2 liga - sezon 2020/21

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn cze 07, 2021 4:00 pm

dUfio pisze:https://weszlo.com/2021/06/07/czy-katowice-porusza-lawine-oby/

No nieźle. Zamiast zapowiadanych 50% jest zebranie o to, żeby poza 25% wpuścić tez szczepionych. Jeśli to przejdzie to chyba oczywiste ze przy kolejnej fali, czyli już jesienią, wstęp będzie wyłącznie dla szczepionych, jeżeli w ogóle.

Inna sprawa, że już widzę ta weryfikację "certyfikatów" czy biletów imiennych od 1 ligi w dół. Jeden wielki pic na wodę.


Jak to leciało ... burdello bum , bum .
Wiem , że ja sobie dworuje a to jest ważny temat .
Niestety nie dla wszystkich .

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn cze 07, 2021 5:22 pm

Jak polecą do 3 ligi Grudziądz, Stargard, Bytów to dziwnym trafem do tej samej grupy.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn cze 07, 2021 7:44 pm

Ważny mecz u góry już za 45 minut w TVP Sport.

GKS Katowice - Stal Rzeszów 20:25
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn cze 07, 2021 8:59 pm

Jak Stal nie wygra to ma po barażach.
Skra gra z Garbarnią ostatni mecz.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn cze 07, 2021 9:18 pm

Katowice 45 minut od 1 ligi :cry:

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn cze 07, 2021 9:30 pm

giovanni pisze:Na pewno wyprzedzi nas Garbarnia i Bytovia.
Bo o nic już nie grają.


W przypadku Garbarni to śmieszne, że od kilku kolejek gra juniorami o PJS, przegrywa/remisuje wszystko jak leci, a wszystko wskazuje na to (GKS wygrywa do przerwy ze Stalą) że wystarczy jak wygrać w ostatnim meczu ze Skrą, żeby grać w barażach (co nawet jest bardzo prawdopodobne bo Skra też wystawia juniorów o PJS). : )

Nawiasem pisząc właśnie komentator zrobił zbliżenie na Krzysztofa Przytułę który z jakiegoś powodu jest w Katowicach a komentator stwierdził że na dzień to pan Przytuła jest raczej na meczach wyższej ligi. ; )

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn cze 07, 2021 9:33 pm

tak ale sie wybil Krzychu :)
bramkarz stali dzisiaj bardzo pomaga gieksie

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pn cze 07, 2021 10:11 pm

HAMAS pisze:Jak Stal nie wygra to ma po barażach.
Skra gra z Garbarnią ostatni mecz.


Remis na Ludwinowie i wygrana Stali z rezerwami Lecha daja im baraze. Skra i Garbarnia graja tak jakby nie interesowal ich awans wiec nie zdziwie sie jak Stal bedzie grac o 1 lige
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

wier<N>y
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » pn cze 07, 2021 10:14 pm

Jeżeli to prawda ze Skra ani Garbarnia nie chcą baraży (a tak się wydaje) to robią w sobotę remis, Stal wygrywa z Lechem i ma baraże... tylko czy oni też chcą haha :lol: Kogoś chcąc lub nie chcąc ostatnia kolejka wepchnie w baraze 8) A my dowiemy się z kim runda wstepna PP w sierpniu na SS :D

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn cze 07, 2021 10:27 pm

wier<N>y pisze:Jeżeli to prawda ze Skra ani Garbarnia nie chcą baraży (a tak się wydaje) to robią w sobotę remis, Stal wygrywa z Lechem i ma baraże... tylko czy oni też chcą haha :lol: Kogoś chcąc lub nie chcąc ostatnia kolejka wepchnie w baraze 8) A my dowiemy się z kim runda wstepna PP w sierpniu na SS :D


Na SS? A czasem się nie gra u drużyny z niższego miejsca? Jesli tak to dodatkowy wyjazd na północ..

Z jedną drużyna która awansowała bezpośrednio mamy bilans: 0 punktów, gole 0:6. Z drugą: 6 punktów, gole 5:2. I bądź tu mądry :lol:

wier<N>y
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » pn cze 07, 2021 10:41 pm

dUfio pisze:
wier<N>y pisze:Jeżeli to prawda ze Skra ani Garbarnia nie chcą baraży (a tak się wydaje) to robią w sobotę remis, Stal wygrywa z Lechem i ma baraże... tylko czy oni też chcą haha :lol: Kogoś chcąc lub nie chcąc ostatnia kolejka wepchnie w baraze 8) A my dowiemy się z kim runda wstepna PP w sierpniu na SS :D


Na SS? A czasem się nie gra u drużyny z niższego miejsca? Jesli tak to dodatkowy wyjazd na północ..

Z jedną drużyna która awansowała bezpośrednio mamy bilans: 0 punktów, gole 0:6. Z drugą: 6 punktów, gole 5:2. I bądź tu mądry :lol:


Miejsca 10-14 graja u siebie runde wstępną, sprawdziłem i w poprzednich sezonach też tak było. Także wyjazd na północ odpada ;)

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn cze 07, 2021 10:58 pm

wier<N>y pisze:
dUfio pisze:
wier<N>y pisze:Jeżeli to prawda ze Skra ani Garbarnia nie chcą baraży (a tak się wydaje) to robią w sobotę remis, Stal wygrywa z Lechem i ma baraże... tylko czy oni też chcą haha :lol: Kogoś chcąc lub nie chcąc ostatnia kolejka wepchnie w baraze 8) A my dowiemy się z kim runda wstepna PP w sierpniu na SS :D


Na SS? A czasem się nie gra u drużyny z niższego miejsca? Jesli tak to dodatkowy wyjazd na północ..

Z jedną drużyna która awansowała bezpośrednio mamy bilans: 0 punktów, gole 0:6. Z drugą: 6 punktów, gole 5:2. I bądź tu mądry :lol:


Miejsca 10-14 graja u siebie runde wstępną, sprawdziłem i w poprzednich sezonach też tak było. Także wyjazd na północ odpada ;)


O to nie wiedziałem, to dobry news, oczywiście trzeba wygrać z załamanym trzecioligowcem i w następnej rundzie losujemy Legię ;)

wier<N>y
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » pn cze 07, 2021 11:23 pm

dUfio pisze:
wier<N>y pisze:
dUfio pisze:
wier<N>y pisze:Jeżeli to prawda ze Skra ani Garbarnia nie chcą baraży (a tak się wydaje) to robią w sobotę remis, Stal wygrywa z Lechem i ma baraże... tylko czy oni też chcą haha :lol: Kogoś chcąc lub nie chcąc ostatnia kolejka wepchnie w baraze 8) A my dowiemy się z kim runda wstepna PP w sierpniu na SS :D


Na SS? A czasem się nie gra u drużyny z niższego miejsca? Jesli tak to dodatkowy wyjazd na północ..

Z jedną drużyna która awansowała bezpośrednio mamy bilans: 0 punktów, gole 0:6. Z drugą: 6 punktów, gole 5:2. I bądź tu mądry :lol:


Miejsca 10-14 graja u siebie runde wstępną, sprawdziłem i w poprzednich sezonach też tak było. Także wyjazd na północ odpada ;)


O to nie wiedziałem, to dobry news, oczywiście trzeba wygrać z załamanym trzecioligowcem i w następnej rundzie losujemy Legię ;)


Nie ma jeszcze daty losowania pierwszej rundy ale jest szansa, że przed rundą wstepną bedzie wiadomo z kim zagramy w pierwszej o ile wygramy ;) W zeszłym sezonie losowanie było 27 lipca. Może Wieczysta i wtedy wyjazd haha :lol: 8)

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » wt cze 08, 2021 12:15 am

Spokojnie trzeba odpocząć. Napewno na euro nie będzie takich emocji jak na SS ale warto wrzucić na luz i poczekać na sierpień

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt cze 08, 2021 1:08 pm

https://www.podkarpacielive.pl/pl/wydar ... 0kSf_Fnc9E

Po meczu z nami, chyba dalej ciągnie na towarze :lol: