow ani lepszego trenera, sponsorów których mieli przyjść na drugą ligę tez nie ma. Do tego pandemia i brak możliwości zarobienia na czymkolwiek innym. Nic nie poradzimy.


Kolego zapraszamy do czestszego wpadania na nasze forum, ktore to w tym sezonie przezywa druga mlodosc :D

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lis 25, 2020 12:12 pm

dzuhas pisze:a ja mam takie pytanie - jak wchodzil Sobala na boisko to komentator mowil ze ktoś pracuje 8 godzin dziennie a potem idzie na trening. To było o Sobali? bo nie doslyszalem wlasnie o kim to


Tak


Mimo rodzinnych powiązań jednego z komentatorów to narracja tvp byłoa wobec nas dość pozytywna. Niemniej mimo chyba szczerych chęci, Polsce pokazaliśmy się jako maly i biedny klubik z wystraszonymi nieporadnymi piłkarzami

pawcio
Posty: 306
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » śr lis 25, 2020 8:44 pm

Też się rzadko tu wypowiadałem, ale jak drama, to nie sposób nie zabrać głosu :D

Ja widziałem filmik praktycznie od razu po wrzuceniu i ja uważam, że trochę przesadzamy. Ja odebrałem tekst o taranowaniu jako żart, szczególnie że od razu poszło nawiązanie do czołgu i Kędiego (średnie swoją drogą, bo wszystkich naszych piłkarzy zatrzymuje obrona każdego zespołu). Nie padło tam nic jednoznacznie negatywnego w stylu "kurwa stoją chuje na tej drodze - rozjedźmy ich".

Ja wrzucę jeszcze inny temat, który mnie męczy od pewnego czasu, a w sumie dwa. Ja osobiście bardzo źle odebrałem oświadczenie Zarządu po meczu ze Śląskiem (chyba?). Z jednej strony no no, stowarzyszenie Kibiców, ale obecnie to my tu rządzimy. Jak wam się nie podoba to nas odwołajcie. A jak nie to mordy w kubeł. Dla mnie miało trochę taki wydźwięk.

I ostatnia rzecz - wszyscy wiemy, że z kasą bieda, nie ma na piłkarzy, nie ma na trenera, generalnie nie ma na nic. Zastanawiam się więc, po jaką cholerę, od początku sezonu na wyjazdy (nie wiem czy na każdy, ale chyba prawie każdy), jeździć dzień wcześniej i bulić kasę za hotele dla pewnie prawie 30 chłopa? Ja wiem, że na pewnym poziomie tak powinno być, ale zastanówmy się- co za różnica, czy dostaniemy w cymbał po nocowaniu w hotelu, czy bezpośrednio z autobusu? Zawsze to jakaś - podejrzewam nie mała - oszczędność. Może udałoby się coś uciułać na trenera, który nie powie, że z połową drużyn w lidze i tak nie mamy szans.

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lis 25, 2020 11:43 pm

W dniu dzisiejszym przedstawiciel zarządu skontaktowal się z przedstawicielem GT. Zostaliśmy poinformowani, że "bohaterom filmiku" została udzielona reprymenda.
Piłkarze nagrali filmik z wyjaśnieniami i przeprosinami (mogę podesłać na pw, trzeba wysłać@)
Zarząd za naszym pośrednictwem apeluje o niezaognianie sytuacji i wsparcie dla Hutnika w trudnym momencie sezonu i deklaruje aktywne działania na każdym polu zeby utrzymać dla nas 2 ligę

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » czw lis 26, 2020 4:11 pm

Mam wrazenie, ze wiekszosc tutaj osob nie ogladala filmiku z autokaru a zabiera glos. Bardzo smutne ma kilka osob zycie tutaj, ze nawet nie umie rozeznac zartu czy szyderki. Nie wyrywajcie rowniez z kontekstu slow zawodnikow, tylko jak juz wstawiacie kto cos powiedzial, to dodajcie rowniez co bylo pozniej, bo w tym przypadku zmienia to oddzwiek. Moze i finalnie bylo to troche niefortunne, ale z tym obrazaniem zawodnikow przez nas kibicow to juz jest grube odklejenie. Niech kazdy zacznie od siebie a potem rozlicza grajkow. Dodatkowo to nie MY rzadzimy klubem, tylko zarzad na czele z prezesem - to tak dla wyjasnienia.
Hutnik 1950 KRAKÓW.