Koszulka "NOWA HUTA HOOLIGANS"

Kupię, sprzedam, zamienię - PAMIĄTKI PIŁKARSKIE

Moderatorzy: dUfio, Gadżety NH2010

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Koszulka "NOWA HUTA HOOLIGANS"

Postautor: Troublemaker » czw kwie 14, 2005 11:22 am

Poszukuję koszulki "Nowa Huta Hooligans" ( z tyłu napis Hutnik Kraków ).
Chętnie ją odkupię, bądż wymienię na inne pamiątki ( m.in. szale ).
Zależy mi na "w miarę dobrym" 8) stanie tej koszulki... :P Czekam na propozycje.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » czw kwie 14, 2005 2:56 pm

Na Tomexie chyba jeszcze jest ostatnia :D tylko zapytaj babki w budce o nią :wink:
Hutnik

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw kwie 14, 2005 3:20 pm

Lukasz_HKS pisze:Na Tomexie chyba jeszcze jest ostatnia :D tylko zapytaj babki w budce o nią :wink:


Dzięki!!!
Jeżeli możesz to napisz, czy tą koszulkę mogę nabyć przy tym stoisku z szalikami i gadżetami dla kibiców? Nie orientuję się niestety dokładnie, o które stoisko Ci chodzi...
Z góry dzięki!!!
POZDRO!!!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » czw kwie 14, 2005 3:25 pm

Tak, głownym wejściem prosto 20 metrów, potem w prawo 10 i to tam :D
Hutnik

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » czw kwie 14, 2005 3:31 pm

To wygląda jak opis drogi do skarbu :lol:
Najpierw wejdziesz główną bramą. Potem po 20 krokach powinieneś spotkać bezzębną wiedźme. Skręć w lewo. Jeżeli wiedźmy nie będzie tzn że dziś nie pracuje i tak skręc w lewo. Przejdź 10 kroków i pod wielką palmą (stoi w doniczce obok budki z hamburgerami) będziesz miał na ziemi taki krzyżyka namalowany. Porzycz z pobliskiego stoiska łopate i wykop sobie tak upragnioną koszulkę ( która będzie się znajdować w skrzyni ze złotem ale kogo by to obchodziło) :lol:

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw kwie 14, 2005 3:33 pm

Lukasz_HKS pisze:Tak, głownym wejściem prosto 20 metrów, potem w prawo 10 i to tam :D


Jeszcze raz Ci dziękuję!!!
Pozdrawiam!!!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » czw kwie 14, 2005 3:34 pm

Nie w szkrzyni ze złotem tylko na zapleczu tej budki (czyt. w środku) pomiędzy innymi gadżetami. Tam przynajmniej była bo niewiem czy jeszcze jest bo niepytałem w sobote :wink: Nie musisz dziękować Trouble :wink:
Hutnik

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » czw kwie 14, 2005 11:54 pm

A nie wiecie przypadkiem po ile jest ta koszulka i czy jeszcze będą te koszulki ??
Obrazek

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw kwie 21, 2005 10:34 am

Czyli mam rozumieć, że nikt się nie chce pozbywać tej koszulki... :roll: Cóż mówi się trudno... Będę się musiał zadowolić T-shirtem zamawianym przez A.C.A.B...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 21, 2005 10:44 am

Troublemaker pisze: Cóż mówi się trudno... Będę się musiał zadowolić T-shirtem zamawianym przez A.C.A.B...


ales Ty łaskawy :roll: hyhy

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw kwie 21, 2005 11:02 am

dUfio pisze:
Troublemaker pisze: Cóż mówi się trudno... Będę się musiał zadowolić T-shirtem zamawianym przez A.C.A.B...


ales Ty łaskawy :roll: hyhy


Mylisz się! To nie kwestia łaski tylko pogodzenia się z losem...Bardzo zależało mi na tej koszulce...ale w kwestii nabywania pamiątek Hutnika ( w przeciwieństwie do osób na stałe zamieszkałych w NH ) mam troszkę utrudnione zadanie...
Więc zamiast szydzić pomógłbyś mi znałeżć osobę chętną na sprzedaż tej koszulki :lol: 8) :wink:

Pozdro!!!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 21, 2005 11:05 am

Troublemaker pisze:
dUfio pisze:
Troublemaker pisze: Cóż mówi się trudno... Będę się musiał zadowolić T-shirtem zamawianym przez A.C.A.B...


ales Ty łaskawy :roll: hyhy


Mylisz się! To nie kwestia łaski tylko pogodzenia się z losem...Bardzo zależało mi na tej koszulce...ale w kwestii nabywania pamiątek Hutnika ( w przeciwieństwie do osób na stałe zamieszkałych w NH ) mam troszkę utrudnione zadanie...
Więc zamiast szydzić pomógłbyś mi znałeżć osobę chętną na sprzedaż tej koszulki :lol: 8) :wink:

Pozdro!!!


hmm znam pare osób co posiadają moge spytac, ale nie sądze by sprzedały bo są bardzo przywiazane do swoich koszulek

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw kwie 21, 2005 11:09 am

Z góry dzięki!
Ja też byłbym do niej przywiązany gdybym ją posiadał 8) więc mam nadzieję, że rozumiesz fakt, iż koszulki zamawiane przez ACAB-a traktuje jako swoiste wyjście rezerwowe.

Pozdro!!!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » pt kwie 22, 2005 9:38 am

GieDeeF nie dziw sie to kwestia gustu mi tez te koszulki podobaja sie w choooj bardziej od projektu tych nowych..... zobaczymy jeszcze jak wyjda gotowe..... ale te Nowa Huta Hooligans sa zajebiste !!

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt kwie 22, 2005 9:52 am

ŁukaszGT'02 pisze:GieDeeF nie dziw sie to kwestia gustu mi tez te koszulki podobaja sie w choooj bardziej od projektu tych nowych..... zobaczymy jeszcze jak wyjda gotowe..... ale te Nowa Huta Hooligans sa zajebiste !!


wiadomo że to kwestia gustu, że nie kazdemu się te koszulki spodobają, czasem nawet krytyka jest wskazana, tylko mnie zdziwiło że Trouble sie "zmusza" do kupienia tych 1950 jesli mu sie nie podobają