GKS Katowice - Hutnik Kraków 6.03.2021 g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » pn mar 08, 2021 4:56 pm

lucero pisze:Po tym co uslyszec mozna było od naszego obecnego drugiego trenera w zagetych na Hutniku to wydaje sie, iz takiego sztabu to jeszcze nie mielismy....

Zwyciezcow sie nie sadzi, ale moim okiem ten Kacper Jodlowski to odstawał od reszty trzy razy, chociaż moze to takie wrazenie nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia


Miałem podobne wrażenie. Jodłowski mimo tego, że wszedł w 2. połowie strasznie ociężały. O tempo wolniej od pozostałych.
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pn mar 08, 2021 10:01 pm

2 pytania. Ktory z naszych podawal glowa przy golu Sobali i ktory z naszej lawki rezerwowych, po tym golu pierwszy dobiegl do cieszacych sie pilkarzy? :D

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn mar 08, 2021 10:11 pm

Winnetou pisze:2 pytania. Ktory z naszych podawal glowa przy golu Sobali i ktory z naszej lawki rezerwowych, po tym golu pierwszy dobiegl do cieszacych sie pilkarzy? :D


Dobiegł Jaklik , a asysta 2 stopnia z fikolkiem hmmm czyżby Jodłowski


Edit. Sorry Jsklik z boiska a z ławki hmmm

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn mar 08, 2021 11:49 pm

O wątku czysto piłkarskim zostało już wszystko powiedziane a ja się na gorąco wolałem nie wpisywać, bo się sam podjarałem jak nastolatka.Ale jako ciekawostkę to powiem Wam że pokazałem kolegom z pracy kupon z STS-u za 50 zł a tam był mecz Hutnika podbity Bayernem .Już chodzą legendy, że gumiory(w sensie kibice i przecieki) mają układy z bukmacherami. Nawet to zabawne, bo ktoś nieinteresujący się sednem tematu a pozycją w tabeli jest pewny spisku. A mnie fantazja pijacka poniosła i zagrałem. Wygrałem i nalezę do mafii.
Teraz poważnie.Brawo chłopaki i dziękuje. :P
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt mar 09, 2021 8:23 am

dUfio pisze:
Winnetou pisze:2 pytania. Ktory z naszych podawal glowa przy golu Sobali i ktory z naszej lawki rezerwowych, po tym golu pierwszy dobiegl do cieszacych sie pilkarzy? :D


Dobiegł Jaklik , a asysta 2 stopnia z fikolkiem hmmm czyżby Jodłowski


Edit. Sorry Jsklik z boiska a z ławki hmmm

Mi się wydaje że z ławki biegł trener bramkarzy i Tetych.

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt mar 09, 2021 9:56 am

centrum nh pisze:
dUfio pisze:
Winnetou pisze:2 pytania. Ktory z naszych podawal glowa przy golu Sobali i ktory z naszej lawki rezerwowych, po tym golu pierwszy dobiegl do cieszacych sie pilkarzy? :D


Dobiegł Jaklik , a asysta 2 stopnia z fikolkiem hmmm czyżby Jodłowski


Edit. Sorry Jsklik z boiska a z ławki hmmm

Mi się wydaje że z ławki biegł trener bramkarzy i Tetych.

Tetych ma wygolone boki włosów a tam widać całą czuprynę :lol: moja rozkimina to Linca :wink:

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » wt mar 09, 2021 10:28 am

SopL pisze:
lucero pisze:
Zwyciezcow sie nie sadzi, ale moim okiem ten Kacper Jodlowski to odstawał od reszty trzy razy, chociaż moze to takie wrazenie nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia


Miałem podobne wrażenie. Jodłowski mimo tego, że wszedł w 2. połowie strasznie ociężały. O tempo wolniej od pozostałych.


a to nie on sprowokował bramkę Sobali?

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » wt mar 09, 2021 1:42 pm

tomabon pisze:
SopL pisze:
lucero pisze:
Zwyciezcow sie nie sadzi, ale moim okiem ten Kacper Jodlowski to odstawał od reszty trzy razy, chociaż moze to takie wrazenie nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia


Miałem podobne wrażenie. Jodłowski mimo tego, że wszedł w 2. połowie strasznie ociężały. O tempo wolniej od pozostałych.


a to nie on sprowokował bramkę Sobali?


On, on... jak dobiegł to było ok :) Walkę narożniku na czas też widzę na plus.
Niemniej jego gra wyglądała jakby na granicy spóźnienia.
akość gry ok, motoryka - nie jestem przekonany.
Wiem, że Kacper nie jest typem sprintera, ale liczę, że dołączy pod tym względem do kolegów w środku pola. Względem Lincy, którego zastąpił - spora różnica.
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt mar 09, 2021 2:59 pm

PITROL pisze:O wątku czysto piłkarskim zostało już wszystko powiedziane a ja się na gorąco wolałem nie wpisywać, bo się sam podjarałem jak nastolatka.Ale jako ciekawostkę to powiem Wam że pokazałem kolegom z pracy kupon z STS-u za 50 zł a tam był mecz Hutnika podbity Bayernem .Już chodzą legendy, że gumiory(w sensie kibice i przecieki) mają układy z bukmacherami. Nawet to zabawne, bo ktoś nieinteresujący się sednem tematu a pozycją w tabeli jest pewny spisku. A mnie fantazja pijacka poniosła i zagrałem. Wygrałem i nalezę do mafii.
Teraz poważnie.Brawo chłopaki i dziękuje. :P



Dość rozsądny jak na 90minut.pl komentarz w tym aspekcie

Astalavist - 7 marca 2021, 22:25:11 - *.centertel.pl
Widzę wysyp dzbanów. Najbogatszy klub w lidze sprzedał mecz najbiedniejszemu ? Jakiś kiepski żart.
Zawodnicy GKS ponoć niektórzy po 40 k miesięcznie zarabiają obstawili u bukmachera? By to miało sens musieliby zainwestować przynajmniej po 10 k na głowę. Czyli cała kadra plus cały sztab pewnie ze 40 osób czyli jakieś 400 k.
Idź dzbanie jeden z drugim i zainwestuj w naziemnych czy internetowych tyle kasy na jeden mecz. Zobaczymy jak szybko ci zablokują czy zrobią limity.
Bukmacherzy posypali kasy by zarobić na masówkach ma ten mecz??? Już widzę te tłumy co grały na GKS w całej Europie.
Pewnie trzeba by za fixing zapłacić z 300-500 k. Pewnie nawet tyle wpływów nie było na ten mecz przez cały weekend. Proponuje rozpęd i kaloryfer.
Jeszcze niejedna drużyna połamie sobie zęby na 3-5-2 Hutnika.

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt mar 09, 2021 7:41 pm

https://www.youtube.com/watch?v=fH_5SRtuRK8

Łączy nas piłka pokaże nasz niedzielny mecz z Lechem

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » śr mar 10, 2021 9:58 pm

dUfio pisze:
pawcio pisze:ale ile tak naprawdę mieliśmy z Niego pożytku? Częściej drużynę osłabiał niż faktycznie dał jakąś wyrazna korzyść.


Jakims fanem Hafeza na pewno nie jestem, a nawet zaluje ze nie udało się go opylic w zimie, choć opcje byly za wysokie jak na nas sumy (rekord nh2010 bylby na pewno). Natomiast suche liczby:
2 gole i tu zależy od źródła 4 lub 5 asyst, czyli w klasyfikacji kanadyjskiej 2 miejsce za Świętym (6+2) lub ex aequo z Kielisiem (3+3). Czyli chcąc nie chcąc ważny element naszej ofensywy do tej pory. Oczywiście wszystko okraszone 7 kartkami jesienią, które spowodowały jedną pauze


I tak i nie - bo moim zdaniem napastnika rozlicza się głównie z bramek. (Zawsze uważałem klasyfikację kanadyjską za jakiś dziwny twór). A jeśli chodzi właśnie o bramki - Hafez strzelił 2 grając 1044 minuty (za 90 minut). A taki Sobala, żeby strzelić też 2 bramki potrzebował 694 minut.
A poza bramkami - zebrał najwięcej (7) zółtych kartek w drużynie - nawet obrońcy tyle nie mają, choć minut uzbbierali więcej. Do tego 2 czerwone, a żaden nasz piłkarz czerwieni nie dostał ani jednej... Podsumowując, też uważam że szkoda że go nie puścili, jeśli mogli za dobrą kasę ;)

bn pisze:Według mnie to klub się powinien odwołać od tej czerwonej kartki. Oglądnąłem nagranie kilka razy i nie widzę tam żadnego plucia. Że niby jak siedział, to mu but opluł? Bądźmy poważni. Raczej powiedziałbym, że odpuszczona została presja na sędziego, żeby gieksiak dostał czerwień za odepchnięcie.


Obawiam się, że to nie ma sensu - nawet na naszej stronie w relacji z meczu jest napisane "Nieprzepisowo powstrzymywany Hafez dał się sprowokować w skutek czego obejrzał w pełni zasłużoną czerwoną kartkę"

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr mar 10, 2021 10:22 pm

Zakończmy ten rozdział teraz mecz z Lechem, a Hafezik jeszcze nie raz nam pomoże w utrzymaniu