Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pt paź 30, 2020 5:06 pm

Czyli Jodłowski jednak w pierwszej drużynie a nie rezerwy jak pisało 90minut

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt paź 30, 2020 5:55 pm

W rezerwach raczej mógłby się marnować... patrzą na jego CV

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt paź 30, 2020 6:00 pm

snuff pisze:Czyli Jodłowski jednak w pierwszej drużynie a nie rezerwy jak pisało 90minut


Pojawiło się i takie i takie info na 90minut.pl. dopóki jest ograniczenie wewnętrznych transferów pewnie sztab będzie musiał się zdecydować gdzie ma grać :D

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt paź 30, 2020 8:41 pm

Pojawiło się i takie i takie info na 90minut.pl. dopóki jest ograniczenie wewnętrznych transferów pewnie sztab będzie musiał się zdecydować gdzie ma grać Very Happy


Jak to ograniczenie się utrzyma to rezerwy lecha jak i śląska polecą z hukiem do 3 ligi :D

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt paź 30, 2020 8:44 pm

fan pisze:
Pojawiło się i takie i takie info na 90minut.pl. dopóki jest ograniczenie wewnętrznych transferów pewnie sztab będzie musiał się zdecydować gdzie ma grać Very Happy


Jak to ograniczenie się utrzyma to rezerwy lecha jak i śląska polecą z hukiem do 3 ligi :D


Być może ograniczenie dotyczy rezerw nie objętych badaniami od 3 ligi w dół. Skoro 1 i 2 są objęte testami w tych dwóch klubach to ich nie dotyczy. Choć brak jest jasnego komunikatu w tej sprawie.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » sob paź 31, 2020 2:43 pm

Górnik 2 Zabrze w 3 lidze grupa 3 - ma dziś podobno zrzuty z 1 drużyny z szerokiego składu

wichura91
Posty: 39
Rejestracja: sob mar 21, 2009 10:30 am

Postautor: wichura91 » ndz lis 01, 2020 10:12 am

Wie ktoś jak wyglada sytuacja z Czarnieckim? Kurkiem? I Zdebskim? Na jakim sa etapie powrotu na boisko?

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lis 04, 2020 4:13 pm

Kacper Jodłowski piłkarzem Hutnika. Dziś pomocnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 957
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » czw gru 17, 2020 7:05 pm

Już testujemy:

Dziś na Suchych Stawach odbył się sparing wewnętrzny pierwszej drużyny. "Żółci" pokonali "białych" 4-1. Wszystkie bramki dla zwycięzców strzelił Szymon Hajduk, bramkę dla pokonanych uzyskał zawodnik testowany.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw gru 17, 2020 9:07 pm

Coś mi umknęło mamy nowego trenera że testują nowych zawodników.

patrix

Postautor: patrix » czw gru 17, 2020 9:51 pm

HAMAS pisze:Coś mi umknęło mamy nowego trenera że testują nowych zawodników.

Nie, podejrzewam że za chwilę będzie oświadczenie zarządu że stary trener zostaje ponieważ nikt nie zamierza mu dziękować za pracę a prezes czeka nie wiem na co, chyba na samodzielną dymisję trenera która nigdy nie nastąpi.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw gru 17, 2020 10:10 pm

snuff pisze:Już testujemy:

Dziś na Suchych Stawach odbył się sparing wewnętrzny pierwszej drużyny. "Żółci" pokonali "białych" 4-1. Wszystkie bramki dla zwycięzców strzelił Szymon Hajduk, bramkę dla pokonanych uzyskał zawodnik testowany.


Czy Hajduk nie mogl grac tak w lidze?

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw gru 17, 2020 10:12 pm

Dzisiaj po 4 latach i 68 dniach poprowadziłem ostatni trening pierwszej drużyny Dumy Nowej Huty, z którą przebyłem długą, ale niezapomnianą drogę. Przeżyliśmy momenty trudne, zarówno pod względem sportowym jak i finansowym. Znacznie więcej było jednak tych szczęśliwych, które na zawsze będą zapisane w kartach historii klubu, jak i w mojej pamięci. Dla mnie jako trenera i jako człowieka był to piękny czas, w którym udało się osiągnąć wiele sukcesów. Zaczęło się od roku 2016, w którym uporządkowaliśmy wiele spraw, mających duży wpływ na dalsze funkcjonowanie klubu. Pod względem sportowym był to czas bardzo udany. W drugim sezonie uzyskaliśmy promocję do trzeciej ligi, następnie po kolejnych dwóch latach, awans na szczebel centralny, gdzie Hutnik był nieobecny prawie 20 lat. Do tego doszło zwycięstwo w wojewódzkim Pucharze Polski, które pozwoliło nam posmakować tego poziomu już w roku 2019. Jestem dumny, że mogłem przewodzić drużynie, która zrobiła tak wiele dla bliskiego mi klubu, mozolnie odbudowując dawną legendę. Oczywiście obecne okoliczności i wyniki pozostawią rysę w tej historii. Jednak jestem pewny, że z perspektywy czasu spoglądając na te lata, będzie można docenić to wszystko co się wydarzyło, bez względu na przebieg. W sporcie zawsze zdarzają się wzloty i upadki, które dotykały również nas, ale nigdy nie złamały całkowicie tego, co stworzyliśmy wspólnymi siłami.
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom, które również wkładały wiele serca w ten projekt. W pierwszej kolejności mojemu sztabowi, a przede wszystkim trenerowi Łukaszowi Kawie, który pracował ze mną najdłużej, dzieląc się swoją merytoryczną wiedzą oraz ambicją, której nigdy mu nie brakowało. Ponadto ogromne podziękowania należą się trenerowi Rafałowi Skórskiemu, który zawsze znakomicie podchodził do swojej pracy z bramkarzami. Trenerowi Piotrowi Gaździckiemu, który był z nami najkrócej, lecz jego pasja do piłki nożnej niejednokrotnie dostarczała nam energii do działania. Kierownikowi Maciejowi Zyskowi, bez którego ta drużyna nigdy nie byłaby taka sama oraz Łukaszowi Łojkowi, który był nieodłączną częścią zespołu, w świetny sposób wypełniając obowiązki fizjoterapeuty.
Ponadto wielkie podziękowania należą się zawodnikom, niektórzy przez cały ten okres byli oddani Hutnikowi, przechodząc z IV do II ligi. Dziękuję członkom zarządu klubu, którzy wspólnie ze mną z dużym poświęceniem starali się, by zbudować w klubie solidne fundamenty do dalszego funkcjonowania.
Dziękuję wiernym kibicom i tym wszystkim, którzy byli po naszej stronie i wspierali nas nie tylko w dobrych, ale przede wszystkim w trudnych momentach.
Na zakończenie chciałem życzyć powodzenia nowemu trenerowi. Mam nadzieję, że będzie mu dane tworzyć kolejne sukcesy klubu, który na to ogromnie zasługuje. Ja zawsze dawałem z siebie wszystko i wszelkie moje działania i decyzje były podejmowane dla dobra zespołu, klubu i całej społeczności Dumy Nowej Huty.
Był, będzie, jest!


fb Leszek Janiczak
pzdr Osiek

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw gru 17, 2020 10:20 pm

Napisana prawda .
Dziękuje trenerze za prace dla dobra Hutnika.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » czw gru 17, 2020 10:55 pm

Trenerze - DZIEKUJEMY!