Hutnik Kraków - Błękitni Stargard 14.04.2021 godz. 16:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 15, 2021 8:30 am

tomabon pisze:nie był to tak dobry mecz jak wskazuje wynik,


Jezeli by była sprawiedliwość to wynik powinien brzmieć 3:1 (2:0 do przerwy). Na pewno pierwsza połowa była lepsza niż druga, gra się kleila, dominowaliśmy, karny zbędny. W 2 połowie blekitni odważniej, nie radziliśmy sobie czasem z ich prostopadlymi pilkami i rajdami, pachniało wyrownaniem, u nas z przodu z kolei dość nieudolnie.Bramka na 3:1 absolutnie kluczowa, wolny wywalczony sprytnie przez Sobiego i przytomna asysta Świętego.
Choć po doliczeniu 15 minut w gości wstąpiły nowe siły i było dość nerwowo

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 476
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » czw kwie 15, 2021 8:33 am

tomabon pisze:nie był to tak dobry mecz jak wskazuje wynik, pomeczowe wypowiedzi, czy też atmosfera na forum
oczywiście sto razy lepszy od Elblaga i pięćdziesiąt razy od Znicza, ale to też efekt taktyki gości
na początku drugiej połowy remis wisiał w powietrzu
nie będzie łatwo wyprzedzić Błękitnych na koniec sezonu

chwalony przeze mnie Olszewski dzisiaj taki babol że głowa boli
Święty jakby powoli odnajdywał się w tej taktyce, ale gdzieś się podziała jego siła strzału?
Ozimek aktywny ale jak zwykle pechowy przy sytuacji bramkowej
znakomity przez kilkanaście minut Jaklik - dlaczego on siedzi na ławce?
możliwe że Tetych też jest formie ....

4 punkty do Motoru


jak my nie wyprzedzimy blekitnych na koniec to kogo ,poza licze olimpiami ? co do blekitnych to fizycznie dobrze przygotowani ,chodza dobrze ,ale jednak jak nie oni to kto ?

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw kwie 15, 2021 9:35 am

Sądzę że Lech2 będzie za nami. To jedyna drużyną z którą nie powinniśmy się zrównać punktami bo w mini tabeli 3-4 drużyn leżymy.
A jeszcze Znicz też 2 porażki

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 15, 2021 9:50 am

Qlawy pisze:Sądzę że Lech2 będzie za nami. To jedyna drużyną z którą nie powinniśmy się zrównać punktami bo w mini tabeli 3-4 drużyn leżymy.
A jeszcze Znicz też 2 porażki



Ten Lech to ciągle zagadka i bomba z tykającym zaplonem.po meczu z nami i wzmocnieniach byłem pewny ze się utrzymają a tu schody. Przez cały sezon wygrali 7 meczów, 2 z nami, takto Grudziądz, Rzeszów, Skra, Garbarnia i derby rezerw. Szalu nie ma, jak na takie możliwości. Zobaczymy jak sobie teraz poradzą z Błękitnymi i Elblągiem. H wie komu kibicować, chyba remisom

Ogólnie sa 3 gorące krzesła, a kandydatów 6-8

Ps trener stwierdził że nikt nie patrzy ze ważne są mecze bezpośrednie, można więc założyć ze nie czyta forum i dobrze :lol:

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 569
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » czw kwie 15, 2021 10:51 am

Maraton pięciu spotkań zakończony dobrze,jeśli chodzi o punkty.Na piętnaście do zdobycia,my dopisaliśmy ich dziesięć.Szkoda punktów z Olimpią Elbląg,i co najmniej jednego ze zniczem,bo chyba nikt nie ma wątpliwości,że to drugi karny ustawił ten mecz.Trzy zwycięstwa,remis i porażka sprawia że w tej rundzie zajmujemy wysoką 6 pozycję ustępując tylko:Skrze,Chojniczance,Górnikowi,GKS i Stali Rzeszów.Do końca mamy 10 spotkań(30 punktów do zdobycia).Chcąc się utrzymać musimy dalej punktować,i jak pokazuje ten sezon da się ograć nawet teoretycznego faworyta.

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw kwie 15, 2021 10:58 am

bardzo szkoda ze z elblagiem nie wygralismy , z meczy ktore ogladalem to najslabszy zespol z jakim gralismy u siebie
kurcze 3 pkt z nimi i dzisiaj byloby juz dobrze

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw kwie 15, 2021 11:10 am

Tak zmarzłem na tym meczu jak nigdy w kwietniu. Że rozgrzewam się do tej pory. Tym bardziej szacunek dla tych co po tym zwycięstwie poszli na rano do pracy.. Ja nie musiałem.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 15, 2021 11:12 am

KSH74NH pisze:bardzo szkoda ze z elblagiem nie wygralismy , z meczy ktore ogladalem to najslabszy zespol z jakim gralismy u siebie
kurcze 3 pkt z nimi i dzisiaj byloby juz dobrze


Oczywiście szkoda, z drugiej strony Siedlce tez mogą narzekać ze grali z nami tuz po wirusie, prosto z autokaru (patrząc na to co zrobili ze Stalą czy Lechem na wyjazdach mogloby być różnie), Grudziądz wcale dużo gorszy od nas nie byl a przegrał, Katowice to juz w ogóle przeklinają dzień naszego awansu. Malo kto wyciska z ciągu meczów 100% i gdzieś gubi punkty, ważne żeby mimo wszystko wyciskac ile się da i nie wpadac w serie porażek. Dorobek 10 pkt w 5 meczach z dolem trzeba szanować, ale spokoju pewnie nie będzie do końca

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw kwie 15, 2021 12:30 pm

Pozostały nam mecze można powiedzieć z drużynami środka tabeli, spokojnymi o swój byt, może Suwałki będą cisnąć na awans, reszta chce dograć sezon. Takim drużynom mniej zależy, prędzej odstawią nogę itd więc myślę że to na wielki plus, inni w tym czasie będą się młócić. Jedyny minus to pauza w ostatniej kolejce, nieobecni nie mają głosu więc jak będzie się dało tak wyniki ułożyć żebyśmy spadli to na 80% tak się stanie ale wierze że przed ostatnią kolejką będzie już plaża :wink:

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw kwie 15, 2021 12:38 pm

Szkoda, że nie można tu wstawić zdjęcia - mam zrobioną tabelę przedstawiającą wyniki meczy bezpośrednich wszystkich drużyn od Motoru w dół

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw kwie 15, 2021 12:39 pm

dzuhas pisze:
wojo77 pisze:ciekawy komentarz pod naszym wynikiem na 90minut cyt.:
"W związku ze zdobyciem gola w 105 minucie przez piłkarza Hutnika Kraków, Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę, która stanowi załącznik do rozporządzenia ws regulaminu rozgrywek III ligi gr. IV, mówiącą o ukaraniu walkowerem drużynę gospodarzy, karnemu odjęciu 10punktów, które w związku z wykroczeniem zostaną dopisane do dorobku Motoru Lublin. Od decyzji nie ma odwołania. /www.lzpn.pl/ "🤭🤣


Jak to ktos od nas to prosze o wiecej


przecież prawie codziennie daję Ci nowy content na Twoim FB :)

poza tym, wkradła się mi tam literówka, powinno być: "o ukaraniu walkowerem drużyny gospodarzy". ale nie ma opcji edytuj więc zostawiłem. na swoje usprawiedliwienie dodam, że pisałem z komórki :oops:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw kwie 15, 2021 12:43 pm

Relacja z meczu z Błękitnymi już na hutniczym blogu:
https://monografiahutnika.blogspot.com/ ... aklik.html

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw kwie 15, 2021 5:43 pm

Kilka obserwacji do tego meczu z mojej strony.

Sobi w pierwszym składzie dał moc jak turbogrosik kadrze.
Święty bardziej widoczny, co cieszy. Cały czas liczę na jego pełne przebudzenie.
Hafez to taki nasz Salah, a po oglądnięciu rewanżu Liverpool-RM w LM to może nawet coś więcej.
Gdyby przy stanie 2:1 Zmorzyński nie uratował nas przed pewną utratą 2 bramki to ten mecz mógł się zakończyć różnie...
Cieszy bramka Wojcinowicza - zapracował na nią solidnie odkąd reprezentuje nasze barwy.
Bernal także bardzo pozytywnie.
Im gorsza aura tym lepsza forma. Z tego względu chociażby może piździć aż do końca ligi!

Dobry mecz z happyendem. Jesteśmy nadal w grze. WALCZYMY!!!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw kwie 15, 2021 5:43 pm

HKS1978 pisze:Relacja z meczu z Błękitnymi już na hutniczym blogu:
https://monografiahutnika.blogspot.com/ ... aklik.html


Samo spisywanie prze ZOMO, czy coś więcej?
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw kwie 15, 2021 5:50 pm

markow pisze:
HKS1978 pisze:Relacja z meczu z Błękitnymi już na hutniczym blogu:
https://monografiahutnika.blogspot.com/ ... aklik.html


Samo spisywanie prze ZOMO, czy coś więcej?


Tak. :P