Olimpia Grudziądz-Hutnik Kraków 27.3.2021 g. 14:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn mar 29, 2021 3:26 pm

https://www.youtube.com/watch?v=upMR7bHjNvw skrót (jakość taka jak na live - fatalna) trzeba przyznać że przy pierwszej bramce Kitliński super przyjęcie i podanie a Kieliś też ładnie wykończył, swoją drogą wyrzuty z autu Wojcinowicza jak kiedyś Hajty :wink: druga brama Sobiego w jego stylu super

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn mar 29, 2021 4:32 pm

wojo77 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=upMR7bHjNvw skrót (jakość taka jak na live - fatalna) trzeba przyznać że przy pierwszej bramce Kitliński super przyjęcie i podanie a Kieliś też ładnie wykończył, swoją drogą wyrzuty z autu Wojcinowicza jak kiedyś Hajty :wink: druga brama Sobiego w jego stylu super


Na podstawie tych 2 goli dokładnie widać różnicę w atutach Kitka i Sobiego

No ale co mieliśmy farta ze zaraz po golu nie było 2:2 :shock: tu chyba z kolei Wojcinowicz nie przeciął podania i mieliśmy mega tarapaty, ale tu wykazał się Leszczyński i pozostali obrońcy. No i kupa szczęścia

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pn mar 29, 2021 10:56 pm

Mecz może nie rewelacyjny, ale zwycięstwo zasłużone, gra poukładana. Duet naszych napastników fajnie się uzupełnia. Kamil wiadomo wejście smoka, ale Kitlinski póki grał... ile się ten chłopak tam nagonil między obrońcami, cały czas pressing i nie dawał rozegrać, a to kosztuje sporo zdrowia taka gra bez piłki. To jest fundament pod wejście szybkiego Sobiego na podmeczonego rywala i wiemy jak to się kończy :lol: Generalnie spodziewałem się więcej po Olimpii, a może to właśnie nasza gra nie pozwalała na wiele. Gołym okiem widać postęp, który pozwala grać na równi z drużynami obok w tabeli.
Co raz bardziej cieszy gra Bernala. Mocny chłop, dobry technicznie, parę ładnych piłek przerzucił, nabiera pewności. Zwycięstwo ważne przede wszystkim pod kątem mentalnym, inaczej trenujesz, inaczej podchodzisz do meczu bez noża na gardle jak widzisz wreszcie efekty punktowe. Oby tak dalej. Ale wiadomo, to teraz wszystko się wyjaśni...

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 29, 2021 11:21 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Ale wiadomo, to teraz wszystko się wyjaśni...

Dużo słusznych słów napisałeś.
Najbliższe trzy mecze wiele wyjaśnią. Myślę że Znicz (bez Hrnciara, istotna absencja) wyjdzie równie zdeterminowany co my w Grudziądzu. Podobnie Olimpia tydzień później i Błękitni (w środę 14.04).
Dużo zależeć będzie od braku pauz za żółtka u nas. W sobotę zagramy w komplecie, ale mamy kilka zagrożeń. Najgorsza byłaby ich kumulacja.
O 9 punktów z trzema desperatami może być bardzo ciężko, 7 oczek też będzie ok.
Więc wiele się wyjaśni, ale mam wrażenie, że odpowiedź czy zostaniemy (pomimo jesiennej katastrofy) w tej lidze zapadnie w sobotę 5 czerwca przed godziną 19.
Jeśli po ostatnim gwizdku z Ostródą będzie choć kilka procent prawdopodobieństwa spadku, to nie mam wątpliwości: spuszczą Hutę w ostatnim akcie...

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pn mar 29, 2021 11:31 pm

HKS1978 pisze:Jeśli po ostatnim gwizdku z Ostródą będzie choć kilka procent prawdopodobieństwa spadku, to nie mam wątpliwości: spuszczą Hutę w ostatnim akcie...


Na podstawie czego tak twierdzisz?

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 29, 2021 11:43 pm

Winnetou pisze:
HKS1978 pisze:Jeśli po ostatnim gwizdku z Ostródą będzie choć kilka procent prawdopodobieństwa spadku, to nie mam wątpliwości: spuszczą Hutę w ostatnim akcie...


Na podstawie czego tak twierdzisz?


Na podstawie obserwacji i doświadczeń. Polska piłka i jej mroczne kulisy wbrew obiegowej opinii nie zmieniły się aż tak bardzo od czasów Krzysztofa Wylota, Artura Prokopa czy Sebastiana Hajduka.
Choćby wyniki np. ostatniej kolejki drugiej ligi i kilku wstecz z ub. sezonu też dawały do myślenia. Nie same wyniki, ale i okoliczności meczów.
Przykłady są różne. Też spoza naszego grajdołka. Słynny kompromis szwedzko-duński, kilka lat temu na euro, to taki pierwszy przykład z pamięci.

Scenariusze pisze życie...a life is brutal.
Więcej na http://www.pilkarskamafia.blogspot.com.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1964
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt mar 30, 2021 6:45 am

HKS1978 - nie zgodze sie z Toba.

Po pierwsze od kilku lat poziom 1. i 2-ej ligi polskiej jest tak wyrownany, ze kazdy moze wygrac z kazdym. Przeciez po rundzie zimowej kazdy klub dokonuje wzmocnien i czasem sie zdazy, ze u zespolow z gory tabeli one nie wypala, a u dolu tabeli wrecz przeciwnie. Patrz Hutnik na wiosne.

Po drugie nie bylo Hutnika na poziomie centralnym juz wiele lat i nie mielismy jak sobie zaszkodzic zarowno u innych klubow, jak i u sedziow. Ta zeszloroczna sprawa z Motorem jest tylko miedzy nami, a Motorem.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt mar 30, 2021 7:58 am

Winnetou...
Nie zrozumiałeś mnie.
Poziom, transfery, lubienie nas itp. nie ma tu nic do rzeczy.

Odpowiem Ci obrazowo.

Jeśli przed ostatnią kolejką tabela będzie wyglądać np tak lub podobnie:

1. Polkowice 35 70
2. Chojniczanka 35 68
3. KATOWICE 35 68
...
6. Śląsk II 35 55
7. Motor 35 55
...
12.Hutnik 36 40
13. Bytovia 35 40
14. Siedlce 35 40
15. Ostróda 35 39
16. Błękitni 35 38
17. Grudziądz 35 38
...
To w ostatniej kolejce masz cztery pewniaki do typera:
Ostróda - Katowice 1
Śląsk - Błękitni 2
Motor - Grudziądz 2
Bytovia - Siedlce X

Pisząc...
Jeśli po ostatnim gwizdku z Ostródą będzie choć kilka procent prawdopodobieństwa spadku, to nie mam wątpliwości: spuszczą Hutę w ostatnim akcie...

...o to mi chodzi. Liga Polska w pełnej krasie...

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt mar 30, 2021 9:54 am

Co wy tu za pierdoly piszecie to nie do wiary
Co jedynie to Motor i sojusznicy mogą chcieć nas spuścic z powrotem i pokazać że to oni zasłużyli na 2 lige
To tyle ale żeby inne kluby nas chciały spuszczać?
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 330
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » wt mar 30, 2021 10:08 am

Fan Hutnika pisze:Co wy tu za pierdoly piszecie to nie do wiary
Co jedynie to Motor i sojusznicy mogą chcieć nas spuścic z powrotem i pokazać że to oni zasłużyli na 2 lige
To tyle ale żeby inne kluby nas chciały spuszczać?


Ha, ha... jeżeli to da im utrzymanie naszym kosztem w tej sytuacji, to nie zadrży im powieka :roll:
Ale spokojnie, to czarny scenariusz i daleko to końca....Po za tym przecież wiadomo, że "leci Biała Białystok, Odlew Poznań i Stalówka"😎

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » śr mar 31, 2021 6:46 am

Nie ma co aż tak gdybać. Mamy teraz 3 arcywazne mecze u siebie. Zdobyć 7 punktów i oddalamy się od strefy spadkowej na bezpieczną ilość punktów. Potem łatwej będzie się grać na luzie z drużynami silniejszymi i tez można coś zapunktować.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr mar 31, 2021 10:48 am

Qlawy pisze:Nie ma co aż tak gdybać. Mamy teraz 3 arcywazne mecze u siebie. Zdobyć 7 punktów i oddalamy się od strefy spadkowej na bezpieczną ilość punktów. Potem łatwej będzie się grać na luzie z drużynami silniejszymi i tez można coś zapunktować.

9pkt. Innej opcji brak. Amen ⚽💪

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » śr mar 31, 2021 12:45 pm

Brawo Piłkarze! Teraz po 9 pkt i wszyscy będą zadowoleni. :D

P.S Zdrowia tym, którzy przeszli Covid albo go mają i walczą tak jak ja :x
Hutnik Kraków