Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 10.03.2021 g. 14:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 12, 2021 8:49 pm

JOK_NH pisze:
fan pisze:
Cieszę się, że nie oglądałem tej transmisji za hajs, bo jak słyszę tych drących ryja jeden przez drugiego nazwijmy to "komentatorów", to mnie chuj strzela. Weźcie to ogarnijcie, bo to jest żenada.


Chłopie ogarnij się... komentarze bardzo znośne - w porównaniu do innych wyjazdowych meczów Hutnika gdzie komentatorzy są tak stronniczy, że aż się kiepsko to słucha - i nie od dziś wiadomo, że Maciek jest sympatykiem naszego klubu więc nie wiem o co ci chodzi...


Mi chodzi o techniczną formę tego po prostu. Przy bramkach ciężko się tego słucha moim zdaniem i tyle. Reszty mi tam nie musisz tłumaczyć.
P.S. Mimo wszystko jednak wolę zza płotu oglądać. :D



Chyba problem wrzeszczących/ziewających komentatorów się rozwiązał bo jeśli dobrze interpretuję komunikaty to prawa do transmisji przejął ewinner i poza meczami w tvp i na yt łpn transmisje będą tylko na ich aplikacji bez żadnego komentarza. Czyli telewizje klubowe, cfsport itd tracą możliwość transmisji. Czy coś pokręciłem?


ksh72 w temacie Ostróda pisze:Ku pokrzepieniu serc napiszę że jeśli pierwsi tracimy bramkę ( a tak było 11 x) to zawsze przegrywamy ....



Jeszcze ta klątwa tego sezonu przelamana.
Malo tego, po raz pierwszy w tym sezonie... doprowadziliśmy do remisu tracac pierwsi gola choćby na chwilę :D
A stan meczu wyrównaliśmy raz, z Grudziądzem, za to dwa razy dostaliśmy w leb prowadząc

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt mar 12, 2021 9:44 pm

dUfio pisze:
JOK_NH pisze:
fan pisze:
Cieszę się, że nie oglądałem tej transmisji za hajs, bo jak słyszę tych drących ryja jeden przez drugiego nazwijmy to "komentatorów", to mnie chuj strzela. Weźcie to ogarnijcie, bo to jest żenada.


Chłopie ogarnij się... komentarze bardzo znośne - w porównaniu do innych wyjazdowych meczów Hutnika gdzie komentatorzy są tak stronniczy, że aż się kiepsko to słucha - i nie od dziś wiadomo, że Maciek jest sympatykiem naszego klubu więc nie wiem o co ci chodzi...


Mi chodzi o techniczną formę tego po prostu. Przy bramkach ciężko się tego słucha moim zdaniem i tyle. Reszty mi tam nie musisz tłumaczyć.
P.S. Mimo wszystko jednak wolę zza płotu oglądać. :D



Chyba problem wrzeszczących/ziewających komentatorów się rozwiązał bo jeśli dobrze interpretuję komunikaty to prawa do transmisji przejął ewinner i poza meczami w tvp i na yt łpn transmisje będą tylko na ich aplikacji bez żadnego komentarza. Czyli telewizje klubowe, cfsport itd tracą możliwość transmisji. Czy coś pokręciłem?

Skoro na ewinner jest za darmo to nawet jeśli by mogły transmitować tv klubowe to dadzą sobie spokój bo zysk marny. Ogladałem dziś kawałek Chojnic na ewinner to nawet mikrofony są wyłączone i nie słychać jak w piłkę kopią, darcia ryja trenerów, darcia ryja kibiców z za ogrodzenia 😉 - szczerze wolałbym płacić i słuchać jakiegokolwiek komentarza gdzie przynajmniej jest otoczka meczowa i wiecej emocji, tu jest niema cisza i chyba nawet nie ma powtórek 😕

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt mar 12, 2021 10:00 pm

Nie dało się oglądać Chojnic z Grudziądzem na windowsie.
Transmisje są tylko w aplikacji na android i ios.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 12, 2021 10:28 pm

wojo77 pisze:
dUfio pisze:
JOK_NH pisze:
fan pisze:
Cieszę się, że nie oglądałem tej transmisji za hajs, bo jak słyszę tych drących ryja jeden przez drugiego nazwijmy to "komentatorów", to mnie chuj strzela. Weźcie to ogarnijcie, bo to jest żenada.


Chłopie ogarnij się... komentarze bardzo znośne - w porównaniu do innych wyjazdowych meczów Hutnika gdzie komentatorzy są tak stronniczy, że aż się kiepsko to słucha - i nie od dziś wiadomo, że Maciek jest sympatykiem naszego klubu więc nie wiem o co ci chodzi...


Mi chodzi o techniczną formę tego po prostu. Przy bramkach ciężko się tego słucha moim zdaniem i tyle. Reszty mi tam nie musisz tłumaczyć.
P.S. Mimo wszystko jednak wolę zza płotu oglądać. :D



Chyba problem wrzeszczących/ziewających komentatorów się rozwiązał bo jeśli dobrze interpretuję komunikaty to prawa do transmisji przejął ewinner i poza meczami w tvp i na yt łpn transmisje będą tylko na ich aplikacji bez żadnego komentarza. Czyli telewizje klubowe, cfsport itd tracą możliwość transmisji. Czy coś pokręciłem?

Skoro na ewinner jest za darmo to nawet jeśli by mogły transmitować tv klubowe to dadzą sobie spokój bo zysk marny. Ogladałem dziś kawałek Chojnic na ewinner to nawet mikrofony są wyłączone i nie słychać jak w piłkę kopią, darcia ryja trenerów, darcia ryja kibiców z za ogrodzenia 😉 - szczerze wolałbym płacić i słuchać jakiegokolwiek komentarza gdzie przynajmniej jest otoczka meczowa i wiecej emocji, tu jest niema cisza i chyba nawet nie ma powtórek 😕


Gdzieś chyba nawet tu ktoś pisal ze kluby mają obowiązek nagrywania meczów i dostarczania nagrań do pzpn, i transmisje sa niejako skutkiem ubocznym tego obowiązku, bo kluby mają okazję odrobić nieco (albo i z nawiązka) koszty realizacji.
Jeśli to co będzie "produkować" ewinner styknie pzpnowi to faktycznie nie ma co liczyć ze ktos się będzie w to bawil.
Jak nie trawiłem oglądania meczów w necie, tak takie transmisje na komórce bez głosu to już totalny szajs będzie. Zostaje plot i ew flaahscore, bo szybko w tvp naszego wyjazdowego meczy raczej nie będzie