Hutnik Kraków-Sokół Ostróda 5.06.2021 godz 16:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob cze 05, 2021 5:07 pm

Działa Wam transmisja na sportize?

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob cze 05, 2021 11:13 pm

serio nikt nic po tym meczu? tak po prostu, byl mecz, skonczyl sie i nara?

zajebiste wsparcie akademii w sektorze i wspolny dobry doping przez niemal caly mecz
pilkarsko mocno roznie, poczatek z golem, w koncowce ataki bez rezlutatu

po meczu zasluzone brawa dla druzyny

potem spontanicznie kilkudziesieciu kiboli podchodzi pod klub i odpala troche piro.
https://www.facebook.com/Hutnik.org/vid ... 3289935598

godne zakonczenie, bez pompy, ale sympatycznie

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz cze 06, 2021 12:38 am

Młodzi się bawią a starzy śpią. Albo na odwrót. Co do meczu się nie wypowiem, bo na nim nie byłem, ale widząc zdjęcia micha mi się cieszyła.Tak apropo ja też lubię to forum, ale widać, że ogólnie fora to klapa, bo dziś ludzie wolą na książce twarzy czy jak to tam zwą wypisywać swoje rozterki.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz cze 06, 2021 8:52 am

Po raz pierwszy od dawna miałem wyjebane na wynik... Po tych nerwach przez cały sezon dopingowałem HKS popijając piwko na luzie. Takie mecze też są potrzebne choć po tych emocjach we wcześniejszych trochę to się dziwnie oglądało. Podziękowania po meczu zajebiste i nowa trybunka również. Szkoda że nie wszyscy mogli to zobaczyć...

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » ndz cze 06, 2021 9:45 am

7 juniorów i brak takiej pełnej koncentracji i zaangażowania było dzisiaj widać. Ale wynik nie miał znaczenie choć w ostatnich minutach sędzia dodał pikanterii.

Cieszy też sektor przyjezdnych. 5 chyba ich było ale w końcu nie pusty. Idzie powoli ku normalności.

Sezon ciężki ale przyszły rysuje się w lepszych barwach.
Mamy stadion, trenera, zgrana a przede wszystkim do bólu skuteczna ekipę .... Ruszymy z kibicami i wynikami od razu z kopyta.

Szkoda tylko że Katowice idą w górę. Wyjazd na Bukowa bez obostrzeń to by było

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz cze 06, 2021 11:52 am

dUfio pisze:serio nikt nic po tym meczu? tak po prostu, byl mecz, skonczyl sie i nara?

zajebiste wsparcie akademii w sektorze i wspolny dobry doping przez niemal caly mecz
pilkarsko mocno roznie, poczatek z golem, w koncowce ataki bez rezlutatu

po meczu zasluzone brawa dla druzyny

potem spontanicznie kilkudziesieciu kiboli podchodzi pod klub i odpala troche piro.
https://www.facebook.com/Hutnik.org/vid ... 3289935598

godne zakonczenie, bez pompy, ale sympatycznie


Oblewalismy wczoraj :D

Swietny pomysl z Akademia. Trzeba dbac o mlodziez, bo kiedys oni nas zastapia na trybunach.

Brawa dla prowadzacego doping, ktory w drugiej polowie zachecil prawą niespiewajacą stronę do dopingu. Tak trzymac.

Szkoda, ze pomysl o spontanicznym podejsciu pod budynek klubowy nie zostal naglosniony wczesniej. W ten sposob wielu kibicom umknęly fantastyczne chwile.

Co do samego meczu brawa dla odmlodzonego skladu, ktory dzielnie walczyl, a zabraklo im chyba tylko boiskowego cwaniactwa. Miejmy nadzieje, ze oplaci sie to w PJS.

Wielka szkoda, ze nie zagral Hafez, ktory wniósł by wiele do gry. Tak na marginesie to po meczu, podarował on swoja koszulke swojej wiernej kibicce :D . Bardzo mily moment. Super, ze cala druzyna rowniez rzucila koszulki w trybuny. Kibice stare chlopy, a walczyli o nie jak dzieci :D .

Goscinnie z nami na trybunach dopingowal mlody chlopak z Jaworzna. Bardzo mu sie podobala atmosfera, a nie kibicuje zadnej innej druzynie, wiec jest nadzieja, ze w tym miescie powstanie nasz Fan Klub :D .

Krzysiek
Posty: 33
Rejestracja: wt lis 24, 2020 10:27 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: Krzysiek » ndz cze 06, 2021 12:37 pm

Pomysł z akademią rewelacja! Ostatnio akademia dopingowała w 3 lidze i też dobrze wyszło :)
I w pamięci zostanie końcówka, po czerwonej kartce, akademia poderwała cały sektor do skandowania "Sędzia kalosz!"
Huta była wolnym miastem. Huta wolna będzie zawsze!

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz cze 06, 2021 12:53 pm

Przewidziałem bramkę Kielisia przed meczem

https://twitter.com/i/status/1401189133406687238

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz cze 06, 2021 2:17 pm

Dzizas, ja dopiero wstałem :D .

Zajebiste zakończenie sezonu, taki był plan. Co do Jaworzna, to może już podziękujemy za FC z tego miasta, ostatnio każdy wie jak się skończyło. :wink:

Dzięki wszystkim za dziwny, ale dobrze skończony sezon!
CHZR!

wojo77
Posty: 1061
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » ndz cze 06, 2021 8:53 pm


dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz cze 06, 2021 9:34 pm



Dobry klimat, czekamy na kolejne multimedia z zakończenia sezonu!