Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

patrix

Postautor: patrix » ndz gru 13, 2020 3:29 pm

Czy trener Janiczak opuścił już stanowisko trenera piłkarzy Hutnika czy dalej jest przyspawany do stołka?

Długo zarząd będzie myślał aby to zrobić za trenera i go wreszcie odsunąć od prowadzenia drużyny czy nigdy to nie nastąpi?

Chyba że ma być powrót do 3 ligi to jak najbardziej idziemy w tym kierunku z rozmachem.

stazyja69
Posty: 4495
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz gru 13, 2020 9:56 pm

Z tt

Artur Trębacz
@TrebaczArtur
·
15 min
Runda zakończona. Trudna runda ze względu na wiele przeciwności losu. Wynik jaki jest każdy widzi, z pewnością poniżej oczekiwań. Trener zgodnie z zapowiedzią podał się do dyspozycji zarządu. W najbliższym czasie klub wyda stosowny komunikat w tej sprawie.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 962
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » ndz gru 13, 2020 10:26 pm

Z komentarza Janiczaka po meczu w Ostódzie wynika, że to był jego ostatni mecz w roli trenera Hutnika

MISIEK72
Posty: 1586
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn gru 14, 2020 10:49 am

Wici z obozu Cracovi niosą , że być może trenerem Hutnika będzie Piotr Górecki. Dotychczasowy trener zostaje w dalszym ciągu dyrektorem sportowym.
Prawda czy fałsz????

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn gru 14, 2020 11:21 am

Wici mówią też o Kulawiku. Więc dajmy spokój i poczekajmy.

MISIEK72
Posty: 1586
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn gru 14, 2020 11:31 am

centrum nh pisze:Wici mówią też o Kulawiku. Więc dajmy spokój i poczekajmy.


Kulawika to ja tu swego czasu reklamowałem . Zresztą uważam , że byłby to trafny wybór.
Natomiast o Góreckim słyszałem, że coś na rzeczy z dobrego źródła.
Nie wiem czy on ma PRO czy nie.

mr.Vitaminka
Posty: 1922
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn gru 14, 2020 11:38 am

centrum nh pisze:Wici mówią też o Kulawiku. Więc dajmy spokój i poczekajmy.



ktoś ładnie tutaj zliczył, że to najgorsza runda jesienna w naszym wykonaniu, w historii klubu!

doskonale pamiętam sytuację sprzed lat, w której ratownikiem był A. Mikulski a.k.a. "Kiedy przejmowałem zespół miał 13 punktów". Z tym, że sytuacja w tabeli była rzeczywiście beznadziejna (ktoś może to zweryfikuje, ale strata do bezpiecznego miejsca na pewno nie wynosiła 3 punkty, jak teraz).

Co dała zmiana trenera? Na pewno wzmocnienia składu (Sunday, B. Zając i goldenboy z Ajaxu - jak się okazało przytyty bigamista, który potykał się - dosłownie - o własne nogi). Liga nas zjadła, bez złudzeń o utrzymaniu.

O co mi chodzi? A o to, że sama zmiana sztabu plus paru ligowych wyjadaczy nie oznacza, że nagle zaczniemy lepiej grać/punktować.

Szansę na cokolwiek bardziej upatruję w terminarzu niż potencjalnym zbawicielu. Ta liga to maszyna losująca. Dobry, punktowy start może nas ustawić do końca rozgrywek. Czasu jest sporo, wiele też zależy od samych piłkarzy - czy położyli już na to lagę czy będą szarpać w każdym meczu, dając z wątroby.

Najbardziej mnie dobija myśl, że trafiła się nam gwiazdka z nieba w postaci pandemii i niespodziewanego oraz wyszarpanego dyplomatycznie awansu. Być może rzeczywiście nie pasujemy do tej ligi. A wielka szkoda, bo nie drużyny sąsiadujące w tabeli wcale nie prezentują jakiegoś wybitnego poziomu. Coś jest na rzeczy, może zmiana dla samej zmiany jest potrzebna jako impuls. To już tylko gdybanie. Całe szczęście jesteśmy w kontakcie jednego meczu z bezpiecznym miejscem w tabeli i mamy przed sobą serię gier na SS.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn gru 14, 2020 11:52 am

Zmiana jest konieczna część piłkarzy ma dość obecnego trenera.
Nowa miotła i nowe spojrzenie na chłopaków da bardzo dużo tej ekipie , bo nie wierze że nagle dwaj boczni doświadczeni obrońcy zapomnieli jak się gra w piłkę.
Tylko trener powinien być z zewnątrz .

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » pn gru 14, 2020 12:35 pm

mr.Vitaminka pisze:Szansę na cokolwiek bardziej upatruję w terminarzu niż potencjalnym zbawicielu. Ta liga to maszyna losująca. Dobry, punktowy start może nas ustawić do końca rozgrywek. Czasu jest sporo, wiele też zależy od samych piłkarzy - czy położyli już na to lagę czy będą szarpać w każdym meczu, dając z wątroby.


akurat wiosne wygląda że zaczniemy od wpierdolu w Katowicach, ale pozniej moze byc juz jak mowisz, ze bedziemy punktowac u siebie

KSH74NH
Posty: 4386
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn gru 14, 2020 12:41 pm

nowy trener ,nowa miotła to ja bym tego wpierdolu tak nie był pewny ;)

MISIEK72
Posty: 1586
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pn gru 14, 2020 3:37 pm

Myślę, że szybką akcję zbiórkową należy przeprowadzić. Jestem pewien, że nikt z nas nie chciałby widzieć HKS w 3 lidze. Sensowna przejrzysta zbiórka na konkretny cel mająca pomóc w utrzymaniu Hutnika w 2 lidze.
Ja w zależności od formy i konkretnego przekazu akcji deklaruje 500-1000 zł. Nawet jeśli spadniemy to ze świadomością walki do ostatniej kropli krwi.

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » pn gru 14, 2020 3:39 pm

MISIEK72 pisze:Myślę, że szybką akcję zbiórkową należy przeprowadzić. Jestem pewien, że nikt z nas nie chciałby widzieć HKS w 3 lidze. Sensowna przejrzysta zbiórka na konkretny cel mająca pomóc w utrzymaniu Hutnika w 2 lidze.
Ja w zależności od formy i konkretnego przekazu akcji deklaruje 500-1000 zł. Nawet jeśli spadniemy to ze świadomością walki do ostatniej kropli krwi.


Popieram :)
Na treningach, na sparingach
Andrzej prezentowal sie znakomicie...

KSH74NH
Posty: 4386
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn gru 14, 2020 4:03 pm

MISIEK72 pisze:Myślę, że szybką akcję zbiórkową należy przeprowadzić. Jestem pewien, że nikt z nas nie chciałby widzieć HKS w 3 lidze. Sensowna przejrzysta zbiórka na konkretny cel mająca pomóc w utrzymaniu Hutnika w 2 lidze.
Ja w zależności od formy i konkretnego przekazu akcji deklaruje 500-1000 zł. Nawet jeśli spadniemy to ze świadomością walki do ostatniej kropli krwi.


jak bedzie takie cos to ja również 500

dUfio
Posty: 9109
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn gru 14, 2020 9:58 pm


HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn gru 14, 2020 10:01 pm

Panowie, jest wstępny pomysł takiej zbiórki. Jak wszystko w ostatnim czasie chciałbym zrobić to maksymalnie profesjonalnie. W grudniu przygotowuje jeszcze jeden projekt dla kibiców, są też obecnie realizowane wysyłki upominków na święta. Zarząd ma dużo obowiązków po zakończonej rundzie, a do tego także spotkania przed świętami ze sponsorami.

Zapewne przygotowania do zbiórki ruszą zaraz po nowym roku, a sama zbiórka ruszy w drugiej połowie stycznia, więc każdy kto już deklaruje chęć wpłaty to proszę o schowanie pieniędzy przed żoną/kochanką i przytrzymanie ich do drugiej połowy stycznia.