Hutnik Kraków-Pogoń Siedlce pon. 22.03.2021 15 00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

KORPIK
Posty: 176
Rejestracja: pt kwie 13, 2012 3:55 pm

Hutnicy - transmisja Siedlce

Postautor: KORPIK » pn mar 22, 2021 4:55 pm

Brawo Panowie i brawo kibice. Mecz bardzo znaczący dla obrony 2 ligi. Kolejne 4 mecze liczę na 10 pkt i byłoby dobrze do końca sezonu !!!! BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! HKS !!!!

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn mar 22, 2021 5:01 pm

sikorek_nh pisze:Powinien byc karny w druga strone, ale cale szczescie prowadzimy 2:0.


wiemy już że jesteś (byłeś) sędzią, ale w tym momencie mnie rozśmieszyłeś

:D :D

komentatorzy to jakiś żart.
W pierwszej połowie strasznie sędzia (niby) krzywdził Pogoń, ale bardziej rozbawiło mnie chwalenie Hutnika po zdobytej bramce. Jak to niby zdominowaliśmy mecz :).
No bo przecież jak komentator widzi 1-0 to ci z 1 muszą byc lepsi :)

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 567
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn mar 22, 2021 5:10 pm

Kędziora niech się ogarnie,bo za to co zrobił chwilę przed golem dla Pogoni powinien wylecieć z czerwoną kartką(atak dwoma nogami na zawodnika).Chyba sam miał świadomość że zawalił,bo leżał dobrą minutę na boisku.

A Hafez niech wynajmie pannę,która mu pokaże jak się biega na szpilkach :lol:
Mimo że sporo zrobił,to dwa razy sam się przewrócił(to już nie pierwszy taki mecz)szczególnie szkoda sytuacji,gdzie wychodził 1 na 1 z bramkarzem.Złe kołki do butów dobiera,czy o co chodzi?

Najważniejsze,że dopisaliśmy 3 punkty.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn mar 22, 2021 5:11 pm

Rybak pisze:
Qlawy pisze:Kitlinski kryminał. Byłoby po meczu

Nie wiem co Szydełku w nim widzi poza tą grą tyłem do bramki.
Byle by strzelał, nie będę się czepiał 🙂


Kitlińskiego piłka ewidentnie szuka. Ale gdyby miał taką skuteczność jak powinien to raczej nie grał by teraz u nas tylko troszkę wyżej.


pawcio pisze:A nowy bramkarz jak tam? Pewny, niepewny? Wykazał się jakoś czy nie miał okazji?


miał jedna okazję się wykazać i się wykazał. Przy bramce (oglądałem repleya) chyba nie miał szans.
Poza tym z dwie pewne interwencje przy dośrodkowaniach.



ps. ostatnich 15 min. prawie nie widziałem

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn mar 22, 2021 5:13 pm

FenRiR pisze:Kędziora niech się ogarnie,bo za to co zrobił chwilę przed golem dla Pogoni powinien wylecieć z czerwoną kartką(atak dwoma nogami na zawodnika).Chyba sam miał świadomość że zawalił,bo leżał dobrą minutę na boisku.

A Hafez niech wynajmie pannę,która mu pokaże jak się biega na szpilkach :lol:
Mimo że sporo zrobił,to dwa razy sam się przewrócił(to już nie pierwszy taki mecz)szczególnie szkoda sytuacji,gdzie wychodził 1 na 1 z bramkarzem.Złe kołki do butów dobiera,czy o co chodzi?

Najważniejsze,że dopisaliśmy 3 punkty.

wg mnie Hafez graczem meczu, a Kędziorę to p. Szydełko powinien już wcześniej zmienić bo się prosił o kolejną kartkę.

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » pn mar 22, 2021 5:26 pm

ksh72 pisze:
FenRiR pisze:Kędziora niech się ogarnie,bo za to co zrobił chwilę przed golem dla Pogoni powinien wylecieć z czerwoną kartką(atak dwoma nogami na zawodnika).Chyba sam miał świadomość że zawalił,bo leżał dobrą minutę na boisku.

A Hafez niech wynajmie pannę,która mu pokaże jak się biega na szpilkach :lol:
Mimo że sporo zrobił,to dwa razy sam się przewrócił(to już nie pierwszy taki mecz)szczególnie szkoda sytuacji,gdzie wychodził 1 na 1 z bramkarzem.Złe kołki do butów dobiera,czy o co chodzi?

Najważniejsze,że dopisaliśmy 3 punkty.

wg mnie Hafez graczem meczu, a Kędziorę to p. Szydełko powinien już wcześniej zmienić bo się prosił o kartkę.

Tez tak uważam, dobry mecz Bernala. Kolejny słaby mecz Krzyśka, pytanie czy jest bez formy czy nie leży mu 3-5-1 gdzie gra bardziej defensywnie.
Ostatnio zmieniony pn mar 22, 2021 5:35 pm przez Rybak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 567
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn mar 22, 2021 5:27 pm

Hafez zrobił sporo dobrego dzisiaj,i nie umniejszam jego wkładu.Ale faktycznie,trochę za często traci równowagę bez kontaktu z rywalem.

Właśnie,Bernal jako defensywny pomocnik też się sprawdził.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn mar 22, 2021 5:35 pm

Panowie a jak zagrał Leszczu w bramce?

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn mar 22, 2021 5:37 pm

Źle ustawił mur przy bramce

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » pn mar 22, 2021 5:39 pm

centrum nh pisze:Panowie a jak zagrał Leszczu w bramce?

Ciężko powiedzieć. Wyciągnął jeden groźny strzał, przy bramce raczej beż szans. Kilka dobrych chwytów po wrzutkach, i lekki babol przy wyjściu z bramki i wybicie głową. Następne mecze na pewno powiedzą nam coś więcej.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 567
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn mar 22, 2021 5:41 pm

W pierwszej połowie,kompletnie bezrobotny.Wyłapał może 2-3 anemiczne wrzutki.W drugiej ładnie wyciągnął uderzenie przy słupku.Strzał z rzutu wolnego z 16-18 metrów po którym padł gol.Czy miał szansę,ciężko ocenić(z mojej perspektywy)później nie wiem,bo przestałem oglądać.
Ostatnio zmieniony pn mar 22, 2021 5:42 pm przez FenRiR, łącznie zmieniany 1 raz.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pn mar 22, 2021 5:41 pm

Nowy bramkarz przez większość meczu bezrobotny, trudno ocenić.
Ważne 3 punkty i dobry nastrój przed wyjazdem.
Ale marnowanie takich setek do pustaka to jest niepojęte. Potem nerwy, przypadek i można stracić wygraną jak ze Stalą... Hafez dzisiaj najlepszy. Brawo.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn mar 22, 2021 6:14 pm

Kurwa końcówkę myślałem, że się wykończę nerwowo :D

1 połowa dawno takiej dominacji Hutnika nie było, posiadanie piłki lepiej niż Barca tylko jeśli my się mamy utrzymać to muszą poprawić skuteczność bo w zasadzie po 1 połowie powinno być 3/4 - 0 i po meczu a tak to każdy widzi jak to przy dużym niefarcie mogło się skończyć...

W drugiej połowie gra siadła, ale to chyba przez to, że 1 połowa kosztowała sporo sił i to się musiało odbić szczególnie mając sporo meczów co 3-4 dni

Bramkarz pewny godnie zastąpił Dawida wyciągnął nieprzyjemną piłkę przy słupku... czy mógł lepiej ustawić mur przy bramce no cóż nie mnie oceniać...

Najważniejsze, że są jakże ważne kolejne 3 punkty bo nie wyobrażam sobie jakby mogła paść psycha jeśli mecz skończyłby się remisem i jaki stres byłby w sobotę w Grudziądzu...

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn mar 22, 2021 6:14 pm

Hafez w przodzie robi robote, co do Kitlińskiego to mimo niewykorzystanej setki to jednak dał nam wygraną bo przynajmniej oddaje strzały i coś wpada. Pozatym umie przytrzymać piłke. Wojcinowicz ładnie czyścił wszystko, Bernal też fajnie wypadł umie dograć, rzucić piłke na napastników i oddaje strzały z dystansu. Zastanawiałem się tylko czy Zmorzyński i Ozimek wytrzymają takie zapierdalanie od lini do lini co mecz bo trener ich nie zmienia a gramy co pare dni szacun dla nich bo widać że się starają. Leszczyński widać że nie panikuje, pozatym zachowywał się odpowiedzialnie i wydłużał czas pod koniec spotkania :lol: Jedną wyciągnał po której mógł być gol. A przy stracie bramki było ciężko to wyciągnąć bo strzał był z bliskiej odgległości i dosyć silny. Ważne że jest zwycięstwo :D i psychiczne podbudowanie przed kolejnymi spotkaniami.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 22, 2021 6:23 pm

Widzę że podstawy htmla przerosły kosztowny marketing i zaniechano uzupełniania na bieżąco kartek na stronie w zakładce ROZGRYWKI a szkoda...

Więc informacyjnie:
OZIMEK 4 kartka pauza w Grudziądzu.
KĘDZIORA 6
ZMORZYNSKI 1.