Sezon 2020/21 - transfery, sparingi, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 30, 2021 5:18 pm

Hutnik Kraków: (I połowa) Dawid Smug - Tomasz Wojcinowicz, Piotr Stawarczyk, zawodnik testowany - Sebastian Olszewski, Kacper Jodłowski, Mateusz Gajda, Dawid Linca, Bartosz Tetych - Abdallah Hafez, Kamil Sobala. (II połowa) Adam Dul - Tomasz Jaklik, Mateusz Zając II, Łukasz Kędziora - Mateusz Ozimek, Filip Handzlik, Miłosz Drąg, Krzysztof Świątek, Piotr Zmorzyński - Kamil Bełczowski, Michał Kitliński.


Testowany zawodnik to obrońca z półwyspu iberyjskiego

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz sty 31, 2021 10:39 pm

Jak wygląda gra HKS-u? Jest jakiś progres ekipy Szydełki w porównaniu do ekipy Janiczaka?

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » śr lut 03, 2021 3:23 pm

Ta zbiórka coś słabo idzie, miało być wielkie poruszenie , jakoś tego nie czuć. Z drugiej strony pytanie na jakie cele, czy ten budżet się zamyka!?
Na treningach, na sparingach
Andrzej prezentowal sie znakomicie...

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr lut 03, 2021 3:34 pm

Może się jeszcze rozrusza. Ja np dopiero w 2 połowie lutego mogę wejść do gry. Swoją drogą to trzeba szarpać z tarczy dla klubów jak najwięcej się da.

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr lut 03, 2021 3:43 pm

Dziwne to jest,ta zbiorka na Motor to tylko słowne bajki były bo jak mozna w 3,4 dni miec zadeklarowanych na kwotę cos 20 tys
a w tydzien ? my mamy 1900 zł

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr lut 03, 2021 3:48 pm

Egipcjanin Sinue pisze:Ta zbiórka coś słabo idzie, miało być wielkie poruszenie , jakoś tego nie czuć. Z drugiej strony pytanie na jakie cele, czy ten budżet się zamyka!?

Miałem to pisać w innym temacie do HZA, nie wiem może mi się tylko tak wydaje ale uważam że są teraz słabo fanty dobrane, w "Przygotujmy ich" były dużo bardziej atrakcyjne np. za 250zł dostałem duże zdjęcie fajnie oprawione z podziękowaniami i autografami całej drużyny a teraz za 300zł jest plakat, magnez na lodówkę i 20wlepek :roll:

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw lut 04, 2021 12:17 am

wojo77 pisze:
Egipcjanin Sinue pisze:Ta zbiórka coś słabo idzie, miało być wielkie poruszenie , jakoś tego nie czuć. Z drugiej strony pytanie na jakie cele, czy ten budżet się zamyka!?

Miałem to pisać w innym temacie do HZA, nie wiem może mi się tylko tak wydaje ale uważam że są teraz słabo fanty dobrane, w "Przygotujmy ich" były dużo bardziej atrakcyjne np. za 250zł dostałem duże zdjęcie fajnie oprawione z podziękowaniami i autografami całej drużyny a teraz za 300zł jest plakat, magnez na lodówkę i 20wlepek :roll:


Watpie ,aby tu o fanty chodzilo. Przynajmniej byloby to dziwne ,aby nie pomoc w utrzymaniu, bo sie nie dostanie zdjecia. Chyba raczej konsekwencje tego co bylo w dniu i po meczu z Motorem. Choc oczywiscie chcialbym sie mylic i moze to ruszy po 10 lutego z kopyta
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw lut 04, 2021 7:52 am

1979 pisze:
wojo77 pisze:
Egipcjanin Sinue pisze:Ta zbiórka coś słabo idzie, miało być wielkie poruszenie , jakoś tego nie czuć. Z drugiej strony pytanie na jakie cele, czy ten budżet się zamyka!?

Miałem to pisać w innym temacie do HZA, nie wiem może mi się tylko tak wydaje ale uważam że są teraz słabo fanty dobrane, w "Przygotujmy ich" były dużo bardziej atrakcyjne np. za 250zł dostałem duże zdjęcie fajnie oprawione z podziękowaniami i autografami całej drużyny a teraz za 300zł jest plakat, magnez na lodówkę i 20wlepek :roll:


Watpie ,aby tu o fanty chodzilo. Przynajmniej byloby to dziwne ,aby nie pomoc w utrzymaniu, bo sie nie dostanie zdjecia. Chyba raczej konsekwencje tego co bylo w dniu i po meczu z Motorem. Choc oczywiscie chcialbym sie mylic i moze to ruszy po 10 lutego z kopyta

Wiadomo, że jest grupa osób blisko z Hutnikiem którzy płacą dla idei (w tym ja i pewnie Ty) i nie ważne są żadne fanty ale tu chodzi o to żeby trafić do szerszego grona, np. rodziców dzieciaków z Akademii którzy nie chodzą na każdy mecz, ja tego nie wiem ale zakłądam że płacą w większości te same osoby, patrząc na ilość wyświetleń filmów HTV zainteresowanie jest tylko wkładu w klub mało więc myślę że fanty jednak mają wpływ, jakby nie miały to po co je wogóle dawać ?

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw lut 04, 2021 8:46 am

nie chciałbym w żaden sposób dyskredytować pomysłu, bo jest ładnie zrealizowany i szczytny, ani tym bardziej zniechęcać do akcji, rozumiem że pieniądze potrzebne są tu i teraz,

ale osobiście to raczej w ograniczonej finansowo skali do niego przystąpię, bo szczerze mówiąc gadżety mnie nie zachęcają (chociaż pewnie są fajne) - pewnie dlatego że już mam pół domu "Hutnika", te droższe też średnio - bo na tyle dobrze znam drużynę że kolacja z chłopakami to dla mnie osobiście też nie jakiś "wow", na bieżącą działalność płace comiesięcznie składki - więc w jakimś ograniczonym stopniu wspieram obecne wzmocnienia

jedyna gratyfikacja dodatkowa jaka mnie interesuje i mogę za nią zapłacić ekstra to UTRZYMANIE, cel będzie zrealizowany - to Stowarzyszenie może liczyć na ekstra przelew ode mnie

MISIEK72
Posty: 1583
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw lut 04, 2021 11:55 am

Trochim blisko Hutnika czy tylko wymysły Podkarpacia live jak w przypadku Płonki?

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw lut 04, 2021 12:50 pm

MISIEK72 pisze:Trochim blisko Hutnika czy tylko wymysły Podkarpacia live jak w przypadku Płonki?

Zobaczymy, 1.02 rozwiązał kontrakt z KSZO z przyczyn osobistych.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw lut 04, 2021 1:43 pm

markow pisze:
MISIEK72 pisze:Trochim blisko Hutnika czy tylko wymysły Podkarpacia live jak w przypadku Płonki?

Zobaczymy, 1.02 rozwiązał kontrakt z KSZO z przyczyn osobistych.

Ale i w Sączu o nim marzą :wink: https://sadeczanin.info/sport/byly-sand ... #gsc.tab=0

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 04, 2021 5:33 pm

Tez bym w ogóle nie łączył akcji premii za punkty w Lublinie z ta obecną. Są zupełnie inne, inaczej skonstruowane. W przypadku Motoru ludzie chcieli zapłacić za jasno określony cel, konkretne niepowtarzalne emocje związane ze zwycięstwem Hutnika w medialnym meczu. Można gdybać jaka by była skuteczność deklaracji wpłat. Zakładanie ze "teraz ludzie nie płacą na nowa akcje to pewnie sciemniali ze dadzą za wygraną z Motorem" jest wg mnie nie fair wobec deklarujących. Będzie kiedyś taka akcja zakończona sukcesem pilkarskim to wtedy ocenimy.
Tym razem to swego rodzaju inwestycja na najbliższe pol roku. Efekt albo będzie, albo nie. Więc nie ma się co dziwić ze zainteresowanie jest mniejsze. Nie każdy może sobie moze pozwolić zeby tak po prostu dorzucić kasę na klub, zwłaszcza w tych czasach

Niemniej akcja ważna i potrzebna, jak każda tego typu na Hutniku. Z tego co prezes mowil w "zagietych" na wiosnę zagramy nieco vabanq, naginając nasz skromny budżet na drużynę. Zresztą to widać gołym okiem. Nie zaglądając wścibskim okiem na listę plac można założyć ze obecny trener to koszt większy niż poprzedni, odchodzący zawodnicy to jak narazie postacie jesienią najwyżej drugoplanowe, w ich miejsce sprowadzamy piłkarzy do 1 składu. Klub ewidentnie nie składa broni jeśli chodzi o walkę o utrzymanie

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lut 05, 2021 5:10 pm

Jest jutro sparing?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 05, 2021 5:20 pm

Jutro o 13 sparing Hutnika z Zaglebiem Sosnowiec. Mecz odbędzie się na bocznym boisku "bez udziału kibiców", ale warto wybrać się tego dnia na spacer na Suche Stawy "poszukać wiosny" i przy okazji... wesprzeć klub.

Wróble cwierkają, że nikt nie zmarznie i nie zgłodnieje 🌭🫖☕🍯