Hutnik Kraków-Pogoń Siedlce pon. 22.03.2021 15 00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn mar 22, 2021 6:28 pm

zwycięstwo w pełni zasłużone, ale oczywiście nie obyło się bez nerwówki, mimo, ze mecz mielismy pod kontrolą przez 80 minut..

1 polowa to kopia ze Stali, mnóstwo sytuacji, na szczęście tym razem coś wpadło. Zdumiewające ze Kitliński strzela stosunkowo niełatwe gole a marnuje takie pustaki. Ale zgodze sie, ze pilka go szuka, taki typowy, chimeryczny napastnik, którego dawno nie mielismy, i który jest nam niezbedny i dobrze uzupelnia sie z Hafezem.

2 ogladalem zza plotu, skad widac mniej, no ale ewidentnie duzo slabsza, bez sytuacji.

Siedlce rzadkie strasznie, pewnie wplyw na to mialy wirusy, kwarantanny itd, ale to nie nasz problem. A i tak mogli ugrac punkt. Niestety, w tej lidze mimo gola na 2:0 na 20-pare minut przed koncem nikt nie odpuszcza. W nizszych ligach by juz bylo po meczu, ale tu ograne chlopy, wybiegane cisna do konca wiedzac ze wszystko sie moze zdarzyc.

nowy bramkarz spoko, dosc pewny, przy golu moze i nie mial szans, ale chyba sam sobie tej szansy nie stworzyl stajac zbyt blisko srodka, a przeciez jedna strone mu oslanial mur z krokodylkiem. ta sytuacja z glowka tez troche niepewna, ale chyba bardziej tam obroncy mogli wyczyscic. Ale sa podstawy by myslec, ze pozar poki co zostal wygaszony na tej pozycji

7 punktów w 5 meczach, z czego 2 z czolowka, 2 z druzynami z srodka i 1 z druzyna z dolu, ale bardzo umowna (Lech), to dorobek mimo bardzo bolesnych porazek dosc przyzwoity. Gramy dalej. Wszystko w naszych nogach. Let's rumble

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn mar 22, 2021 6:38 pm

3 punkty są i to jest najważniejsze.

Dobra postawa 70 minut . ... Brawo wygrana zasłużona.

Skuteczność???;kitlinski już powinien mieć 6 goli w tej rundzie + pudło Stolarczyka ;(

Komentarz? Płacimy 15 zł na komentarz domowy Hutnika a obaj żeby nie powiedzieć za dużo nie dość że nie są obiektywni to mocno kibicują gościom .... WTF? Tego nie da się słuchać. Już bym wolał bez komentarza oglądać.

Ważne że są 3 punkty i tylko to się liczy.

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn mar 22, 2021 6:44 pm

Co do bramkarza to napewno w porównaniu do Smuga gra nogą do poprawy, inna sprawa że Dawid gra nogami świetnie i trudno bedzie mu dorównać. Dobrze że wrócił Hafez bo jak widać daje jakość, reszta została już napisana. Teraz odpocząć i powtórzyć na wyjeździe grę jak z Katowicami 😉

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 22, 2021 6:46 pm

KĘDZIORA jednak ma 5 kartek
Mamy 4 podstawowych piłkarzy zagrozonych pauzą!
Drukarze z gwizdkiem na bank to będą wiedzieć.

DRĄG 8
STAWARCZYK 7
HAFEZ 7
OLSZEWSKI 6
KĘDZIORA 5
OZIMEK 4 (teraz pauza będzie)
LINCA 4
JAKLIK 3
WOJCINOWICZ 3
ŚWIĄTEK 3
SOBALA 2
KIELIŚ 2
TETYCH 2
SMUG (br) 1
ZMORZYNSKI 1
JODŁOWSKI 1

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pn mar 22, 2021 6:50 pm

ksh72 pisze:
sikorek_nh pisze:Powinien byc karny w druga strone, ale cale szczescie prowadzimy 2:0.


wiemy już że jesteś (byłeś) sędzią, ale w tym momencie mnie rozśmieszyłeś


Jestem nadal, tylko,ze a USA.

Co do karnego to popatrz jaka jest tendencja obecnie w pilce. To juz nie te czasy co 10 lat temu. Pchniecie lokciem w plecy = bezdyskusyjny karny. Setki szkolen I klipow widzialem w ostatnim roku I trudno mi tu nawet dyskutowac.
Hutnik 1950 KRAKÓW.

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn mar 22, 2021 6:54 pm

Poczekajmy na skrót i już na spokojnie ocenimy bez emocji, pierwsze co widziałem to karnego nie było,
Ale nie mam pewności co do do spalonego czy był czy nie

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 22, 2021 6:54 pm

Widać już któryś raz że nie mamy ławki.
Jodłowski to nieporozumienie.
Słaby Olszewski jak teraz zagra za Ozima to może być dramat.
Trzy zmiany równocześnie przy 1-2 to kiepski pomysł.
Ewidentna ręka w polu ksrnym i faulna czerwo na naszym idacym sam na sam. Gdzie presja na kurwie z gwizdkiem?
To się czuje, że walczymy nie tylko z rywalami ale i z czarną mafią.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn mar 22, 2021 6:56 pm

Qlawy pisze:3 punkty są i to jest najważniejsze.

Dobra postawa 70 minut . ... Brawo wygrana zasłużona.

Skuteczność???;kitlinski już powinien mieć 6 goli w tej rundzie + pudło Stolarczyka ;(

Komentarz? Płacimy 15 zł na komentarz domowy Hutnika a obaj żeby nie powiedzieć za dużo nie dość że nie są obiektywni to mocno kibicują gościom .... WTF? Tego nie da się słuchać. Już bym wolał bez komentarza oglądać.

Ważne że są 3 punkty i tylko to się liczy.


Co ma Maciej Stolarczyk do naszych pudeł :lol: ?

:wink:

A dzisiejszy komentarz meczu zdominowało hasło:"No nie wiem".W pierwszej połowie:"Czerwona dla Hutnika",po chwili zastanowienia i powtórce:"No nie wiem,piłkarz Hutnika dał pretekst".W drugiej połowie:"Karny dla Pogoni...no nie wiem".Kontra po której była "jedenastka":"Czy Hafez był jeszcze na swojej połowie w momencie podania?No nie wiem,może była mijanka" :lol: .

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn mar 22, 2021 7:34 pm

FenRiR pisze:
Qlawy pisze:3 punkty są i to jest najważniejsze.

Dobra postawa 70 minut . ... Brawo wygrana zasłużona.

Skuteczność???;kitlinski już powinien mieć 6 goli w tej rundzie + pudło Stolarczyka ;(

Komentarz? Płacimy 15 zł na komentarz domowy Hutnika a obaj żeby nie powiedzieć za dużo nie dość że nie są obiektywni to mocno kibicują gościom .... WTF? Tego nie da się słuchać. Już bym wolał bez komentarza oglądać.

Ważne że są 3 punkty i tylko to się liczy.


Co ma Maciej Stolarczyk do naszych pudeł :lol: ?

:wink:

A dzisiejszy komentarz meczu zdominowało hasło:"No nie wiem".W pierwszej połowie:"Czerwona dla Hutnika",po chwili zastanowienia i powtórce:"No nie wiem,piłkarz Hutnika dał pretekst".W drugiej połowie:"Karny dla Pogoni...no nie wiem".Kontra po której była "jedenastka":"Czy Hafez był jeszcze na swojej połowie w momencie podania?No nie wiem,może była mijanka" :lol: .


Racja Stawarczyk..... Literówka a jak znaczącą :)

4 najbliższe mecze nam prawdę powiedzą gdzie stoimy.

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn mar 22, 2021 9:19 pm

Z pewnością strzały są do potrenowania i trafianie z linii bramkowej w bramkę. Poza tym ok. Dobrze, że stwarzamy sytuacje i widać, że w najsilniejszym składzie jesteśmy silni w trochę słabszym widocznie słabsi. Bramkarz występ ok. Święty gra moim zdaniem na przyzwoitym poziomie, po prostu dawniej był ewidentnie najlepszy na tle zespołu, teraz jednym z wielu zawodników na poziomie.

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn mar 22, 2021 9:27 pm

lapcie skrót no i ocenice czy Pogoni nalezal sie karny
https://www.youtube.com/watch?v=MaGw57Ylsio

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » pn mar 22, 2021 9:35 pm

7,02 min no jakby za takie cos dawali karne to na nastepny mecz proponuje naszym zawodnikom wejsc w pole karne gospodarzy w grudziadzu i poopierac o gospodarzy moze cos gwizdnie ;)
natomiast nie wiem czy nie bylo spalonego
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pn mar 22, 2021 10:22 pm

PAHKS pisze:7,02 min no jakby za takie cos dawali karne


jak "nasz" sędzia z Ameryki twierdzi że był to był
co innego jakby go kopnął w szczękę - wówczas czyste zagranie

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 22, 2021 10:34 pm

Słuchając tych typków i ich stronniczego komentarza nie załuje że nie płace za to gówno tylko dre się zza płotu ;)

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn mar 22, 2021 11:00 pm

KSH74NH pisze:lapcie skrót no i ocenice czy Pogoni nalezal sie karny
https://www.youtube.com/watch?v=MaGw57Ylsio


daj pan spokój, jaki karny. To bardziej dla nas za rękę.
Faul Świętego po którym strzelili bramkę też wątpliwy.
Za to Kędziora powinien wylecieć.