Hutnik TV

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt kwie 13, 2021 9:55 pm

HZA_Hutnik pisze:
dUfio pisze:Cały wywiad top, Sobi TOP!


Tworzenie tych materiałów sporo zmienia w odbiorze zawodnika. Mam nadzieję, że również ich oglądanie. Wszystkie do tej pory zrealizowane pokazały nam chłopaków w innym świetle niż to co o nich myślimy po odbiorze ich z boiska.


Akurat Sobi wszystko potwierdził;)

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt kwie 13, 2021 10:59 pm

Trener Guja mistrzowska anegdota :D

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr kwie 14, 2021 4:25 pm

Mam pomysł na wypełniacz 30 minut przed transmisją...
Jest opcja zmontowania filmików z dopingu z meczów z kibicami? + ewentualnie filmiki ze skrótami z meczów z ostatnich nastu lat?
Co sądzicie? Taki wypełniacz dla logujących się wcześniej
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr kwie 14, 2021 10:51 pm

Jeżeli to nie tajemnica proszę o informację ile zostało wykupionych transmisji z meczów z Olimpią oraz ile z Błękitnymi i czy robiąc transmisje przez HTV zainteresowanie było większe niz przez 3D sport ?

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr kwie 14, 2021 11:08 pm

wojo77 pisze:Jeżeli to nie tajemnica proszę o informację ile zostało wykupionych transmisji z meczów z Olimpią oraz ile z Błękitnymi i czy robiąc transmisje przez HTV zainteresowanie było większe niz przez 3D sport ?


Ogólnie projekt pod tytułem "HTV realizuje transmisje" sprawdził się. Obie transmisje oglądała prawie identyczna liczba kibiców, na poziomie 210-220 osób. W sytuacji, w której idzie druga równoległa transmisja na eWinner to zadowalający wynik. Pamiętajcie, że tutaj poza samym zarobkiem jest też wartość dodana w postaci skrótu z meczu, który kibice mogą oglądnąć. Ja akurat nie znam statystyk z TVcom, więc nie mam jak porównać.

Co do pomysłu patryka to pewnie byłoby to fajne, ale obecnie sytuacja wygląda tak, że każda transmisja może być tą ostatnią, bo zgoda od eWinner jest tymczasowa. Nie wiem też jak wygląda to od strony realizacji, czy na przykład realizator nie musi pojawić się przez to wcześniej na obiekcie. Tego nie wiem. Myślę, że do oceny nakładów pracy względem tego ile osób faktycznie chciałoby oglądać przed transmisją coś co jest dostępne na YT powrócić będzie można w momencie kiedy eWinner ogłosi jakiś odległy termin względem swojej decyzji.

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw kwie 15, 2021 9:48 am

a ja mam pytanie, czy można się zalogować jakoś ponownie i oglądnąć sobie drugi raz mecz? albo będzie ogólnodostępna transmisja zaniedługo?

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 15, 2021 10:00 am

luke.krak pisze:a ja mam pytanie, czy można się zalogować jakoś ponownie i oglądnąć sobie drugi raz mecz? albo będzie ogólnodostępna transmisja zaniedługo?



Mecz z Olimpią byl wrzucony cały na yt, to może ten tez , dobrze by było

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw kwie 15, 2021 11:41 am

Jak już się można do czegoś czepiać na siłę :D to jak dla mnie trochę nieczytelna jest kwestia zmian. Chodzi o grafikę myślę, teraz jest osobno pokazywany zawodnik schodzący i wchodzący. Myślę, że jakby to było na jednej grafice to byłoby bardzie czytelne.

No i przed meczem i w przerwie np. reklamy sponsorów

Zajebistą sprawą są wywiady z trenerem, zawodnikami przed / po meczu PROFESKA... a już wywiad z Hafezem po angielsku powiało LM :D

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw kwie 15, 2021 11:56 am

fan pisze:Jak już się można do czegoś czepiać na siłę :D to jak dla mnie trochę nieczytelna jest kwestia zmian. Chodzi o grafikę myślę, teraz jest osobno pokazywany zawodnik schodzący i wchodzący. Myślę, że jakby to było na jednej grafice to byłoby bardzie czytelne.

No i przed meczem i w przerwie np. reklamy sponsorów

Zajebistą sprawą są wywiady z trenerem, zawodnikami przed / po meczu PROFESKA... a już wywiad z Hafezem po angielsku powiało LM :D


No ja myślałem, że będzie Maciek rozmawiał z Hafezem po arabsku ;), a tu tylko angielski.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw kwie 15, 2021 12:26 pm

fan napisał:
Jak już się można do czegoś czepiać na siłę Very Happy to jak dla mnie trochę nieczytelna jest kwestia zmian. Chodzi o grafikę myślę, teraz jest osobno pokazywany zawodnik schodzący i wchodzący. Myślę, że jakby to było na jednej grafice to byłoby bardzie czytelne.

No i przed meczem i w przerwie np. reklamy sponsorów

Zajebistą sprawą są wywiady z trenerem, zawodnikami przed / po meczu PROFESKA... a już wywiad z Hafezem po angielsku powiało LM Very Happy


No ja myślałem, że będzie Maciek rozmawiał z Hafezem po arabsku Wink, a tu tylko angielski.


Maciek ambitny typ myślę, że następny wywiad już będzie po arabsku :D

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw kwie 15, 2021 1:27 pm

fan pisze:Jak już się można do czegoś czepiać na siłę :D to jak dla mnie trochę nieczytelna jest kwestia zmian. Chodzi o grafikę myślę, teraz jest osobno pokazywany zawodnik schodzący i wchodzący. Myślę, że jakby to było na jednej grafice to byłoby bardzie czytelne.


Przygotowaliśmy grafikę do zmiany w wersji wchodzący i schodzący na jednej planszy. Jak nic się nie wydarzy to od następnego meczu już tak będzie.

Właśnie trwa premiera skrótu meczu:
https://www.youtube.com/watch?v=E5nC87uA0Gk

Tym razem: Świetna realizacja z powtórkami bramek z kamer umieszczonych za bramkami! Dzięki temu można zobaczyć, że gol Wojcinowicza zdobyty od słupka oraz oglądnąć jak prześlizgnęła się piłka po strzale Bernala do bramki.


No i przypominam, że można wesprzeć działania HTV poprzez:
https://patronite.pl/profil/512858/marc ... escription

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » czw kwie 15, 2021 6:43 pm

HZA_Hutnik pisze:
fan pisze:Jak już się można do czegoś czepiać na siłę :D to jak dla mnie trochę nieczytelna jest kwestia zmian. Chodzi o grafikę myślę, teraz jest osobno pokazywany zawodnik schodzący i wchodzący. Myślę, że jakby to było na jednej grafice to byłoby bardzie czytelne.


Przygotowaliśmy grafikę do zmiany w wersji wchodzący i schodzący na jednej planszy. Jak nic się nie wydarzy to od następnego meczu już tak będzie.

Właśnie trwa premiera skrótu meczu:
https://www.youtube.com/watch?v=E5nC87uA0Gk

Tym razem: Świetna realizacja z powtórkami bramek z kamer umieszczonych za bramkami! Dzięki temu można zobaczyć, że gol Wojcinowicza zdobyty od słupka oraz oglądnąć jak prześlizgnęła się piłka po strzale Bernala do bramki.


No i przypominam, że można wesprzeć działania HTV poprzez:
https://patronite.pl/profil/512858/marc ... escription


Prośba, żeby przy skrótach umieścić zegar. Pierdoła, a poprawia odbiór.

Ujęcia z kamer za bramkami - złoto!
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt kwie 16, 2021 10:41 am

pytanie do HZA - Częstochowa niedaleko czy HTV nie myślało pojechać i zrobić relację, wiem może dużo wymagam ale Rzeszów chyba tam był, jak nie zostaje ewinner :cry:
ps.może by patronów z wdzięczności przybyło :D

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt kwie 16, 2021 1:45 pm

wojo77 pisze:pytanie do HZA - Częstochowa niedaleko czy HTV nie myślało pojechać i zrobić relację, wiem może dużo wymagam ale Rzeszów chyba tam był, jak nie zostaje ewinner :cry:
ps.może by patronów z wdzięczności przybyło :D


Nie myśleliśmy zupełnie o tym temacie. Jednak jutro startuje platforma http://www.sportize.pl/ - miesięczna opłata to 23,99 zł i kibic zyskuje dostęp do wszystkich spotkań realizowanych przez eWinner.
Ponadto spotkania nadal będą bezpłatne za pośrednictwem aplikacji eWinner.
Zatem znów będziemy obserwowali co dzieje się na rynku i jakie dalsze kroki ma i przede wszystkim może podejmować HTV

SopL pisze:Prośba, żeby przy skrótach umieścić zegar. Pierdoła, a poprawia odbiór.
Ujęcia z kamer za bramkami - złoto!


Też na to zwróciłem uwagę. Mam już odpowiedź. Mamy dwie opcje do wyboru: skrót z materiału surowego (lepsza jakość, ale bez zegara - tak jak Błękitni) albo skrót z materiału po streamingu (słabsza jakość, ale jest zegar - tak jak Olimpia). Decyzja należy do nas, którą wersje realizator dla nas przygotuje.


A na piątkowy wieczór polecam ucztę w postaci oglądnięcia całego spotkania Hutnik-Błękitni:
https://www.youtube.com/watch?v=nBFPbh5aejw

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt kwie 16, 2021 2:21 pm

wojo77 pisze:pytanie do HZA - Częstochowa niedaleko czy HTV nie myślało pojechać i zrobić relację, wiem może dużo wymagam ale Rzeszów chyba tam był, jak nie zostaje ewinner :cry:
ps.może by patronów z wdzięczności przybyło :D



Skra transkitowala swoje mecze, pokazywali min Śląsk i Garbarnie w tym roku, ale czy jest jutro to nie wiem, może oni akurat odpuścili temat po wejściu ewinner