Drugoligowy Typer
Moderator: dUfio
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1-1
Lech II Poznań - Bytovia Bytów 2-0
Górnik Polkowice - Motor Lublin 2-0
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1-1
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 0-0
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław 0-1
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 3-1
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 0-0
Lech II Poznań - Bytovia Bytów 2-0
Górnik Polkowice - Motor Lublin 2-0
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1-1
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 0-0
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław 0-1
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 3-1
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 0-0
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
-
- Posty: 342
- Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am
1. HKS1978 104 (1)
2. HAMAS 103 (9)
3. Qlawy 99 (2)
4. HZA_Hutnik 95 (4)
5. markow 91 (-)
6. 1979 85 (3)
Winnetou 85 (5)
8. stazyja 81 (0)
9. Alex 80 (3)
10. ZBYCHO 71 (-)
Piotrek 71 (1)
12.pablo 70 (5)
KoKoNH 70 (3)
wojo 70 (5)
15.bn 68 (1)
16. robnh 66 (1)
17.SIMON NH 62 (-)
18.1950N-H 61 (2)
19.KSH74NH 59 (-)
20.F C Kościuszkowskie 53 (3)
21. Fan Hutnika 36 (-)
22 RafałHutnik 7 (-)
2. HAMAS 103 (9)
3. Qlawy 99 (2)
4. HZA_Hutnik 95 (4)
5. markow 91 (-)
6. 1979 85 (3)
Winnetou 85 (5)
8. stazyja 81 (0)
9. Alex 80 (3)
10. ZBYCHO 71 (-)
Piotrek 71 (1)
12.pablo 70 (5)
KoKoNH 70 (3)
wojo 70 (5)
15.bn 68 (1)
16. robnh 66 (1)
17.SIMON NH 62 (-)
18.1950N-H 61 (2)
19.KSH74NH 59 (-)
20.F C Kościuszkowskie 53 (3)
21. Fan Hutnika 36 (-)
22 RafałHutnik 7 (-)
Ostatnio zmieniony pn gru 07, 2020 3:00 pm przez stazyja69, łącznie zmieniany 2 razy.
Ostatki w roku 2020
Kolejka 18 - 12/13 grudnia
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Chojniczanka - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - GKS Katowice
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków
Kolejka 18 - 12/13 grudnia
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Chojniczanka - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - GKS Katowice
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków