2 liga - sezon 2020/21

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » ndz maja 02, 2021 3:04 pm

FenRiR pisze:Lech nie wygrał po raz szósty z rzędu u siebie.Szkoda,bo Garbarnia miała okazję,żeby zakończyć mecz zwycięstwem.

W Chojnicach raczej nic się nie zmieni,i Bytovia poniesie szóstą z rzędu porażkę.


Lech też miał setkę przed końcem meczu, której nie wykorzystał Karbownik.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » ndz maja 02, 2021 3:27 pm

Nie mozna pozwolic na rzeznie z Motorem jak ktos napisal jezeli za 3 dni gramy mecz w Bytowie praktycznie o utrzymanie. Remis bez kartek i kontuzji biore w ciemno. Na rewanz z Motorem przyjdzie czas
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2021 3:29 pm przez 1979, łącznie zmieniany 1 raz.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz maja 02, 2021 3:28 pm

Stal Rz gra w kratkę teraz w łeb od Szarowoli, więc za tydzień wychodzi że pykną Bytovię :D

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz maja 02, 2021 3:37 pm

Obejrzałem bramki Śląska w Katowicach. 3 zajebiste kontry. Pokazali potencjał w ofensywie przy nieuwaznej obronie. Tym bardziej brawa za 0 z tyłu w środę

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz maja 02, 2021 4:43 pm

dUfio pisze:Obejrzałem bramki Śląska w Katowicach. 3 zajebiste kontry. Pokazali potencjał w ofensywie przy nieuwaznej obronie. Tym bardziej brawa za 0 z tyłu w środę


Też chciałem zwrócić uwagę na wagę tego remisu :)

W środę Olimpia Elbląg gra zaległe spotkanie .
Za tydzień ktoś straci
Błękitni - Olimpia G.
Olimpia E. - Znicz

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz maja 02, 2021 5:03 pm

FenRiR pisze:To co interesuje nas najbardziej...oprócz nas oczywiście.

Lech.

Dom:
Garbarnia,Kalisz,Motor,Chojniczanka.

Wyjazd:Śląsk II,Wigry,Bytovia,Stal Rzeszów.

W tej rundzie Lech we Wronkach gra fatalnie.Wyszedł im tylko początek rundy,gdzie ograli Stal 5:1(która od 25 minuty,grała w "10")Poza tym remis z Sokołem i Błękitnymi.Porażki z Katowicami,Pogonią,i Zniczem.

Na wyjazdach,też bez szału.Wygrane z:Nami,Grudziądzem,oraz remis z dołującą,i bardzo osłabioną Skrą.
------------------------------------------------------------------------------------
Olimpia Grudziądz.

Dom:
Skra,Śląsk II,Wigry.

Oprócz dzisiejszego zwycięstwa w meczu o "6"punktów z grającą w "9"Olimpią Elbląg,ponieśli trzy porażki z rzędu:Z Nami,Lechem II,i Pogonią Siedlce.Pokonali Motor,czy Stal Rzeszów(to zwycięstwo odniesione 17 marca)

Wyjazd:
Błękitni,Polkowice,Garbarnia,Kalisz,Motor.

Z nasszego punktu widzenia,najlepiej gdyby z delegacji przywieźli "okrągłe zero".W tym roku niespodziewanie wygrali w Ostródzie,i zanotowali trzy porażki:z Chojniczanką,GKS,i Zniczem.
-------------------------------------------------------------------------------------
Olimpia Elbląg

Dom:
Znicz,Skra,Śląsk II.

Na własnym terenie chyba będą mieć najłatwiejszych rywali.W Elblągu pokonali tylko rezerwy Lecha,ale potrafili też urwać punkty Wigrom.

Wyjazd:Katowice,Błękitni,Garbarnia,Kalisz.
Sytuacja analogiczna jak z Grudziądzem.Trzeba liczyć,że obie Olimpie polegną w Stargardzie.Niewiadomą(o dziwo)zaczyna być drużyna z Bukowej.Mam nadzieję,że nie będą się wygłupiać,i pewnie wygrają w środę.Dobrym prognostykiem jest to,że Ekipa z Elbląga w tej rundzie nie wygrała na wyjeździe.Zremisowała na SS,i w Chojnicach.Przegrała w :Polkowicach,Grudziądzu,i Ostródzie.
-------------------------------------------------------------------------------------
Bytovia.

Dom.
Stal,Hutnik,Lech II,Pogoń.
Mam nadzieję że nam pomogą,i nie dadzą się Lechowi.

Wyjazd
Chojniczanka,Sokół,GKS,Górnik Polkowice.

Zdecydowania najtrudniejszy kalendarz,i może się okazać,że to Oni zamienią kogoś z tercetu:Grudziądz,Elbląg,Poznań.

Podsumowując.
Mamy 8 punktów przewagi nad "czerwoną trójką",oraz 5 nad Bytovią.Szanse na pozostanie na szczeblu centralnym są spore.Bezwzględnie jeszcze trzeba kilka punków dorzucić,i liczyć że faworyci zrobią "swoje".


Dzięki również za te informacje. Myślę że styknelo by nam zremisiwac wszystkie lub 5 meczy i będzie utrzymanie. Przydałby się jakiś matematyk analityk to by wyliczył ile trzeba z prawdopodobieństwami %kto jakie ma szansę na spadek 😁

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz maja 02, 2021 6:31 pm

To jeszcze trochę ststystyk.(wiosna+1 zaległa kolejka z jesieni)
-----------------------------------------------------------------------------------
19.Olimpia Grudziądz

4 zwycięstwa,1 remis,6 porażek śr pkt/mecz:1,181

Ostatnie zwycięstwo(nie liczę wygranej z Olimpią Elbląg)

20 marca 2021.

Sokół Ostróda-Olimpia Grudziądz 0:2
------------------------------------------------------------------------------------
18.Olimpia Elbląg

2 zwycięstwa,4 remisy,6 porażek śr pkt/mecz:0,833

Ostatnie zwycięstwo(nie liczę wygranej z Lechem II)

27 luty 2021

Olimpia Elbląg-KKS Kalisz 1:0
------------------------------------------------------------------------------------
17.Lech II Poznań

3 zwycięstwa,3 remisy,5 porażek śr pkt/mecz:1,181

Ostatnie zwycięstwo(nie liczę wygranej z Olimpią Grudziądz)

14 marca 2021

Hutnik Kraków-Lech II Poznań 0:2
-------------------------------------------------------------------------------------
15.Bytovia Bytów

2 zwycięstwa,3 remisy,7 porażek śr pkt/mecz:0,750

Ostatnie zwycięstwo

20 marca 2021

Bytovia Bytów-Błękitni Stargard Szczeciński 3:1

Jak widać nie brałem pod uwagę zwycięstw drużyn zagrożonych spadkiem,które odnieśli w bezpośrednich pojedynkach.Nie było by to miarodajne.Z resztą jak widać,żadna drużyna w tych pojedynkach nie zyskała względem pozostałej dwójki.

Jak łatwo zauważyć,od ostatniego zwycięstwa w/w odniesionego z inną drużyną niż strefa spadkowa,minęło blisko 1,5 miesiąca.Nie mówiąc o Olimpii Elbląg,która wygrała na samym początku z KKS Kalisz.

Olimpia Grudziądz( 5 spotkań bez zwycięstwa)
Olimpia Elbląg(7 spotkań bez zwycięstwa)
Lech Poznań(5 spotkań bez zwycięstwa)
Bytovia Bytów(7 spotkań bez zwycięstwa)

I na koniec,taka mała zabawa.Ile matematycznie punktów zapewni nam utrzymanie.

Zakładając że obie Olimpie i Lech wygrają WSZYSTKIE swoje spotkania do końca(co oczywiście jest niemożliwe)

To utrzymanie zapewnia nam 42 pkt(43 dla pewności,bo w końcu nie wiem co się będzie liczyć przy równej ilości punktów.Mecze bezpośrednie,czy bramki)
-------------------------------------------------------------------------------------
Błąd z mojej strony w wyliczeniach.Dlatego nie bierzcie tego pod uwagę.Uwzględniłem naszą przewagę,i odjąłem od maksymalnej liczby punktów jakie mogą zdobyć.Trochę namieszałem,ale nie będę już tego usuwał i się wybielał.
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2021 7:07 pm przez FenRiR, łącznie zmieniany 1 raz.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz maja 02, 2021 6:35 pm

Jest jeszcze jedna drużyna której nie uwzględniłeś Błękitni Stargard. Mają jeszcze mecze min z Grudziadzem i Elblagiem.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz maja 02, 2021 6:49 pm

Wiem,ale na razie wolałem się skupić na strefie spadkowej,i najgorszej(obecnie)drużynie rundy(Bytovii).Liczę że w obu meczach będą punktować,szczególnie że nieźle grają ostatnio u siebie(Wygrana z Sokołem,Remis z Polkowicami).

Awatar użytkownika
SopL
Posty: 323
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 7:23 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: SopL » ndz maja 02, 2021 10:26 pm

Na twitterze trafiłem na zestawienie kwot przeznaczonych na agentów.
https://twitter.com/Nitrov01/status/1388898143954214916?s=20

Jest też podsumowanie dla II ligi.

Obrazek

Grudziądz grubo przepłacił :lol:[/img]
Biało-Błekitno-Niebieskie - te barwy mówia WSZYSTKO...

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 03, 2021 7:51 am

Ciekawe przy którym transferze te 3 koła? Jesli Hafez to niezły deal :)


dUfio pisze:Obejrzałem bramki Śląska w Katowicach. 3 zajebiste kontry. Pokazali potencjał w ofensywie przy nieuwaznej obronie. Tym bardziej brawa za 0 z tyłu w środę


https://youtu.be/gqKnp-Wu2LI


Byle się otrząsnęli do srody

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 03, 2021 12:53 pm

Po 3 remisach z rzędu w sumie sytuacja Pogoń Siedlce nie wygląda jakoś rewelacyjnie. Mają 2 pkt więcej niż my, co prawda mecz mniej od nas, ale poza Bytovią w ostatniej kolejce nie mają już nikogo z dołu, ida ta sama kolejnościa rywali co my, po Błękitnych będzie Skra, Garbarnia, Śląsk, Kalisz, Wigry, Motor. Słabe punkty w 5 meczach mogą sprawić ze ostatnie 2 mogą mieć na ciśnieniu
Gdyby nie wiedzieć czemu pzpn nie podarował im 3 pkt za szprycowanie kto wie, kto wie..

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » pn maja 03, 2021 8:28 pm

Klasyfikacja PJS II ligi.

Jak na razie jesteśmy na 5 miejscu(bo lider,i vice-lider się nie łapią)

https://www.laczynaspilka.pl/pro-junior ... =2020/2021

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt maja 04, 2021 8:48 pm

https://m.youtube.com/watch?v=HG4EPPpNz ... e=youtu.be

Warto obejrzeć choćby dla dwóch diametralnie różnych goli Gabora z Grudziądza

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt maja 04, 2021 9:05 pm

Kurcze brawo ze ze slaskiem mamy ten punkt