Hutnik Kraków-KKS Kalisz 1.05.2021 r. g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz maja 02, 2021 10:48 am

Przecież to są ogólnodostępne dane...
Najwięcej rzutów karnych przeciwko nam, w tym wiele tzw. miękkich, co zauważa trener, najwięcej żółtych kartek w lidze dla nas. Inna miara dla rywali, takie same sytuacje uchodzą im płazem, bez karnego dla nas (vide Hafez wczoraj), bez kartki.
Wczoraj dwie sytuacje, gdy idziemy z niebezpiecznymi kontrami i sędzia gwiżdże i wraca akcję do tyłu, dając nam rzut wolny.
I to się powtarza w wielu meczach. Czasem sędzia nie jest w stanie wpłynąć w ten sposób na wynik. Ale to są niuanse, które czasem zadecydują- o wyniku, o wykartkowaniu na kolejny mecz, o wybiciu drużyny z uderzenia.
Oczywiście zawsze można wyśmiać takie teorie jak tu "zabawni chłopcy". Ale rozsądny i uważny obserwator zastanowi się nad tym co napisałem.
No i ta pauza w ostatniej kolejce. Zapewne przypadek...

Niepokorny Hutnik, który ośmielił się zaburzyć ustalenia co do awansu w ub. roku musi poznać swoje miejsce w szeregu.
A że Hutnik znalazł receptę na zdobywanie punktów i odskoczył od strefy spadku na kilka oczek, to w ostatnich kolejkach spodziewam się, że jeszcze bardziej będziemy na celowniku panów z gwizdkiem.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz maja 02, 2021 11:08 am

Nie no brak karnego patrząc na to co nam gwizdali to wał

https://twitter.com/MaciekSzcz/status/1 ... 82467?s=20

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz maja 02, 2021 12:16 pm

chyba jednak rzut wolny, ale niech rozstrzygnie nasz wszechwiedzący ekspert z USA

natomiast jeden z zawodników Hutnika po meczu twierdził, że sędzia przeanalizował zapis wideo i podtrzymuje decyzje że faulu w ogóle nie było ...
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2021 12:48 pm przez tomabon, łącznie zmieniany 1 raz.

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz maja 02, 2021 12:27 pm

Ewidentny karny w moim odczuciu.
Z Kaliszem przypuszczałem, że będzie wtopa, to jest bardzo silna drużyna i jakoś bez emocji mnie obszedł ten mecz. Dobrze, że bramkarza poniosło w takim meczu, a nie na przykład z Motorem.
Często tu pada stwierdzenia, że ten mecz akurat był kluczowy. Wniosek taki, że każdy jest kluczowy i kilka tych kluczowych jednak wygraliśmy, stąd na razie bez paniki po tym meczu.
Dla mnie absolutnie kluczowym natomiast meczem jest ten z Motorem, ciężar i piłkarski i jak się okazuje kibicowski. Trzy punkty w tym meczu przy konkretnym wsparciu trybun uważam za absolutny priorytet. Zadziała na chłopaków bardzo dobrze, żeby końcówkę dograć na kurwie.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz maja 02, 2021 2:33 pm


sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » ndz maja 02, 2021 3:12 pm

Ja wiem, ze jestes wychowany w czasach komuny i snujesz teorie spiskowe na lewo i prawo, ale to juz nie te czasy. W tym sezonie mecze Hutnika sedziowalo m.in dwoch kibicow Hutnika. Oba zostaly przegrane przez HKS i w obu byly przeciwko nam karne. To oznacza, ze krecili swoj klub bo taki prikaz? Dodatkowo dostalismy MY smieszne przewinienia jak np. karny na Sobali z Garbarnia. Sedziowie wtedy sie wylamali chwilowo z prikazu?

Straaaasznie smutne zycie trzeba prowadzic zeby takie snuc teorie. Ty snujesz je zarowno w Hutniku, przeciwko Hutnikowi I przeciwko innym jak Hutnik cos robi (tak zeby dojebac klubowi).

Edit. Co do sedziow. Przeanalizuj ile karnych przeciwko nam bylo z kapelusza. Oczywiscie zdarzylo sie, tak jak z Siedlcami, ale pamietaj, ze tu sedziuja ludzie, czasami bez ligowego doswiadczenia a zawodnicy padaja w polu karnym jak muchy byle tylko im gwizdnac. Najlepszym przykladem tego jest tez Sobala, ktory regularnie cos probuje wymusic. Sedziowie nie maja tu VAR i gwizdaja jak potrafia. Jeden to rozrozni, inny nie. W Ekstraklasie czy lidze mistrzow popelniaja bledy, ale maja VAR. Myslisz, ze to takie proste wszystko ocenic z boiska? Bo ogladajac 30 razy jedna powtorke jest sie mega madrym.
Hutnik 1950 KRAKÓW.

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz maja 02, 2021 4:26 pm

Ja też tak uważam że sędziowanie jest dobre jak na 3 poziom, błędy zdarzają w obydwie strony.
A takie teorie spiskowe to dziecinada.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz maja 02, 2021 4:55 pm

HAMAS pisze:Ja też tak uważam że sędziowanie jest dobre jak na 3 poziom.


dzisiejszy karny w Chojnicach to potwierdza ...

pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » ndz maja 02, 2021 6:16 pm

HKS1978 pisze:(...) najwięcej żółtych kartek w lidze dla nas (...) No i ta pauza w ostatniej kolejce. Zapewne przypadek...

Niepokorny Hutnik, który ośmielił się zaburzyć ustalenia co do awansu w ub. roku musi poznać swoje miejsce w szeregu.


Jakieś mam wrażenie, choć nie sprawdzałem statystyk, że to pewna norma, że te słabsze drużyny, z dołu tabeli mają więcej kartek. Choć wiem, że to może tylko taka manipulacja bo zawsze chcą kogoś uwalić więc tym zespołom na które się akurat uwzięli wala kartkę za kartka i to zaburza obraz.

A pauza w ostatniej to wiadomo że złośliwie, specjalnie nam dali ostatnia kolejkę bo... Bo chcą nas jakoś tym uwalic. Jeszcze nie wiem jak , ale jakoś. Ja dopoki teraz nie otwarlem oczu myślałem że to nawet dobrze bo mieliśmy dłuższą przerwę zimową na naprawdę zespołu po jesieni.

Pytanie jak wysoko sięga ten spisek... Skoro nawet Policja jest zaangażowana żeby szykanować kibiców Hutnika, to chyba długie macki PZPN to za mało... Masoneria?

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn maja 03, 2021 4:27 pm

Wygrała lepsza drużyna. Faul na Hafezie wg mnie był i choć byłem pewien co do do karnego to po powtórce zgadzam się z tomabonem że chyba raczej wolny. Ogólnie trudno mówić, że przesądziło to o losach spotkania. KKS mógł strzelić więcej bramek. Na plus że nawet jak jesteśmy gorsi to nie ma różnicy klas.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pn maja 03, 2021 11:42 pm

Bylem na meczu za ogrodzeniem. A tam milicjantow wiecej niz kibicow. Czy oni naprawde nie maja nic lepszego do roboty? Niech sie wreszcie zajma sciganiem prawdziwych przestepcow, a nie nekaniem spokojnych ludzi.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt maja 04, 2021 1:09 am

Też byłem .A najagresywniejsza blondi chciała, gdy usiadłem później na willowym nam w lepić po stówie za picie piwa. Koledzy z patrolu ją przywołali do zmysłów i skończyło się na rozejściu do domów. Ja tam nie jestem z tych, którzy by psiarnie na kibicowskim forum bronili, ale bardziej gardzę tymi safandułami że straży miejskiej.
Mówię to co myślę, robię to co mówię